VARASTAMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

 

Kas sa nägid unes vargust või hoopis olid ise see, kes midagi varastas? Seleta enda unenägu lahti, et mõista, mida varastamise tähendus sinu unenäos tähendas. Et mõista paremini seda, kuidas unenägusid seletada, siis loe minu mõtteid selle kohta, kuidas unenägusid detailsemalt seletada. Selle artikli leiad SIIT.

 

Kui sa varastad kelleltki midagi, siis sa tunned, et sind on ära kasutatud, reedetud, või sa tunned, et sa oled kellegi konkreetse pärast täbarasse olukorda seatud. Kui sa mäletad, mis asi see oli, mille sa varastasid, siis see viitabki sellele, mille suhtes täpsemalt sa end reedetuna tunned. Seleta see objekt enda jaoks lahti.

 

Kui sa tunned unes varastamisest suurt naudingut, siis see võib tähendada seda, et sa teed peagi täiesti teadlikult kellelegi liiga.

 

Kui see asi, mida sa unes varastasid, viitab kuidagiviisi rahale, finantsasjadele, tööle või materiaalsusele, siis see unenägu oli sinu jaoks hoiatava alatooniga. Sellisel juhul hoiatatakse sind selle eest, et sa võid sattuda oma rumaluse pärast rahalistesse raskustesse. Soovitan sul sellise unenäo korral olla järgmise kuu või kahe jooksul oma rahaliste väljaminekute osas väga ettevaatlik.

 

Kui sa enda unes varastad midagi kellegi käest, keda sa tead, siis see võib viidata ka sellele, et sa oled tema peale kade.

 

Keegi varastab sinult midagi. Kui sa näed unes seda, et keegi varastab sinult midagi, siis keegi tõepoolest varastabki sinu käest midagi ära. See, mida sinu käest varastatakse, sellele annab vihje see asi, mida varastati. Sa pead lahti seletama enda unenäos selle objekti, mis ära varastati ja sealtkaudu saad aru, mis teemasse see nägemus kuulub. Kuid unes nähtud vargus ei pruugi tähendada füüsilise objekti varastamist, see võib viidata ka sinu ideele või mittemateriaalsele asjale.

 

Kui sinu käest varastati unes midagi, siis võib see viidata ka kellelegi, kes on sinu saavutuste suhtes kade ja kes soovib olla sinu moodi ning saada kõike seda, mida sinu on.

 

Kui sa ei mäleta enda unes seda, mis sinu käest varastati, kuid sa tead, et varastamine toimus, siis on selle unenäo tähendus veidi teistsugune. Sellisel juhul tunned sa seda, et sul ei ole usku iseendasse või sul kaob ära motivatsioon millegi loomiseks. Ütleme nii, et selline nägemus võib viidata väikest sorti kriisiolukorrale emotsionaalsel tasandil.

 

Kui keegi ajab sind varguse pärast taga / sa ise ajad kedagi taga. Kui sind aetakse varastamise pärast taga, siis keegi jõuab sulle millegi osas jälile ja plaanib sinu plaani peatada. On keegi, kes võib sekkuda sinu sekkumisse. Võib-olla oled sa kellegi suhtes nuhkiv ja kasutad tema suhtes salakavalaid võtteid? Kui jah, siis ta peatab selle ja võib-olla isegi teeb sulle selle eest tagasi.

 

Kui sa ajad kedagi ise varguse pärast taga ja soovid teda tabada, siis sa ise oled see, kes peatab inetu teo. Inetuse, mis on sulle suunatud. Võib-olla keegi lõikab sinust kasu, sa märkad seda ja lõpetad sellise teo. Kui sul õnnestub ta kätte saada, siis sul õnnestub ennast ka päästa ja talle koht kätte näidata. Kui sa ei taba teda, siis sa üritad seda kõike teha, kuid tulutult.

 

Kui unenägu viitab tööle, materiaalsusele ja rahale, siis varga unes taga ajamine võib viidata su enda rivaalide/konkurentide tabamisele ning nende üle võidu saavutamisele.

 

Kui sa päästsid varguse käigus varastatava asja, siis suure tõenäosusega sa ise päästad end kellegi kavala plaani käest. Sa päästad olukorra, enda idee, uhkuse, või sa saad teada kellegi kahjulikust plaanist, mis on sinu vastu suunatud.

 

Kui keegi süüdistab sind varastamises, siis keegi tõepoolest hakkab sind süüdistama või sinust saadakse väga valesti aru. Sa võid tunda, kuidas sind kritiseeritakse.

 

Kui sa ise süüdistad kedagi varastamises, siis sa tabad endaga seotud ebaõigluse ja peatad selle. Sa hakkad vastu ja teed enda jaoks asjad korda. Eriti siis, kui sa saad varastatud asja unes tagasi.

 

Hoia Galaksiidi kristalli enda magamistoas, padja all või unenägude kristallide komplektis, kui sa soovid selgemini mõista, mida sinu unenäod tähendavad. Galaksiit aitab visioone selgemaks muuta.

Uuendatud: 03.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja