ÄRA IIAL ÜTLE IIAL

by in HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE, ASTRAAL INGEL, UUDISED .

 

Kindlasti sa oled kunagi öelnud millelegi, et "Ma mitte kunagi ei tee seda!" või "Ma mitte iialgi ei muutu selliseks!". Tead seda välja hõisatud lauset, mis tegelikkuses võib osutada just selleks, mida sa hiljem teed või kelleks sa hiljem saad.

 

Ma jagan sulle oma mõtteid selle kohta, mida mina sellest välja öeldud mõttest, keelust ja blokeeringust arvan. Seda selleks, et sa mõistaksid, kuidas sõnad ei ole loopimiseks ja ka seda, et sõnadel on meeletult tugev jõud meie hingede üle. Seega ennem, kui sa hakkad midagi kivisse raiuma, siis mõtle selle peale, mis tagajärjed sellel kõigel võivad sinu elu üle olla.

 

Ma olen hingelt spirituaalne ja minu elu üheks ülesandeks on lahti seletada meie elus toimunut ning seda spirituaalse nurga alt vaadatuna. See on ka põhjus, miks ma pidevalt analoogsetel teemadel sinuga vestlen ja miks ma sind selle teema juures suunan ning selle sulle ka lahti seletan.

 

Ära iial ütle iial, selle alla ma mõtlen seda, et ära mitte kunagi sea blokaade enda elus hooletult ja neid läbi mõtlemata. Kui seda teed, siis sellele järgneb ka tagajärg.

 

Mõtle selle peale, kas sina oled kunagi millegi peale reageerinud nii, et sa ütled selle kõige peale välja: "Mina mitte kunagi nii ei hakka tegema!" või midagi analoogset. Kui jah, siis suure tõenäosusega sa võid enda minevikus öeldu kohta öelda: "Aga täpselt vastupidiselt läks ja ma olengi selline või minu elus on täpselt see, mida tookord blokeerisin". Kui sa nüüd mõtled selle peale, siis tegelikult, kas sinu enda elus või kellegi sinu lähedase elus, on just täpselt nii juhtunud. Kord see, mida niivõrd eitasid on just see, mis sinu eluteele on tulnud. Kas ei tundu mitte kummaline, eks ole?

 

Kuid tegelikult on siin elus meil hingedena omad reeglid, õppetunnid ja meile kehtivad teatud õigused enda elu suhtes otsuseid langetada. Sellepärast tulebki ringiga tagasi see öeldud "ei", mis oli läbimõtlemata, et näidata sulle seda, kuidas tegelikkuses asjad ikka nii ei käi, et kui sina ütled ei, siis on ei.

 

Kui sa millelegi lood kindla blokaadi, mis sa analoogse väljaütlemisega lood ehk kui sa ütled millelegi, et sa iial ei tee seda, siis sulle saadetakse kohe õpetus ka tagasi. Õpetus on see, et hing ei tohiks mitte kunagi seada mõtlematuid blokaade või saata midagi enda elust jäädavalt minema, mis pole ellu veel jõudnudki. Seda sellepärast, et see sama loob takistusi sinu saatusele ja kõigele sellele, mida sa peaksid siin ilmas kogema. Kui sa mõtlematult keelad midagi konkreetset ära, siis ei pruugi paljud erinevad teemad sinuni üldse elus jõudagi. Need teemad, mis on sinu saatusesse kirja pandud. Saatus vajab vaba maad, et see saaks sind juhatada iga päev sinna suunda, kuhu sa peaksid minema. Kui sa ütled millelegi konkreetsele ei, siis sa segad saatust. Lühidalt kokkuvõttes selle sama lausega sa võtad saatuselt võimaluse ära elu korrigeerida ja kui saatusel on vaja sinu elu ümber muuta, siis teatud võimalused on sinu enda pärast blokeeritud. Kuid need samad "ei´d" võivad täpselt need olla, kus läbi saatus saaks sind tagasi õigele teele suunata.

 

Tegelikkuses on aga nii, et sina hingena ei tea alati seda, mis on sinu jaoks õige ja mis vale. Seda sa õpid terve enda elu, teed vigu ja õpid. See, millele täna "ei" ütled, see võib olla sinu homne "jah". Seda sellepärast, et eile sa seda veel ei mõistnud, kuid saatus teab väga täpselt seda, kuhu tal on vaja sind juhatada. 

 

Kui sa ütled millelegi konkreetsele "ei", siis karma on see, mis toob sulle selle kõige tagasi. Õpetades sind, et sina ei ole see, kes seab konkreetseid piiranguid. Karma on saatusega seotud. Karma on see, mis aitab saatusel oma tööd teha. Karma toob sulle täpselt selle tagasi, millele oled "ei" öelnud, et sa õpiksid oma sõnu ja jõudu õigesti kasutama. Näidates sulle, kui oluline on lasta enda elul vabalt voolata, muutuda ja areneda. Et ei ole sul vaja seada nii tugevaid piire. Õpetades sulle, et kui sa midagi ei soovi kindlalt saada, siis lihtsalt ära praktiseeri seda ja õpi seda kõike laiemalt vaatama. Kui sulle saadetakse sinu poolt välja öeldud "Ma iial ei tee seda..." tagasi, siis ilmselgelt sa tookord seadsid mõtlematult endale piirangu peale.

 

Kui sa soovid, et sinu ellu mõni konkreetne teema ei tuleks, siis pigem mõtesta enda jaoks lahti see, miks sa seda ei soovi. Siis lase see vabaks ning looda, et sina sellesse kohta enda elus ei jõuaks. Nii sa saadad välja enda seest hoopis teistsuguse signaali. Sellise signaali, et sa soovid mitte seda enda elus kogeda ja tunda. Mitte seda, et sa keelad end seda kogemast ja tundmast.

 

Sa ei tunne enda saatust ja enda karmat. Kui sul on vaja elus midagi ära õppida ja kusagile jõuda, siis selleks tuleb läbi teha teekond ühest punktist teise. Kui sul on vaja olla kuskil või teha midagi, siis need ka sinu ellu jõuavad. Aga sina ei tea seda, mida homne päev sulle toob ja seega sa ei tohi ka keelata saatusel oma tööd tegemast. Kui sa saatust keelad, siis karma tuleb koos oma õppetunniga. Öeldes sulle, et sina lase saatusel end juhtida ja ära sega selle tööd, vaid aita saatusel end paika sättida.

 

Seega järgmine kord, kui sa plaanid öelda: "Ma mitte kunagi ei tee nii...", siis arvesta seda, et karma täna kuuleb sind pealt, laseb sul olla, kuid tuleb mõne aja pärast sulle külla ning tõestab sulle vastupidist. Pigem ära vaata enda elu must-valgelt. Võta vastu see, mida elul sulle pakkuda on, tegele sellega ja mõista, et mitte ükski asi sinu elus ei ole juhuslikult omal kohal. Kui oled täna siin, siis sellel hetkel on olemas suurem põhjus eksisteerimiseks.

 

"Ära iial ütle iial - kuna sa ei tea, mis saatusel sulle varuks on ja mille kaudu sa midagi õpid ning tänu millele sa elus edasi liigud".

Uuendatud: 04.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja