NOORKUU, KUU ESIMENE VEERAND JA AASTALÕPU SOODUSTUS

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis tulevane nädal toob. Sellel korral kirjutan ma teile ette kahe nädala kohta ja järgmine kosmiline ennustus saabub alles 31. detsembril.

 

KOSMILINE ENNUSTUS

 

Seekord kirjutan sulle kosmilisest ennustusest, mis on kahe nädala etteteadmise jaoks. Planeetide seisud mõjutavad meid väga suurel määral ja kui sa tead, milline vägi on sind mõjutams, siis sa saad sellest kõigest ka kasu lõigata.

 

NOORKUU 18. DETSEMBRIL 

 

Selle aasta viimane Noorkuu on esmaspäeval 18. detsembril. Noorkuu loob end Amburis, mis tähendab aga seda, et Ambur kingib meile võimaluse oma asju korda teha. Noorkuu toob endaga kaasa väe, mis aktiveerib inimeste hingesid tegutsema, toimetama, organiseerima ja planeerima.

 

Noorkuu vägi mõjutab sind kõige enam 17-19 detsember. Nendel kolmel päeval on sul aega erinevaid Noorkuu rituaale ja maagiaid teha. Kindlasti kasuta selle aasta viimast Noorkuud ära, et 2018. aastasse minek oleks sul lihtsam.

 

Noorkuu toob sellel korral kaasa mõnusa enesetunde, mis paneb sind tegutsema. Sa tunned ühtäkki, et nüüd on vaja kõike korraga teha. Tead seda tunnet, kui sinu sisse tuleb meeletu füüsiline ja vaimne energia. Peale seda sa oled nagu orav rattas ja peatamatult tegutsed? Vot sellise energia toob 2017. aasta viimane Noorkuu endaga kaasa.

 

Noorkuu loob end 18. detsembril, küll aga hakkad sa seda sama tunnet juba päev varem tundma. Noore Kuu "orav rattas" energia juhatab sind uude aastasse. See tähendab seda, et alates 17. detsembrist tõuseb tempo ning seda meeletu kiirusega.

 

Ma annan sulle hoiatava vihjena selle, et kui sul tõesti on sellel aastal veel midagi tegemata, siis sa pead sellega juba alustama. Vastasel juhul jäävad sul kõik tegemata tööd tegemata. Kuid hea asi on see, et Noorkuu avab väe, mis annab sulle ka tegutsemise soovi. See sobib siia aasta lõppu väga hästi, andes sulle piisavalt palju energiat, et sa suudaksid tempos püsida.

 

Noorkuu toob endaga kaasa küll väga inspireeriva ja edasi tõukava väe, kuid see toob endaga kaasa ka teatud sorti ohud. Noorkuu toob kaasa tähelepanematuse, tormakuse ja impulsiivsuse. See toob omakorda kaasa kõrgenenud ohuolukordade riski, õnnetustesse sattumise ja pisiprobleemide tekke. Seega soovitan enne ja peale Noorkuu loomist kaitsvaid kristalle endaga kaasas kanda.

 

Sellel korral tuleb Noorkuu loomise ajal ära puhastada kõik oma kaitsekristallid ja magamistoas olevad kristallid, mis kaitsevad halbade hingede ning deemonite eest, kuna seekordne Noorkuu ei anna mitte kellelegi kaitset. Et kaitstud olla, tuleb selleks ka midagi teha.

 

Seega 17. - 19. detsembril tegele kaitsekristallide puhastamisega. Kasuta selleks Salveid, Muskust, Sandlipuud ja musta rituaali küünalt. Väga soodne aeg on luua endale ebaõnne eemale hoidmise maagia, mille leiad SIIT.

 

Sellel korral on kasulik Noorkuu ajal teha endale nimekiri asjadest, mis tuleks kindlasti enne 2018. aasta algust ära teha ja selle järgi alustada toimetamist. Seda sellepärast, et see Noorkuu annab toetavat väge kõige sellega hakkama saamiseks, kuid samas toob Noorkuu tähelepanematuse, mis omakorda suurendab riski paljude tähtsate asjade ära unustamisel. Siis on väga hea, kui kõik on kirja pandud, et selle järgi enda kohustused ära teha.

 

Hea asi, mida Noorkuu meile kõigile kaasa annab ja seda kuni aasta lõpuni, on oskus kriitikat taluda ning negatiivsusega hakkama saada. Küll aga samas see suurendab ohtu selles suhtes, et sa ei pruugi halba näha, kui seda on vaja näha. Sellepärast soovitan ma kuni aasta lõpuni kaitse kristalle kanda, et keegi ei saaks liiga teha ja et sa liiga hilja midagi ei avastaks, mida sa tegelikult peaksid ära hoidma.

 

20. DETSEMBER - 23. DETSEMBER

 

Kuu Kaljukitses ja Veevalajas muudavad need neli päeva suureks töö rabamiseks. Tempo on üleval, väga paljudesse kohtadesse tuleb jõuda ja tundub nagu kõik kohustused langeksid samale ajale kokku. Palju ruttamist ja tegutsemist on. Nendel neljal päeval on ajutegevus väga hea, analüüsivõime on tugev ja organiseerimise oskus kõrgenenud. See tähendab seda, et väga palju tuleb toimetamist, kuid Kuu seisud toetavad seda kõike ja aitavad kiirete lahendusteni jõuda, kui selleks vajadus tekib.

 

Kõrgenenud on liiklusohtlikud olukorrad ja seega tuleb liikluses eriliselt ettevaatlik olla. Nendel neljal päeval soovitan liigeldes endaga kaasas kanda autokaitse kristalle.

 

Väga soodne aeg on tegemata kohustuste ära tegemiseks, kuna Kaljukits annab vastupidavuse, aktiivsuse, järjepidevuse ja Veevalaja annab oskuse organiseerida ning planeerida.

 

Kahjulik aeg on enda isiklike asjade välja rääkimiseks ja seltskondades viibimiseks, kus räägitakse isiklikest teemadest. Väga kergesti võid välja rääkida midagi, mida teised ei peaks teadma. Soovitan kanda Aurakaitse kristalle, et sa kogemata enda isiklikke teemasid välja ei räägiks, mida sa ei soovi teiste inimestega jagada.

 

24. DETSEMBER JA 25. DETSEMBER "Hea aeg koosviibimisteks, armastuse ja headuse jagamiseks"

 

Nendel kahel päeval on Kuu Kalades, mis tähendab seda, et on ideaalne aeg koos olla oma lähedastega ja oma armastatud inimestega.

 

Kuna tegemist on kahe päevaga, mis on enne Kuu esimese veerandi loomist, siis need päevad on ka intensiivsemad ja maagilisemad. Igasugune armastuse jagamine kahekordistub ja samas ka negatiivsed emotsioonid võimenduvad. Seega nendel kahel päeval tuleb teadlikult end positiivsena hoida, et mitte end ülekuhjata mure ning probleemidega.

 

Ideaalne aeg on olla koos oma lähedastega, kuna Kuu Kalades muudab kõiki sodiaake sentimentaalsemateks, heatahtlikumateks, armastust vajavateks ja romantilistemaks. Ideaalne aeg on armsate žestide tegemiseks, kuna Kuu Kalades muudab ka kõige jäisema inimese armastavamaks ning enda emotsioone väljendama. Armastus võetakse hea meelega vastu ja väga hea aeg on suhete parandamiseks.

 

Kui sa soovid suhteid parandada, siis kasuta neid kahte päeva selleks, et nende inimestega koos olla, kellega sa soovid paremini läbi saada. Kuu Kalades aitab parandada inimestevahelisi sidemeid.

 

Leia aega külla minekuks ja enda lähedaste meeles pidamiseks!

 

Kuu Kalades soosib ülesöömist, ületarbimist ja kehva enesetunde tekkimist tänu rasvastele toitudele. Seega pühade ajal vali kergemaid toite ning rohkem taimseid roogasid.

 

KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE 26. DETSEMBRIL

 

Selle aasta viimane Kuu esimese veerandi loomine on Jääras. See tähendab aga seda, et aasta lõpp tuleb nii kiirelt, et sa lihtsalt ei märkagi, kuidas ühelt aastalt teisele üle läheb. See tähendab aga seda, et peale 26. detsembrit hakkab aeg liikuma ülikiirelt ja igasugused toimingud, mis on soovitud enne aasta vahetust ära teha tuleks kindlasti ka ära teha ja jälgida, et neid jõutakse teha.

26. detsembril Kuu esimese veerandi loomise ajal saad sa tänu Kuu väele taastada enda elujõudu, energiat ja positiivsust. Seda, mida suuresti Tulekukk sinult ära röövis. Kui sa soovid 2017. aastast taastuda, siis kindlasti 26. detsembril tee kõike seda:

- Väldi alkohoolseid jooke ja tubakat. Nende tarvitamine 26. detsembril neelab sinu seest elujõudu ja tekitab sulle veelgi suurema väsimuse mitmeteks nädalateks.

- Söö värskeid köögi-, juur- ja puuvilju võimalikult palju. Igasugune rasvaste, proteiini- ja valgurohkete toitude tarbimine seab kinni sinu Päikesepõimiku ja seega võtad sa iseendalt ära võimaluse 2017. aastast tekkinud kurnatustundest vabaks saada.

- Joo kindlasti palju vett, mille oled teinud astelpaju marjadest. Astelpajud aitavad taastuda sul energia puudusest ja need aktiveerivad sinu Päikesepõimiku tervenema.

- Kanna 26. detsembril terve päeva jooksul selle aasta kristalli - Mookaitet, Päikesekivi, Oranži Kaltsiiti või Punast Jaspist. Nende kristallide kandmine sellel päeval aitab sul järgmisesse aastasse üle minna positiivselt ja elujõuliselt. Kui sul nendest kristalldest talismane ei ole, siis tee nendest endale vee-eliksiiri.

Kui sul on soovi, siis tee erinevaid rituaale ja maagiaid, mis sobivad Kuu esimese veerandi faasil tegemiseks. Kõik rituaalid ja maagiad leiad SIIT.

27. DETSEMBER - Kuu esimese veerandi vägi on aktiivne ja kehtib sama vägi, mis 26. detsembril.

28. DETSEMBER - 31. DETSEMBER

Kuu on Sõnnis ja Kaksikutes. See tähendab seda, et nendel neljal päeval oled sa tavapärasemast füüsiliselt tegusam ning aktiivsem. Väga suur soov on end kodust välja viia, kedagi külastada ja võimalikult palju rahva sees olla.

28. - 29. detsembril on Kuu Sõnnis, mis tähendab seda, et nendel kahel päeval võid sa end tabada järsu vajaduse juures, kus sa soovid kedagi kostitada ning enda koju kutsuda. Väga soodne on nendel kahel päeval enda kodu korrastada ja vana aasta ära saata kodu suurpuhastust tehes. Sõnn on aktiivne sodiaak ja kui see Kuule enda väge annab, siis kõik teised sodiaagid muutuvad füüsiliselt aktiivsemaks.

30. - 31. detsembril on Kuu Kaksikutes ja sul tekib meeletu vajadus suhtlemise järele. Võid tunda, kuidas sinuga kontakti otsitakse ja sa ka ise oled väga sotsiaalne. Väga hea aeg uute inimestega tutvumiseks ja suurtes seltskondades viibimisteks. Sa ei tunne ebamugavust, vaid lausa naudid seda. Kuu Kaksikutes muudab sind avameelsemaks, sotsiaalsemaks ja annab sulle vajaduse meelelahutuse järgi.

 

KAHE NÄDALA KRISTALL: KÕIK AUGUGA KRISTALLID

 

Kui tavaliselt on meil igal nädalal konkreetne kristall, mis on soodsama hinnaga, siis sellel korral on nädala kristalli soodustus kahenädalane.

 

Kahe nädala kristalli alla kuuluvad auguga kristallid, mida saab kaelas talismanina kanda. Nende kristallide hulka kuuluvad erineva kuju ja suurusega talismanikristallid. Loomakesed, poolkuud, lilled, tähed ja paljud teised auguga kristallid.

 

Kõik auguga kristalltalismanid leiad SIIT.

 

PILTJASPISE talismani kanna siis, kui sa soovid ärilist edu saavutada. Piltjaspis on loominguline kristall, mis vabastab loomingulisi blokaade sinu seest ja asendab need inspiratsioonivooluga. Piltjaspis aitab seda inimest, kes elab ja töötab välismaal, aidates välismaal olles head õnne temaga kaasas hoida.

 

CRAZY AHHAATI kanna talismanina selleks, et see suurendaks sinu positiivset ja optimistlikumat suhtumist. See on kristall, mis toob sinu ellu palju õnne, headust, naeru ja huumorit. See on elurõõmu süstiva toimega kristall.

 

AHHAADI talismani kanna siis, kui sa otsid talismani, mis aitaks sind kaitsta ebaõnne, probleemide, liiklusõnnetuste ja kurjuse eest. Ahhaat on väga pikka aega olnud üheks enimkasutatavamaks kaitsetalismaniks. Ahhaat on aegade algusest saati olnud au sees oma tugeva kaitsva väe tõttu.

 

BARÜÜDI talismani kanna siis, kui sa soovid enda kallimaga paremini läbi saada ja omavahelisi tülisid vähendada. Lisaks sellele aitab Barüüt lahti mõistatada sinu unenägusid. Aidates sul mõista, mida ja miks sa seda näed.

 

AMETÜSTI talismani kanna siis, kui otsid kristalli, mis muudaks sind spirituaalsemaks, intuitiivsemaks ja mis aitaks sul sõltuvustega võidelda. Ametüst toob head und ja rahustab närvilist meelt. Väga heaks talismaniks neile, kes otsivad Aura tervendajat.

 

RODONIIDI talisman on armastuse talisman. Rodoniit toob armastust selle kandja ellu ja aitab tervendada Südametšakrat, et armastust suudetaks üldse tunda ning vastu võtta.

 

OONÜKSI talisman on suurepärane kaitsetalisman naisele, mehele ja ka lapsele. Oonüks aitab luua tugeva Aurakatsekilbi ümber, mis aitab eemale hoida igal erineval tasandil halba energiat, kogemusi ja ebaõnne.

 

DALMAATSIA JASPISE talismani kanna selleks, et tuua välja end kahjulikest harjumustest ja kommetest. Näiteks suitsetamisest aitab Dalmaatsia Jaspis vabaks saada.

 

ASTROFÜLLIIDI talisman aitab tugevdada telepaatilisi oskuseid. Astrofülliit on sinu jaoks, kui sa otsid kristallide seest midagi, mis aitaks üleloomulikke andeid ja võimeid esile kutsuda.

 

LUMIOBSIDIAANI talisman aitab sul iseenda vigadest õppida ja neid enam mitte uuesti korrata. Lumiobsidiaan teeb mõtted selgeks ja aitab hingesügavustes olevaid probleeme tervendada. Väga kasulik eneseabi kristall.

 

Nädala kristalli tooted on kõik 10% soodsamad kuni 31. detsembri hilisõhtuni!

Uuendatud: 17.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja