NUMBER 3 - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kindlasti oled sa unes näinud konkreetset numbrit või teatud arv elemente? Või sulle tuli mõni hing teatud numbri  kohta unes sosistama? Igatahes võivad ka numbrid sinu unenägudesse ilmuda. Igal numbril on oma tähendus, seda ma olen eelnevalt seletanud ka Inglite numbrite juures.

 

Kui sinu unenäos keegi sosistas sulle number kolme või mõni hing tuli sulle seda ütema, siis selle tähenduse leiad SIIT, Ingli number 3, 33, 333 ja 3333 alt. Sellisel juhul toodi sulle Ingli sõnum.

 

Juhul, kui sa nägid kolme erinevat ühesugust elementi või sa nägid lihtsalt number kolme unes, siis selle tähendus on järgmine. Tuletan sulle meelde ka seda, et sa pead enda jaoks lahti seletama nende sümbolite tähenduse, kui midagi oli kolm tükki. Seda sellepärast, et mõista millele number kolm viitab.

 

NUMBER 3

 

Number kolm sümboliseerib hinge kasvamist, edasi arenemist ja millegi saavutamist. Kui sa näed number kolme numbrina või elementidena enda unenäos, siis midagi hakkab juhtuma. Sa kas ise avastad midagi või miski hakkab võtma hea ning kasuliku suuna oma arengus.


Number kolm sümboliseerib sinu soovide, unistuste ja idealiseeritud nägemuste ellu tulekut. Number kolm sinu unenäos võib anda sulle vihje, et sa saad täpselt selle, millest oled mõelnud või unistanud. Seda veelgi enam siis, kui unenäo üleüldine pilt soosib pigem õnne, mitte halba.


Number kolme ilmumine unenäos on väga hea, kuna see annab sulle vihje selle kohta, et sind aidatakse. Aidatakse, ükskõik millises situatsioonis sa oled. Kolm viitab sinu tugevale kaitseinglile, kes kuulab sinu mõtteid ja palveid ning kes üritab kõigest väest neid sinu jaoks täide viia.


Kolm sümboliseerib lisaks veel motivatsiooni, jõudu ja väge millegi poole liikumiseks. Viitab asjade lahenemisele ja isikliku väe võimendumisele.


Number kolm sinu unenäos võib viidata uutele tuultele ja võimalikule uuele suunale/projektile/algusele. Kui ülejäänud sinu unenägu viitab samuti uuele algusele, siis ilmselgelt number kolm tuli seda kinnitama ning märguande andma, et õnn taas pöördus sinu juurde.


Kolm sümboliseerib head õnne, soodsat perioodi või võimalust. Midagi, mis annab sulle võimaluse ennast või enda elu parandada.

 

Juhul, kui sa nägid kolme ühesugust elementi või sümbolit, siis defineeri enda jaoks nende elementide tähendus ära. Sellisel juhul viitab number kolm konkreetsemat sorti teemale. Nende elementide lahti seletamisel saad sa teada, kus poolt number kolme tähenduse vägi on sinu poole tulemas.

 

Kui sa näed unes konkreetset asja, mida on kolm tükki, siis peagi võib sinu soovid sellel samal teemal täituda. See tuleb sinu ellu, mida see asi sümboliseerib.

 

Prohvetlikke unenägusi saad sa endal esile kutsuda, seda aitavad teha kristallid. Üheks unenägude esile kutsujaks on näiteks Larimar. Hoia Larimari kristalli enda voodi või padja all. Hoia seda koos teiste unenägusid esile kutsuvate kristallidega koos, et selle toime oleks võimsam.

 

Uuendatud: 16.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja