RINNAHOIDJAD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Unes võid sa absoluutselt kõike näha, kuid igal nägemusel on oma tähendus. Rinnahoidjate või pesu nägemine on kusjuures väga tüüpiline. Kuna väga tihti küsitakse minu käest unenägude tõlgendamist, siis tean täpselt seda, millised unenäod on väga tihti esilekerkivad ja millised mitte. Tõepoolest, ka rinnahoidjaid saab unes näha. Kuid mida need rinnahoidjad siis ka sümboliseerivad ja mida need sulle rääkima tulid?

 

Rinnahoidjad sümboliseerivad ennekõike naiselikkust, intiimsust, enesekindlust või selle puudumist. See, mida sinu unenäos tuli rinnahoidja sulle täpsemalt ütlema, selle jaoks meenuta täpselt, milline see rinnahoidja sinu unenäos oli.

 

Kui sa kannad enda unenäos rinnahoidjaid, ja kui sa tunned end nendega hästi, siis see on märk sellest, et sa tunned, kuidas sinu elu hakkab paremuse poole liikuma. Kui sa ei tunne end nendega hästi, siis just vastupidiselt, hakkab sinu elu halvema tee poole liikuma.

 

Rinnahoidjate kandmine ja end nendes mugavalt tundmine on märguanne ka sinu enesekindlusele. See unenägu võib viidata sellele, et sa oled enesekindlamaks muutunud. Enesekindlamaks millegi osas, mille seletab lahti sinu ülejäänud unenägu. Kui sul on ebamugav, siis võib see olla märk enesekindluse kaotamisest.

 

Kui sa tunned end rinnahoidjaid kandes väga hästi ja sa oled selle üle uhke, siis on see märk sinu väga tugevast enesekontrollist. Samal ajal viitab see ka heale enesevalitsusele ja enesekindlusele.

 

Kui sa kaotasid enda rinnahoidjad ära, siis sa kaotasid või kaotad teatud situatsioonis ära ka enda enesevalitsuse. See võib tähendada ka seda, et sa ei tunne end enam väärikana ning muretsed enda maine pärast.

 

Kui sa ei kanna rinnahoidjaid, siis see näitab sinu mässumeelset suhtumist millessegi ja sinu vastuolulisust. Rinnahoidjate mittekandmine unenäos viitab sinu valest suhtumisest.

 

Kui sul on rinnahoidjaid kandes häbi, siis võib keegi peagi sind piinlikusse olukorda seada. Keegi võib sinus kahelda, valesti aru saada ja sinu väljaöeldut valesti tõlgendada.

 

Uute rinnahoidjate ostmine viitab sellele, et sa soovid enda elus midagi muud kogeda, midagi uut avastada ja isegi uute inimestega tutvuda. Sa oled tüdinenud sellest, mis sul on, ja sa otsid enda ellu värskendust.

 

See nägemuse tõlgendamine kehtib siis, kui sa unes ei ole otseselt rinnahoidjate välimusele erilist rõhku pööranud.

 

Kui sa ostsid endale väga ilusad, luksuslikud ja elegantsed rinnahoidjad, siis on see märk selle kohta, et sinu ümber on palju inimesi, kes sind kadestavad või imetlevad. Mõlemad variandid võivad olla. Selline nägemus tuleb siis, kui sa teed midagi teistest paremini ja oled paljudest edukam.

 

Kui sa ostsid endale vanad ja koledad rinnahoidjad, siis on sinu ümber palju inimesi, kes klatšivad  sind taga ning mõistavad sind hukka.

 

Kui sulle kingitakse rinnahoidja, ja sa oled selle väga õnnelik, siis see on väga hea ettekuulutus. See unenägu annab sulle teada, et kas juba praegu või peagi on sinu ellu saabumas suuremat sorti õnn. Rinnahoidja õnnesümbol ei viita mitte ühelegi konkreetsele aspektile sinu elus. See aga tähendab seda, et see õnn võib tulla kustiganes suunast.

 

Sinu unes on kellelgi teisel rinnahoidja seljas - see nägemus viitab sinu huvile sellesama inimese vastu, kelle seljas rinnahoidja oli. Sa oled huvitatud sellest inimesest väga intiimsel tasandil. Kui mitte romantilise tasandil, siis sind huvitab tema eraelu või tema sisemaailm.

 

Vanad rinnahoidjad viitavad kellelegi või millelegi, kes jätab alguses endast hea mulje. Kuid lõppkokkuvõtes on see petlik ja sa ei tohiks esmamuljet usaldada. Võib-olla on see keegi, kes ei ole nii hea inimene, kui sulle tundub, või on mõni pakkumine, mis toob sulle hoopis ebaõnne.

 

Unenägudemaailma võimsamaks muutmiseks ja nende paremaks nägemiseks riputa enda voodi kohale Barüüdi päikeseratas. Kui sul on olemas unenäopüüdja, siis riputa see selle otsa. Barüüt aktiveerib unenägude nägemise ja aitab sul meenutada seda, mida unes nägid.

Uuendatud: 19.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja