UUSAASTA ÕNNE MAAGIA - OSALE JA VÕIDA!

by in UUDISED .

 

2018. aasta tuleb vastu võtta õnne toovalt ning aasta alguses tuleb teha kõik selleks, et tulevane aasta oleks rõõmu pakkuv, täis armastust, küllust ning tervist. Selleks, et 2018. aasta tuleks täis õnne, selleks teen ma kristallidega maagiat, sobitades kokku väga erineva väega kristalle ja andes neile mõtted kaasa, mida need võiksid 2018. aastasse tuua.

 

Kingin ära enda loodud 15 "UUSAASTA ÕNNE MAAGIA" komplekti, mis toovad 15 õnnelikule võitjale uude aastasse head õnne kaasa!

 

Maagia võitjad valin välja kõikide ostude vahel, kes on minu e-poest, Tallinna Butiigist või Kuressaare Butiigist ostu sooritanud ajavahemikul 5. detsember - 5. jaanuar. Kõik e-poest sooritatud ostud osalevad automaatselt loosis ja kõik Butiikidest kohapeal sooritatud ostud tuleb ära registreerida loosisedeli täitmisega.

 

Uusaasta õnne maagia võitjad loosin välja 5. jaanuari õhtul!

 

UUSAASTA ÕNNE MAAGIA

 

Uusaasta õnne maagia koosneb 7 erinevast kristallist, Palo Santo rituaalitaimest ja kotist.

 

Uusaasta õnne maagia eesmärgiks on 2018. aastasse tuua head õnne selle ellu, kes selle maagia endale saab.

 

Palo Santo rituaalitaime panen sulle kaasa, et sa sellega puhastaksid ära enda kodu. Seda tuleb teha kindlasti esimese asjana. Palo Santo on osa maagiast ja kui sa puhastad sellega kogu enda kodu ära, siis saab minu valmistatud maagia ka toimida. Käi suitseva Palo Santoga kõik enda kodus olevad toad läbi ja hoia seda ka enda lähedal suitsemas. Põleta Palo Santo jaanuari kuu jooksul ära.

 

Kui sina osutud minu maagia väljavalituks, siis sul tuleb selle kätte saamisel enda foto asetada selle maagia koti sisse. Kui soovid head õnne jagada enda kallimaga või lastega, siis võid sinna koti sisse enda perefoto asetada. Foto selle maagiaga kokku lisamine aktiveerib kristallide väe sind või sinu pereliikmeid abistama. Kuna ma ise teen suure töö maagia komplektiga ära, siis sul endal selle maagia kätte saamisel ei tule väga palju rohkem enam midagi teha.

 

TÜRKIIS on universaalne õnne kristall, mis aitab selles maagias kõikidel teistel kristallidel oma tööd korralikult teha, aidates säilitada ka minu maagiasõnad endasse ning suunates need sinu ellu. Türkiis toob kaitset kurja eest, hoides ära ebaõnne, kaitstes armastust ja varandust. Tuues õnne igal erineval tasandil.

 

KOLLANE KVARTS on hea õnne kristall, mis toob sulle 2018. aastasse häid ja hiilgavaid võimalusi, aidates sul end teostada ja erialaliselt edukas olla. Lisaks toob Kollane Kvarts sulle head tuju, optimistlikku suhtumist ja positiivseid kogemusi. Kollane Kvarts on üks rahaõnne kristallidest, mis suurendab ka sinu majanduslikke võimalusi, tuues materiaalset head õnne.

 

HEMATIIT on sinu 2018. aasta kaitsja! Hematiit loob sinu ümber kaitse, mis ei lase tekkida ebaõnnel, ebaõnnestumistel, suurematel terviseriketel ning aitab sinu elust eemale hoida halbu inimesi. Aidates luua sinu ümber kaitse, mis sind terve 2018. aasta saadab.

 

ROOSA SAMMALAHHAAT, sellele kristallile annan kaasa armastuse sõnad ja maagia. Sellesse laen endast mõtted, mis tooksid sinu ellu armastust, aidates sulle 2018. aastal armastuse õnne tuua.

 

EPIDOOT suurendab sinu materiaalseid võimalusi ja toob rahaõnne 2018. aastal. See on kristall, millele loen peale rahaõnne sõnad, et Epidoot saaks sulle rahaõnne tuua.

 

MOOKAITE toob sulle 2018. aastal uusi võimalusi ligi, aidates sul enda elu paremaks muuta, tuues ambitsioonidele reaalseid tulemusi ja tuues inspiratsiooni, mis sind parema tuleviku nimel toimetama suunaks. Mookaite toob sinu ellu häid inimesi ja aitab sul olla alati teotahteline, elujõuline ning täis energiat.

 

LUMIKVARTS saadab sind terve 2018. aasta oma stressi leevendava väega. Aidates sul tekkiva pingega hakkama saada, blokeerides sinu murdumist. Lumikvarts aitab tervendada kõike seda, mis sulle liiga soovib teha.

 

2. jaanuaril on esimene 2018. aasta Täiskuu ja see on aeg, kus neile kristallidele maagiat teen. Haaran kinni Täiskuu väest ja suunan maagia nendesse kristallidesse. Lasen enda nõidusliku väega nendel kristallidel õnne hakata tooma. Jagan välja enda nõidust, et sellest ka teie osa saaksite!

 

Uusaasta õnne maagiat hoia enda kodus täpselt sellisel kohal, kus sa ise soovid seda hoida. See komplekt peab sinu kodus olema terve 2018. aasta. 2018. aasta viimasel päeval ehk 31. detsembril tuleb see komplekt vabaks lasta. Foto võtad kotist ära ja kristallid saadad tänutäheks loodusesse, viies need metsa alla, jõevette või merre.

 

Armastusega,

 

Tene Laul

Uuendatud: 04.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja