2018. AASTA HOROSKOOP 12 SODIAAGILE

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Kindlasti sind huvitab see, milline 2018. aasta tuleb, kuidas see sind mõjutada võib, millised on sinu võimalused ja kus sa peaksid ettevaatlik olema. Räägin kõigest sellest, kuidas 2018. aasta kõiki 12 sodiaaki mõjutab ja mida iga sodiaak teadma peaks. Milline sodiaak oled sina? Leia end üles ja avasta, milline tuleb sinu aasta.

 

2018. aasta toob kõikidele uue alguse ja igale sodiaagile tuleb see aasta erinev. 2018. aasta on täis õnne, rõõmu, takistusi, armastust ja õppetunde. Sellelt aastalt võib kõike oodata, kuid igale erinevale sodiaagile mõjub see aasta erimoodi. Võta teadlikult ja ettevalmistunult 2018. aasta vastu. Mõista, mida see sulle õpetama tuli ja millistele võimalustele see sinu jaoks uksi avab. Kasuta ära oma õnne, et sellest midagi veelgi suuremat luua ja teha. Hoidu ohtudest, kui sa tead, mis sind ees on ootamas ja võta õppetundidest õppust. Kui nii teed, siis enda aastaga sa ka rahule jääd.

 

Iga sodiaagi ennustuse juurde lisan ka vastavale sodiaagile õnnetoovad kristallid. Neid kristalle võib kanda või võib ka endale 2018. aastaks õnnekomplekti luua, seades kõik sodiaagi õnnekristallid ühe koti sisse koos enda fotoga ja hoides 2018. aasta õnnekomplekti enda kodus täpselt sellisel kohal, kus soovid. Kristallide vägi läheb väga kiirelt inimese Auravälja, kui neid foto lähedal hoida. Seega võid endale 2018. aastaks õnnetoova komplekti luua vastavalt enda sodiaagi õnnekristallidest.

 

Kristallid olen ära märkinud vastavalt sellele, millised kristallid kõiki sodiaake sellel 2018. aastal kõige enam aitavad. Kristallid ei pruugi olla sodiaakide peamised kristallid, vastavalt aastale mõjuvad kristallid erinevatele sodiaakidele väga erinevalt. Seega võid kristallide juures leida ka neid, mis tavapäraselt selle sodiaagi õnne kristallide alla ei kuulu.

 

 

JÄÄR 21. MÄRTS - 20. APRILL

 

Jäärale on 2018. aasta koduga tegelemise aasta. Kõik, mis on seotud koduga ja perekonnaga on aktuaalne. 2018. aasta suunab Jäära mõtetesse palju ideid, inspiratsiooni ja motivatsiooni selleks, et enda kodust elu paremaks muuta. Kuna Jäärasid on väga erinevas vanuses ja elujärjes, siis see kodu teema on Jääradel ka erinevalt väljenduv. On Jäärasid, kes hakkavad kodus ümberkorraldustega, remontimisega ja sisustamisega tegelema. Samas on Jäärasid, kes soetavad endale see aasta kinnisvara või väga palju neid, kellel tekivad sellised ideed. Kodu on kõige keskel ja Jäär tunneb sellel aastal, et muudatusi on vaja. Seega Jäära jaoks tuleb 2018 üks korralik Feng Shui aasta, kus suunatakse oma vägi enda isiklikule kindlusele.

 

Sellel aastal on Jäära jaoks ka tema perekond väga olulisel kohal. Väga suur uudishimu valdab teda, mis keegi teeb ja kus keegi liigub. Tavapäraselt teistele pereliikmetele väga palju iseseisvust pakkuv Jäär on oma elemendist väljas ning soovib rohkem enda lähedastega koos aega veeta. Ta tunneb igatsust ja soovib lähedust tunda. Seega teistele perekonnaliikmetele, sõpradele ja lähedastele võib tulla suure üllatusena see, kuidas Jäär sellel aastal ise kõiki üles otsib ning sotsialiseerumist soovib saada.

 

Jääral ma isegi soovitan oma koduga midagi ette võtta ja sinna investeerida nii enda aega kui ka raha. 2018. aasta kingib Jäärale palju õnne selle kõige teostamiseks, andes Jäärale võimaluse samm lähemale astuda oma unistuste kodu poole. Sellel aastal Jäära poolt kodusse tehtud panustused ja investeeringud tasuvad end ära. Investeeringud, mis on seotud oma aja ja rahalise panustamisega.

 

Ma soovitan kõikidel Jääradel end seltskonnaüritustele alati kohale seada ja ka neid ise korraldada. Seda sellepärast, et 2018 nii ehk naa suurendab sotsiaalsuse soovi ja kui sellele veidi ise ka tegudega jõudu juurde anda, siis Jäär tunneb end hästi. Seltskond on see, mis Jäära sellel aastal positiivsena hoiab. Stress on kadunud, kui saab kellegiga mõnusalt aega veeta.

 

Sellel aastal ei tohi Jäär kindlasti end teiste inimeste eest varjata ja end oma tööga üle koormata. Jäär peab särama ja end näitama. Kui Jäär kapseldab end enda isiklikku maailma ja teistele enda nägu ei näita, siis Jäär langeb stressi või isegi halvimal juhul depressiooni küüsi. Need Jäärad, keda 2017. aasta väga palju emotsionaalses mõttes koormas, nemad saavad 2018. aastalt võimaluse enda elujõudu taastada. Läbi kõige selle, kui enda koduga tegeletakse ja enda lähedastega aega koos veedetakse. See on väike vihje Jäärale, kuidas ta enda stressist lahti saab.

 

Jäär on 2018. aastal palju mõistlikum oma kaaslase suhtes. Tekib suhtesse selguse moment ja tavapäraselt tuline ning iseendale elav Jäär suudab märgata ning mõista ka enda armastatut. Jäära poolt on sellel aastal kõik olemas selleks, et suhe võiks olla ilus ja hea. Iseasi loomulikult see, kellega sodiaagi poolest Jäär koos on ja kuidas teine pool selle kõigega kaasa läheb. Jäär ise aga ei ole sellel aastal tülikiskuv, vaid pigem isegi tavapärasest romantilisem. Vallaline Jäär on sellel aastal oma suhtevaliku tegemisel intuitiivsem, suutes uue kaaslase leidmise puhul paremini ära tunnetada, kas tegu on hingesugulasega või mitte.

 

Uraan on Jäärale sellel aastal abikäeks tema tervise osas, pakkudes Jäärale tervisega seotud kaitset. Suure tõenäosusega oli 2017. aasta Jäärale tervise poolest kurnavam ning muret pakkuvam kui tuleb 2018. aasta. Uraan kaitseb Jäära ja ei lase tal väga suurtesse probleemidesse sattuda, kui Jäär ise enda tervist rikkuma ei hakka. Ideaalne aasta enda tervise parandamiseks, kui kehas on mõni haigus või vaevus. See aasta on Jäära jaoks tervendav ja igasugune tähelepanu enda kehale ning hingele jõuab kiirelt ka kohale. Seega ei tasuks Uraani mõjutusi kurjalt ära kasutada ja mugavustsooni laskuda, vaid täpselt vastupidiselt haarata selle väest ning end veelgi tervemaks muuta. Igasugune toidumenüü taimseks muutmine, spordi tegemine ja spirituaalsete tervendustega ehk kristallidega tegelemine toimib Jääraga välgukiirusel. Tulemused tulevad väga kergelt. Jäära üheks selle aasta ülesandeks on enda keha ja hinge turgutada, et teistel aastatel ta suudaks jalul püsida.

 

Kui 2018. aasta oma loomuselt ei ole materiaalne aasta, siis Jäär on erand nagu alati. Jäär oma loomuselt on töörabaja ja rahaasjad peavad tal olema paigas. Sellel aastal on Jääral rahaõnne, kui Jäär soovib tööd teha. Kes teeb tööd, sellel külluse teed on ka avatud. Kuid need Jäärad, kes ei ole tööalaselt motiveeritud ja kes ei soovi sellesse väga panustada, siis nendel jooksevad rahakraanid lukku. Seega tööst puhkust Jäär ei saa ja ega ta eriti ei soovigi sellest puhata. Jäära võib see aasta finantsiliselt tema kaaslane või pereliige aidata. Seda sellisel juhul, kui Jäär on töötu või tööd on vähe. Seega kui rahakraanid on Jääral isiklikult kinni, siis 2018. aasta pakub talle ka teiste kaudu majanduslikku abikätt.

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Punane Jaspis

 

Armastust toob Mango Kaltsiit.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Malahhiit.

 

Kaitset ja tervist pakub Ahhaat.

 

 

SÕNN 21. APRILL - 20. MAI

 

Sõnni jaoks tuleb 2018. aasta kohati kergendav ja Sõnnil avaneb võimalus lõpuks üle pika aja veidi puhata ning enda jaoks aega leida. Kui Sõnn on viimased mitu aastat vaid jooksnud, toimetanud ja enda vaimset keha kulutanud mõtlemise, analüüsimise ning ajutöö rakendamisele, siis see aasta on teistsugune aasta. Sõnnil avaneb võimalus hinge tõmbamiseks ja enda kogumiseks. Sõnni kireks on loodus ja kõik sellega seonduv. Sellel 2018. aastal on vaja Sõnnil võimalikult palju end loodusega siduda. Looduses peitub võimalus, mida Sõnn peaks kindlasti ära kasutama. Selle aasta üheks ülesandeks on Sõnnil enda sisemist rahu tagasi vallutada ja end enda elementi paigutada. Sõnn peab leidma enda jaoks aega, et ennast loodusega ühendada. Olgu siis selleks tegevuseks õues aja veetmine, Maa poolt loodud kristallidega tegelemine, taimse toidu tervendavate külgede avastamine või oma koduhoovi taimedega täitmine. Sõnni kohustus on end sellel aastal loodusega ühendada ja sealt tuleb ka tasakaal. Sõnn, kes 2018. aastal väga palju siseruumides aega veedab, kus ei ole taimi ega ka kristalle, sellel Sõnnil tekib veelgi suurem tasakaalu puudus. Sõnn on viimaste aastatega enda tagavarad ära kasutanud ja nüüd tuleb uuesti varusid täitma hakata. Sõnn, kes 2018. aastal hoiab end taimsest toidust eemal ja kes sööb seda, mille järgi vaid maitsemeel kutsub, siis see ka haigeks jääb.

 

Sõnnidel on sellel aastal väga vaja enda toitumist jälgida, kuna selle aasta põhimõtteks on loodusega taas end ühendada. Siis ei sobi Sõnnil kohe mitte üldse enda maitsemeeli rikastada toiduga, mis on töödeldud ja mis ei ole enam kaugeltki taimne. Kui Sõnn on sellel aastal laisk ja mugav oma toiduvalikus, ei tee teadlikke valikuid, siis terviserikked on kerged tulema. Kui Sõnn jääb 2018. aastal haigeks või teda tabavad erinevad kehavaevused, siis Sõnn peab enda menüü üle vaatama. Sellel aastal võivad Sõnnid väge kergelt haigestuda, kuid kui see juhtub, siis ikka enda halbade toiduvalikute tõttu. Seega iga Sõnn peaks end motiveerima sellel aastal eriti palju enda keha tervise eest pingutama. Kui Jäära tervist sellel aastal valvab Uraani vägi, siis Sõnni ei valva keegi.

 

Kui Sõnn suudab loodusega kontakteeruda, siis toimub täpselt see, mida 2018. aasta talle pakkuma tuli - tema tervenemine, tasakaalustamine ja hingeelu harmoniseerimine. Sõnn leiab rahu!

 

Sõnni tabab 2018. aastal armupalavik ja igasugune romantika on tema jaoks teretulnud. Samas muutub Sõnn veelgi tundlikumaks ja haavatavamaks, väga kergelt solvuvaks ja ärrituvaks. Üles-alla emotsioonid on 2018. aastal väga tavapärased, kui on tegemist tunde-eluga. Sõnn soovib 2018. aastal armastust veelgi rohkem kogeda ja ta lausa ihkab selle järele, soovides armastust tunda ja seda ise pakkuda. Kuid 2018. aastal on ta väga haavatav ning võib negatiivsust oma kaaslase suhtes tunda, otsides ise üles vigu, mida võib-olla ei olegi. Annan Sõnnile soovituse - analüüsi, kas sulle ikka tehakse liiga, enne kui sa kohut hakkad mõistma. Mõista seda, et sa oled armastuse suhtes sellel aastal tundlik, võtad armastuse sügavalt vastu, kuid võid samas ka ise valesti tundeavaldusi välja lugeda, nähes halba seal, kus seda tegelikult ei ole. Seega Sõnnina võid olla sina see, kes see aasta tüli tekitab ja samas armastusega enda kaaslase üle kuhjab. Vallaline Sõnn on sellel aastal aktiivne armastuse otsija ja teeb kõik selleks, et enda ellu partnerit leida.

 

Sõnni jaoks tuleb 2018. aasta väga töökas ja tööalaseid pingeid võib palju esineda. Kuid see on igal Sõnnil valikuliselt, oleneb, kuidas Sõnn oma selleaastaseid kaarte mängib. Sõnn peab olema see aasta väga koostööaldis ja mitte enda sarvedega oma rida raiuma. Kui Sõnn suudab koostööd luua ja hoida, siis ei ole tal sellel aastal ka tööalaseid pingeid. Sellel aastal tuleb Sõnnil rohkem tööd teha teiste inimestega koos, mitte vaadata seda, kuidas kõike ise saaks teha. Igasugune üksikisikuline tegevus Sõnni töövaldkonnas ei ole edutoov. Kui Sõnn soovib rahaõnne ja eneseteostuslikku õnne 2018. aastal kogeda, siis peamiseks märksõnaks tööalaselt on koostöö. Sõnnidele ma ei soovita sellel aastal ise midagi ette võtta, sellele ei anna see aasta edu kaasa. Tee seda, mida sa juba teed ja milles sa juba oled hea. Arenda enda erialalisi oskusi, mille rajal sa juba oled. Kui soovid töökohta vahetada, siis 2018. aasta ei anna sulle soovitud tulemust. Sa ei pruugi leida seda, mida sinu hing ihaldab ja sa võid hakata muudatust kahetsema. Kui jääd sinna, kus sa oled ja üritad selle töö endale tüdimuste tekkimise hetkel ise põnevaks muuta, siis sind saadab ka materiaalne õnn. Seega tee tööd, mida sa juba oskad ja mida sa juba teed ning ole selle kõigega rahul. Lase saatusel ülejäänu ise paika panna.

 

Kui sellel aastal antakse Sõnnile töökoormust juurde, kuid rahalised vaated ei suurene, siis Sõnn peab selle koormuse vastu võtma. See aasta paneb Sõnni proovile - kes soovib kergemini läbi saada, see kaotab ära väga hinnalised võimalused. Kes on nõus tegema tööd ilma tulevikku nägemata ja ilma rahalisest tasust teadmata, seda ootab ees üks suur magus üllatus. 2018. aasta õpetab Sõnnile seda, et edu saavutamisel tuleb kõigepealt investeerida enda aega ja jõupingutusi, peale seda saabub õnn majja.

 

Sõnni kohustuseks 2018. aastal on oma perekondlikud suhted korda saada. Suhted, mis on seotud õdede-vendade, ema, isa ja lastega. Suurel enamusel Sõnnidel tekkisid 2017. aastal sisemised pinged enda perekonna liikmetega või konkreetse pereliikmega. Sõnni kohustuseks on lasta nendel pingetel maha vaibuda ning enda eluga edasi minna. Sõnn ei tohiks hoida halvast ja vanast kinni. Unusta pinge ning lase uutel tuultel tekkida. Sõnn mitte ei pea ainult tööalaselt koostööd tegema, vaid ka perekonnasiseselt.

 

Suuremat sorti rahalised väljaminekud võivad sellel aastal Sõnni tabada. Alguses võivad need väljaminekud jalad alt lüüa, kuid aasta lõpuks jääb Sõnn oma rahaliste investeeringutega rahule. Mõistes, et kui nii ei oleks tehtud, siis luksust, rahulolu ja heaolu ka ei oleks. Seega, kui sellel aastal peaksid Sõnni tabama ootamatud suured väljaminekud, siis nendel väljaminekutel on ka oma põhjus olemas. Need on pigem investeeringud paremasse ellu ja tulevikku. Seega, Sõnn - lase raha ringlusesse!

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Roheline Aventuriin.

 

Armastust toob Rodoniit.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Epidoot.

 

Kaitset ja tervist pakub Must Obsidiaan.

 

 

KAKSIKUD 21. MAI - 20. JUUNI

 

Kaksikute jaoks on 2018. aasta väga suurte muudatuste aasta ja seda erinevatel tasanditel. Muutuvad mõtted, ideed, soovid, unistused, tõekspidamised ja suuri muudatusi võib tulla ka materiaalses mõttes. 2018 toob Kaksikutele väga palju uudsust, mis omakorda toob kaasa ka veidi närvipinget, vürtsi ja stressi. Seda kõike sellepärast, et muudatustega kohanemine ei ole mitte kunagi Kaksikutel olnud lihtne ja seda sama ei ole ka see aasta. Kuid mina vaatan Kaksikute aastasse ikka positiivse pilguga, mina suhtuksin sellesse kui võimaluste aastasse ja ei pelgaks Kaksikuna sellesse aastasse astumist. 2018 muudab Kaksikute saatust ja teed. Mis peab tulema, see tuleb ja mis peab kaduma, see kaob. Üks korralik suurpuhastuse aasta ja seda igas eluvaldkonnas. Olgu siis muudatused armastuse valdkonnast kuni sisemiste tõekspidamisteni. Kaksikud muutuvad ja leiavad oma elus selle aasta lõpuks uue ning õige suuna.

 

Aasta algus võib Kaksikule tulla väga ärev, täis küsimärke - mida teha, mida mitte, kuhu poole liikuda, kuhu poole mitte? Segadustunne, soov midagi head enda eluga ette võtta, kuid oskamatus ära otsustada, milline see kõige edutoovam tee võiks olla. Aasta alguses ei tohiks mitte ükski Kaksikute esindaja suuremat sorti elumuutvaid otsuseid vastu võtta, see kõik lööks Kaksikute elu sassi. Kaksik peaks laskma muudatustel ise tekkida ja seda terve aasta vältel. Kuid aasta algust tuleb Kaksikul kõige enam tähele panna. Seda sellepärast, et aasta alguses valitseb Kaksiku hinges soov kõik lahti rebida ja nii kokku panna, kuidas tema seda tahab. Sellisele isetegevusele peab lõpu tegema. Kaksik peab maha rahunema ja ootama, mida saatus talle pakkuma hakkab. Peale veebruarikuud suudab Kaksik lahti lasta kontrollimise vajadusest ja kui kaks esimest kuud on ta suutnud saatusel ise oma tee üles leida, siis ülejäänud aasta tuleb täpselt selline, kuidas saatus talle on selle ette kirjutanud. Kui Kaksik teeb kahe esimese kuu jooksul ise enda elus korrektuure, siis suure tõenäosusega astub ka millegiga ämbrisse ning terve aasta võib tulla läbi raskuste käimisena.

 

Kui Kaksik laseb sellel aastal muudatustel ise tekkida ja ei sekku ning vastu ei põikle, siis selle aasta lõpuks võib Kaksikute esindaja oma aastaga rahule jääda. Tunda õnne ja rõõmu kõige selle üle, mis aasta talle pakkunud on. Seega Kaksikute esindaja ise otsustab, millist aastat ta soovib. Kas täis õnne või õnnetust. Valik on tema enda käes.

 

Kaksikud ei tohiks sellel aastal enda pereliikmeid kontrollida ja neid õpetada. Kaksikute eesmärgiks on sellel aastal iseendaga tegeleda. Kui keegi perekonnaliikmetest otsustab vastu võtta uusi plaane, siis Kaksikute ülesandeks ei ole neid maha teha ega ka korrigeerida. Kaksikud peavad laskma teistel inimestel oma eludega tegeleda. Kui Kaksik üritab muuta kellegi teise meelt, siis tüli on kerge tulema. 2018. aastal teised sodiaagid tunnevad Kaksikute poolt sissekäimist, kuid Kaksik ise seda ei soovi sellel eesmärgil teha. Nagu Kaksikud ikka, nad soovivad viga muuta, kui nad näevad selle teket. See aasta peab Kaksik teistel laskma teha seda, mida nad soovivad teha.

 

Romantilise külje pealt on Kaksikute esindaja 2018. aastal tavapärasest rohkem armastusele avatud, soovides armastust tunda ja seda jagada. Muidu väga eemalolev filosoofiline ja enda maailmas ringi käiv Kaksik on sellel aastal suhteteemal väga aktiivne, soovides nüüd see aasta oma kaaslasega rohkem koos aega veeta või vallalise Kaksikuna armastuse jahile minna. Kuna enamus teised sodiaagid on samuti armastuse lainel, siis suure tõenäosusega saab ta täpselt selle, mida ootab. Kuid oht on armastuse valdkonnas siiski olemas. Kaksikute esindaja ei tohi suhtes olles teise suhtesse astuda. Igasugune reetmine, petmine ja kõrvalehüpped tulevad päevavalgele kiiremini, kui ta seda arvatagi oskab. Vahelejäämine ja karmaatilise karistuse saamine toimub juba sellel aastal. Seega oma suhtega mitte rahul olev Kaksik pigem lõpetagu suhe enne ära, kui teise suhtesse üle läheb.

 

Kaksikutel soovitan sellel aastal ette võtta enda kodu Lõunapoolne ilmakaar, kus asub suhte ja kire kanal. Feng Shui võtted võiksid olla seotud kire tõstmise ja taaselustamisega. Kaksikute kohustuseks on peidus olev kirg taaselustada. See aasta annab väga palju õnne Kaksikutele armastuse tundmiseks.

 

2018. aasta ei ole Kaksikule majanduslikult soosiv ja rahaõnn ei liigu nii aktiivselt ringi nagu tavaliselt on see liikunud. 2018. aastal peab Kaksik olema rahaasjades ettevaatlik ning liigne kulutamine võib probleeme tuua. Kaksikute põhirõhk läheb teistesse valdkondadesse ja suurte muudatuste tõttu võib majanduslik seis käia üles-alla pendeldades. Kaksikute esindaja ei tohiks sellel aastal muretseda liialt selle pärast, kuidas rohkem teenida ja raha saada. Igasugune materiaalne mõtteviis paneb Kaksiku lukku ja suurendab tema negatiivsust. Igal aastal on omad võlud, see aasta ei ole Kaksikute raha-aasta. Kuid rahavoolu saab suurendada läbi kristallide. Kui üldse rahaõnne ligi kutsuda, siis läbi maagiate ja kristallidega tegelemise. See ei toida negatiivsust, vaid positiivsust. Kanda tuleks ka erinevat sorti küllusekristalle.

 

Kaksikutel soovitan ma teha seda sama tööd, mida tehti 2017. aasta lõpus ja kui elu soovib töökoha vahetust Kaksikutel luua, siis sellel tuleb lasta ise tulla, mitte sellega oma pead vaevata ja otsida endale uut töökohta. Seda sellepärast, et Kaksikud võivad astuda sammu tagasi enda tööalases valdkonnas, kui minnakse iseseisvalt uutele jahimaadele. Kaksikute tööedu põhineb tema motiveeritud suhtumisel. Mida rohkem on motivatsiooni, mida Kaksik ise endale seab, seda suurema tõenäosusega aktiveerub ka rahaõnn. Mida pessimistlikumalt teeb Kaksik oma tööd, seda kiiremini lähevad ka rahakraanid kinni. Seega Kaksik tehku oma tööd suure innustusega ja küll aasta lõpuks saab ta külluse ka liikvele seada.

 

Kaksikute tervist 2018 eriliselt ei mõjuta, pigem suureneb stress vaimses kehas, mitte füüsilises kehas. Kaksikute keha peegeldab seda, millised on tema emotsioonid. Pigem tuleks tegeleda pidevalt stressi leevendamisega, et keha haigeks ei jääks.

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Crazy Ahhaat.

 

Armastust toob Granaat.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Tsitriin.

 

Kaitset ja tervist pakub Dalmaatsia Jaspis.

 

 

VÄHK 21. JUUNI - 22. JUULI

 

Vähk, kes oma loomuselt on oma sisemaailmas ringi tuulav ja kellel on oskus elu varjupoolt pidevalt endale meelde tuletada, on sellel aastal kohe tunduvalt teistsugune. 2018. aasta annab Vähile võimaluse olla optimistlikum ja tavapärasest positiivsem. Kui Vähk on tavaliselt see, kes suudab ühte asja mitu korda heaks ja uuesti halvaks muuta, siis sellel aastal teeb ta seda poole vähem. Sellel aastal saadab Vähki enneolematu positiivsuse laine, suureneb tema inspireeritus ja motiveeritus. Seda kõike leiab ta õhust ja igalt poolt, kus ta ringi liigub. Silmis on ootusärevus ja pidev tunne, et peagi-peagi hakkab midagi juhtuma, jälitab seda Vähki. Pidevalt tulebki uusi olukordi ette, kuid mingisugune salapärane ootusärevus saadab Vähki terve aasta vältel. Seega, kui Vähk tunneb pidevalt, et midagi hakkab juhtuma, siis tegelikult hakkabki juhtuma.

 

Vähk on sellel aastal tavapärasemast rohkem ootusärevam oma tuleviku osas. See aasta elab Vähk ühe jalaga tulevikus, planeerides ja organiseerides pidevalt oma tulevikku ette. See aasta on Vähi jaoks loomise ja loomingu aasta. Vähk korrigeerib see aasta ise oma elu. Kui Kaksikute esindajad on need, kelle saatus end ise paika paneb, siis Vähk on sellel aastal täielik vastand ehk loob ise endale saatust.

 

Vähk on see, kes peab 2018. aastat ära kasutama enda unistuste elluviimiseks ning seadma oma unistuste seemneid mulda, et need kasvama saaksid hakata. Kõige sellega saadab Vähki õnn. Kahjulik aasta on Vähi jaoks oma ettevõtte loomiseks või eriala muutmiseks. Kuid hea aasta oma olemasoleva ettevõtte või eriala edukamaks muutmisel.

 

Kui Vähk on tavaliselt ülitundlik oma füüsilise keha suhtes, tundes pidevalt seletamatut valu või väsimusetunnet, siis sellel aastal kimbutab selline ebamugavus teda kordades vähem. Seda kõike sellepärast, et 2018. aasta suurendab Vähi elujõudu. See aga ei tähenda seda, et tervise võib unarusse jätta ja sellele rõhku osutama ei pea.

 

2017. aasta röövis suurel määral ära Vähi jõudu, eluvaimu ning vastupidavust. Suurem enamus Vähke olid 2017. aastal närvivapustuse äärel ja tugevamad Vähi esindajad lihtsalt väsinud sellest aastast. Sellel 2018. aastal on Vähil võimalik enda jõudu taastada nagu selleks on võimalus antud ka Sõnnil. Kuidas seda teha? Vähi esindaja peab enda hinge kosutama pidevalt spirituaalsete tegevuste viljelemisega. Niigi spirituaalsust armastava Vähi jaoks ei ole see probleemiks, kuid Vähk peab endale selle eesmärgiks seadma. Seega kristallid, mediteerimine ja iseenda elutee analüüsimine on võti vaimsele tervenemisele. Usun, et paljud Vähid mõistavad ka ise, et need teemad neid ka tervendavad. Kuid sellel aastal selle kõigega tegelemine toob tervenemist eelmise aasta kurnatusest.

 

Vähi üheks selle-aastaseks ülesandeks on oma minevikuga lõpparve teha. Tuleks väga palju analüüsida seda, miks mõni asi on elus juhtunud ja mida see õpetama tuli. Mida rohkem analüüsitakse oma minevikku ja mida rohkem Vähk leiab halbadele kogemustele häid põhjuseid, seda selgemaks muutub tema meel. 2018. aastal lahendab Vähk ära palju mineviku õppetunde ja nendest õppides ootab Vähki ees uus teekond. Sellel aastal tuleb väga palju rõhku osutada karmale, saatusele ja selle mõistmisele. Soovitan sellel aastal Vähil elada karma seaduste järgi ja üritada end võimalikult palju säästa enesele tekitatud probleemide eest. Sellel aastal Vähi karma liigub ringi ja kui Vähk õpib, siis karma saab tasutud, kuid samas, kui ta teeb uusi vigu, siis karma on kohe ka ukse taga karistamas. Seega Vähile tuleb 2018. aasta suurte emotsioonidega. Kas ülivõrdes hea või ülivõrdes halb või hoopis segamini seda kõike.

 

Vähi 2018. aasta ülesandeks on oma perekonnaelus ja kodus kord majja lüüa. Vähk peab enda käest küsima, mida tema elult ja perekonnalt soovib saada. Kui ta on selle üles leidnud, siis peab ta reeglid paika panema ja suunama teisi pereliikmeid selle järgi elama. Vähi üheks kohustuseks on oma peresisesed asjad reeglitega paika panna. Kui Vähk laseb asjadel liikuda täpselt nii nagu need soovivad liikuda, siis perekonnasisesed draamad, probleemid ja isegi lahkuminekud on kerged tekkima. Vähk kas haarab ohjad enda kätte või laseb asjadel kokku variseda. Tema ise teeb selle valiku, teised allugu ja õnn on garanteeritud!

 

Vähi jaoks võivad sellel aastal meeleolu muutused tulla Täiskuu ajal, kus positiivsuselt läheb laine hetkeliselt närviliseks ja stressirohkeks. Seda peab Vähk meeles pidama, et mitte enda järske emotsioonihooge teiste peal välja valada.

 

Vähil tuleb see aasta pidevalt otsuseid vastu võtta, nende üle kaalutleda, analüüsida ja uuesti järgmiseid otsuseid vastu võtta. Pidevad otsustamised lihtsalt ajavad seda Vähki taga. Igal pool võib Vähk tunda, et on lahtised otsad, mida ta peab kinni siduma. Seda kõike sellepärast, et Vähile antakse võimalus enda eluteed muuta.

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Labradoriit.

 

Armastust toob Vikerkaare Kuukivi.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Kalkopüriit.

 

Kaitset ja tervist pakub Mäekristall.

 

 

LÕVI 23. JUULI - 22. AUGUST

 

Lõvi jaoks on 2018 märkimisväärne aasta, sellel aastal saab Lõvi oma säras hiilata ja olla rambivalguse käes, nii nagu tema soov ka on. Lõvi jaoks on see aasta seotud konkreetselt tööalaste muudatustega. Lõvi jaoks on 2018. aastal võimalik enda tööedukust parandada. Kõik hakkab keerlema töö ümber, kuidas seda teha, kuidas paremaks saada ja kuidas küllust läbi töö enda ellu ligi tõmmata. 2018. aastal on võimalik Lõvil enda majanduslikku seisu parandada ja seda läbi positiivse ning motiveeritud suhtumise.

 

Lõvi jaoks avanevad võimalused, kuidas efektiivsemalt enda tööd teha. Töö tegemise võimalused muutuvad Lõvi jaoks sujuvamaks ja Lõvi leiab sellel aastal ka ise kiiremini lahendusi ning paremaid viise enda töö tegemiseks. Lõvi jaoks on alati oluline see, et materiaalsed asjad oleksid korras. Nüüd seda aastat tasub Lõvil ära kasutada. See on töö korrigeerimise aasta. Mõned Lõvid vahetavad töökohti, mõned täiendavad enda eriala ja mõned loovad enda töösse uusi süsteeme.

 

Kuid kui aasta tõotab tulla töörohke, ei tähenda see seda, et see on pingevaba. Kõige suurem pinge, mida Lõvi sellel aastal tundma peab on ikka tööalane. Lõvil tuleb ette palju tööalaseid katsumusi, mille täitmisel võib tema ellu edu saabuda. Mitte midagi ei saa keegi sellel aastal niisama, tuleb ikkagi kõik välja teenida. Seega soovitan kõikidel Lõvidel erinevad tööalased katsumused vastu võtta ja anda endast maksimum, et kõik kukuks välja temale kasulikult.

 

Lõvi peab võtma tööalaseid katsumusi kui õppetunde, mis viivad parema töökvaliteedi poole. Seega, Lõvi - sina õpi, muutu paremaks ja veelkord paremaks.

 

Rahaliselt on Lõvil võimalik sellel aastal väga palju teenida. Kui üldiselt ei ole 2018. aasta raha aasta, siis Lõvil on seda võimalik enda ellu ligi kutsuda. Kuid ikka ja ainult läbi enese pingutuste. Rahalised võimalused võivad saabuda, kuid suure töökoormuse tõttu ei pruugi Lõvi osata kõiki külluslikke pakkumisi vastu võtta. Lõvi peab analüüsima, kaaluma ja tunnetama, millise töökohustusega ta peaks end siduma ja milline võiks tuua kõige enam edu.

 

Sellel aastal valab Lõvi väga palju viha välja enda lähedastele ja seda enda sisemiste probleemide pärast. Lõvi peab end vaos hoidma ja mitte armastuse sildu põletama, mis tema jaoks väga kallid on. Lõvile annab 2018. aasta suure tööalase koormuse ning see võib teda rivist välja lüüa. Kuid Lõvile soovitus - ära lase ühel mässulisel päeval enda suhteid ära põletada.

 

Füüsiliselt aktiivne Lõvi soovib 2018. aastal veelgi rohkem end liigutada, trenni teha ja aktiivne olla. Üliaktiivsus ja soov pidevas lennus olla ei pruugi aga Lõvi jaoks kasulik olla. Lõvi ise peab endale meelde tuletama, et ta unustab oma aktiivsuse juures ära oma lähedased. Lõvi, kes naudib seltkonda, võib võõranduda oma pereliikmetest ja seda tänu tema lennus olekule. Lõvi peab endale meelde tuletama, et ka perekond võiks osa saada tema aktiivsetest tegevustest ja suhted on olulised. Seega Lõvi ise peab ennast maa peale tagasi tooma, kui ta liialt palju üksi ringi seilab. Teada on see, et Lõvisid on kahte sorti - need, kes on üliaktiivsed ja need, kes on ülivõrdes laisad. Aktiivsed Lõvid peavad end maa peale tagasi kutsuma sellel aastal ja laisad Lõvid peavad end liikuma viima. Kui laisk Lõvi ei ole sellel aastal aktiivne, siis tööalasest edust ja küllusest võib ta vaid unistama jääda.

 

Suhtealaselt on Lõvi väga segaduses, ta ei tea, mida ta peaks tegema, et kõik sujuks. Kuid siinkohal annan ma kõikidele Lõvidele väikse nõuande. Kuna teised sodiaagid on armastuse lainel, siis Lõvilt oodatakse ka ilusaid sõnu, hellitusi ja tähelepanu. Kui Lõvi soovib oma kaaslasega hästi läbi saada, siis Lõvi peab endale meeldetuletuse iga natukese aja tagant seadma, et on aeg armastuse avaldamiseks. Kui Lõvi teeb nii, siis suhtesisesed probleemid ei ole sellel aastal tema teemaks. Kui ta aega aga ei leia, siis draamad tulevad suuremad, kui Alpide mäestik kokku.

 

Lõvisid ootab 2018. aastal ees palju reisimist, kas siis riigisiseselt või -väliselt. Ootamatud plaanide muudatused on tavapärane nähtus sellel aastal Lõvi jaoks ja oma rutiinsest elemendist väljatulek on lausa hädavajalik. Lõvid - minge vooluga kaasa!

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Tiigrisilm.

 

Armastust toob Larimar.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Püriit.

 

Kaitset ja tervist pakub Tiigriraud.

 

 

NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER

 

Neitsite jaoks on aasta 2018 väga sisutihe ning sellel aastal on Neitsid ülekoormatud oma kohustustega. Seda kõike sellepärast, et Saturn jagab Neitsile oma energiat, mis paneb teda kohustustesse kinni. See aasta on Neitsi jaoks teguderohke ja tegutsemise aasta. Mitte ükski Neitsi ei tohiks paigal püsida ja puhata. Seega Neitsitele suur uudis - 2017. aasta ja Tulekukk - seda nii lihtsalt seljataha ei saa jätta. Tempo ei rauge, vaid liigub samas kiiruses edasi. Et Neitsi jõuaks enda asjadega pidevalt ühele poole, siis ei tohiks kindlasti istuda ja oodata, et kohustused end ise ära täidaksid. Neitsid võtavad 2017. aastast kaasa suure koorma ülesandeid, mis sellest aastast jäid tegemata ja need kõik tegemata tööd tuleb sellel 2018. aastal ära teha.

 

Neitsi kuhjab ka iseennast suure koormuse alla, kuna 2018. aastal on Neitsil veelgi aktiivsem ja analüüsivam ning organiseerivam meel. Soovides pidevalt juurde, juurde ja juurde võtta erinevaid projekte ning ülesandeid. Selle kõige käigus võib aga Neitsi ise end stressi viia ja närviliseks muuta. Minu soovitus Neitsile on see, et kuna 2018 tuleb nii ja naa tegus ning Neitsi ise soovib ka tegus olla, siis tuleks teha endale pidevalt plaan ette. Plaan, mis aitab kõik asjad õigeaegselt ära teha, pannes tähtsuse järgi kirja, mida tuleb millal ära teha ja mis kõige olulisem on. Plaanimajanduse pidamine on väga Neitsilik, seega see ei peaks enamus Neitsitele probleeme tekitama. Juba aasta alguses tasuks mõelda selle peale, mida sellel 2018. aastal võiks korda saata ja alustada kohe millegi ellu viimisega. Seda sellepärast, et Neitsitel jookseb 2018. aasta käest ära väge kiirelt ning soovid ja unistused jäävad täitmata, kui ta nende nimel tegutsema ei hakka.

 

Saturn saadab Neitsit, mis tähendab, et 2018. aastal on Neitsi veidi iseendaga kimpus. Soovides väga palju, suurelt ja unistades täna vaadatult väga utoopiliselt, kuid samas ka kiirelt ärritudes, kui asjad ei liigu tema soovide kohaselt. Minu soovitus Neitsile on see, et tuleb ise sihid paika panna, unistadagi väga utoopiliselt ja iseennast pidevalt motiveerida tegude poole. Kui Neitsi tegutseb seisma jäämata, siis aasta lõpus võib ta endale öelda, et see aasta oli üks edukamaid aastaid. Seega Neitsi peab kohe end rongi peale saama, mitte sellest kohe alguses maha jääma. Neitsi tuletagu endale igapäevaselt meelde, et puhkus tuleb peale seda aastat.

 

Neitsi elus hakkab toimuma 2018. aastal tema suhete suurpuhastus. Suurpuhastus nii sõprustasandil kui ka armastuses. Neitsi ühtäkki mõistab, kes on tema ümber ärakasutajad, kes salakavalad, kes valelikud ja reeturlikud. Neitsi on pühaviha täis sellel aastal nende osas, kelle ta on enda seljataga leidnud sepitsemast. Seega Neitsi võib olla see, kes näo ees teistel ukse kinni lööb ning vihaselt minema jalutab. Neitsi sellel aastal reeturlikkust ei andesta ja viha ei rauge nende valelike inimeste vastu enne aasta lõppu. Samas saab Neitsi ka aru, keda tuleb enda kõrval hoida nagu kulda ja kes on tema armastust väärt. Neitsi leiab endas üles ka selle, keda tema armastab ja väga suured muutused suhtealaselt võivad just Neitsisid tabada. Neitsid on need, kes sellel aastal teevad sodiaakidest esimese sammu suhtesse astumiseks või sellest välja astumiseks.

 

Neitsi jaoks on 2018. aasta tegelikult väga soodne armastuse leidmise aastaks. Aasta, kus Neitsi võib tõepoolest üles leida selle kauaihaldatud hingesugulase või enda olemasolevat suhet taastada ning sellesse kirge tuua. Neitsi on täis armastuse vajadust, ta otsib seda ja pakub ka endast seda välja, kui leiab selle õige inimese üles.

 

Neitsi ei tohiks sellel aastal väga suurejoonelisi ärilisi ning karjäärialaseid riske võtta. Rahaga mängimine ei ole Neitsi jaoks sellel aastal õnnetoov. Pigem olla selles suhtes mugavustsoonis ja teha väga ettevaatlikult läbi analüüsitud otsuseid, kui riske üldse soovitakse võtta. Mida rohkem on Neitsi tööalaselt enda mugavustsoonis, seda edukam ta on. Seega Neitsi võiks olla sellel aastal oma töörutiinis.

 

Mida aga Neitsi saab tööalaselt teha on see, et Neitsi peab õppima teiste inimestega koos töötama. Igasugune koostöö ja kohustuste jagamine toob Neitsile head ning kergendavat enesetunnet. Neitsi on selline, kes on isemajandav ja organiseeriv, raske on teda viia kellegi teisega heasse koostöösse. Kui Neitsi teeb sellel aastal teistega palju koostööd, siis tööga muresid väga palju ei teki. Analoogne ülesanne on sellel aastal ka Sõnni sodiaagil. Kui aga Neitsi liigub iseseisvalt, koostööga keeldudes, võivad sellel aastal Neitsi ja tema töökaaslaste/tööpartnerite vahel tekkida väga suured draamad. Kui on üldse midagi välist, mis Neitsit võib sellel aastal halvasti mõjutada, siis need on ikka teised inimesed. Igasugune tolerantsus ja viisakus aitavad selle aasta ilusti lõpuni viia.

 

Neitsi on sellel aastal väga emotsionaalne ning kriitika talumine on väga raske. Sellel aastal võiks Neitsi kõige enam kanda kaitse- või rahutoovaid kristalle, et Neitsi hing veel katkisemaks ei muutuks, kui seda võis 2017. aasta temaga teha. Neitsi jaoks on väga oluline see, et olemas on alati veidi tagavararaha ja seda nii igaks juhuks. Sellel aastal on Neitsi tavapärasemast lahkem oma raha kasutamisel ja raha võib minna ka asjade peale, mida ta tegelikult ei soovigi. Impulsiivsed väljaminekud on kerged tekkima ja Neitsi ise võiks enda kulutustel rohkem silma peal hoida.

 

Kõige nõrgemaks kohaks tervises on sellel aastal Neitsil unetus ja närvisüsteem. Seda kõike tema elutempo ja suure kohustusevirna all olemise pärast. Kui Neitsi enda aastat ise ilusti planeerib ja kui ta plaani kohaselt selles ringi liigub, siis on ka tervis kaitstud.

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Karneool.

 

Armastust toob Tšaroiit.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Päikesekivi.

 

Kaitset ja tervist pakub Šungiit.

 

KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER

 

Kaalude jaoks on 2018. aasta suure tähendusega aasta. Sellel aastal ei tohiks Kaalude esindaja mitte midagi kergekäeliselt võtta ja seda ka väga suurel põhjusel. Kui Kaalude esindaja suhtub millessegi pealiskaudselt, mis tema jaoks ikkagi oluline on, ei anna tähelepanu ja tegeleb sellega vähe, siis see on ka kerge lagunema. Seega Kaalude ülesandeks sellel aastal on hoida kõike seda, mida kalliks peetakse. Kui töö on olulisel kohal, siis tuleb sellele rohkem rõhku osutada. Kui suhe on kallis, siis tuleb sellega tegeleda. Seega soovitan kõikidel Kaaludel aasta alguses mõelda selle peale, mis on need teemad ja kes on nemad, kes võiksid kindlasti Kaalude elus olla. Kui selleni on jõutud, siis Kaalude esindaja peaks väga hästi ka teadma, mille nimel 2018. aastal pingutama peab.

 

Kuid samas tuleb ühte väga olulist asja siin selle juures silmas pidada - ei tohi iseennast unarusse jätta ja teiste jaoks vaid elada. See, et väärtuslikke teemasid ja inimesi unarusse ei jäeta, ei tähenda seda, et ennast tuleb ohvriks tuua. Kaaludele on kohustuseks sellel aastal iseendaga tegeleda, küsida enda käest, mida Kaalud tahab elult saada. 2018. aastal ei tohi Kaalude esindaja kindlasti olla alandlik ja kui ta seda on, siis suured tülid on kohe ka tekkimas. Kui kohe asju selgeks ei tehta, siis hiljem Kaalude esindaja plahvatab ja seda siis, kui juba hilja on, kuna teine pool on selleks ajaks selle teema juba ammu ära unustanud. Seega Kaalud - avaldage kohe meelt, kui tunnete ülekohut ja te näete, kuidas kiirelt asjad leiavad ka lahenduse. See kõik käib kõige enam suhete valdkonna kohta.

 

Kaaludel tekib 2018. aastal meeletu vajadus armastuse järgi, tundes, et nüüd on aeg, kus teine pool peaks teda poputama hakkama ja armastuse nimel pingutama. Seda sellisel juhul, kui Kaalude esindaja on suhtes. Kaalude esindaja ootab, et nüüd soovib tema teada seda, kui oluline ta oma kaaslasele on. Seega Kaalude naine või mees on sellel aastal nagu kuningas või kuninganna - oodates, et teda hellitatakse ja meelitatakse. See on väikeseks vihjeks ka nende kaaslastele, et Kaalude suhtumine suhtesse on sellel aastal veidi teistsugune.

 

Väga oluliseks kohaks on 2018. aastal romantilises suhtes enda kehtestamine. Kaaludes on sellel aastal veidi mässumeelsust ja see sama mässumeelne meel soovib tegelikkuses lahendada probleeme, millel ta on lasknud liiga kaugele minna. Vallaline Kaalude esindaja on sellel aastal aktiivsem suhteotsija ja ka julgem. Kaaludes on sellel aastal oskus armastusega kaasa minna ja kindla peale ka suhte loomise poole astuda, kui armastatu on leitud. Ehk tavapäraselt tagasihoidlik Kaalude esindaja on sellel aastal suuremat julgust ja pealehakkamist täis. Seega suure tõenäosusega vallalised Kaalud võivad enda julguse tõttu ka endale sellel aastal kaaslase leida.

 

Kaalude jaoks on sellel aastal väga raske enda pereliikmetega läbi saada. Väga kerged on tekkima erinevad väga tühised vaidlused ja arusaamatused. Kuid seda saab ära hoida läbi selle, et Kaalude esindaja teeb koheselt selgeks oma seisukoha ja seejärel tuleb lasta vihaemotsioonidel raugeda, mitte ägeneda. Seega konkreetsus toob sellel aastal pereliikmetega paremaid suhteid.

 

2018. aastal soovib Kaalude esindaja enda töös veelgi edukam olla. Kaaludes on sellel aastal motiveeritud suhtumine ja suur soov samm-sammult edu poole liikuda. Tõepoolest on 2018. aasta Kaalude jaoks ka tööedu soosiv, seega selle kõigega tulebki tegeleda.

 

Kaalude jaoks on sellel aastal väga oluline saavutada töö ja eraelu vahele vahesein. Kaalude kõige suuremaks õppetunniks sellel aastal on see, kuidas seda teha. See on tema jaoks ka üks võtmesõna edu saavutamisel. Kui Kaalude esindaja suudab tööd teha ilma eraeluga seda segamata, siis suudab ta ka oma erialal hiilata. Väga oluline on see, et tööd unarusse ei jäetaks. Igasugune motiveeritud suhtumine toob 2018. aastal Kaaludele rohkem edu ja küllust, kui ta arvatagi oskab. Paljusid Kaalusid ootab ees kas palgatõus, ametikõrgendus, enda töökvaliteedi parandamine või samal erialal uus töökoht.

 

Põhirõhk Kaalude töös peaks olema sellel, kuidas oma tööd paremini ja professionaalsemalt teha. Seda ka oodatakse tema käest. Need, kes temaga koostööd teevad või kes on tema kliendid, nemad ootavad seda sellel aastal Kaaludelt eriti palju. Kusjuures ka ülejäänud eluvaldkondades ootavad teised sodiaagid Kaaludelt suuri muudatusi ja asjaolude paranemist. Seega Kaalude esindaja on sellel aastal suure surve all ja ta võib tunda või kuulda, kuidas pidevalt keegi teda tagant tõukab.

 

Kaalude esindaja jaoks on 2018. aasta enda heaolusse investeerimise aasta ja kõige enam käivad mõtted kodu, auto või mõne teise väga olulise tarbeeseme ümber. Kaalude esindaja soovib enda elu paremaks ja luksuslikumaks muuta. Väga soodne aasta on oma kodu soetamiseks, kodu renoveerimiseks ja suuremate investeeringute tegemiseks. Kindlasti tuleb need ära teha, kui sellised mõtted juba peas ringi liiguvad.

 

Sellel aastal tuleb Kaaludel vältida ühekülgset toitumist, mis võib viia väsimustundeni ja kehas olevale ebamugavusele. Kaalude esindaja peab sellel aastal enda menüüst välja võtma need toiduained, mille suhtes tal sõltuvus on. Kui need üles leitakse ja menüüst kõrvaldatakse, siis ka enesetunne peaks olema terve aasta vältel üldiselt hea.

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Preniit.

 

Armastust toob Kuukivi.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Verekivi.

 

Kaitset ja tervist pakub Hüpersteen.

 

 

SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER

 

2018. aasta on Skorpioni jaoks väga erinev sellest, kuidas viimased tema aastad on olnud. Sellel aastal on põhirõhk Skropioni elus sellel, kuidas enda ellu tasakaalu luua ja kuidas enda kaaslasega ning pereliikmetega läbi saada. Skorpioni sisse tekib 2018. aastal suuremat sorti hellus ja tema vee-elemendi romantiline pool lööb täielikult välja. Suureneb soov armastust saada, jagada, seda tunda ja seda vallalisel Skorpionil ka leida. Skorpion ise on sellel aastal tunduvalt pehmema iseloomuga. Kui tavaliselt Skorpion on jõuline, konkreetne ja enesekindel suhtleja, siis sellel aastal võib ta tabada end hoopis teisel lainel olevat. Avastades, et pehmus lööb välja seal, kus tavaliselt see ei ole välja löönud ja tunnete väljendamised muutuvad samuti pehmemaks. Kui tavaliselt on Skorpion see, kes oma tundeid teistele puust ja punaselt selgeks teeb, siis sellel aastal tehakse seda armsamalt ning tagasihoidlikumalt. Need, kes Skorpioniga on harjunud koos olema, ei tunne teda ära. Kus on kadunud ülevoolav kirg? Miks on selle asemel tundeline ning romantiline Skorpion? See kõik aitab tegelikult Skorpionil oma kaaslasega ja pereliikmetega suhteid klaarida ning parandada.

 

Sellel aastal on Skorpionil võimalus suhted korda seada ja sellepärast kingib see aasta Skorpionile pehmema iseloomu. Seda ikka selleks, et Skorpion saaks paika panna selle, mis tema jaoks kõige olulisem on. Skorpion on sodiaagisüsteemist kõige enam suunatud suhetesse ja perekonda. Tema sees on vajadus tunda ühtekuuluvust ja tunda pereliikmete poolt armastust. Kui Skorpionil on raske olnud eelmistel aastatel oma kaaslasega või mõne pereliikmega läbi saada, siis see aasta on tema jaoks suhete klaarimise aasta. Kõik võib aasta lõpuks uuesti terveneda.

 

Vallaline Skorpion on sellel aastal tagasihoidlikum suhteotsija ja suure tõenäosusega leiab ta kaaslase nendest sodiaakidest, kes on sellel aastal väga enesekindlad suhteotsijad nagu näiteks Neitsi, Kaksikute või Kaalude esindajad.

 

Kuid samas tööalaselt võib Skorpion sellel aastal väga kergelt ärrituda. Kui kaaslane ja perekond on need, keda säästetakse, siis töökaaslased võivad tunda tulise Skorpioni meelt. Tasakaal peab ju olema, vee-elemendid ei suuda endasse negatiivsust jätta. Keegi peab sellest osa saama, kui vesi üle keeb.

 

Skorpion ei salli sellel aastal töö tegemises probleemide tekkimist, teistepoolset looderdamist ja tempo tagasi tõmbamist. Kui ta peaks midagi sellist töö juures tundma, siis ta teeb enda valju hääle lahti ja annab kõigile üheselt teada, et ta ei ole nõus tegema tööd nii aeglaste inimestega. Skorpion võib sellel aastal suurtesse draamadesse sattuda just tööalaselt, kuid end teadlikult vaos hoides saab seda kõike ära hoida.

 

Sellel aastal Skorpion rahu ei saa, kuid ta väga otsib seda. Otsides kohta, kus saaks omaette ja omades mõtetes olla. Kuid elu on Skorpioni jaoks sellel aastal väga kiire ning endale aega on väga raske leida. Pigem peaks sellel aastal Skorpion sellega leppima, et küll üksildus ja oma maailmaga tegelemine tuleb mõni teine aasta. Sellel aastal otsitakse Skorpionit väga palju üles, soovitakse temaga jutustada, tema lähedust ja tema nõuannet. Kui tavaliselt on Skorpion see, kes ise läheb nõu pakkuma, siis sellel aastal otsivad kõik teised sodiaagid hoopis teda üles. Seega Skorpion on suureks abiliseks 2018. aastal nii mõnelegi oma tuttavale, kes on temaga teisest sodiaagist.

 

2018. aasta ei ole Skorpioni jaoks rahaliselt õnnetoov aasta, kuid see ei ole ka ilmtingimata väga kehv aasta. Kui Skorpioni kõrval on keegi, kes suudab teda või perekonda ülal pidada, siis seda Skorpionit see rahaline teema ei puuduta. Kuid kui Skorpioni rahaline sissetulek on tema enda jaoks väga määrava tähtsusega ja ta peab sellega suuremas osas ennast, kaaslast või perekonda ülal pidama, siis Skorpion peab sellel aastal enda raha säästma. Igasugune investeering enda isikliku rahaga ei ole õnnetoov. Skorpion kogugu külluse karpi raha ja tehku palju rituaale ning maagiaid, mis hoiaksid rahaõnne tema elus. Kui see aasta ise seda ei soosi, siis tulebki võtta kasutusele teistsugused meetmed.

 

Skorpioni selle aasta üheks tervisemureks võib olla tööst tingitud ülekoormus, stress ja pinge. See niidab Skorpioni suure tõenäosusega mitu korda sellel aastal maha. Võtmesõna selle probleemi juures on tööga seotud tasakaal. Kui Skorpion soovib palju tööd teha, siis tuleb ka palju liikuda, taimset süüa ja hinge kristallidega kosutada. Kui töötuhin on peal, siis on raske sellest loobuda, kuid siis tuleb ka teiselt poolt tegevusi suurendada, mis aitaksid tasakaalu hoida. Need Skorpionid, kes tasakaalu sellel aastal ei loo, võivad sattuda isegi närvivapustuse küüsi.

 

Lõpetuseks ütlen veel kõikidele Skorpioni esindajatele, et kasutage selle aasta võlusid ja energiaid ära selleks, et enda suhteelu ning pereelu veelgi paremaks muuta. See on Skorpioni jaoks armastuse ja sidumise aasta.

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Akvamariin.

 

Armastust toob Rodoniit.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Roheline Kvarts.

 

Kaitset ja tervist pakub Bretšastunud Jaspis.

 

 

AMBUR 22. NOVEMBER - 21. DETSEMBER

 

Amburit ootab sellel aastal ees kaks täiesti erinevat energialainet. Ühel aasta poolel on Ambur õnnelik, täis teotahet, energiat ja motivatsiooni. Pool aastat, kus Ambur on täis energiat, millega ta suudab palju luua ja teha. Seda aega tuleb kindlasti Amburil ära kasutada. Samas on teine poolaasta selline, kus Ambur on kuidagi ära ja ei ole seda soovi nagu midagi väga teha. Seega üks pool 2018. aastast on see aeg, kus Ambur peaks enda energialaengut ära kasutama ja midagi tõeliselt kasulikku sellega tegema. Osade Amburite aasta algab suure energialaenguga ja see energialaeng kestab pool aastat järjest. Teised Amburid alustavad oma aastat negatiivselt, kuidagi väga eemalolevana ja raskete emotsioonidega. Nendel Amburitel kulub pool aastat enda energia uuesti ülesleidmiseks. 

 

Seda aega, millal Ambur on oma positiivse laine peal, tuleb ära kasutada suurte tegude tegemiseks. Sellel ajal tuleb Amburil enda plaanid ellu viia, teha neid tegemata töid, mis on juba mõttesse võetud. Kuna Amburile antakse ühel poolaastal väga palju energiat, siis selle poole aasta jooksul tuleb Amburil kõik oma suuremad projektid käiku lasta. Sellel ajal on tal väga palju jõudu nende kõigega hakkama saamiseks. Teisel poolaastal, kus Amburil on energiat vähem, sellel ajal tuleb Amburil enda elu üle järgi mõelda ja tulevikuplaanid enda jaoks paika panna. 2018. aastal hakkab Ambur alateadlikult enda tulevikku planeerima ja Ambur võib märgata, kuidas ta pidevalt enda mõtetega jõuab ikka ning jälle tuleviku planeerimiseni. 2018. aastal sätib Ambur enda saatust paika ja need ideed ning mõttevälgatused, mis sellel aastal tekivad, need suure tõenäosusega ka saabuvad tema ellu.

 

Ambur näeb 2018. aastal inimeste tõelisi palesid, väga paljud tema tuttavad näitavad ennast täpselt sellisena, kuidas nad tegelikult hingelt ka on. See kõik on Amburi jaoks väga raske, kuna Ambur loodab inimestelt alati midagi head saada, neile on oluline hea koosviibimine ning filosoofiline jutuajamine. Kuid sellel aastal temale üllatavalt paljud tuttavad, kelle suhtes on Amburil olnud hea arvamus, üllatavad teda kas kahepalgelisuse või negatiivsusega. Amburi jaoks on sellised väljatulekud väga rasked. Tavaliselt Ambur unustab ja liigub edasi, kuid sellel aastal on selle kõigega tal väga raske toime tulla.

 

Amburi jaoks ei ole 2018. aasta soodne uue tööga alustamiseks. Kui Ambur vahetab aasta esimesel poolel enda töökohta, siis ta ei pruugi oma uue valikuga rahule jääda. Asjad ei lähe kaugeltki nii nagu Ambur ise eeldab. Aasta teine pool on tööga seotud muudatuste jaoks soosivam. Kuid üldiselt ei anna 2018. aasta head lootust Amburile uue ning rahulolu pakkuva töö leidmiseks. Seega soovitan Amburitel jääda sinna, kus nad juba on ilusti end sisse seadnud. Amburil ei ole soodne sellel aastal enda äri alustamisega ja ka uue eriala õppima hakkamisega.

 

Amburi jaoks, kes sellel aastal oma töökohta ei vaheta, on 2018. aastal töö tegemine tavapärasest lihtsam või vähem pinget tekitavam. Sellel aastal sujub kõik paremini, asjad on arusaadavamad ja ka teistega koostöö tegemine on palju lihtsam. Amburit mõistetakse tööalaselt ja teised tema töökaaslased tunnevad rõõmu temaga koos töötamisest.

 

Ambur peab kindlasti kevadisel ajal palju vitamiinirohket toitu sööma ja korralikult end aktiivses tegevuses hoidma, tegeledes trenniga või kasvõi igapäevase jalutamisega. Amburile võib kevadine väsimus kergelt peale tulla ja eriti neile, kes aasta algusest juba endale väsimuse kaasa võtsid. Kui Ambur suudab end kevadel ilusti vitamiinidega kosutada, siis ka tema tervis on tunduvalt parem terve aasta peale.

 

Sellel aastal võib Ambur tunda survet ühelt konkreetselt perekonnaliikmelt, mis võib tekitada veidi omavahelist hõõrumist. Ambur tunneb, kuidas teda üritatakse kontrollida või lausa ära kasutada. Amburi ülesandeks on selgitada oma seisukohta ja näidata, et seda ei ole võimalik temaga teha, et see hõõrumine kiirelt ära lõppeks. Kindlasti ei tohiks Ambur oma pahameelt endale hoida ja kui ta seda teeb, siis suured tülid jälitavad selle inimesega teda terve aasta.

 

2018. aastal saabub Amburi romantilisse ellu selgus majja. Ühtäkki suudab Ambur mõista enda tundeid ja enda armastuse poolt. Mõistes, kas see inimene, kellega suhtes ollakse, on ikka see, keda armastatakse või mitte. Vallalised Amburid mõistavad väga selgelt, keda nad tulevikus enda kõrvale ootaksid ja kes võiks olla see ideaalne kaaslane tema jaoks. Imelik, kuid samas väga intrigeeriv selgusmoment tabab ühel hetkel Amburi romantilist maailma. See aasta on Amburi jaoks väga kasulik, see paneb tema suhteelu paika. Vallalistel Amburitel on sellel aastal väga lihtne enda suhtevalikut teha, suure tõenäosusega vale inimesega suhtesse ei astuta. Kui tuleb suhe, siis on see ka kindel suhe. Suhtes olev Ambur on sellel aastal väga konkreetne, andes enda kaaslasele teada täpselt mida ta suhtest ootab ja kuidas see suhe peaks toimima. Amburi jaoks on see aasta suhtekorrastamise aasta.

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Lasuriit.

 

Armastust toob Roosa Kvarts.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Sammalahhaat.

 

Kaitset ja tervist pakub Kullisilm.

 

 

KALJUKITS 22. DETSEMBER - 19. JAANUAR

 

Kaljukitse jaoks on aasta 2018 täis üllatusi ja need üllatused on seotud tema endaga. Kaljukits avastab enda isiksuses nii mõndagi huvitavat ja uut. Näiteks võib Kaljukits näha seda, kui tugev ta milleski on, milles ta arvas end nõrgana olevat. Kaljukits üllatab kõige enam iseennast, see on tema jaoks eneseleidmise aasta. Väga paljud Kaljukitsed leiavad üles selle oma isikliku teema ja eriala, avastavad selle, keda armastavad ja mida elult tahavad. Selline avastamise aasta toob üllatusi nii heas kui ka halvas mõttes. Kaljukits võib leida üles enda varjatud ande, kuid ka selle, mis temas on väga halba ja mis tema elule on senimaani takistusi seadnud. Ka halvad elemendid tema isiksuses tulevad ilmsiks ja seda kõike sellepärast, et Kaljukits saaks iseendas need ära parandada. Sellel aastal enesega seotud avastusi ei tohiks Kaljukits lihtsalt jätta vaid teadmiste tasandile, neid teadmisi tuleb enda edasise arengu jaoks ära kasutada. Häid avastusi tuleks töösse lülitada ja edasi arendada. Halbu avastusi tuleks heastada ning neid kohti tuleks endas muuta. Kaljukits võib terve aasta vältel leida enda mõtetes olles väga palju ideid ja nendel ideedel ei tohiks kindlasti lasta lihtsalt minema minna.

 

Kaljukits tunneb sellel aastal end kohati rahutult, pidevalt on selline tunne, et midagi tuleb teha, kusagile tuleb jõuda ja aeg põleb käes ära. Pidevalt on hinges kiirustamise tunne ja suure tõenäosusega ei ole Kaljukitsel rahulikuma tempoga aasta kui see oli 2017. aasta. Seega, kui Kaljukits tunneb pidevat kiirustamist ja ajaga hätta jäämist, siis tuleb selle kõigega lihtsalt leppida.

 

Sellel aastal ei ole Kaljukitse jaoks kuidagi romantilises suhtes lihtne. See kehtib nende puhul, kellel on oma kaaslane olemas. Kuidagi ei leita seda ühist keelt või kole kiiresti on erimeelsused ning arusaamatused tekkima. Kaljukits ise on põikpäine nagu alati, kuid sellel aastal tunneb ta kõige enam puudust toetusest. Kaljukits võib väga suuri etteheiteid enda kaaslasele teha. Mida särtsakam ja temperamentsem on Kaljukits, seda valjemini ta hõiskab. Tagasihoidlikud ja vaoshoitud Kaljukitsed elavad oma pahameelt sissepoole ning plahvatavad iga natukese aja tagant. Siinkohal soovitan ma suhtes olevale Kaljukitsele lugeda enda kaaslase uusaasta horoskoopi, et mõista, kas teiselt poolt tuleb andestust sellistele etteheidetele või ka tema on sellel aastal vähe julgema väljaütlemisega. Kaljukits on see, kes loob enda suhtesse korda majja ja sellepärast on ta sellel aastal riiakam ning problemaatilisem. Soovitan Kaljukitsel enda kaaslasega teadlikult leebem olla, et kogemata ei tuleks valedel põhjustel ja impulsiivsete käitumiste tagajärgedel lahkuminekut, millele on sellel aastal Kaljukits avatud. Pigem seletada ilusasti lahti, mis häirib, miks see häirib ja mida kaaslaselt oodatakse, et üheskoos probleemidele lahendusi leida, mitte üksteist poriga loopida.

 

Need Kaljukitsed, kes suhtes ei ole ja ootavad oma hingesugulast, neile tuleb armastuse valdkonnas teistsugune aasta. Väga paljud vallalised Kaljukitsed võivad leida enda eluarmastuse üles. Siiski on 2018. aasta peamine sõnum seotud armastusega ja armastuse laines eksisteerides võib nii mõnigi vallaline oma unelmate kaaslase üles leida.

 

Kaljukitsel tekib sellel aastal väga suur soov kodust välja saada, liikuda ja end võimalikult aktiivseks muuta. Samas käib tema peast läbi täiesti vastuoluline emotsioon, milleks on soov pidevalt kodus olla ja koduga tegeleda. Seega võib nii mõnigi tema lähedane avastada, kuidas ta ühel päeval on kodu teemadega inspireeritult kogu majapidamise dekoreerimise käsile võtnud, teine päev aga pidutsedes väljas või ootamatult rändama läinud. Kaljukits on oma kodustele sellel aastal ootamatusi valmistav, mida ta tavaliselt nii väga ei ole. Kaljukits on üldiselt väga stabiilne ja liigub ühe trajektoori järgi, kuid sellel aastal pendeldab ta kahe erineva raja peal.

 

Kaljukits saavutab 2018. aastal parema sideme oma lastega, kui tal laps või lapsed juba on. See on Kaljukitse kui vanema lähedasemaks saamine oma lapsega. Väga ideaalne aeg on suhete parandamiseks just oma lastega. Kaljukitses tekib soov oma lapsele rohkem aega panustada ja tema mõistmisega tegeleda.

 

Kaljukits peab sellel aastal väga palju tegelema enda eriala täiustamisega ja õppimisega. Igasugune loorberitele lootmine ja töös mitte arenemine toob talle paksu pahandust, kui ta on kellegi alluvuses tööl. Kaljukitselt oodatakse arengut ja kui seda ei nähta, siis probleemid võivad tekkida ka palga saamise osas. Kaljukitsed, kes on ärimaailmas ja ettevõtte omanikud, siis nemad peavad eriti palju tegelema enda arendamise ning enda ettevõtte uuendamisega. Igasugune vanal rasval töötamine toob ebaõnne ja rahalisi kaotamisi. Seega Kaljukits on see, kes võiks ennast kurssi viia viimaste trendide, arengute ja võimalustega, arendada enda professionaalsust ja oskusi. Kui Kaljukits seda teeb, siis seda ka märgatakse ning sellega toob ta enda ellu materiaalset küllust. Rahavool on seotud Kaljukitse enda uuenduste ja pingutustega.

 

Kaljukitse selle-aastased tervisemured tulevad tema rasvase toidu tarbimise pärast. Kui Kaljukits hoidub liigsest rasvast ja teeb endale aeg-ajalt taimedega keha puhastuskuure, siis suure tõenäosusega ei ole ka tervisel häda midagi. Rasvase toiduga liialdamine toob Kaljukitsele kehva enesetunnet, väsimust ja nõrka immuunsust. Seda eriti kevadel ja sügisel.

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Hematiit.

 

Armastust toob Merevaik.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Aqua Aura.

 

Kaitset ja tervist pakub Suitskvarts.

 

 

VEEVALAJA 20. JAANUAR - 18. VEEBRUAR

 

Veevalajale mõjub aasta 2018 väga romantiliselt. Veevalajat tabab romantika hõng, mis suunab teda oma perekonna juurde. Veevalaja soovib sellel aastal veelgi rohkem tähelepanu saada oma lähedastelt ja ka ise palju tähelepanu teistele osutada. See on perekonna kokkuhoidmise aasta, kus Veevalaja põhiliseks teemaks on kodu, perekond ja suhe oma kaaslasega, kui Veevalaja ei ole vallaline. Vallalisele Veevalajale tekib meeletu soov lähedust saada ja igatsus armastuse järgi tõotab tulla väga suur.

 

Veevalaja tunneb, et kui miski teda õnnelikuks teeb, siis see on ikka ja ainult kodurahu. Veevalaja jaoks ei ole olnud 2017. aasta ja paljude Veevalajate jaoks ka 2016. aasta kõige lihtsamate killast seoses suhetega. Nüüd, 2018. aastal annavad planeetide seisud Veevalajale võimaluse kõike heaks teha, korda seada ja harmooniat luua. Veevalaja ise alateadlikult hakkab tunnetama järk-järgult iga kuuga veelgi rohkem seda, et perekond ja suhe on oluline tema jaoks. Iga kuu möödudes tekib Veevalaja sisse veelgi suurem soov kõike korda seada. Isegi kui ei leita võimalust millegi parandamiseks, on see soov ikka olemas.

 

Aasta 2018 annab Veevalajale väga suure koormuse kandmiseks ja seda perekondlikel teemadel. 2018. aasta pakub Veevalajale võimaluse enda suhteid korrastada ja enda tundeid teistele selgeks teha. Viimastel aastatel ei ole teised tema tunnetest täiel määral aru saanud ja seda väga lihtsal põhjusel - Veevalaja alati ei suuda väljendada neid emotsioone, mida ta ise sisimas tunneb. See omakorda viib vastuollu tema käitumise ja tema tunded. Teised ei saa alati aru Veevalaja initsiatiividest. 2018. aastal võib Veevalajal tekkida kohe aasta esimesel poolel suhetealaseid segadusi ja isegi tülisid. Kuid kui tülid tekivad, siis need tekivad selleks, et asjad saaksid ära lahendatud. Veevalaja ei tohiks kindlasti õli tulle valada, kui mõni tüliots lahti tuleb. Kui Veevalaja soovib oma suhteid enda lähedastega parandada, siis Veevalaja peab kasutusele võtma enda tolerantsuse ja mõistmise. Need on kaks märksõna 2018. aasta suhete jaoks Veevalajale. Igasugune mõistmine, asjade rahulikus toonis ära klaarimine ja andestamine toob häid tulemusi.

 

Need Veevalajad, kes suudavad 2018. aastal endast maksimumi anda suhete parandamise eesmärgil, need saavutavad enda lähedastega sellel aastal väga sügavaid ja kauapüsivaid suhteid. Paljudele Veevalajatele annavad selle-aastased planeetide seisud võimaluse enda katkist suhet parandada ja tervendada.

 

Vallalistele Veevalajatele on sellel aastal avatud armastuse aasta. Kuna enamus sodiaagid on armastuse lainel ja romantilistele suhetele avatud, siis suhtesse astumine on sellel aastal ka Veevalajale kergendatud. Lihtne on leida armastust, kuna paljud sodiaagid on avatud armastusest rääkima, tundeid jagama ja flirtima. Veevalaja on see, kellele meeldib, et tema juurde astutakse esimesena ligi suhte loomise eesmärgil ning seda teevad ka teised sodiaagid sellel aastal. Vallalisele Veevalajale võib olla lihtsalt raskendatud valiku tegemine, kui mitmed romantika hinged on tema ukse taha koputanud.

 

Veevalajatele on 2018. aasta abielu soosiv aasta ehk abiellumiseks on väga õnnetoov aasta. Juba abielus olevad Veevalajad kas muudavad suhet veelgi sügavamaks või nendel, kellel on lahkumineku äärel olev suhe, nendel avaneb võimalus seda suhet päästa. Kui seda suhet ei suudeta ka sellel aastal päästa, siis on sellel kindel hukkamõistmine ees ootamas juba 2019. aastal. Seega Veevalajad - tegutsege!

 

Sellel aastal võtab Veevalaja palju koduseid projekte ette. Väga paljud Veevalajad hakkavad enda kodus remonti tegema, aias suuri planeeringuid koostma, majale juurdeehitust looma, kodu soetama või tekivad lihtsalt ideed ning suured unistused, mis on koduga seotud. Kõik keerleb ja tiirleb ümber kodu. See aasta ka soosib kõiki selliseid ettevõtmisi, õnn käib nende tegudega järgi ehk asjad peaksid ka lihtsasti sujuma.

 

Tervis on Veevalajal sellel aastal ohustatud, väga kerge on tekkima ülekoormus, üleväsimus ja jõuetuse tunne. Veevalaja peab sellel aastal vältima rasvaseid toite ja liigset istumist. Kui Veevalaja suudab end kergema toidu peal hoida ja pidevalt liikumises olla, siis selle aasta väsimuselaine jätab ta teisele Veevalajatele kandmiseks. Lisaks sellele soovitan ma Veevalajal tegeleda vaimsete, spirituaalsete ja mentaalsete teemadega, et Veevalajale omane vajadus - analüüsida - saaks rahuldatud. Kui need tegevused jätta unarusse, siis tekib Veevalajale jõuetus.

 

Sellel aastal on Veevalajal väga kõrged materiaalsed ootused ja ka suured ambitsioonikad soovid midagi luua, mis vajab finantsi. Veevalajad, kes tegelevad ärisektoris, siis nemad on eriliselt ambitsioonikad raha teenimise suhtes ja soovivad väga suuri tulemusi selle aasta lõpuks näha. Kuid 2018. aasta ei ole Veevalaja raha-aasta, see aasta seab rõhku rohkem suhetele ja armastusele. See tähendab aga üht - Veevalaja võib tunda suuri tõuse ja mõõne enda rahalises pooles. Seda sellepärast, et kui on kõrged ootused, siis on lihtne tekkima ka frustratsioon. Veevalaja võib tunda, et raha tuleb ja kohe see ka ära kaob ning nii pidevalt just sellel aastal. Veevalaja peab endale aru andma, et raha on sellel aastal ringluses ja see ei ole aasta, kus saaks raha koguda. Raha tuleb ja raha läheb. Mida vähem Veevalaja muretseb selle pärast, kuidas raha saaks rohkem kokku koguda, seda tervem ta ka on. See aasta on investeeringute aasta. Veevalaja investeerib enda raha kodusse ja ettevõtlik Veevalaja enda ärisse. See hakkab tagasi tooma, kas vaimsel tasandil või tulevikus ärilisel tasandil. Veevalaja olgu kannatlik ja ärgu lasku raha pärast muretsemisel end maha murda.

 

Tööalaselt ja erialaselt soosib 2018. aasta Veevalajale tõusu ning edukust. Väga hea aasta enda teadmiste täiendamiseks ja parandamiseks. Veevalajale tuleb sellel aastal uusi võimalusi, tööpakkumisi, edutamist ja paljud Veevalajad on suutelised isegi sellel aastal enda südamelähedase töö üles leida. Kuid see ei tähenda seda, et see kõik saab lihtne olema. Tee töö ja erialalise eduni käib läbi kivide ja kändude. Ootamatud pöörded võivad iga asjaga tekkida ning kohati on edu saavutamine närvesööv. Kuid edu on võimalik saavutada, kui Veevalaja selle nimel tööd teeb. Pisikesed probleemid võivad tihti esineda, kuid Veevalaja peab endale meelde tuletama seda, et lõpptulemus on hiilgav. Veevalajale antakse eduks võimalus, kuid sellel kõigel on sellel aastal oma hind. Kui Veevalaja soovib edukas olla, siis ei tohiks sellel aastal mitte ühelegi tagasilöögile alla anda, vaid neid võtta kui õppetunde ja märguandeid, et iga raskuse ületamine toob võidu lähemale.

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Oranž Kaltsiit.

 

Armastust toob Rodokrosiit.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Krüsopraas.

 

Kaitset ja tervist pakub Rüoliit.

 

 

KALAD 19. VEEBRUAR - 20. MÄRTS

 

Kalasid ootab ees 2018. aastal täiesti uus ja värskendav algus. Paljudel Kaladel on kohe aasta alguses suur inspiratsiooni ja motivatsiooni laine peal. Hinges on ärevusetunne ja meeletu soov nüüd midagi suurt korda saata. Kaladel avaneb 2018. aastal võimalus enda ellu muudatusi tuua. Väga paljudel Kaladel algabki 2018. aasta suurte muudatustega. Kellel toimuvad tööalased muudatused, kellel perekonnasisesed muudatused või hoopis muudatused spirituaalses mõttes ehk hingetasandil. Hingetasandil seda selles mõttes, et muutub mõttemaailm ja ellusuhtumine. Igatahes toob 2018. aasta Kaladele kaasa uuendusi.

 

Kuid mitte ainult ei tule muudatusi aasta alguses, vaid terve selle aasta vältel. Kalade esindaja peab väga palju sellel aastal oma mugavustsoonist välja astuma, katsetama uusi võtteid, meetmeid ja tegevusi. Mida rohkem on Kalade esindaja avatud uuendustele ja ellu sisenevatele muudatustele, seda õnnelikum ta sellel aastal on. 2018. aasta soosib Kalade elu parandamist ja seda ennekõike emotsionaalsel tasandil.

 

Mul on kõikidele Kaladele soovitus selleks aastaks - ära sea ise negatiivset hoiakut enda eluteele kui üks päev on teisest kehvem. Pigem hoia ka raskematel päevadel enda tuju üleval, et sinu Päikesepõimiku Tšakra kinni ei läheks. See Tšakra peab see aasta eriliselt avatud sinu jaoks olema. See on Tšakra, mis aitab sul selle aasta õnne ja võimalusi enda jaoks ära kasutada. Päikesepõimiku kristallid on ka need, millega sa peaksid kõige enam see aasta tööd tegema ja neid ka endaga ehtena kaasas kandma. See tagab sinu õnne ligikutsumise ja annab sulle võimaluse eduka aasta loomiseks.

 

Kalade jaoks oli 2017. aasta väga pingeline ja emotsionaalses mõttes koormav. Väga palju oli muremõtteid, sisemisi pingeid ja alateadvuses olevat lahendama stressi. Nüüd annab saatus Kaladele võimaluse sellest kõigest taastuda ja selle taastumise pakubki Kaladele 2018. aasta. Seega seda aastat tuleb Kaladel kindlasti ära kasutada ja enda tasakaalu tagasivõitmine on igati tere tulnud.

 

Kalad peaksid kindlasti sellel aastal vaid enda sisetunnet kuulama. Mitte ükski loogiline valik ei too head, vaid just vastupidi, ebaõnne. Kalad ei tohiks teiste inimeste nõuandeid kuulda võtta, teda võidakse eksiteele suunata. Seega Kalade jaoks on 2018. aasta suuresti iseseisvumise aasta. Kui midagi on vaja otsustada, siis tuleb seda ise teha ja läbi enda sisetunde, kuulates enda südamehäält. Igasugune loogiline meel tuleb kinni lülitada, kui küsimused Kalade hinge jõuavad.

 

2018. aastal hakkab Kala enda kodu ja perekonda korda seadma. Alustades erinevate uute ümberkorralduste tegemisega nii kodus kui ka perekonnas ja suhtes. Asjad tuleb selgeks rääkida ja teha - see on selle aasta Kalade moto. Kuid see kõik võib tekitada sisemisi pingeid nii Kalades endas, kui ka tema lähisuhetes. Kuid lõpptulemus on see, et kodu saab korda, perekonnasisesed suhted tervemaks ja suhted, mis ei tohiks olla, need lähevad õigetel põhjustel laiali. Kalad on sellel aastal kodu ja suhtekoristajad. Puhastades ära kõik selle, mis ei tohiks olla, et kõik mis peab tema elus olema, see oleks kvaliteetne ning hea.

 

Kalad ise on sellel aastal ja nii nagu üldiselt ka alati, väga suurt perfektsionismi taga otsivad. Seda ka sellel aastal ja seda eriti veel romantilises suhtes. Kui Kaladel on kaaslane, siis ta sellel aastal ootab veel enam romantilist tähelepanu ja heakskiitu. Kui seda ei ole, siis on tülid majas ja kui see on olemas, siis on ka Kalade poolne armastuse avaldused kerged tekkima. Seega teistele sodiaakidele väike soovitus - pane oma Kalakest tähele!

 

Sellel aastal on Kalade jaoks väga hea karjääri ja tööedu aasta. Uuendused tööalaselt paljudele Kaladele ja enamustele annab saatus võimalus enda töökvaliteeti parandada. Kuid oluline on see, et peale aasta alguse esimesi kuid ei võetaks ette töökohavahetust. Kaladele tuleb hea karjäärialaline edu sellele samale tööpositsioonile, kus ta 2018. aastat alustas. Seega soovitan ma enne 2018 märtsi enda tööalased muudatused ära teha, kui selle jaoks on üldse vajadust. Hilisemad tööalased muudatused toovad kaasa endaga suuri raskusi.

 

Kalad ei tohiks sellel aastal tööalaselt palju korraga käsile võtta. Edukam on Kala siis, kui ta teeb ühte asja korraga ja pühendab end ühe ülesande/projekti ellu viimisel. Multifunktsionaalsus, mis on Kaladele, on väga omane, seda tuleb sellel aastal teistes valdkondades rakendada, kuid mitte tööalaselt.

 

Rahaline seis hakkab 2018. aastal paremaks minema neil, kes 2017. aastal panustasid oma töösse, mis 2017. aastal väga suurt rahavoogu endaga kaasa ei toonud. Eriti neil, kes alustasid 2017. aasta lõpu poole uue tööga või neil, kes tegelesid terve 2017. aasta ettevõtlusega. Sellel aastal hakkab panustatud aeg ja vaev end tagasi teenima.

 

Kaladel on sellel aastal märkimisväärselt palju rohkem energiat, kui eelneval aastal. Kui Kaladel on energiat, siis Kala seda ka kasutab. Kuid see omakorda võib tema tervisele kahjulikult mõjuda. Kalad on sellel aastal ülimalt aktiivsed ning enda energia kasutamise piiri on raske tunda. See võib omakorda tuua iga mõne aja tagant närvilisust või isegi närvivapustust. Seega Kalade esindaja peab sellel aastal vaatama, kuidas ja kui palju ta enda energiat kasutab. Kalade vitamiinivarud on 2018. aastal probleemiks. Kala peab sellel aastal erilist tähelepanu pöörama sellele, mida ja millal ta sööb. Teadlikult jälgima, et kõiki toitaineid, mis on tervena püsimiseks, oleksid toidulaual olemas. Vastasel juhul on iiveldushood, väsimus ja peavalud kerged tekkima.

 

Peamiseks 2018. aasta õnne kristalliks on Sinine Kaltsedon.

 

Armastust toob Roosa Kaltsedon.

 

Küllust, rikkust ja rahavoolu aktiveerib Sidrunkvarts või Verekivi.

 

Kaitset ja tervist pakub Labradoriit.

 

Sodiaagid kõik võtavad väga erinevat viisi vastu erinevaid aastaid. Seda sellepärast, et 12 erinevat sodiaaki juhivad erinevad planeedid. 

 

Uuendatud: 01.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja