KÜLLUSLIK TÄISKUU

by in UUDISED .

 

Pikka aega ei ole olnud sellist Täiskuud, mis oleks olnud seotud külluse, rahaga, materiaalse õnne või tööeduga. Nüüd selle aasta viimane Täiskuu on täpselt selle kõigega seotud. On aeg, kus sa saad teele saata enda unistusi ja soove, mis on seotud materiaalsuse ning küllusega. Täiskuu tuleb koos enda küllusliku väega ja kui sa soovid sellest külluslikust väest osa saada, siis võta see Täiskuu õigesti vastu.

 

Küllusliku Täiskuu päev on pühapäeval, 3. detsembril.

 

Täiskuu energiaga hakatakse maagiaid/rituaale tegema juba 2. detsembril ja neid võib teha ka 4. detsembril. Täiskuu väge kasutatakse kolmel päeval ära. Igal päeval võib teha erinevaid rituaale ja maagiaid. Näiteks ühel päeval puhastad enda kodu ära, teisel päeval saadad maagiad teele ja kolmandal päeval laed enda ehted ära.

 

Seekordne Täiskuu on seotud Kaksikute mõjutustega, mis tähendab seda, et suurem rõhk Täiskuu energial on suunatud enda töö, karjääri ning rahalise seisu parandamisele. Selle Täiskuu vägi toob viljakaid ideid ja ka enda eriala kindlustunnet, kui ollakse õige töö peal. Seekordne Kaksikute Täiskuu annab võimaluse leida iseennast üles ehk mõista, mida ma tahan teha ja mida ma ei soovi teha.

 

SOOVITUSED:

 

Jagan soovitusi selle kohta, mida Täiskuu ajal või Täiskuule eelneval/järgneval päeval ära teha. Seda selleks, et küllus saaks sinu ellu pääseda.

 

Tulekuke aastal on kasulik ära kasutada neid Täiskuid, mis on seotud küllusega, kuna Tulekukk ise toob head materiaalset õnne, kui selle aasta väge õigesti ära kasutada. Seega soovitan ma seda Täiskuud enda külluse õnne avamiseks ära kasutada.

 

1. Täiskuu ajal puhasta ära enda kodu külluse nurk, mis asub kodu Kagu ja Ida ilmakaares. Kagu ilmakaar on seotud uute külluslike võimaluste ja külluse ligi kutsumisega. Ida on seotud olemasoleva õnne säilitamisega. Puhasta ära ka kodu Põhja ilmakaar, mis on seotud tööedu ja isikliku õnnega.

 

Kui sa soovid sellel Täiskuul erinevaid maagiaid ja rituaale teha, siis kindlasti puhasta need energiaväljad enne neid maagilisi rituaale ära.

 

Soovitan sellel korral enda kodu puhastada nii, et esimesena kasuta Palo Santo suitsu ja kohe peale Palo Santoga puhastamist lase nendes ilmakaartes Kanepi viirukil suitseda või siis Sandlipuu, Patšuli ja Nelgi segu viirukisl.

 

Võta sinna loodud kristallikomplektid, puhasta vee all ära need kristallid, mis vett kannatavad ja lisa uusi küllust ning edu toovaid kristalle. Selle Täiskuu ajal küllust ligi kutsuvaid kristalle koju tuues aktiveeruvad need mitmeid kordi kiiremini, kui mõnel teisel ajal. Seda sellepärast, et Täiskuu vägi on seotud külluse ligi kutsumisega.

 

Sea enda külluslikel eesmärkidel töötavaid talismane ja ehteid Täiskuu ajaks laadima. Võta Tsitriin geood ja aseta selle ümber need kristallid, mille käest soovid hiljem küllust saada. Lase Tsitriin geoodil enda ehete väge taastada läbi Täiskuu energia.

 

2. Sea valmis endale kolm erinevat kristallikomplekti, mis on seotud ilmakaarte ja külluse kanalitega. Sea valmis Kagu-, Ida- ja Põhja ilmakaarde külluslike kristallide komplekt, kui sul seda veel ei ole olemas.

 

Esimesteks kristallideks, mis nendesse ilmakaartesse sobivad, on järgmised:

 

KAGU: Krüsopraas, Malahhiit ja Tsitriin geood. Need kolm kristalli kutsuvad küllust sinu ellu läbi ootamatute olukordade, tuues uusi võimalusi sinu ja sinu perekonna ellu.

 

IDA: Kambaba Jaspis, Verekivi ja Sammalahhaat. Nende kristallide ühine vägi aitab säilitada seda õnne, mida oled loonud ja aitab kaitsta ka sinu küllusega seotud rituaale/maagiaid, et need täituda saaksid.

 

PÕHI: Amasoniit, Lasuriidi püramiid ja Kinavar. Nende kristallide ühine vägi aitab ligi kutsuda tööõnne ja erialast edukust.

 

Nende kristallide juurde saad hiljem juurde lisada erinevaid edu toovaid kristalle ja nende juurde saab asetada maagiaid, mis vajavad neid ilmakaari.

 

3. Jagan sulle mõtteid selle kohta, milliseid maagiaid ja rituaale sa saaksid sellel Täiskuul ära teha. Kõik need on teatud tasandil seotud külluse ligi kutsumisega.

 

Enda eriala üles leidmise maagia

 

Täiskuu rahavoolu maagia

 

Külluse koju kutsumise maagia

 

Äriliste unistuste maagia

 

Rahakoti maagia

 

Tulekuke külluse maagia

 

(Seda sellisel juhul, kui Tulekuke aastal on materiaalselt väga raske olnud. Selle maagia tegemine paar kuud enne Koera aastale üleminekut aitab vabastada ebaõnne ja asendada selle küllusega. See on hea sellepärast, et sa ei võtaks Koera aastasse ebaõnne kaasa)

 

4. Sellel Täiskuul soovitan ma koju Ahvileivapuid ehk Turdlehti tuua. Kui sul on kodus olemas Ahvileivapuu, siis murra sellelt üks oks ning pane see mulda. Seda selleks, et see saaks Täiskuu külluse väe kaudu kasvama asuda ning sinu ellu küllust ligi kutsuda. Kui sa selle oksa mulda paned, siis pane enne mulla poti sisse panemist sinna poti sisse ka üks Roheline Aventuriin ja Tsitriin. Nii, et need kaks kristalli saaksid Ahvileivapuu oksa all olla. Nende ühine vägi kandub ahvileivapuu sisse ja sellest kasvab tõeline külluse nurga puu.

 

5. Tee endale sellel nädalal Rohelisest Aventuriinist ja Tsitriinist vee-eliksiiri. Hoia neid kahte kristalli koos veepudeli, klaasi või kannu sees. Lase nendel kristallidel oma väge vette kanda ja joo seda kristallide laenguga vett. Nende kahe kristalli ühine vägi aitab sinu Päikesepõimikut tervendada ning sind küllusele avatumaks muuta.

 

NÄDALA KRISTALLIDEKS ON KAKS KÜLLUSE KRISTALLI - ROHELINE AVENTURIIN JA TSITRIIN

 

ROHELINE AVENTURIIN on üks populaarsematest külluse kristallidest, mida saab pea iga erineva külluse karbi, puu või maagia jaoks ära kasutada. Feng Shui järgi on külluse nurk sinu kodu Kagupoolses toas ja see on koht, kus võiks võimalikult palju Rohelist Aventuriini ka olla, et see majja head õnne tooks. Kui külluse nurk on külluse kristalle täis, siis need toovad majja väga palju õnne.

 

Rohelisel Aventuriinil on oskus tuua tööedu ja head materiaalset õnne. Seda on hea kanda töö tegemise ajal, et enda töösse tuua küllust. Läbi selle külluse see aitab sinu materiaalsel seisul paremaks muutuda, see annab vähemalt sulle head energiat, et sa saaksid seda teha.

 

Roheline Aventuriin aitab leevendada pingeid, mis on seotud materiaalsete muredega. Sobib neile, kes pidevalt muretsevad selle pärast, kuidas ta rahaliselt hakkama saab. Kui liigset muremõtet suunata materiaalsete teemade peale, siis lähevad Auras olevad külluse kanalid kinni ja see võib omakorda veelgi suuremaid rahalisi probleeme ehk ebaõnne sellele inimesele tuua.

 

Roheline Aventuriin on tööedu, külluse, karjääri loomise ja ärilise edu kristall. Kanna seda kristalli koos teiste külluse kristallidega, et enda edu veelgi rohkem suurendada.

 

TSITRIINI energia omadusi on aegade algusest peale peetud külluslikeks ja Tsitriin on üks pikema ajalooga kristall, mida on kasutatud külluse suurendamiseks. Tsitriini kasutatakse raha- ja küllusekarpide loomiseks. Tsitriini kasutatakse igas kristallikomplektis, maagias ja rituaalis, kus soovitakse küllust ligi kutsuda. Tsitriini kristalle, tippe ja geoode kasutatakse kodu Kagu nurga täiustamiseks. Kagu nurk on külluse kanal sinu kodus ja mida rohkem Tsitriine seal eksisteerib, seda võimsamaks sa muudad Kagu nurga väge. Kagu sümboliseerib head õnne, materiaalseid kordaminekuid ja küllust.

Tsitriini hoitakse rahakotis, et kaitsta sind laostumise eest ja samas aidates sinu ellu materiaalset edu tuua. Seda hoitakse rahakogumise karbis, et rahalist õnne suurendada. Tsitriini lisatakse külluslike taimede pottide sisse, et need taimed sinu koju head materiaalset õnne tooksid. Kõige enam sobib Tsitriini kasutada Ahvileivapuu ehk Turdlehe, Sulgvõhu või Havisaba potis.

Tsitriinil on oskus materiaalseid soove täide viia ja sellepärast seda kasutatakse külluse rituaalides ning külluslikes kristallikomplektides.

Tsitriinil on oskus sinu ellu tuua väga ootamatuid võimalusi, tänu millele sa saad enda elu kvaliteeti parandada, see aga ei tähenda seda, et sa ise selle jaoks midagi tegema ei peaks. Tsitriin toob sulle võimalusi, sina pead oskama võimalustest kinni haarata.

 

Nädala kristallid on terve nädal 10% soodsamad e-poes, Tallinna- ja Kuressaare Butiigis!

Uuendatud: 04.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja