2018. AASTA ALGUS, TÄISKUU JA ESIMESE NÄDALA VÄGI

by in UUDISED .

 

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mida toob tulevane nädal, millised on Kuu seisud ja milleks on sellel nädalal soodne aeg. Sellel korral jagan teile teadmisi selle kohta, mida te peaksite uue aasta alguse kohta teadma. Nädal algab uue aastanumbriga ja kohe ka Täiskuu väega, mis teeb sellel korral aastavahetuse vägagi võimukaks.

 

Ennekõike soovin ma kõigile ilusat vana aasta ärasaatmist ja uue aasta vastu võtmist!

 

Kui vana aasta on ära saadetud, siis loe enda kodule head õnne toovad sõnad peale. Kui sa lähed vana aastat ära saatma kodust välja, siis koju naastes kohe tuppa astudes lausu see õnne toov lause (kui oled samal ajal kodus, siis lausu see lause esimese tunni jooksul peale südaööd):

 

"Õnn saabugu, mured kadugu, rikkus tulgu, probleemid haihtugu, armastus saabugu, kurbus kadugu ja tervis taastugu"

 

1. JAANUAR - 2018. AASTA ALGUS

 

Uue aasta esimest päeva juhib päikesemärk Kaljukits, nii nagu seda teeb iga aasta vahetuse esimene päev ja nüüd 2018. aasta algab kuumärgiga, mis on Kaksikutes. See viimane annab selle aasta algusele väga palju iseloomu kaasa. See, et aasta algab nii, et Kuu on Kaksikutes, see tähendab ka seda, et sellel aastal on sulle väga palju ootamatusi pakkuda. Ilmselgelt ei tule selline aasta, mida enamus ootavad - rahu toov aasta. Ma tean, et te kõik ootate seda, kuna viimased kaks aastat on väga paljude jaoks väga kurnav olnud. Kuid samas tuleb võrreldes viimase kahe aastaga hoopis teistsugune aasta, seega jääge ootama selle aasta vägevat iseloomu. Paljude jaoks on see aasta suurpuhastuse aasta ja uute alguste aasta ning paljude jaoks suurte probleemide lahendamise aasta. Sellest, mida toob 2018. aasta üleüldiselt, sellest jutustan ma peagi lehel ilmuvas horoskoobis ja Koera aasta mõjutuste kohta saate kuulama tulla mind Saaremaale üldseanssidele. Horoskoopi jääge aga ootama, seal ma jagan sulle juba väga palju selle kohta, mida sa enda sodiaagi koha pealt peaksid 2018. aasta kohta teadma.

 

1. jaanuaril ole võimalikult positiivne, optimistlik, heatahtlik, armastav, toitu tervislikult, ole aktiivne ja hoia eemale riidudest ning probleemide peale keskendumisest. Kui 1. jaanuaril hoiad end positiivsel lainel, siis sa ise kinnitad enda Auravälja head energiat, mis sind terve 2018. aasta saadab.

 

1. jaanuari õhtuks mõtle läbi kõik see, millega sa kokku puutusid sellel päeval, mida kogesid, mida kuulsid ja mida nägid. Aasta esimene päev annab sulle vihjeid selle kohta, mida terve aasta sulle tooma hakkab. Mina teen seda igal aastal 1. jaanuaril, analüüsin ja võtan enda päeva kokku. Täpselt selline, nagu 1. jaanuar on olnud, sellise temaatikaga tuleb ka tulevane aasta isiklikus mõttes sinu jaoks. Selle päeva emotsioonidest saad aru, millised emotsioonid sind terve aasta saadavad. Kindlasti tehke seda 1. jaanuari õhtul ja pane kasvõi enda jaoks kirja selle päevaga seotud asjad. Seda selleks, et sa saaksid hiljem lugeda seda ja mõelda, kas sinu 1. jaanuar reetis ära sulle selle, milline aasta sinu jaoks tuleb või mitte.

 

JAANUARI ESIMENE NÄDAL

 

Täiskuu loob end 2. jaanuaril, mis tähendab seda, et ka 1. jaanuar on Täiskuu mõjutuse all. Kui Täiskuu õige päev on, siis Täiskuu mõju jõuab juba üks päev varem kohale ja kandub ka Täiskuule järgnevasse päeva. Kuna 1. jaanuari juhib Täiskuu, siis ennekõike tuleb esimesel 2018. aasta päeval palju tegeleda soovimisega, unistamisega ja headele asjadele keskendumisega. Täiskuu saadab unistusi teele ja miks mitte aasta esimest päeva kasutada selleks, et enda 2018. aasta unistusi teele saata. Kui sa soovid seda teha, siis kindlasti riputa endale ehtena kaela või pane kätte Rutiilnõeltega Kvarts, Tiigrisilm või Mäekristall. Nendel kolmel kristallil on oskus sinu soove teele saata. Tiigrisilma soovitan neil kanda, kelle unistused on materiaalsed ja teisi kristalle neil, kellel on unistused seotud teiste valdkondadega.

 

2. jaanuaril on Täiskuu õige päev, mis kandub edasi ka 3. jaanuari. See tähendab aga seda, et on õige aeg teha 2018. aasta jaoks mõnda maagiat. Maagiat, mille tulemuse täitumist sa ootad 2018. aastal. Tee maagiat teisipäeval või kolmapäeval. Võid teha erinevaid maagiaid ka kaks päeva järjest.

 

Soovitan teha Täiskuu rahavoolu maagiat, äriliste unistuste maagiat, rahakoti maagiat, ebaõnne blokeerimise maagiat, unistuste teele saatmise rituaali, enda eriala üles leidmise maagiat, perekonna õnne maagiat, õnnetooja maagiat või mis iganes maagiat, mida tehakse Täiskuu ajal ja mille toimet sa aasta jooksul sooviksid tunda.

 

Soovitan teha maagiat, mis küll ei ole seotud Täiskuuga, aga mis on seotud 2018. aastaga, see on uusaasta soovide maagia. See maagia saada teele kindlasti 2018. aasta esimese nädala jooksul. Uusaasta soovide maagia leiad SIIT ja seda tehakse kuni 7. jaanuarini.

 

Lisaks maagiate ja rituaalide tegemisele on jaanuari esimesel nädalal alati kasulik kodu puhastada taimede väega, mis tooksid sinu 2018. aastasse head õnne. Soovitan ohtralt põletada erinevat sorti viirukeid ja tõrvikuid. Põleta lisaks taimedele ka rituaali & maagia küünlaid, mis on tehtud taimede eeterlikest õlidest. Seda selleks, et taimede vägi saaks sinu ellu ligi tõmmata seda, mida sa kõige enam soovid saada.

 

Jaanuari esimesel nädalal soovitan kodu välisukse juurde peita tükike Hematiiti, et see aitaks 2018. aastal sinu kodust probleeme, tülisid ja stressi eemale hoida. Peida tükike Suitskvartsi, et see hoiaks kodust eemale töömuresid ja tööstressi. Peida tükike Hüpersteeni, et ebaõnn ei leiaks tee sinu koduni. Need kristallid peidetakse ära ja jäetakse omale kohale terveks aastaks. 2018. aasta viimasel päeval võetakse need ära ja viiakse tagasi loodusesse. Selline kristallide asetamine kodu välisukse juurde aitab kaitsta mitte ainult sind ennast, vaid ka sinuga ühes kodus elavaid pereliikmeid. Kristallid võivad olla nii poleeritud kui ka looduslikud.

 

NÄDALA KRISTALL - LA TENE

 

Selle aasta esimeseks nädala kristalli valikuks on minu enda looming ehk "La Tene". 2018. aasta tuleb meeletult kirju ja ma võiksin nädalat sümboliseerivaid kristalle jäädagi ette lugema, siis sellisel juhul otsustasin ma selle aasta esimese nädala kristalli valiku tiitli anda ikka enda loomingule, kus on väga palju erinevaid kristalle, energiaid ja eesmärkidega ehteid.

 

Kõik minu loomingu käeehted leiad SIIT ja kõik kõrvarõngad SIIT.

 

La Tene alla kuuluvad ehted, mis on minu enda visioonidest ja inspiratsioonist kokku pandud. Ehetele ma olen juurde kirjutanud selle, mida mina nende loomisel selle ehte kohta tunnetasin. Kristallid on minu üheks elu osaks, mul on nendega meeletult tugev kontakt ja nende energiate tunnetamine on üks viis, kuidas ma nende kohta ka nii palju tean. Läbi visioonide näeb kristallide väe toimet ja läbi nende kandmise ning nendega töötamise ma saan ka nendele visioonidele kinnituse.

 

Kõik teised ehted ja kristallid minu kodulehel on pärit erinevatest maailma nurkadest, kaugetest kohtadest, mägedest ja maapõuest. Kõik, mis siin kodulehel on kirjutatud, on minu enda kirjutatud ja seda kõike läbi minu visioonide ja nägemuste. Kõik, mida ma jagan kristallide kohta, tuleneb peamiselt minu visioonidest, mis ei ole kristallide ajalooga ja mineraali füüsiliste koostisosadega seotud. Olen sellesse lehte, enda kristallidesse ja Butiikidesse jaganud oma hinge, kui sa tunned sidet selle kõigega, siis see on see, mis muudab mind õnnelikuks.

 

Nädala kristall on alati 10% soodsam tavahinnast. Kõik La Tene käeehted ja kõrvarõngad on 10% soodsamad kuni 7. jaanuarini.

 

Igatahes soovin ma teile suurepärast 2018. aastat ja et see aasta tooks teie eludesse väga palju värvi, emotsioone, muutusi ning võimalusi!

 

Tene Laul

Uuendatud: 31.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja