KUU VIIMANE VEERAND JA NÄDALA KOSMILINE ENNUSTUS

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mida tulevane nädal endaga kaasa toob ja milline Kuu faas meid sellel nädalal kõige enam mõjutab. Täna on küll taevas külluslik Täiskuu, kuid nagu Tulekuke aasta ikka sunnib kõiki alati ajast ette ruttama. Seega tutvustan teile järgmise nädala ilusti ära ja siis hakkan tänasest Täiskuust veel maksimumi võtma. Seda tee kindlasti ka sina!

 

KUU VIIMANE VEERAND "VANA AASTA ÄRA SAATMINE"

 

Kuu viimase veerandi loomine toimub 10. detsembril, see on selle aasta viimane Kuu faas, mis on sellise mõjuga. See tähendab seda, et seda Kuu faasi tuleb targalt ära kasutada ja seda kõike enda heaolu nimel.

 

Kuu viimane veerand loob ja Neitsi on selle mõjutajaks. See aga tähendab seda, et on aeg lahti saada enda elus kõigest sellest, mida enda elus ei soovita enam näha. Neitsi on suurpuhastaja, kelle jaoks on oluline kord ja konkreetsus. Kuu viimane veerand on seotud vanadest sidemetest, harjumustest ja energiast loobumisega. Need kaks ühendavad väed ja saabubki aeg, kus tuleb loovutada see, mida enda ellu enam ei soovita.

 

Kuna tegemist on 2017. aasta viimase Kuu viimase veerandi loomisega, siis tuleks seda ära kasutada just selleks, et sellel aastal kinni püütud jamadest loobuda. Stressist, pingest, halbadest emotsioonidest ja probleemidest vabaks saamisele aitab see Kuu faas kaasa.

 

Tulekukk on olnud suhteliselt pöörane oma huvitavate etteastete ja sündmuste poolest. Kindlasti on selles aastas olnud midagi, mis ei ole sinu jaoks kõige meeldivam tundunud. Kui sa selle miski üles leiad, siis lase sellel minna, et see sama jama uude aastasse sinuga kaasa ei tuleks.

 

Seda Kuu faasi soovitan ma ära kasutada sellel eesmärgil ja selleks jagan ma sinuga ühte väga lihtsat rituaali, mille käigus sa 10. detsembril saad enda hingest vabastada midagi, mida ka endaga 2018. aastasse kindlasti kaasa ei soovi võtta.

 

VABASTAMISE RITUAAL

 

Sul läheb rituaali tegemise jaoks vaja:

 

1. Paber ja pliiats

 

2. Musta värvi niiti

 

3. Salvei rituaalitõrvikut

 

4. Aktinoliit Kvartsi

 

Kõigepealt leia paber ja pliiats, et sa saaksid enda mõtted kirja panna. Pane kirja kõik see, mis sellel 2017. aastal on sinu jaoks häiriv, muret põhjustav ning pinget pakkuv olnud. Kirjuta märksõnu sellele paberile, nagu näiteks: "Soovin selle aasta närvipingest vabaneda", "Soovin suhteprobleemidest vabaneda". Kindlasti kirjuta sinna lause, mis algab sõnaga: "Soovin".

 

Võid sellele paberile kirjutada täpselt nii palju mõtteid, kui palju sa soovid. Samal ajal, kui sa neid kirja paned, siis meenutada seda kõike, millest kirjutad. Mida emotsionaalsemaks sa muutud, seda suurema tõenäosusega sinu rituaal saab ka õigesti tehtud. Emotsioonid on need, mis juhivad rituaalidesse väge edasi.

 

Kui sul on kiri valmis kirjutatud, siis võta Salvei ja pane see otsast suitsema. Salvei tõrviku suitsul lase kirjaga kokku minna. Hoia selle suitsu kirja kohal. Samal ajal mõtle selle peale, et kõik see saab läbi ja uus aasta 2018 tuleb sinu jaoks teistsugune.

 

Kui sa oled selle ilusti ära teinud, siis keera see paber rulli. Rulli sisse keskele aseta Aktinoliit Kvartsi kristall. Selle saad nii panna rulli sisse, et sa ühest rulli otsast lükkad selle sinna sisse. Kui see on seal sees, siis võta must niidirull. Keri see paber täiesti kinni sellega. Samal ajal, kui sa seda teed, siis keskendu sellele, et sul tuleb järgmine aasta väga ilus. Seo niiti sinna ümber ka nii, et rulli mõlemad otsad oleksid niidiga kaetud. Nüüd sõlmi niit kokku ja sulle jääb üks paberirull, mis on niiti täis.

 

Nüüd aseta see rituaalirull enda välisukse juurde peitu. Nii, et külalised seda ei näeks. See jääb sinna kuni 31. detsembrini. Tänu Kuu viimase veerandi väele, sinu mõtetele ja Aktinoliit Kvartsile toimub kuni 31. detsembrini maagia nende sees. Sinu mõtted salvestatakse kristalli sisse ja 31. detsembril teed paberirulli lahti. Võtad niidi ja paberi ning põletad need ära. Kristalli viid loodusesse. Kui sa seda teed, siis soovid, et 2018. aasta tuleks ilus sinu jaoks.

 

NÄDALA KOSMILINE ENNUSTUS:

 

4. DETSEMBER "Küllus"

 

Esmaspäev, kus Kuud mõjutab Kaksikute sodiaak ja taevas särab veel Täiskuu. Väga sarnase väega nagu seda oli ka  3. detsember. Taevas valitseb külluslik Täiskuu, mille kaudu saad sa teele saata enda materiaalsed unistused. Kui ei jõudnud enda Täiskuu rituaale ja maagiaid ära teha, siis selleks avaneb sul võimalus. Hea päev töö tegemiseks, rahaasjade korrastamiseks, lepingute sõlmimiseks, töövestluse tegemiseks ja ka ostlemiseks. Sobilikud toidud on seotud Päikesepõimikuga, selle Tšakra kohta saad lugeda SIIT.

 

5. DETSEMBER "Armastus, jagamine ja hoolitsemine"

 

Teisipäev, kus Kuud mõjutab Vähk. Täna on päev, kus sead rõhku kõigele sellele, mis sind ümbritseb. Soovid järsku muudatust enda elus teha, soovid sisekujundada ja enda lähedaste elu paremaks muuta. Sellel päeval valitseb sinu hinges romantiline hõng ning soovid ka tavapärasest rohkem tähelepanu saada. Kui tegeled täna teiste inimeste peale mõtlemisega ja nende eest hoolitsemisega, siis kogud tänasest päevast enda hinge palju rahulolu. Igasugune enesekeskne tegevus ja mõttelaad sellel päeval toob sulle nii füüsiliselt kui ka emotsionaalselt madalseisu. Seega jaga, jaga ja veelkord jaga armastust laiali.

 

6. DETSEMBER "Aeg pühendada end perekonnale"

 

Kolmapäeval valitseb meie ümber vägi, mis suunab meid mõtlema meie enda pere peale. Väga palju võib sul tegemist tulla perekonnasiseste probleemide lahendamisega kui ka aitamisega. Väga palju võid end leida mõtlemast enda pereliikmete peale, kui ka väga palju ollakse koos sellel päeval. Kui sul pere jaoks aega sellel päeval ei ole, siis võid õhtul kerget rahutuse tunnet tunda. Sellel päeval soovitan vähemalt helistada ja enda lähedastega kontaktis olla, see aitab tühja lünga ära täita.

 

Väga heaks päevaks on see enda kodu korrastamiseks ja edela-lääne ilmakaarte korda seadmiseks. Need kaks ilmakaart on seotud perekonnasisese õnnega. Puhasta seda kodu poolt lootose-, roosi- või orhidee viirukitega. Too perekonna armastuse kristalle majja nagu näiteks Mango Kaltsiiti ja Sinist Pitsahhaati.

 

7. - 8. DETSEMBER "Aeg tegutsemiseks ja organiseerimiseks"

 

Kuu on neljapäeval-reedel Lõvis ja on ideaalne aeg füüsiliseks liigutamiseks, tegutsemiseks ning organiseerimiseks. Tunned end energilisena ja soovid end tavapärasest rohkem liigutada. Seda aega tuleb ära kasutada.

 

Nendel kahel päeval jõuad sa rohkem korda saata, kui terve nädalaga kokku. Seega ükskõik, milline ideedevälgatus sinu meeltest läbi käib, lase see ka käiku. Tee kohe seda, mille jaoks inspiratsiooni oled saanud. Kui sul tuleb mõttesse uusi ideid, siis leia nende teostamise jaoks aega.

 

Väga hea aeg kohustuste nimekirja vähendamiseks ja nende ära täitmiseks. Väga hea aeg uute plaanide organiseerimiseks ja loomiseks. Igasuguseks tegevuseks, sõitmiseks, liikumiseks ja erinevate kohustuste täitmiseks on ideaalne aeg.

 

Kuna inimesed on energilised, siis suureneb risk õnnetuste suhtes. Seega ole ettevaatlik ja seda eriti liikluses.

 

9. - 10 DETSEMBER "Korrastamine ja Kuu viimase veerandi loomine"

 

Laupäeval on taevas Kuu, mida mõjutab Neitsi, nii nagu see mõjutab ka pühapäevast Kuu viimase veerandi loomist. See tähendab aga seda, et laupäeval on ideaalne aeg kodu korda seada ja teha enda terves majapidamises suurpuhastus. Sa ise tunned end väga suurel koristuslainel olevat ja tänu õigele Kuu energiale saad sa energeetiliselt ka kõik kiiremini puhastatud. Samal ajal, kui kodu korrastad, põleta ka viirukeid ja küünlaid. Seda selleks, et vana energia saaks ära saadetud. Pühapäeval saada selle aasta negatiivsed kogemused ja emotsioonid läbi rituaali minema.

 

NÄDALA KRISTALLIDEKS ON MUST TURMALIIN JA DALMAATSIA JASPIS

 

Kanna neid kristalle sellel nädalal, et sa vabaneksid halvast energiast, mille oled endale 2017. aastal saanud. Nende kristallide vägi aitab sinu Aura ära puhastada ja sind õnnelikumaks muuta.

 

Must Turmaliin on ajaloos olnud kõrgel kohal kaitsva väekristallina. Musta Turmaliini kasutati iidses Indias erinevates rituaalides ja spirituaalsetes tseremooniates. Näiteks kutsuti selle kaudu esile erinevaid nägemusi, mis aitasid rituaalides osalenud inimestel mõista seda, mida nad enda elus valesti teevad. Lisaks veel seda, kus kohas nad kurja teevad ja kelle vastu õelad ollakse. Seda selleks, et iseennast paremaks inimeseks muuta. Sellised rituaalid aitasid kaasa hingelisele ja spirituaalsele arengule. Kuid see oli üks paljudest Musta Turmaliini kasutamise võimalustest. Näiteks kasutati ja kanti Musta Turmaliini selleks, et mõista, kes sulle halba soovib teha. Sellel eesmärgil kasutatakse seda kristalli tänapäevani.

 

Musta Turmaliini kasutati ka mujal maailmas selleks, et maapealseid deemoneid eemale hoida, kes ebaõnne inimese ellu toovad. Musta Turmaliini hoiti enda kodudes, et halba toovad väed ei saaks takistada seda õnne, mille nimel vaeva on nähtud.

Musta Turmaliini kanna selleks, et endast halba õnne eemale hoida. See aitab sind kaitsta kõige eelpool seisva ohu eest!

Dalmaatsia Jaspis on kristall, mis aitab emotsionaalsest pingest üle olla. See on neile, kes ei suuda mitte kuidagi lõõgastuda, elu nautida ja puhata. Dalmaatsia Jaspis leevendab pinges olevat keha, aidates sinu füüsilisel kehal end välja puhata. See on neile, kes tunnevad pidevat pinget enda sees.

Dalmaatsia Jaspis edendab taktitunnet ja tolerantsust. See on kristall, mis aitab sul olla kaastundlikum ja mõista teiste muresid paremini.

See on kristall, mis aitab sul enda nõrkusi ja tugevusi näha. See kristall aitab iseenda nõrkade külgedega leppida ja tugevate külgede üle uhke olla. Sobib neile, kes pidevalt näevad vaid teistes vigu või neile, kes ei suuda mõista, et nad on andekad.

Kuna Dalmaatsia Jaspises on Musta Turmaliini, Draviiti ehk pruuni Turmaliini ja Kvartsi, siis see on väga hea Aura puhastaja, aidates sinu Aurast välja juhtida negatiivseid mõtteid ja kinnisideid, mis sulle endale liiga teevad. See on abiks selliste probleemide puhul, mida sa ise enda juures ei märka. See on enese tervendamise kristall.

 

Nädala kristallid on 10% soodsamad kuni selle nädala lõpuni! Soodustus kehtib kõikides La Tene Butiikides: e-poes, Tallinna ja Kuressaare Butiigis.

Uuendatud: 03.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja