KÕRVITS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kas sa oled kunagi unes kõrvitsat näinud? Kui jah, siis vastuse sellele, mida see kõrvits sulle ütlema tuli leiad siit minu unenägude seletajast. Et paremini mõista, kuidas unenägusi seletada ja erinevaid unes nähtud sümboleid/tegevusi omavahel kokku üheks jutuks panna, selleks loe läbi ka minu artikkel, kus ma seletan seda, kuidas seda kõike teha. Selle artikli leiad SIIT.

 

Kõrvits on ilus oranži või rohekat tooni aedvili, mis oma olemuselt kiirgab positiivust ja mis on väga ahvatlevalt kauni väljanägemisega. Kõrvitsa unes nägemisel on väga palju erinevaid tähendusi, seega, kui sa kõrvitsat unes nägid, siis ole hea seleta see enda jaoks väga täpselt lahti. Seda selleks, et sa kogemata endale valesti unenägu ei tõlgendaks. Kõrvits võib sümboliseerida rikkust, häid aegu, kuid samas ka õnnetut perioodi ja kaotust.

 

Suur kõrvits sinu unenäos sümboliseerib midagi, mis tuleb sinu juurde küllusena. Küllus kõrvitsa kontekstis aga tähendab seda, et sinu juurde võib tulla midagi kuhjade viisi ja suurel määral. Olgu selleks millegiks siis hea või halb asi. See, mida kõrvits sinu unes tähendab, sellele annab vihjed ülejäänud unenägu.

 

Kuid suure kõrvitsa nägemine võib sümboliseerida ka rikkust kui kõik ülejäänud unenägu on samuti seotud rikkuse sümbolitega.

 

Kui sa sööd suure kõrvitsa ära, siis peagi võid sattuda olukorda, kus sa ahnitsed endale midagi kaela. Ahnitsed endale võib-olla suure töökoormuse või kohustuse kaela.

 

Väike kõrvits sümboliseerib eluisu, energia ja motivatsiooni kadumist. Kui sa väikest kõrvitsat sööd, siis see tähendab seda, et seda kõike sa enda ellu juurde ka soovid. Sa igatsed energia ja motivatsiooni järgi.

 

Kõrvitsa laastud, viilud ja tükeldatud kõrvits sümboliseerib võimalusi, mida elu sulle kingib. Kui sa näed sellisel kujul kõrvitsat enda unes, siis see on hea endeline, kui sinu unenägu viib sind lõpuks selleni, et sa need kõrvitsad ka endale saad.

 

Kui sa sööd sellisel kujul kõrvitsat, siis on see eriti head õnne ettekuulutav. Kui sul õnnestub kogu kõrvits enda unes ära süüa, siis sind on ees ootamas suur rikkus ja hea õnn. Et mõista, kus poolt see õnn sinuni tuleb, seda seletavad lahti ülejäänud unes nähtu.

 

Roiskunud või kole kõrvits sümboliseerib valet uskumust ja ettekujutust. See võib viidata millelegi, millesse sa nii väga usud, kuid mis ei kuku üldse välja nii nagu sa seda loodaksid saada. Sinu unenägu hoiatab sind selle eest, et sa iseennast ei petaks ja endale valelootust ei annaks.

 

Kui sa oled äriinimene, siis roiskunud kõrvitsa nägemine võib viidata väga kehvadele investeeringutele. See nägemus võis anda sulle teada, et valesse kohta jagad enda energiat ja raha.

 

Toores kõrvits hoiatab sind selle eest, et sul hakkab peagi aeg otsa saama. Aeg selleks, et midagi luua ja korda saata. Võib-olla lased sa lihtsalt heal võimalusel käest ära libiseda ja seda kõike sellepärast, et sa ei tegutse piisavalt kiirelt. Kui seda unes näed, siis kiiresti püüa analüüsida, mis on see, mille sa võiksid kiiremini ära teha ja mis on tegelikult sul juba plaani võetud.

 

Unenägude paremaks mõistmiseks loo enda magamistuppa või voodi kõrvale kristallide jaoks alus, kus sa saad unenägusid aktiveerivaid kristalle hoida. Üheks kristalliks võiks kindlasti seal olla Larimar. Larimat aitab meenutada, mida sa unes nägid. See on kasulik selleks, et sa saaksid enda unenägusid lahti seletada.

Uuendatud: 27.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja