NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

 

Seda nädalat juhib Kuu viimase veerandi loomine ja Vanakuu vägi. 8. jaanuar - 14. jaanuar on aeg, kus on väga kasulik tegeleda enda kodu energiate puhastamise, taastamise ja ebaõnne soodustavate energiate vabastamisega. See tähendab aga seda, et tuleb välja otsida kõik vajalikud viirukid ja rituaalitaimed. Lasta neil oma tööd teha ja kui võimalik, siis iga päev midagi enda kodus põletada, mis vabastaks halba energiat sinu kodust.

 

8. JAANUAR "Kuu Kaaludes"

 

Tuleb päev, kus sa võid tunda kerget segadusetunnet ja võid tunda "peata" olekut. Esmaspäev on päev, kus võib ootamatuid töökohustusi tekkida neil, kellel on sellel päeval tööpäev. Neil, kellel on vaba päev, nemad ei pruugi oma ette planeeritud asju jõuda ära teha. Igatahes valitseb kergelt ülekoormav energia ja isegi kui sellel päeval midagi erilist ette ei võeta, siis on täpselt selline tunne ikka, et kõik asjad on tegemata jäänud.

 

9. JAANUAR "Kuu viimase veerandi loomine"

 

Kuu viimase veerandi loomise päeva kasuta ära, kui sa soovid näiteks enda unistust teele saata. Unistuste teele saatmise rituaali leiad SIIT.

 

Sellel päeval on võimalik endale teha ka Aura puhastamise rituaali, mille leiad SIIT.

 

Sellel päeval tehakse Viljakate ideede külluse maagiat, mille leiad SIIT. Seda maagiat saab tegelikult teha terve selle nädala jooksul.

 

Kuu viimase veerandi ajal on kasulik teha suitsetamisest vabanemise rituaali, mille leiad SIIT.

 

Vanast armastusest vabanemise maagia, mis sobib samuti Kuu viimase veerandi loomise päeva, leiad SIIT.

 

10. JAANUAR - 11. JAANUAR "Kuu Skorpionis"

 

10. jaanuaril on tegemist Kuu viimasele veerandile järgneva päevaga. Sellel päeval tehakse erinevaid rituaale ja maagiaid, mida ei jõutud eelmisel päeval ära teha. Seega kasuta seda päeva targalt ära.

 

Lisaks sellele tekib sulle nendel kahel päeval meeletu vajadus midagi korda saata, korrastada, midagi uuendada ja värskendada. Kui sa teed nendel päevadel tööd, siis on sul suur töö tegemise isu peal ja võid nendel päevadel palju rohkem korda saata, kui teistel päevadel. Kui oled kodus, siis võid võtta ette suurpuhastuse või hakkad idealiseerima, unistama ning enda peas uusi projekte looma.

 

Alates 11. jaanuarist saab tegema hakata HALVA ENERGIA VABASTAMISE MAAGIAT, mille leiad SIIT.

 

12. JAANUAR - 13. JAANUAR "Kuu Amburis"

 

Reedel ja laupäeval tekib sinu sisse meeletu vajadus suhtlemise järgi. Sa soovid rohkem inimesi näha, olla sotsiaalsem, külla minna, ise endale külalisi kutsuda ja kodust väljapoole minna. Need kaks päeva on ideaalsed suhtlemise päevad, kus on kasulik korraldada üritusi. Seda sellepärast, et kõik inimesed ise on avatud suhtlemisele, lõbusamad ja jutukamad.

 

Kindlasti ei tohiks nendel kahel päeval alustada spordi tegemisega, kuna vigastused ja kehva enesetunde tekkimine on tõenäoline. Pigem hoiduda sihilikust treeningust ja pigem tegeleda meelelahutuslike tegevuste ning sotsialiseerumisega.

 

14. JAANUAR "Kuu Kaljukitses"

 

Pühapäeval võid sa tunda, kuidas tekib järsk tuju muutus, väsimus ja laiskus. Pühapäeval ei ole sul lihtne ennast liigutada, töö tegemisse end suunata ja hommikune ärkamine võib paljudel kesta terve päeva ulatuses. See päev on rahu, tasakaalu ja sisemise harmoonia loomise päev. Sellel päeval peaks rohkem tegelema spirituaalsete tegevustega, ennustamisega, kristallidega ja millegiga, mis on mõeldud hingele. Leia aega puhkamiseks, kostita end tervisliku toiduga ja lase enda vaimsel ning füüsilisel kehal tasakaalu viia.

 

NÄDALA KRISTALL - PUNANE JASPIS JA PÜRIIT

 

Punane Jaspis "Energia ja elujõu allikas"

 

Punast Jaspist on kasulik kanda, kui sa soovid lahti saada väsimusest, jõuetusest ja energia puudusest. Punane Jaspis aitab energiatel taastuda ja sind aktiivsemaks muuta. Lisaks sellele aitab see viljakuse energiat tõsta ja on kasulik neile, kes soovivad last saada. Punane Jaspis kaitseb veel sündimata last ohtude eest. Punast Jaspist on kasulik kanda lapsel, et kaitsta last tagakiusamise eest. Kasulik hoida enda kodu Lõunapoolses ilmakaares, et kodu energiat parandada.

 

Püriit "Kaitsev ja küllust toov kristall"

 

Püriidi geoodi hoia enda kodusolevate külluse kristallide komplektis, et see saaks sinu ellu küllust ligi kutsuda. Aseta vähemalt üks Püriidi geood enda kodus Kagu ilmakaarde ja teine Ida ilmakaarde. Kagus aitab Püriit geood küllust ligi kutsuda, mis ei ole veel sinu elus ja ka neid võimalusi, tänu millele sa saaksid enda elu materiaalsemat poolt parandada. Püriid geoodi hoida kodu Ida ilmakaares, et see saaks olemasolevat küllust, rikkust ja õnne säilitada, aidates sinu töökohal säilida, ettevõtte edul ja karjäärialalistel saavutustel säilida. See ei lase pankrotil tekkida ja ei lase ligi ka halba õnne, mis rikuks sinu karjääri ära. Püriiti hoia kodu välisukse läheduses, et see ei laseks ebaõnnel sinu ellu tulla. Lisaks sellele on kasulik Püriiti ehtena kanda, et see sind kaitseks ja sulle küllust tooks.

 

Nädala kristall on terve selle nädala vältel 10% soodsam!

Uuendatud: 07.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja