OBELISK - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Obelisk on iidse Egiptuse sümbol, mis sümboliseerib nelinurkset torni, millel on omakorda püramiidi kujutav tipp otsas. Obeliske ehitati selleks, et kaitsta selle ümbruses olevaid objekte/hingesid kahjulike energeetikate eest. Obelisk saatis negatiivse energia välja ehk üles poole meie elamispiirkonnast ehk taevasse/kosmosesse.

Obeliske tehti selleks, et takistada tormidel lõhkuda piirkonnas olevaid objekte ja takistati ka raskete tormide teket.

Obeliske valmistati erinevate templite juurde, tavaliselt tehti neid paaris ja hoiti teine teisel pool sissepääsu. Seda kõike tehti selleks, et kaitsta templit halva, kahjuliku ja laastava väe eest. Olgu selleks väeks, siis ainult vaimne või füüsiline jõud.

Neid torne hakati valmistama päikesejumala Ra auks. Egiptlased uskusid, et Obeliskidel on võime päikesekiiri juhtida templi peale, mis omakorda aitasid sealsetel hingedel energiat ammutada ja taassündida. Lühidalt öeldes Obeliske kasutati energia taastamiseks, võimendamiseks ja kaitsmiseks. Obeliske tehti siis ja tehakse ka tänapäevani ühest konkreetsest kivimist/kristallist korraga ehk see valmistatakse ühes tükis.

 

Obeliski unes nägemine on väga haruldane, kuid siiski võib seda esineda. Kui Obelisk sinu unenägudesse saabub, siis on ilmselgelt tegemist väga tugeva ettekuulutusega. See annab ka sulle endale väikese vihje selle kohta, et sellel ajal, kui sa Obeliski nägid oli sinu Kroontšakra avatud. See juhtub aga siis, kui selle avanemise nimel väga palju vaeva nähtaks. Kuna Kroontšakra on Tšakra, mis on enamus inimestel ülimalt nõrgas seisus ja sella avanemise jaoks peab inimene ise enda sees palju tööd tegema. Seega, kui nägid unes Obeliski, siis võta seda, kui märguandenda, et sa liigud enda elus spirituaalses mõttes edasi - sa oled midagi ära õppinud ja enda hinge selle kirja pannud.

 

Obelisk ilmub sinu nägemusse, kui sinu enda alateadvus või sind juhtivad hinged soovivad sulle edasi öelda seda, et miski on seotud lõpmatusega. Obelisk sümboliseerib lõpmatut teed, jõudu, arengut ja see on igaviku sümboolikaga seotud.

 

Kõik sinu unenäo temaatika paneb Obelisk sul kokku. Öeldes, et see kõik, mida sa unes nägid, sellel on pikk tulevik ees. Palju on õppida, anda, jagada või kogeda. Obelisk viitab millelegi, mis elust naljalt ära ei kao. Ükskõik, millises kontekstis see Obelisk oli, tähendus on see sama. Ürita lihtsalt meenutada, mis tundeid sulle Obelisk tekitas, kas see oli hea endeline nägemus või halba kuulutav? Mis on see, mis igaveseks soovib jääda?

 

Obeliski unes nähes viitab see sinu enda hingelisele ja spirituaalsele kasvamisele. Obelisk toob sulle teate, et sa oled midagi ära õppinud, midagi mõistnud, midagi enda jaoks selgeks teinud, enda moraali ja uskumusi muutnud.

 

Väga positiivse alatooniga unenäos võib Obelisk viidata sellele, et sinu sees on iidsed teadmised avanenud. Kroontšakra kohal olev kanal, mis on seotud eelmiste elude mäletamistega.

 

Unenägu, kus sa ise valmistasid Obeliski, sümboliseerib sinu hinge tarkust, spirituaalsust, tugevust ja vanust. See on märk, et sa oled meeletult vana ja kogenenud hing siin Maa peal.

 

Obeliski unes nägemine viitab sellele, et sul on enda elus väga Obeliski jõudu ja väge vaja. Kui Obeliski näed, siis kindlasti too ka enda koju üks Obelisk, kui võimalik, siis täpselt sellest kristallist, mis kristallist Obeliski nägid. Kui see oli kristallist valmistatud Obelisk. Sinu alateadvus või hinged, kes sind kaitsevad, nemad teavad seda, mis sul vaja on ja läbi unenäo annavad nad sulle nõuandeid.

 

Kõik kristallist valmistatud Obeliskid leiad SIIT.

Uuendatud: 16.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja