KORIDOR - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Unes maja ja tubade nägemine on väga tavaline ning seda võib sul elu jooksul tihti ette tulla, kui näed selle sarnaseid unenägusid. Kuid igal erineval toal majas on oma erinev tähendus, mida see sulle läbi unenäo rääkima tuleb. Seega, kui näed konkreetset tuba unes, siis tõlgenda see tuba enda jaoks ära. Maja kohta eraldi saad lugeda SIIT.

 

Koridor üleüldiselt ja vägagi lühidalt kokku võttes sümboliseerib muudatusi. Kas häid või halbu muudatusi, sellest saad aru siis, kui terve unenäo detailselt endale lahti seletad. Palun jäta meelde see, et unenägu seletatakse otsast lõpuni lahti, iga detail eraldi ja neid kokku liites. Seda sellepärast, et sa saaksid korrektse vastuse enda nägemusele. Üks väike detail valesti seletatuna võib tuua vale arusaama enda unenäo kohta. Kuid ma olen sulle selle juures abiks, kirjutades sulle pidevalt sellest, mida unenäod tähendavad. Head unenägude seletamist!

 

Koridor sümboliseerib muudatusi, millegi muutumist ja peale muudatuste tegemist tulemuse või edaspidise käigu ootamist. Koridor võib tähendada järgmisesse peatükki liikumist ja see võib ette kuulutada täiesti uut algust.

 

Kui sa enda unenäos tunned end mugavalt ja hästi koridoris olles, siis suure tõenäosusega kuulutab see nägemus ette seda, et sinu ellu on sisenemas meeldiv ning head toov muutus. Juhul, kui sa tunned end seal olles ebamugavalt, hirmunult või mõne teise negatiivse emotsiooniga, siis see toob õnnetust. Ehk see unenägu võib rääkida sulle sellest, kuidas sinu ellu on sisenemas miski või sa ise oled sisenemas perioodi, mis toob sulle ebaõnne.

 

Koridoris liikumine tähendab seda, et sa võid minna tagasi teele, mida mööda sa oled juba kord liikunud. See võib viia sind tagasi heale teele või ka halvale teele. Seda, millisele teele see sind viib, seda saad enda jaoks lahti seletada läbi teiste unes olevate sümbolite, tegevuste ja emotsioonide põhjal.

 

Koridoris edasi liikumine sümboliseerib ka õppimist ja uute teadmiste omastamist. Millegi avastamist ning enda mõttemaailma muutmist.

 

Kui koridor on fantaasiarikkalt kujundatud ja ebarealistliku väljanägemisega, siis see teekond millegi poole toob umbusaldusväärseid inimesi sinu ellu. Või see annab sulle teada, et sa ei suuda otsusele jõuda, kuna sa kas ei usalda enda sisetunnet või võtad teiste inimeste eksitavaid nõuandeid arvesse selle otsuse langetamisel.

 

Tume ja pime koridor sümboliseerib raskusi. Hele ja valge koridor sümboliseerib õnne ning head lõpptulemust. Kui koridori algus on tume, siis ka selle millegini jõudmine on raske ja kui lõpp on hele, siis lõpptulemus on hea. Kui on vastupidi - koridor algab heledates toonides ning lõppeb tumedates toonides, siis algus on head tõotav ning lõpp kurja kuulutav.

 

Kui unenäos on uks või uksed, siis seleta enda jaoks lahti täpselt see, mida uks selles unenäos sümboliseerib ja sa saad vihjeid selle kohta, mis sind sellel teekonnal veel ees ootab. Uste kohta saad lähemalt SIIT edasi lugeda.

 

Kui sul on keeruline koridorist välja pääseda, siis sinu teekond saab olema keeruline ja täis takistusi. Kuid, kui sa pääsed koridorist lõpuks välja, siis sa jõuad selleni, milleni sa jõudma pead.

 

Kordiorist läbi teise tuppa liikumine sümboliseerib ühest faasist teise liikumist ja võimalikku vajadust otsuse langetamist. See unenägu võib sulle teada anda, et sul on vaja midagi ära otsustada, et sa saaksid enda elus edasi liikuda. Küsi iseenda käest, mis otsuse sa peaksid vastu võtma? Mis teema sinu jaoks täna aktuaalne on?

 

Koridori pikkus viitab sellele, kui kaua aega sul kulub selleks muudatuseks, millest see unenägu sulle räägib. Kui see on lühike ja väike koridor, siis see muudatus toimub kiirelt. Kui see koridor on väga pikk, siis see aeg, millal sa muutud või miski sinu elus muutub, on samuti pikk.

 

Koridorist välja põgenemine sümboliseerib millegi eest end kaitsta ja soovi, millegi eest ka reaalselt põgeneda. Võib-olla sa väldid mingisugusesse situatsiooni langemist? Küsi enda käest, mille eest sa põgeneda soovid?

 

Et mõista, millele koridor viitab ehk millisele muutusele see sind suunab, siis meenuta enda unenäost seda, kuhu see koridor sind viis. Sihtpunkt võib-olla seletuseks sellele, millisel muudatuste rajal sa eksisteerid.

 

Unenägude selgemaks nägemiseks hoia Azuriidi kristalli enda voodi lähedal või koos teiste unenägusid esile kutsuvate kristallidega enda magamistoas. Azuriit aitab selgendada sinu visioone, mida sa läbi une näed. Aidates sul selgemini näha erinevaid objekte, asju, inimesi, värvi toone, numbreid ja emotsioone.

Uuendatud: 13.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja