VÄHK - TEMA KEERULINE NATUUR

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Iga sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid Vähist teadma, ja kui sa oskad neid kohti temas tähele panna, siis sa oskad teda ka paremini mõista.

 

Vähk - intuitiivne, emotsionaalne, sügava sisemaailmaga vee-elemendi kandjast hing, kes on kümme korda keerulisema hingelise struktuuriga, kui keegi teine võiks tema kohta arvata. Vähk on väga unikaalse iseloomuga ja enamustel teistel sodiaakidel tema ümber on teda suhteliselt keeruline mõista. Kuid mina mõistan Vähki ja jagan tema keeruka iseloomu kohta veidi siseinfot. See, millest ma siin Vähi kohta räägin, on vaid väike osa tema unikaalsest loomusest, kuid see annab sulle Vähi iseloomu kohta parema pildi, ja ka Vähile endale.

 

Kuid milline see Vähk siis ka on?

 

Vähk on vee-elemendi sodiaak, mis tähendab seda, et intuitsiooni ja õiget sisetunnet on saatus kinkinud talle kuhjaga. Vähil on oskus näha asju õigesti, teadmata reaalseid fakte. Hea ja õige sisetunne saadab teda terve elu vältel. Vähk on see, kes on teiste inimeste suhtes ülimalt skeptiline. Ta ei ole see, kes usub kõikide inimeste headusse, kuid ta ei näita seda ka mitte kuidagi välja. Ta näeb teise inimese kavatsusi läbi, kuid võib teha näo, et kõik on meeldiv ja tore. Vähk on oma loomuselt arg, kui tegemist on teisele inimesele otsekohese tõe välja rääkimisega. Seega eelistab Vähk sellist teadmist teise inimese kohta enda teada jätta. Ta lihtsalt teab, mida sa mõtled ja kõik. Kuid Vähil on komme hakata ilustama negatiivset ja hoiatavat sisetunnet. Vähk teab, et asjad ei ole head, kuid ta püüab leida häid külgi seal, kus neid ei ole. See viib ta täieliku segadustundeni, üks samm edasi ja teine tagasi, ning vastupidi kõik jälle uuesti. Vähk on intuitiivne, kuid ta ei soovi maailma negatiivsena näha ja sellepärast võib ta enda õige sisetunde ära blokeerida.

 

Vähk on oma loomuselt üliemotsionaalne, olgu selleks Vähiks siis mees või naine. Loomulikult hoiab mees-Vähk oma emotsioone palju rohkem tagasi ja ei näita teistele oma tõelist iseloomu väga välja. Vähist naine teeb seda kindlasti rohkem. Kuid siiski on fakt see, et üliemotsionaalsus on selle sodiaagi puhul ülivõrdes. Kusjuures Vähid ise tihtipeale ei saagi aru, kui emotsionaalsed nad on, ja see tundub isegi aeg-ajalt väga normaalne, kui mingi emotsioonide laine üle käib. See on lihtsalt elu.

 

Kuid Vähi puhul kehtib see, et kui Vähk haavub, ja seda ükskõik, millisel teemal, siis ta peidab end ära. Vähil on kombeks endasse tõmbuda, kui valu on valu talumisest kaugemale sööbinud ja hinge lahti kiskunud. Siis Vähk eemaldub ja muutub antisotsiaalseks. Ta võib end lihtsalt peita töösse, lukustada end koju, tühistada kohtumisi, mitte vastata kõnedele, sõnumitele. Siis on vaja olla omaette, omaenda mullis ja taastuda. Igasugune sotsiaalsus vaid lõhub teda ja ei lase tal taastuda. Sellepärast võibki Vähk aeg-ajalt ära kaduda ja siis järsku tulla tagasi oma rõõmsameelsuse ning positiivsusega. Vähk ei naase kindlasti enne, kui sügavamad haavad on kinni kasvanud. Kui sa soovid Vähki paremini mõista, siis on mul siinkohal teistele sodiaakidele soovitus - kui Vähk soovib ära kaduda, siis las ta korra kaob, küll ta naaseb, kui sa oled tema jaoks oluline ja tähtis. Ära võta Vähi kadumist isiklikult, tal on seda vaja teha. Kõige tundlikumad sodiaagid on vee-elemendi kandjad ja Vähk on üks nendest.

 

Kui Vähk on leidnud inspiratsiooni, siis Vähk töötab ja rabab nagu töösõltlane. Vähil käivad tujude kõikumised, ühel hetkel on tal täielik motivatioonikriis, ja kui see üle läheb, siis saabub motivatsioonilaine. Selline laine, mis viib Vähi üliproduktiivsele perioodile, kus ta lihtsalt rabab, rabab ja veelkord rabab. Teised kõrvalt võivad talle öelda: "Lõpeta ära, puhka ja naudi elu". Sellepeale tunneb Vähk: "Millest te küll räägite, see ongi lõbus ja see ongi elu!". Sellel hetkel tunneb Vähk, et teised on laisad või ambitsioonideta, ning see kohati ärritab teda. Eriti siis, kui ta teeb tööd, ja tema kõrval sama teemaga seotud inimene seda ei tee. Kui sa soovid Vähiga tema energiaralli ajal läbi saada, siis kindlasti ei tohiks sa tema kõrval vabalt aega raisata ja puhata. See ajab teda endast välja ja siis ta tembeldab sind loodriks, kuigi ta ütleb harva selle mõtte välja. Seega tuleb Vähi motivatsiooni- ja töölainel temaga sammu pidada. Kuna Vähk on teiste inimeste sõnade suhtes ülitundlik, siis kindlasti ei tohiks talle sellel perioodil midagi pessimistlikku või negatiivset öelda, see võib talle hetkega piduri peale tõmmata.

 

Kui sa soovid Vähi tuju tõsta, siis... selle jaoks on olemas omamoodi võte. Mida Vähk armastab ja mis tema tuju tervendab? Loomulikult väga hea seltskond, kus saab naerda ja end vabaks lasta. Seltskond, kus Vähk saab olla tema ise, ilma selle tundeta, et ta peab oma väljaöeldu ning tehtu suhtes valvel olema. Lisaks seltskonnale armastab Vähk head toitu. Vähk on sodiaakidest üheks suurimaks gurmaaniks, kelle jaoks on toidu kvaliteet ülioluline. Toit on elu! Kui sa soovid Vähile meelejärgi olla, siis kostita teda ülevoolava lõbusa tuju ja hõrkude roogadega. Vähi jaoks on väga tähtis, et ta saaks hetke nautida, ja selleks peab tal olema vastav atmosfäär, mis selle naudingu talle loob. Kui ta tunneb end seltskonnas hästi ja toit on hea, siis kogu Vähi stress ning muremõtted kaovad. Seda kõike on tal tegelikult väga tihti vaja, kuna Vähk on oma loomuselt stressile kalduv.

 

Vähk on oma loomult lahke, kuid teda ei tohi ära kasutada. Vähk on armastaja-sodiaak, kelle jaoks on inimesed väga olulisel kohal. Vähile meeldib tunda ja teada, et temast peetakse lugu. Vähk on oma loomuselt selline, kes soovib anda, kuid tema jaoks ei ole oluline teme enda poolt tehtud heategu tagasi saada. Kui Vähk tahab enda armastust välja näidata, siis ta soovib teha seda nii, et see lihtsalt võetakse vastu ja kõik. Paljud hakkavad end kohe süüdi tundma, kui Vähk on lahke, ja see veidi ärritab teda. Ta mõtleb, et miks ei võiks lihtsalt nii olla, et sa lihtsalt aktsepteerid minu lahkust ja jutul lõpp. Vähk tahab seda teise poole emotsiooni lihtsalt näha, kui ta millegi heaga lagedale tuleb. Kuid väga paljud hakkavad Vähi lahkust kurjalt ära kasutama ja sellepärast koguneb tema ümber elu jooksul inimesi, kes lihtsalt saavad temast kuidagimoodi kasu. Minu soovitus teistele sodiaakidele on see, et sa tea oma kohta Vähi elus ja ürita seda tasakaalus hoida. Ära kasuta tema üüratut lahkust ära, kuna muidu ühel päeval ta lihtsalt viskab sind enda elust välja. Seda küll aastaid hiljem, kuna Vähk enda inimestest naljalt ei loobu, kuid ühel päeval teeb ta seda kindlasti.

 

Vähil on vaja näha ja kuulda, et sa oled temaga kontaktis. Vähk ei usu, et sa võtad teda tõsiselt, kui ta ei näe, et sa vaatad talle silma, või kui sa ise midagi talle omal algatusel ei räägi. Vähi jaoks on väga oluline tunda ja näha seda, et teine inimene on temast huvitatud. Seda kõike igatpidi - sõpradelt ootab Vähk nende avameelsust, enda armastajalt ootab ta tähelepanu ja oma perekonnalt ootab ta mõistmist. Vähk peab nägema, et temast huvitutakse. Kui ta seda füüsiliselt ei näe, siis ta keeldub seda ka uskumast. Seega on teistele sodiaakidele siinkohal soovituseks, et kui sa soovid Vähile mõista anda, et sa tegelikult ka pead temast lugu ning hoolid temast, siis suhtle temaga. Suhtle rohkem, kui sa suudad suhelda!

 

Vahel on vaja samm tagasi astuda, et mõista, kuhu poole ta liigub. Vähil on üks kummaline komme astuda enda aeg-ajalt samm tagasi sellesse punkti, kus ta tegelikult juba oli, ja mis oli läbi tehtud. Seda selleks, et ta ise saaks täielikult aru, kuhu poole ta siis ikkagi liigub. See on tema puhul unikaalne iseloomuomadus, mida teistel sodiaakidel ei ole. Samm tagasi, mõtted selgeks, ja uuesti sinna, kus juba eksisteeriti. Nüüd võib tulla järgmine uus samm, ja otsast peale, samm tagasi...

 

Teistele sodiaakidele - lihtsalt lepi sellega, lepi ja veelkord lepi sellega. Vähil on vaja enda mõtted selgeks saada, tunnetada seda, kas intuitsioon oli õige, kas sisetunne juhatab teda elus õigesse kohta või mitte. Selle teada saamiseks on tal vaja enda elus toimuv korra uuesti üle vaadata. Olla selles samas hetkes tagasi, et märgata seda, mis tookord märkamatuks jäi.

 

Vähk on väga sentimentaalne ja minevik nagu kõnniks temaga kaasas nagu olevik. Vähk on oma loomuselt väga sügavate emotsioonidega, sentimentaalsus on tema keskmine nimi ja minevik käib tema kannul nagu miski, mis ei soovi teda mitte kunagi rahule jätta.

 

Vähile on omane end segaseks mõelda asjade suhtes, mis on juba ammu ära olnud, mida enam mitte keegi ei mäleta ja millest ei ole juttu tehtudki. Vähil on oma peas olemas üks peidetud tuba, mis on nagu arhiiv. Kui selle arhiivi uksed avanevad, siis kõik oleks Vähi jaoks olnud nagu eile. See arhiiv on tema jaoks supermäletaja ja supertujurikkuja. See ei ole Vähi puhul üldse ebanormaalne, et ühel hetkel ta ise rikub oma tuju ära. Kuid samas on seal arhiivis ka häid mälestusi, mida ta toob esile ja mis muudavad ta tuju suurepäraseks. Vähk suudab hetke, mis on juba elatud, uuesti taastada ning seda nautida. Olgu see hetk olnud siis viis aastat tagasi või hoopis kolmkümmend aastat.

 

SUITSKVARTS on üks Vähi sodiaagi õnnekristallidest ja üks parimaid Vähi stressi leevendajaks. Suitskvarts aitab Vähil olla tasakaalus ja enda üliemotsionaalsusega toime tulla. Suitskvartsi on ennekõike hea hoida Vähil enda kodus ja kanda seda kristalli siis, kui emotsioonid hakkavad üle pea kasvama.

 

Need on mõned Vähi erilised iseloomuomadused, mida igaüks peaks teadma, et Vähke rohkem mõista ja nende erilise iseloomuga hakkama saada.
Uuendatud: 10.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja