PEKSMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Unenäod toovad meile sõnumeid, ettekuulutusi või meis välja alateadvuses olevaid hirme. See, kuidas aru saada, mida unenägu sulle üritab rääkida, selle jaoks loe läbi minu artikkel selle kohta, kus seletan sulle ära unenägude seletamise põhitõed. Selle artikli leiad SIIT.

 

Unenäos võib näha ükskõik mida, need võivad olla väga utoopilised ja eriskummalised. Kuid ükski unenägu ei ole antud meile meelelahutuslikul eesmärgil, vaid nende salakood tuleb lahti seletada, et mõista nende sisu. Unenäos võib näha peksmist ja peksa saamist, ka sellel kõigel on olemas oma tähendus. Seletan sulle seda, mida mina selle kohta tean, kui see unenägudesse saabub ja mis sellisel tegevusel sulle öelda on.

 

Peksmine sümboliseerib millegi selgeks tegemist, viha, salakavalust, probleeme ja nendega võitlemist.

 

Unes peksmise pealt nägemise juures pead sa väga palju tähelepanu pöörama ka sellele, millised emotsioonid sind selle kõige juures valdasid. Kas sa kartsid? Olid sa enesekindel? Sinu enda enesetunne väljendab seda, mida täpsemalt peksmine sinu unenäos tähendada võis.

 

Kellelegi peksa andmine viitab kellegi konkreetse või mõne sündmuse suhtes ebamugavuse tundmist. Sa võid tunda viha konkreetse inimese või asjaolu suhtes. Kui sa suutsid enda unenäos enda vaenlasest jagu saada, kellele sa peksa andsid, siis sa suudad ka sellest olukorrast võitjana välja tulla. See on märk selle kohta, et seesama inimene või situatsioon esmalt ärritab sind ning peale seda sa teed selle kõik korda. Näitad näiteks enda vaenlasele ehk sellele kurja soovivale inimesele koha kätte.

 

Kui sul tekib unenäos meeletu soov kellelegi konkreetsele peksa anda, siis sa võid ärkvel olles tunda, kuidas keegi soovib sind reeta, ära kasutada või sulle kurja teha. See on märk sellest, et sa soovid sellele kõigele vahele sekkuda ja korra majja lüüa.

 

Mida lihtsamini sul õnnestus talle peksa anda, seda tugevam sa oled ja seda suuremat võimu sa selle situatsiooni üle hoiad. Kui see kõik oli sinu jaoks vaevaline ning sa said ise väga palju peksmise käigus vigastada, siis on lahing selle situatsiooniga või inimesega samuti sinu jaoks väga raske.

 

Kui sa siiski kaotad selles peksa andmises, kus sa ise seda alustasid, siis sa lased sellel inimesel või situatsioonil end täielikult kontrollida.

 

Kui sa annad unes kellelegi peksa, keda absoluutselt ei huvita, et sa talle peksa annad, siis see on märk selle teise inimese meeletust tugevusest. Ta on tugev, alistamatu, kõikumatu, tark, võib-olla ka salakaval ja osav. Sa ei suuda oma vihaga talle liiga teha, ja isegi, kui sa väga üritad talle midagi teha, siis see ei õnnestu mitte kuidagi. See on märguanne inimesest, kellel on väga tugev Aura ja kaitse.

 

Kui sa nägid unes inimest, keda sa tunned, siis seleta see nägemus enda jaoks lahti. See annab sulle lisavihjeid selle kohta, mida täpsemalt see unenägu soovis sulle öelda. Tuttavate inimeste unes nägemise kohta saad lugeda SIIT.

 

Kui sa annad peksa inimesele, kes sind unenäos solvas, siis see näitab seda, kuidas sul on oskus end kehtestada. Kui sa suudad talle peksa anda ja ta jääb vigasena maha, siis sa suudad end ka paika panna. Kui mitte, siis sa said emotsionaalselt haavata.

 

Ootamatult peksa saamine või andmine viitab ootamatule olukorrale. Olukord, mida sa ise või sinu vaenlane ei oska ette aimata.

 

Kui sa saad enda unenäos peksa, siis suure tõenäosusega keegi teine tunneb, kuidas sa oled talle liiga teinud või teda täbarasse olukorda pannud. See viitab sinu poole suunatud vihast ja pettumuse tundest.

 

Kui see keegi suudab sulle unes peksa anda nii, et ta võidab - siis ta võidabki sind selle sõna otseses mõttes. Teeb hoopis sulle liiga ja seda sellepärast, et ta tundis, et sina oled tema vaenlane.

 

Kui tal ei õnnestu sulle peksa anda, siis ta ei suuda selle kõigega midagi peale hakata ja tema jääb kaotaja rolli.

 

Kui sa oled kõikumatu ja see keegi ei suuda mitte kuidagi sind rivist välja lüüa oma peksmisega või peksmise sooviga, siis see sama inimene on sinuga võrreldes väga nõrk. See viitab väga nõrgale oponendile, kellel ei ole väge sinu alistamiseks. Seega sina ajasid teda rivist välja, kuid ta ei saa sulle mitte midagi selles suhtes tagasi teha. Tal ei ole lihtsalt seda võimu.

 

Unes mõne asja, looma või mõne teise asja peksmine, selle lahti seletamine käib teistmoodi. Selleks seleta kõigepealt lahti selle asja või looma sümbolism ning lisa see peksmise tähendusele. Sellisel juhul annab sinu unenägu sulle teada, et unenägu võib olla seotud situatsiooniga, tunnetega või millegi muuga. See ei pruugi olla seotud konkreetse isikuga.

 

Hoiatavate ja väga kasulike unenägude nägemiseks aseta enda unenägude kristallide komplekti üks Hüpersteeni kristall. Hüpersteen toob selliseid unenägusid sinu juurde, mis aitavad sul enda elust halba eemale hoida.

Uuendatud: 08.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja