SULGVÕHK JA SELLE KÜLLUSLIK MITMEKÜLGSUS

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .
 
Sulgvõhk on üks minu lemmikuid Feng Shui taimi, mida on mul mitmeid kodus ja ka meie Butiigis on neid sama palju. Sulgvõhk kaitseb seda keskkonda, kus tema "kodu"on. Mida lähemal sa seda kodu või kontori ruumi uksele hoiad, seda rohkem see kaitseb seda keskkonda. Mida kaugemale see on välisuksest asetatud, seda rohkem see toob majja õnne ja jõukust.

Sulgvõhk ehk Zamioculcas Zamiifolia on Idamaades tuntud jõukuse, külluse, hea õnne ja positiivse energia taim. Sulgvõhul on lehed, mis näevad alati välja väga ilusad, säravad ja elujõulised, hoolimata taime vanusest. Sulgvõhk on hinnatud Feng Shui taim ka sellepärast, et sellel on oskus parandada elamise õhku ehk see toob majja hapnikku ja puhastab samal ajal õhku. Enamus Feng Shui taimed toodavad hapnikku ja puhastavad õhku, see on ka põhjus, miks need kuuluvad Feng Shui taimede hulka.

ÄRI, ETTEVÕTTE JA TÖÖ EDU Kristallidega saab aktiveerida erinevaid taimi konkreetsel eesmärgil töötama. Aseta selle taime mullale või poti sisse Piltjaspise ja Mariami Jaspise kristalle, et see taim tooks head tööalast õnne. Asetage Sulgvõhk kontorisse, koju (kui te kodus tööd teete, siis sinna ruumi, kus teie töö asjad on) või ettevõttesse, et see taim teile head õnne tooks. Piltjaspis on kristall, mis aitab säilitada tehtud tööd ja see kaitseb pankroti eest. Mariami Jaspis toob häid uusi ettevõtmisi ja kordaminekuid.

KÜLLUSE MAJJA TOOMINE Asetage lillepotti või mullale Krüsopraasi, Rohelist Aventuriini ja Tsitriini ning hoidke taime enda kodu kõige kaugemas vasakus nurgas välisuksest vaadatuna või kodu Kagu nurgas. Mõlemad kohad on kristallimaailmas hinnatud jõukuse energiaga piirkonnad majapidamises.

LASTETUBA JA LAPSE RÕÕMUS MEEL Minu kõige lemmikum Sulgvõhu omadus on see, et see aitab tasakaalustada närvilist meelt ja on seega üks minu lemmikuid taimi, mida ma soovitan laste tuppa viia. Sulgvõhk aitab leevendada stressi, on kasulik neile lastele, kellel on allergiad, kassi-koera karvade vastu allergia või kellel on hommikuti pidev ninakinnisus. Sulgvõhk puhastab õhku ja rahustab, selle taime juurde võib panna järgmiseid kristalle:
- Krüsopraasi ja Vanadiniit Bariidi, kui soovitakse lastetoas õhku puhastada ja seal magavad allergikud.
- Roosa Kvarts, Roosa Kaltsedon, Ametüst, Ametriin ja Valge Opaal, kui soovitakse laste omavahelisi suhteid parandada. See on sellisel juhul, kui ühes toas elab mitu last koos.
- Sinine Kaltsedon, Sinine Pitsahhaat, Sinine Kvarts ja Mäekristall, kui soovitakse lapse närvilisust ja stressi leevendada.

KODU PÕHJAPOOLSES PIIRKONNAS VEE-ELEMENDI TASAKAALUSTAMINE Sulgvõhk toob head energiat, kui te panete selle kodu Põhjapoolsesse ruumi kasvama ja eriti kasulik on see siis, kui Põhjas on kraanikauss, wc, pesuruumid. Sulgvõhk tuleb kokku panna Musta Turmaliiniga ja see taim sinna kasvama viia, siis see toob head ärivaistu sealsetele elanikele ja palju tööd. Põhi on Feng Shui järgi töö piirkond, mis määrab ära selle, kui hästi sinul tööga läheb.

Sulgvõhk sobib kõige paremini toa nurka, tasakaalustamaks nurkadesse tekkivat halba energiat ja selleks ei ole vaja kristalle sinna lisada. Butiigis on need enamjaolt mõne seinaosa nurgas, et viia energia liikuma kristallide ja meie väeesemete jaoks. Sulgvõhk meie Butiigis aitab hoida sealsed energiad positiivsed, et kristallid ei kaotaks enda väärtust ja inimestel, kes meid külastavad, oleks meie juures hea olla.
Enda kodus kasutan Sulgvõhke täpselt samal eesmärgil, et viia energia liikuma seal, kus see võib kinni jääda. Näiteks ei tohi olla mitte üheski ruumis tühja nurka, nurgas peab olema alati kas taim, kristallid, akvaarium või mõni teine Feng Shui element.

Üks suurimaid põhjuseid, miks ma erinevatest taimedest kirjutan, palju räägin, kingin ja neid soovitan, on see, et õiged taimed meie koduses või töökeskkonnas toovad palju tervist, jõudu, positiivsust ja spirituaalsust. Mõtle korraks... kui sa jalutad õues, sul on alati hea olla. Kui sa oled kinnises ruumis, siis väsid ja tunned lõpuks end halvasti. Kui ruumidesse on toodud ka taimed, siis me tegelikult ei väsi pooltki nii kiirelt ega ka meie tervis ei lagune kiirelt. Kuna põhjamaade inimeste elu on paratamatult kodukeskne või palju aega veedetakse siseruumides, siis parem toogem kõik tuppa, et elada oleks hea.

Sulgvõhk on ideaalne kodu või kontori taim, kuna selle eest on ülimalt lihtne hoolt kanda. Sulgvõhk ei soovi väga palju valgust saada ja seega võib selle ka varjulises kohas ilusti kasvama panna. Küll aga ei kasva täiesti ilma valguseta, seega leidke sellele mõnus poolvarjuline koht enda majapidamises. Sulgvõhk tahab harva kastmist saada, vastasel juhul hakkab see mädanema ja lehed muutuvad kollaseks. Kõige lihtsam on oodata enne kastmist, et mullapall oleks täiesti läbi kuivanud ja alles siis kasta seda veidi. Seega ideaalne taim tempokatele inimestele!

Kui soovid enda Sulgvõhku paljundada, siis see on imelihtne. Võta taime küljest leht ja pista see mulda täis poti sisse ja see võtab kiirelt juured alla. Sulgvõhu lehed on mürgised vaid siis, kui neid süüa.
Uuendatud: 13.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja