KOSMILINE ENNUSTUS JA NOORKUU

by in UUDISED .


Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, milline tulevane nädal tuleb ja millised on kosmilised energiad, mis meid mõjutavad. Kirjutan ka Noorkuust, mis otseselt sellesse nädalasse ei jää, küll aga algab selle vägi sellel pühapäeval ning seda on kõigil vaja ette teada, milline Noorkuu tulemas on. Lisaks jagan teiega ka selle nädala ennustust.

NÄDALA KOSMILINE ENNUSTUS:

11.12 esmaspäev ja 12.12 teisipäev "Aeg perekonnale"

Sind tabab meeletu vajadus enda perekonnaga koos viibimiseks, perekonna siseasjadega tegelemiseks, kodu korrastamiseks ja pereliikmete peale mõtlemiseks. Sul tekib ka vajadus rohkem süüa, mis viib suure tõenäosuseni sind ka ebatervislike valikute poole. Kindlasti hoidu sellest ja ürita teadlikult end hoida kahjulikest toiduvalikutest. Nendel kahel päeval juhib sind Kuu, mis on Kaalude mõjutuste all. See tähendab aga seda, et on soodne aeg enda kaaslasega suhteid soojendada ja vabandust paluda neilt, kes seda vajavad.

Väga kasulik aeg perekonna armastuse ja õnne maagia tegemiseks, mille leiad SIIT.

13.12 kolmapäev "Entusiastlik mina"

Kolmapäeval juhib sind Kaalude ja Skorpioni ühinenud väega Kuu. See tähendab aga seda, et sa oled tavapärasest energilisem, entusiastlikum, motiveeritum ja ambitsioonikam. Sa võid tunda energia tõusu ja vajadust end tegevuses hoida. Väga ideaalne päev suurte kohustuste ära tegemiseks, toimetamiseks ja asjaajamiseks. Sul lihtsalt on energiat, et kõigega hakkama saada. Sellel päeval planeeri endale palju toimetusi ja kellel on vaba päev, siis see ei ole õige aeg puhkamiseks. Igasugune füüsiline tegevus on sellel päeval soositud. Kui enda energiat ära ei rakendata, siis tekivad ka tülid.

14.12 neljapäev ja 15.12 reede "Pinged või motivatsioon?"

Nendel kahel päeval juhib sind Kuu, mida omakorda mõjutab Skorpion. Sa ise ja ka teised on väga pinges. Alateadvuses võib olla ärrituvust ja närvilisust. See tähendab aga üht - probleemid on kerged tekkima. Kindlasti tuleb vältida probleemide lahkamist, oma nõudmiste esitamist, enda kehtestamist ja konfliktsete inimestega kokku saamist. Kui teadlikult enda kergelt ärrituvat meelt närviliseks ajavate asjade ja inimeste juurest eemale juhtida, siis nendel kahel päeval on sulle ka palju head kinkida. Ideaalne aeg millegi uue alustamiseks, tegutsemiseks, projektide käivitamiseks, ideede ellu viimiseks ja soovmõtlemiseks. Igasugune motiveeritud suhtumine ja entusiastlikult unistamine tekitab unistuste jaoks külgetõmbe. Kasulik on kanda sellel päeval Hematiiti, Kullisilma ja Mäekristalli.

Väga kasulik päev rahamaagia tegemiseks. Soovituslikult rahakoti maagia tegemiseks, mille leiad SIIT.

16.12 laupäev ja 17.12 pühapäev "Seltskond ja lõbu"

Laupäeval ja pühapäeval valdab sind meeletu vajadus olla kellegiga koos, lõbutseda, filosofeerida, jutustada ning meelt lahutada. Igasugune meelelahutuslik tegevus peaks nendel kahel päeval väga hästi välja kukkuma. Vähenenud on riidude energia ja suurenenud on sõpruse energia. Oled tolerantsem ja sõbralikum ning teistel inimestel on sinuga lihtsam suhelda. Väga kahjulik aeg on aga kellegi usaldamiseks, sa ise võid endast palju välja rääkida ja seda kogemata. Seega soovitan kindlasti jälgida, mida sa kellelegi usaldad. Ka Noorkuu vägi aktiveerub ning kõrgendab ohu energiat. Nendel päevadel kindlasti kanna kaitsekristalle, et end kaitsta.

Väga kasulik aeg ebaõnne eest kaitsmise maagia tegemiseks, mille leiad SIIT.

 

NOORKUU 18. DETSEMBRIL

 

Selle aasta viimane Noorkuu on esmaspäeval, 18. detsembril. Noorkuu loob end Amburis, mis tähendab aga seda, et Ambur kingib meile võimaluse oma asju korda teha. Noorkuu toob endaga kaasa väe, mis aktiveerib inimeste hingesid tegutsema, toimetama, organiseerima ja planeerima.

 

Noorkuu vägi mõjutab sind kõige enam 17. - 19. detsembril. Nendel kolmel päeval on sul aega erinevaid Noorkuu rituaale ja maagiaid teha. Kindlasti kasuta selle aasta viimast Noorkuud ära, et 2018. aastasse minek oleks sul lihtsam.

 

Noorkuu toob sellel korral kaasa mõnusa enesetunde, mis paneb sind tegutsema. Sa tunned ühtäkki, et nüüd on vaja kõike korraga teha. Tead seda tunnet, kui sinu sisse tuleb meeletu füüsiline ja vaimne energia. Peale seda sa oled nagu orav rattas ja peatamatult tegutsed? Vot sellise energia toob 2017. aasta viimane Noorkuu endaga kaasa.

 

Noorkuu loob end 18. detsembril, küll aga hakkad sa seda sama tunnet juba päev varem tundma. Noore Kuu "orav rattas" energia juhatab sind uude aastasse. See tähendab seda, et alates 17. detsembrist tõuseb tempo ning seda meeletu kiirusega.

 

Ma annan sulle hoiatava vihjena selle, et kui sul tõesti on sellel aastal veel midagi tegemata, siis sa pead sellega juba alustama. Vastasel juhul jäävad sul kõik tegemata tööd tegemata. Kuid hea asi on see, et Noorkuu avab väe, mis annab sulle ka tegutsemise soovi. See sobib siia aasta lõppu väga hästi, andes sulle piisavalt palju energiat, et sa suudaksid tempos püsida.

 

Noorkuu toob endaga kaasa küll väga inspireeriva ja edasi tõukava väe, kuid see toob endaga kaasa ka teatud sorti ohud. Noorkuu toob kaasa tähelepanematuse, tormakuse ja impulsiivsuse. See toob omakorda kaasa kõrgenenud ohuolukordade riski, õnnetustesse sattumise ja pisiprobleemide tekke. Seega soovitan enne ja peale Noorkuu loomist kaitsvaid kristalle endaga kaasas kanda.

 

Sellel korral tuleb Noorkuu loomise ajal ära puhastada kõik oma kaitsekristallid ja magamistoas olevad kristallid, mis kaitsevad halbade hingede ning deemonite eest, kuna seekordne Noorkuu ei anna mitte kellelegi kaitset. Et kaitstud olla, tuleb selleks ka midagi teha.

 

Seega 17. - 19. detsembril tegele kaitsekristallide puhastamisega. Kasuta selleks Salveid, Muskust, Sandlipuud ja musta rituaali küünalt. Väga soodne aeg on luua endale ebaõnne eemale hoidmise maagia, mille leiad SIIT.

 

Sellel korral on kasulik Noorkuu ajal teha endale nimekiri asjadest, mis tuleks kindlasti enne 2018. aasta algust ära teha ja selle järgi alustada toimetamist. Seda sellepärast, et see Noorkuu annab toetavat väge kõige sellega hakkama saamiseks, kuid samas toob Noorkuu tähelepanematuse, mis omakorda suurendab riski paljude tähtsate asjade ära unustamist. Siis on väga hea, kui kõik on kirja pandud, et selle järgi enda kohustused ära teha.

 

Hea asi, mida Noorkuu meile kõigile kaasa annab ja seda kuni aasta lõpuni on oskus kriitikat taluda ning negatiivsusega hakkama saada. Küll aga samas see suurendab ohtu selles suhtes, et sa ei pruugi halba näha, kui seda on vaja näha. Sellepärast soovitan ma kuni aasta lõpuni kaitse kristalle kanda, et keegi ei saaks liiga teha ja et sa liiga hilja midagi ei avastaks, mida sa tegelikult peaksid ära hoidma.

 

"Hematiidi ja Kullisilma kaitsev vägi"

 

Kanna kuni aasta lõpuni neid kahte kristalli endaga kaasas, et end kaitsta ootamatute ohtude ning ebameeldivate üllatuste eest. Nende kahe kristalli kombinatsioon toob kaitset halva ja ebaõnne eest.

 

Väga kasulik on neid kristalle kanda lastel, et lapsi kaitsta välisohtude ja probleemide eest. Nende kahe kristalli kombinatsioon kaitseb lapsi kiusamise eest.

 

Neid kristalle võib lisada enda kodu välisukse kõrvale ja kui seal on kodu kaitse kristallikomplekt, siis need hakkavad seal väga hästi toimima. Kristallid hoiavad ära perekonnasiseseid probleeme ja ebaõnne.

 

Neid kristalle on koos kasulik hoida tööjuures, et tööalaseid pingeid, probleeme ja arusaamatusi ära hoida.

 

Hoia neid kahte kristalli autos, et kaitsta autot õnnetuste eest. Eriti kasulik on neid hoida seal peale 17. detsembrit, kus hakkab periood, mis kannab endaga kaasas kõrgenenud ohtu liikluses.

 

NÄDALA KRISTALLIDEKS ON KAITSVAD KRISTALLID: HEMATIIT JA KULLISILM

 

HEMATIIT on maandaja kristall, mis tähendab seda, et see aitab sul pilvede pealt alla tulla, aidates reaalselt asju hinnata, olukordi selgelt näha ja mitte nii väga pidevalt ainult unistada. Hematiit on kasulik neile, kes ei suuda niiöelda "liikuma hakata", kes on kas oma mugavustsoonis kinni või kellel ei ole füüsiliselt jõudu midagi teha. Hematiit paneb sind liikuma ja aitab sul füüsiliselt aktiivne olla. Hematiit on väga kasulik mõttetegevusele, aidates keskenduda ja enda mõtteid konkreetsetele teemadele suunata, millele sa ise seda soovid juhtida.

Sellel kristallil on ka omad kaitse omadused olemas. Hematiit aitab Aurat kaitsta metalliga seotud õnnetuste eest, mis tähendab omakorda seda, et see on kasulik autoga sõites, metallitöö tegemise ajal. Näiteks aitab see kaitsta elektrikuid elektrist tekkiva ohu eest või autojuhte liiklusõnnetustest päästa. Sobib ka keevitajatele, et kaitsta neid keevitusädemete eest. Isegi kui sa ei tegele tööga, mis on seotud metalli elemendiga, siis see ikkagi kaitseb sind. See kaitseb sind üleüldse ka negatiivsete energiate eest, mis sinu tuju saaksid rikkuda. Seega võib öelda, et Hematiit on tujurikkujate vastane kristall.

 

Hematiit on kasulik, kui sul on aneemia või aneemia risk. Tegelikult on nii, et Hematiiti soovitan ma kanda kõigil neil, kellel vähegi on verega mingigi probleem. Olgu selleks probleemiks siis madal või kõrge hemoglobiini tase või hoopis kõrge kolesterooli tase. Hematiit on universaalne vere tervendaja ja puhastaja kristall.

 

KULLISILM toob head materiaalset- ja abieluõnne, kui selle kristalli kandjaks on mees. Kullisilm aitab mehel tööalaselt edukas olla, aidates leida selle õige väljundi ja kui see õige teema on üles leitud, siis nautida töö tegemist. Kullisilm toob materiaalset head õnne veel eriti neile, kelle töö on seotud metalliga. Kullisilm ehk Sinine Tiigrisilm on väga kaitsva omadusega, mis kaitseb eneseväärikust ja seda kandes ei lase see teistel inimestel sõnadega ega ka tegudega liiga teha. Kullisilm aitab eemale hoida halbu inimesi, kes võivad sind valele teele viia või emotsionaalselt ära kasutada. Sellel kristallil on oskus suurendada selgeltnägemise taju, aidates sellel võimsamaks muutuda ja seda arendada. Kui sa oled sündinud sellise andega, siis Kullisilm aitab seda sinus välja tuua.

Kõige peamine Kullisilma toime on see, et see kaitseb erinevate õnnetuste eest, mis on tekkinud liikluses. Olgu siis selleks liikluseks autoteed või lennundus. Kullisilm kaitseb autoavariide eest, nendes tekkivate eluohtlike olukordade eest ja aitab intuitiivselt märgata ohtu enne selle tekkimist autoroolis olles. Kullisilm on hea reisimise kristall, aidates kaitsta lennuõnnetuste eest ja ka lennuki sõidu ajal tekkiva hirmu või ebamugavustunde eest. Kullisilm on see kristall, mis aitab sul takistusi tuua, kui sa ei tohiks teatud kohta minna, kus võib hiljem õnnetus tekkida.

 

Nädala kristallid on alati 10% soodsamad terve selle nädala vältel. Soodustus kehtib meie e-poes, Tallinna Butiigis (Tartu maantee 50A) ja Kuressaare Butiigis (Kauba 14A).

Uuendatud: 10.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja