JÄÄR - KUIDAS TEMAGA SUHELDA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad, vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles, ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja mida on väga raske muuta.

 

Kui sa soovid teada saada, milline on Jäär ja kuidas temaga paremini toime tulla, siis selle artikli olen ma just sinu jaoks kirjutanud. Selgitan lahti veidi seda, milline on Jäär oma hingelt ja kuidas sellise pealtnäha tugeva natuuriga, kuid sisemiselt hapra ning hella kaaslasega hakkama saada. Kuidas hoida suhet ja lasta suhtel vaid ülesmäge liikuda.

 

Selles artiklis seletan ma lahti Jäära üldiseloomustuse selle kohta, kuidas temaga head suhet hoida. Olgu selleks suhteks siis romantiline, sõprustasandil või perekonnasideme suhe. Seega see artikkel on kirjutatud Jäära perekonnaliikmetele, sõpradele, tuttavatele ja loomulikult ka tema armastatule.

 

Artikkel ei pruugi kokku minna nende Jääradega, kes on sündinud sodiaagi ülemineku ajal. Sodiaagi üleminekud toimuvad siis, kui üks sodiaak lõppeb ja teine algab. Kalad-Jäär ja Jäär-Sõnn võib olla veidi teistsuguse iseloomuga.

 

JÄÄR

 

Jäär on suure isiksusega hing, kes ei jää mitte kellelegi märkamatuks. Kui Jäärana on sünnitud, siis sündimisel on kaasa võetud oma päikesemärgist kaasa sära, kuma ja magnet. Jäär on selline inimene, kes ei ole kameeleon, kes keskkonda sulandub ja võtab endale sellise näo nagu parasjagu hetkel vaja oleks. Jäär on Jäär ja selleks ta ka jääb. Ühtpidi on Jääraga väga lihtne, ta on oma kindla loomusega ja kui teda tundma õppida, siis on temaga lihtne ümber käia. Kuid see, kes soovib Jääras näha midagi muud või ootab temalt midagi, mida temalt ei ole võimalik saada, see jääbki Jääraga võitlema.

 

Seletan sulle lahti selle, milline on Jäär ja mida peaksid kõik teised temas teadma. Seda loomulikult sellepärast, et Jääraga paremini läbi saada. Ei ole vahet, kes sa Jäärale oled, alati oleks hea just neid punkte temas teada, mis aitaksid sul temaga läbi saada. Vahet ei ole, kas sa oled tema töökaaslane, tütar või armastaja. Kõigil läheb neid nõuandeid vaja. 

 

Mulle meeldib astroloogia ja veel eriti meeldib mulle sodiaake analüüsida. Kõik siin välja toodud soovitused on seotud minu enda analüüsi põhjal kirja pandud.

 

Kõige esimene punkt, mida sa peaksid Jäära suhtes teadma, kui sa soovid temaga läbi saada, on see, et sa pead mõistma, kui oluline on Jäära jaoks kiirus. Jäär armastab tempot ja asjade kiiret liikumist. Kui sa näiteks oled temaga midagi kokku leppinud, siis ta ei oota terve igaviku, et sinupoolne liigutus hakkaks tulema. Kui sa oled Jääraga midagi kokku leppinud, siis ta ootab sinult kiiret tegutsemist, kohest mõtlemist ja analüüsimist. Jäära viib kergelt endast välja olukord, kus ta peab kellegi teise pärast midagi ootama. Jäär võib kergelt solvuda, kui teine pool on aeglase loomuga ja selle tõttu paljud Jäärad ajavad ise teise poole kohustusi ka korda. Ise vihane, kuid samas tegus.

 

Seega, mida sa peaksid Jäära suhtes teadma, et sa ei tohi teda ootele jätta. Jäärale meeldib, kui kokkulepetest kinni peetakse, tema on see, kes esimesena alati end liigutab ja loodab, et tema kiire tempoga tullakse kaasa. Tegelikkuses on aga nii, et sodiaakide seas on ka väga aeglase loomuga hingesid, kes võtavad elu tasa ja targu vastu. Vot sellised Jääradele ei meeldi. Et Jääraga läbi saada, siis tuleb arvesse võtta see, et tema on kärsitu ja oma kärsitust tema ise ei oska tasakaalustada ega ka taandada. Seega esimeseks punktiks on ikkagi see, et ürita temaga sammu pidada ja veel enam siis, kui ta peab sinu järgi midagi ootama.

 

Kui sa soovid, et Jäär ei puhkeks tulele, mida Jäär väga kiirelt oskab teha ja seda oma tule-elemendi pärast, mida ta sünnist saati enda päikesemärgiga kaasas kannab, siis ära kaota usku temasse. Jäärale ei meeldi absoluutselt see, kui teda alahinnatakse või temas kaheldakse. Jäär on suhteliselt sõjakas ja seda igas mõttes. Sõjakas oma tegemistes ja seda mitte üldse alati halvas mõttes. Kui Jäär võtab midagi endale pähe, siis see on missioon, mida tuleb vallutama hakata. Teine punkt, millest sa pead kinni pidama siis, kui sa soovid Jääraga läbi saada on see, et ära kaota usku temasse.

 

Kui Jäärale tekib idee, mõte ja motivatsioon midagi teha, siis ta lihtsalt hakkab seda tegema. Väga palju ta aega ei võta selleks, et kõige selle üle järele mõelda. Loomulikult on rahulikumaid Jäärasid, olenevalt sellest, milliste numeroloogiliste näitajatega, hiina astroloogia aasta näitajaga ja Kuu sünniseisuga ta on. Kuid enamus Jäärasid on ikkagi tegusad ja kiired ideede genereerijad. Jäär võtab endale idee, mille kallal töötama hakata ja nüüd on see koht, kus keegi teine ei tohiks seda ideed tal maha teha. Kui hakatakse seda maha tegema ja tema tule-energiat veega kustutama, siis sealt tuleb, kas sõda või frustratsioon. Sellises olukorras, kus Jäär on endale mõne ettevõtmise käsile võtnud ja see mitte kuidagi ei sobi sinu või kellegi teise plaaniga, siis seda tuleb vaikselt maha jahutada. Jäära ei pea ilmtingimata tagant utsitama, et ta oma ideid ellu viiks, kui need ideed ei ole kõige paremad. Kui on selline olukord, siis tuleks väga tasa ja targu sellele teemale läheneda. Rahulikult ja faktirohkelt talle seletada, et võib-olla ikkagi see ei ole hea idee. Kuid vastupidiselt, kui Jäär on millegi hiilgavaga lagedale tulnud, siis igasugune tema kiitmine viib sind tema silmis kõrgemale positsioonile.

 

Seega teise punkti kokku võtmiseks võib öelda seda, et ära mitte kunagi Jäära alahinda, kui tal tulevad välk ideed ja ära kaota usku sellesse, et ta ei saa hakkama - kuna ta saab hakkama ja väga hästi. Veel ka seda, et kui sulle mitte kuidagi ei sobi tema plaan, siis tee talle see selgeks, ilma tema head tuju rikkumata. Ole ettevaatlik oma sõnade kasutamisel ja too esile fakte, miks ta seda tegema ei peaks.

 

Jäär on oma loomuselt ülimalt otsekohene ja see võib paljusid teisi sodiaake eemale peletada ning temast vale mulje kohe tekitada. Jäär on oma otsekohesusega kõikide teiste üheteistkümne sodiaagi sees esikohal. Jäär ise aga sellest aru ei saa, kui otsekohene ta võib olla. Ta lihtsalt ei pane seda tähele. Vahel aga võib selle sama otsekohesuse pärast tekkida tunne, et ta riivab sind ja teeb sulle teadlikult liiga. Tegelikult on aga nii, et enamus aja Jäär üldse ei mõtlegi seda, et ta sõnad võiksid kellelegi liiga teha. Et temaga läbi saada ja temaga head suhet hoida, siis mõista, et see ongi tema - "härra või proua otsekohesus".

 

Kolmandaks punktiks, mida peaks teadma Jääraga suheldes on see, et kõike ei tohiks hinge võtta. Ma tean väga hästi, et seda on lihtne öelda, kuid raske teha - eriti neil, kes on õhu- ja vee-elemendi all sündinud. Ehk siis Kaaludel, Veevalajatel, Kaksikutel, Kaladel, Vähkidel ja Skorpionitel. Need kuus sodiaaki võtavad kõige kergemini erinevaid teemasi isiklikult. Ükskõik, millises suhtetasandil Jääraga olles, peab ikka ja jälle endale meelde tuletama, et see mida Jäär välja ütleb ei ole alati see, mida ta siiralt ka mõtleb. Sõnad ei pruugi absoluutselt väljendada tema reaalseid tundeid millegi vastu või sinu vastu. Seega, kui sa soovid Jääraga läbi saada, siis püüa paksu nahka tema äkiliste emotsioonide suhtes kasvatada. Samas on see sama otsekohesus ühtepidi väga hea, kuna temaga tegelikult on väga lihtne erinevatel teistel teemadel vestelda. Ta ei varja enda emotsioone ja tundeid. Lihtne aru saada, mis seisukoht tal on. See on lihtne siis, kui sa õpid selle kolmanda punkti enda jaoks ära ehk õpid tema otsekohesust tema tugevusena võtma.

 

Kui sa soovid Jääraga läbi saada, siis sa saad talle sõpruse märgiks kinkida ühe Ametüsti ja Mango Kaltsiidi, mis on ühte kotti pandud. Nende kahe kristalli kombinatsioon aitab Jäära paremini mõista ja temaga suhteid parandada. Kui sa elad Jääraga koos, siis neid kahte kristalli on kasulik üheskoos teie ühises kodus hoida. Kui Jäära sodiaagi all sündinu on sinu laps, siis hoia neid kahte kristalli oma lapse magamistoas. Kui Jäär on sinu kaaslane, siis hoia neid kahte kristalli enda magamistoas. Sellisel juhul võib neid kristalle hoida ka teiste armastust ja suhet parandavate kristallide seas.

 

Jäär on oma loomult väga jäärapäine, nii nagu reedab ära ka tema sodiaagi nimetus. Kui Jäär midagi pähe on võtnud, siis on väga raske teda ümber veenda. Kui ta on soovinud millegi suhtes midagi arvata ja oma isiklikku konkreetset arvamust omada, siis on samuti raske seda arvamust muuta. Pole mõtet võidelda ja Jääraga vastutuult käia. Neljandaks punktiks, mida tuleb Jäära suhtes arvesse võtta on see, et ta võib olla täiesti närviajavalt jäärapäine. Et Jäära jäärapäisusega hakkama saada tuleb sul teada seda nippi, kuidas teda õigel ajal sulatada. Selleks, et tema jäärapäisust veidigi vabastada, selleks ole temaga ülimalt hea. Jäär armastab kiitust ja tagasihoidlikematele Jääradele meeldib tunne, et tema valikuid aktsepteeritakse kui kiitus ei meeldi. Aktsepteeri tema jäärapäist olekut, kuid samas paku välja ka erinevaid lahendusi, kuidas asju teise nurga alt vaadata. Samas ei tohiks mitte kunagi temaga vaidlusse laskuda, see nullib ära kõik võimalused tema jäärapäist olekut muuta. Kui sa Jääraga suheldes natukenegi tunned, et ta lihtsalt vaidleb-vaidleb ja veelkord vaidleb, siis ole hea, astu lihtsalt kõrvale. Ta ei anna sulle alla. Ta annab alla siis, kui sa oled temaga esmalt nõus ja siis alles hakkad talle teisi lahendusi välja pakkuma. Sellisel juhul ta tunneb, et tal oli õigus ja seejärel vabaneb tema ühesuunaline mõttemaailm ning ta hakkab asju laiemalt vaatama. Kui ise olla Jäär, siis seda punkti ei pruugi sa endas mõista, kuid tõepoolest elu näitab, et nii on võimalik Jäärale läheneda.

 

Paljud ei pruugi Jääras näha seda, et ta on tegelikult väga abivalmis, kuid seda ta on. Jäärale meeldib aidata ja tunda, et temas on tugevus, jõud ja vägi olemas selleks, et aidata kellegi elu parandada. Kui sa soovid Jääraga läbi saada, siis märka tema heatahtlikkust ja kasuta seda ära. Kasuta ära mitte halvas mõttes, vaid selle heas mõttes. Jäär ise tunneb end hästi, kui keegi teda vajab. Aeg-ajalt anna märku talle, et sa sooviksid temalt nõu saada ja vajadusel ka tuge asjade lahendamisel. Jäär oma loomuselt oskab väga hästi olukordi erapooletult analüüsida, kui ta ise ei ole selle teemaga emotsionaalses mõttes seotud. Jäära poolt võib tulla hea adekvaatne soovitus, mis aitaks sul enda probleemiga edasi liikuda. Kui sa tema käest nõu küsid, siis ta automaatselt hakkab tundma sooju tundeid sinu vastu. See on tõeline sulatustehnika Jäärade puhul. Seega viiendaks punktiks selles osas, kuidas Jääraga suhteid hoida, on see, et näita talle välja, et sa vajad teda.

 

Nagu eelpool ütlesin, et Jäär on otsekohene ja ütleb välja väga palju seda, mida ta tunneb ning mõtleb. Kui Jäär on endast väljas, tal on halb olla või pahane millegipärast, siis kõigepealt aktsepteeri seda. Ära mitte mingil juhul ürita seda blokeerida ja tagasi ajada, et nii ikka ei ole. Kui Jäär midagi ütleb, siis ta ootab, et temaga nõustutakse. Kui Jäär on endast väljas, siis ütle talle pigem seda, et sa saad temast aru. Ära hakka talle vastu. Jääral on vaja tunda kohe esimesest lausest, et temast saadakse aru. Kui sa ütled selle asemel pigem seda, et jah sa mõistad, siis sa saad hakata teda ka aitama. Sellisel juhul peale seda võid sa hakata andma nõu ja teda rahustada. Jääral on üks veider omadus - ta on endast väljas ja ta vajab selle juures kambavaimu. Siis see rahustab teda kiirelt maha. Kui sa ei saa tema halbadest emotsioonidest aru, siis seda enam sa ajad teda endast välja. Jääral on vahel ka komme öelda, et tal on kõik hästi, kuid tegelikult on ta väga endast väljas ja silmaga on näha, et ta ei ole oma kõige paremas tujus. Isegi siis ei tohiks lasta tal lihtsalt omaette olla, vaid probleemiga ikkagi silmitsi seista. Jäärale meeldib kiiresti oma probleeme lahendama asuda, igasugune probleemide mahamatmine ei ole tema teema, kuid ta vahel end täpselt nii ka väljendab. Seega, kui Jäär ütleb, et kõik on korras ja samas sa tunned, et ei ole korras, siis ole hea ära jäta seda asja sinna paika. Kuuenda punkti alla kuulub see, et kui sa soovid Jääraga läbi saada, siis ole temaga koos võitluses hea ja kurja vahel.

 

Seitsmes punkt - ole ise temaga aus ja otsekohene. Täpselt nii nagu tema sinuga on. Jäärale ei meeldi inimesed, kes ei räägi selget juttu ja kes jätavad endast väga vastakaid arvamusi. Jäär austab ausat, otsekohest ja selget kõnelevat inimest. Kui sa soovid Jääraga läbi saada, siis ole temaga aus ja räägi asjadest nii, nagu need ka on. Kui sul on vaja midagi talle edasi rääkida, siis räägi asjadest väga realistliku pilgu läbi, ära ilusta ja varja tema eest midagi. Tal on küllaltki hea vaist ja ta tajub ära, kui sa temaga aus ei ole. Siis, kui ta seda tajub, siis sul on tema silmis palju vähem väärtust. Tema on sinuga avameelne, ole ka sina temaga.

 

Minu kirjutatud täispikka Jäära sodiaagi artiklit saad lugeda SIIT.

Uuendatud: 27.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja