ÕNNETOOJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

 

Kristalle kombineerides annavad nad sulle edasi ühe konkreetse väe, ja neid saab niiviisi endaga kaasas kanda, et saada nende käest teatud väge, mis kandub Aurasse. Igal kristallil on oma eriline jõud ja vägi. Kui panna kokku erinevaid kristalle, siis avalduvad neis konkreetsemad jõud. Kui neid kristalle endaga kaasas kanda, kasutada või enda kodus hoida, siis sa saad sellest jõust osa. Kristallide ühinemisel tekkiv jõud suundub sinu Auravälja, kui sa neid endaga kaasas kannad, ja sinu kodu Auravälja, kui sa neid kodus hoiad. Mõlemat pidi on kasulik kristallikomplekte teha. Kristalle kaasaskandes saad sa nende otsese väe endale, ja kui need sinu kodus on, siis abistavad need sind sellel hetkel, kui sa kodus oled.

Õnnetooja kristallide komplekt aitab sulle head õnne tuua, tõmmates ligi head õnne sealt, kus seda parasjagu saada on.

Kui sa lood endale õnnetooja kristallide komplekti ja hakkad neid kristalle kaasas kandma, siis need töötavad sinuga, aidates sul õigel ajal õiges kohas olla, heade ideede peale tulla, aidates sinu soovidel ja unistustel täituda. Õnnetooja on universaalne õnnekristallide komplekt, aidates sulle igas erinevas eluvaldkonnas õnne ligi kutsuda.

Õnnetooja komplekti võid sa luua iseendale või enda lähedasele, kui sa soovid talle õnne edasi kinkida! Komplekti kantakse endaga kaasas või hoitakse kodus seal kodu keskpaigas, kus asub kodu üldenergia kanal. Seal sellepärast, et seal asub kodu energiakanal, mis aitab head õnne ligi kutsuda igas erinevas valdkonnas, kui sa selle sinna asetad, avades nende kolme erineva kristalli väe igas erinevas suunas õnne tooma.

 

RUTIILNÕELTEGA KVARTS, PÜRIIT JA CRAZY AHHAAT

"Kristallid, mis toovad kaasaskandmisel head õnne!"

Rutiilnõeltega Kvarts on soovide täitumise kristall. Rutiilnõeltega Kvarts aitab võimendada teiste kristallide väge, mis siin komplektis on, aidates oma Kvartsi kristalli poolega ühendada kõikide kristallide väe ja võimendada neid ning aidates oma Rutiilide kristalli poolega soove teele saata ja head õnne ligi kutsuda. Rutiilnõeltega Kvarts on multifunktsionaalne kristall, mis aitab Aurasse edasi kanda Püriidi ja Crazy Ahhaadi õnne energiat, luues sinu Auravälja magneti, mis hakkab kõike head sinu ellu ligi kutsuma ja seda igal erineval tasandil. Seda ennekõike sellepärast, kuna Rutiilnõeltega Kvarts oskab kuulata sinu salasoove ja mõtteid. Milles sina unistad, seda Rutiilnõeltega Kvarts ka ligi tõmbab.
 
Püriit on teada-tuntud külluse ja õnne aktiveerija. Omades ise neid energiad, kannab Püriit neid energiad edasi ka inimese enda Auravälja või kodu Auravälja. Kes iganes Püriidiga kokku puutub, see saab otsese kontakti õnne-energiaga. Kui Püriiti kasutada, siis see muudab inimese enda Auravälja küllust ligi kutsuvaks. Püriit aitab hoida sinu ümber head õnne, mis omakorda aitab sul enda elus leida häid võimalusi oma elu paremaks muutmiseks. Püriidil on oskus kaitsta ebaõnne eest, mis omakorda suurendab hea õnne väge.

Crazy Ahhaat on energiate tervendaja kristall, omades enda sees jõudu, mida see inimesele ja keskkonnale edasi kannab. Crazy Ahhaat aitab head energiat halva energia asemele luua. Selles komplektis aitab see sinu või sinu kodu energiat tervendada, et hea õnn saaks üldse sinu ellu pääseda, likvideerides häiriva, stressirohke ja takistusi täis energia ning asendades selle hea õnne ja positiivsusega. Crazy Ahhaat koos Rutiilnõeltega Kvartsiga ja Püriidiga üheskoos aitab sinu ellu head õnne ligi kutsuda.

Loo nendest kristallidest endale komplekt oranži, kollast või kuldset värvi koti sisse.

Mida sa pead teadma, kui sa hakkad seda komplekti looma - Ennekõike tuleb sul leida puhta energiaga kristallid ehk kristallid, mida ei ole varem mõnel teisel eesmärgil kasutatud, ja ka nende kristallide jaoks sobiv kott. Kristallid ei tohi eelnevas kasutuses olla sellepärast, et need saaksid sinuga õnnetooval eesmärgil toimima hakata. Kristallid peavad olema poleeritud kujul, et need suudaksid oma toimet sulle edasi anda.

Kui sa oled kristallid koti sisse ära pannud, siis hoia korra õnnetooja komplekti enda peopesas. Sule silmad ja lausu üks konkreetne lause, mis aitab need kristallid õnnetoomiseks ära aktiveerida.

Selleks lauseks on: "Õnnetooja kaitsku ebaõnne eest, õnnetooja toogu õnne"

Kui oled selle ära teinud, siis hakka õnnetooja komplekti endaga kaasas kandma, kingi see ära või aseta enda kodu keskpaika, kus see saab sinu kodus tööle hakata.

Õnnetooja komplekti sisse võib lisada enda foto, rahaõnne ligikutsumisel mündi, armastuse õnne ligikutsumisel roosiõisi või midagi, mis sümboliseeriks seda, mis suunas sa enda ellu head õnne soovid ligi kutsuda. Kui sa valid endale õnnetooja komplekti sisse veel lisaväärtust andva väesümboli, siis veendu selles, et selle tähendus ja energia oleks õnnetoov. Enda foto võid komplekti sisse lisada selleks, et see teeks sinuga efektiivsemalt tööd.

Õnnetooja komplekti ei võeta lahti enne, kui ei soovita õnnetooja kristallide väge vabaks lasta. Kui sa soovid seda mingisuguse põhjusel teha, siis vii kristallid tänutäheks loodusesse ja need lõpetavad oma töö sinuga ära.

Kristalle väga teadlikult kokku viies avalduvad neil konkreetsemad jõud, mis aitavad sinu ellu konkreetset energiad ligi kutsuda. Antud juhul aitavad need kristallid sinu ellu õnne tuua!

Uuendatud: 21.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja