INGLI SÕNUMID - 528

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

 

Inglid saadavad meile pidevalt märguandeid ja kui Inglid on sinu juures sind parasjagu aitamas, siis sa võid hakata nägema erinevaid kordumakippuvaid numbreid/numbrite kombinatsioone. Inglid teevad meie ümber pidevalt tööd ja soovivad meiega suhelda, numbrid on nende viis meile salajasi sõnumeid saata. Sina pead lihtsalt olema väga tähelepanelik ja need enda jaoks täpselt õigel hetkel ära tõlgendama.

 

Kui sa oled viimasel näinud igal pool numbrit 528, või sa tundsid seda numbrit nähes, et see on sinu Inglite poolt sulle saadetud, siis nad soovivad sellega sulle edasi öelda just seda...

 

528 - "Muudatuste loomise periood"

 

Number 5 sümboliseerib sinu enda tegutsemist, soovi ja toimetamist. Number 2 sümboliseerib asjade parandamist, tervendamist, kokkuliitmist ja heakstegemist. Number 8 sümboliseerib rikkust, enesekehtestamist ja kontrolli nende kolme numbri kombinatsioonis.

 

528 saadetakse sinu Inglite poolt sinu juurde siis, kui sa pead ette teadma seda, et nad loovad midagi sinu jaoks. Peagi on algamas mõni suurem muudatus, mis sinu ellu saadetakse. See number tuleb sinu Inglite poolt sinu poole siis, kui sul on peagi algamas mõni uus projekt, ülesanne ja muudatus.

 

Number 528 toob teate, et sa võid peagi saada ka väga hea pakkumise, mille kaudu parandada enda elujärge ja aktiveerida enda materiaalsema poole küllusekanalit. Sinu ellu võib tulla võimalus, mis jääb sinuga tükiks ajaks. Kui sa muidugi oskad sellest võimalusest kinni haarata.

 

Sinu enda Inglid annavad sulle number 528-ga kaasa soovituse. Soovituse, mis on seotud töötegemise ja asjade ajamisega. Kui sa soovid, et sul läheks hästi, siis ära käi sedasama vana rada pidi. Leia endale uus väljund või viis asjade ajamiseks. Sellisel juhul saabub ka küllus sinu õuele. Selle numbriga annavad sinu enda Inglid sulle soovituse võtta enda ellu vastu midagi uut, mis on seotud töötegemise ja pingutamisega. Sinu Inglid toetavad sind sellel teekonnal enda kaitse, julgustuse ja tarkusega, andes sulle suured eelised sellest midagi teenida ja sellest kasu saada.

 

Kui sa hoiad enda meeleolu üleval ning ei lase negatiivsetel mõtetel enda üle võimu saada, siis sa võid peagi palju kasu saada.

 

Vahel saadavad Inglid numbri 528 sinu eluteele ka siis, kui sa oled oma elus midagi head juba välja teeninud ja seesama tasu hakkab sinu poole oma samme seadma. See tasu on materiaalne ja küllust pakkuv.

 

Kui soovid Inglite käest sõnumeid saada ja neid sõnumeid ka mõista, siis kanna Angeliidi kristalli või hoia seda enda koduses keskkonnas.

Uuendatud: 12.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja