JUUKSED - INIMESE TARKUS, ÕPPETUNNID JA SPIRITUAALSUS

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

 

Juuksed on osa meie kehast ja mitte ainult meile antud ilu ning soojuse hoidmise jaoks. Juuksed kannavad endaga kaasas meie tarkust, õppetunde ja spirituaalsust. Juuksed on nagu informatsiooni allikaks, mis on seotud meie läbielamiste, õpitud õppetundidega ja omandatud oskustega.

 

Oled sa kunagi mõelnud selle peale, et ka juustel võib olla spirituaalne tähendus ja kuidas võib juuste lõikamine meid hingelise poole pealt mõjutada?

 

Jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, mida mina juuste kohta tean.

 

Juuksed kasvavad ja läbi oma kasvamise need mitte ainult ei lähe pikemaks ning uuemaks, vaid läbi selle kannavad need välja ka sinuga seotud ajalugu. Võib öelda, et juuksed on meie hingeelu arhiiviks ja täpselt nii pikad, kui on sinu juuksed, täpselt nii palju sa ka endaga kaasas kannad.

 

Mida pikemad on juuksed, seda rohkem on sul võimalust enda elus olevaid õppetunde tagantjärgi järele mõelda. Sa kannad neid endaga nii kaasas, et sul on võimalik väga värskelt meenutada kõike, mis selle perioodi jooksul on sinuga juhtunud. See on hea asi selleks, et õppetundidest õppida. See annab võimaluse juurelda nende läbi elatud hetkede üle ja õppetundidest õpitud saada. Mida lühemad on juuksed, seda vähem kantakse endaga kaasas minevikku ja keskendutakse pigem olevikule ning tulevikule. See on ka põhjuseks, miks üldiselt naised on rohkem enda minevikus kinni ja mehed võtavad elu kergekäelisemalt. Mõnes mõttes on meeste puhul hea see, et elu võetakse lihtsalt vastu, see hoiab optimismi inimese hinges, kuid teistpidi on meestel kohati raskem oma õppetundidest õppida ning nad suure tõenäosusega satuvad ühe ning sama probleemi küüsi mitmel korral enda elus. Naised see-eest on oma mineviku informatsiooni kaasas kandmise pärast rohkem stressile kalduvamad kui mehed. See on sellepärast, et minevik tuleb kergemini meelde ja pidevalt keskendutakse olnud asjadele. Kui juuste jõudu õigesti ära kasutada, siis naistel on üldiselt suuremad eelised oma õppetundidest õppimisele ning nad saavad kiiremini elus spirituaalses mõttes edasi areneda.

 

Kuid on ka mehi, kellel on pikad juuksed ja naisi, kellel on väga lühikesed soengud. Siis täpselt samamoodi kehtib nendele see reegel, et pikad juuksed annavad kaasa oskuse õppetundidest õppida ning lühikesed juuksed aitavad hetkes elada ning vähendavad oskust ellu tulnud õppetundidest õppida.

 

Alateadlikult tehakse enda juuste lõikuse suhtes otsuseid. Kui sul tekib ühel hetkel meeletu vajadus oma juukseid lõigata, siis on see alateavuse poolt antud märguanne, et sa soovid teatud osast enda minevikust vabaks lasta. Mitte sellele keskenduda ning võtta elus vastu hetkel teemasid, mis ei ole sellega seotud. Nüüd sa tead, kui mingil kummalisel põhjusel sa soovid järsku enda juukseid lõigata. Mida suurem soov sul neid juukseid lõigata tekib ja mida rohkem sa korraga lased lõigata, seda rohkem sa minevikku enda seest vabastad. See ei tähenda seda, et sa oleksid oma minevikust õppinud, vaid see tähendab seda, et sa soovid teatud emotsioonidest, valust ja vahel ka inimestest vabaks saada. Soovides ise õppida nendest õppetundidest mõne teise situatsiooni kaudu. Kuid see võib ka tähendada seda, et sa oled õppinud ja edasi arenenud enda elus.

 

Tihtipeale soovivad naised oma soengut muuta ja juukseid lõigata peale suhtes lahku minemist, soovides hingevalust vabaneda ja samas ka sellest vanast armastusest lahti öelda. Ka uue eluperioodi alguses soovitakse juukseid lõigata, alateadlikult tehakse selline valik.

 

Tänapäeva meestel on harjumuseks hoida endal soeng väga lühikesena ja paljud mehed ei lase juustel väga kasvada. See teeb meeste elu intuitiivsuse poole pealt veidi keerulisemaks. Mida pikemad on juuksed, seda paremini saab intuitsioon tööd teha. Ehk juustes eksisteeriv teadlikkus, tarkus ja õppetunnid aitavad intuitsiooni tugevdada. Paljudel meestel on lühikesed juuksed ja sellepärast suurem enamus meestest tunnetab oma intuitsiooni vähem kui naised seda suudavad teha. Naistel on tugevam visioon suure tõenäosusega ka sellepärast, et üldiselt on naistel pikemad juuksed. See küll ei ole ainukene tegur, mis määrab ära intuitsiooni tugevuse, vaid pikemad juuksed soodustavad intuitsiooni arengut, see on see, mida ma siinkohal mõtlen.

 

Kõikidel inimestel kasvavad juuksed erinevasse pikkusesse, kui lasta neil kasvada. Mõnel lõppeb juuste kasv väga kiirelt ära ja mõni võib kasvatada juukseid endale enda poolde kehasse. See ei ole pelgalt vaid seotud inimese geneetilise soodumusega, vaid mina usun, et see näitab seda, kui palju on inimene suuteline õppima ja kui sügav on tema hingemaailm. Mida pikemaks suudavad juuksed ise kasvada, seda sügavam ja õppimisvõimelisem on inimene. Kui ma räägin õppimisest, siis ma ei räägi faktide selgeks tegemisest, vaid spirituaalsest õppimisest. Spirituaalne õppimine on see, kui sa õpid sellest, mis elu sulle ette toob ehk katsumustest. Mida rohkem sa suudad neist õppida, seda targemaks, spirituaalsemaks, tugevamaks ja hingeliselt õnnelikumaks sa muutud.

 

Ma siiralt loodan, et ühel päeval hakkavad ka mehed enda juukseid uuesti kasvatama. Meestel on täpselt sama palju vaja siin elus oma õppetundidest õppida, kui seda on naistel.

 

Juuksed asetsevad meie Kroontšakra ja Kolmanda Silma Tšakra kohal, mis tähendab seda, et meie intuitsioon ning spirituaalne energia tuleb läbi nende välja. Mida pikemad on juuksed, seda rohkem saavad need kaks Tšakrat enda tehtud tööd meie Auravälja salvestada. Kui sa oled spirituaalsel teekonnal, kus sa soovid enda saatusest palju õppida, siis ma soovitan sul hakata enda juukseid kasvatama ning neid alles siis lõikama, kui sul selleks tekib sisemine vajadus.

 

Katkised, murtud ja õhukesed juuksed tekivad spirituaalses mõttes siis, kui sa ei kuula enda sisetunnet ning käid iseenda teekonnale vastu. Seda vaid sellisel juhul, kui sa ei ole füüsiliselt midagi kahjulikku nendega teinud ehk neid ise rikkunud. Sellised juuksed tekivad ka siis, kui sa ei söö seda, mida sinu enda keha soovib süüa. Sinu juuksed peegeldavad väga suurel määral seda, millest oled sa loodud. Taimne toit sisaldab mitte ainult vitamiine, vaid ka omab spirituaalset jõudu. Väga tihti kirjutan erinevatel taimeteemadel artikleid, kus ma seletan, mis taim mida sulle hingelises mõttes annab. Kui sa sööd taimset, siis ka sinu hing on laetud spirituaalse energiaga ja seetõttu ka sinu juuksed väljendavad seda, kui spirituaalne sa siis oled.

 

Sinu juuksed on energia suhtes nagu antennid, mis tõmbavad ligi täpselt seda teadmist, mis sul vaja on. See, mis on juhtunud selle aja jooksul, kui pikad on ka sinu juuksed, siis nende õppetundide jaoks on sul vaja lahendusi ning õppimist. Sinu juuksed on nagu energia antennid, mis koguvad keskkonnast kokku teadmisi, mis aitaksid sul enda õppimata õppetunde lahendada. Juuste olemasolu on väga oluline just sellel põhjusel.

 

Naistele ja meestele, kellel meeldib lühikest soengut hoida, neil ma soovitan kanda Kroontšakra ja Kolmanda Silma kristalle. Selleks, et asendada juustes olev vägi kristallist saadud väega. See on vajalik hinge spirituaalseks arenguks, intuitsiooni tugevdamiseks ja õppetundidest õppimiseks. Kui sul on lühikesed juuksed, siis kanna talismani, mis aitab hoida sind pidevas spirituaalses arengus. Üheks selliseks kristalliks, millel on oskus juuste energiat asendada on Küaniit ja teiseks selliseks kristalliks on Azuriit-Malahhiit.

 

Need kristallid suudavad peatada intuitsiooni kinni minemist sellel hetkel, kui juukseid lõigatakse. Kui kantakse pidevalt lühikesi juukseid, siis võiks ühte neist kristalli endaga tihtipeale ka kaasas kanda. Nendel kristallidel on oskus taastada intuitiivsust ja spirituaalsust.

 

Isegi kui sul on pikad juuksed ja sa soovid kasvõi natukene enda juuste otsi lõigata, siis juuste lõikuse ajal soovitan ma ühte neist kristallidest kanda. Sellisel juhul ei tekita juuste lõikus sinu spirituaalsele kehale nii suurt tagasilööki, kui see tavaliselt sulle teeks.

 

Soovitan juuksuritel hoida enda juuksuripingi juures Küaniidi ja Roosa Kvartsi kristalli. Need kristallid üheskoos õpetavad juustega tegelemist nii, et see tegelemine ei rööviks teise inimese väge ära. See omakorda suurendab ka tööõnne sellel samal ametil.

 

Oma juukseid ürita puhastada ja pesta väga looduslike vahenditega. Kui oskad, tee endale erinevatest õlidest, avakaadost, meest ja paljudest teistest looduslikest vahenditest ise shampoon ning palsam. Seda kõike on võimalik ka ise teha. Nii hoiad sa enda juuste energiat puhtana, mitte ainult selle füüsilises mõttes vaid ka spirituaalses mõttes.

 

Juuksed kannavad meie hingeelu endaga kaasas, need on nii informatsiooni allikaks kui ka teadmiste vastu võtmiseks. Mida pikemad on sinu juuksed, seda kergemini suudavad Kroontšakra ja Kolmas Silm sinuga tööd teha. 

Uuendatud: 29.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja