TÄISKUUL KRISTALLIDE PUHASTAMINE KÜÜNALDE JA VIIRUKITEGA

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Täiskuu annab jõudu selleks, et ebavajalikust energiast lahti lasta ja puhastada sügavuti kõike, kui sa teed vajalikud rituaalid ära.
Kristallide puhastamine on vajalik, et nendesse kogunenud negatiivsusest vabaks saada ja anda neile jõudu juurde veelgi võimsamaks tegevuseks. Kristallid koguvad enda sisse seda negatiivsust, mille jaoks see on sul kasutusele võetud. Kristall annab enda seest energiat, samas püüdes kinni kõik see, mis sinu sees või keskkonnas ei tohiks eksisteerida. Kui kristalle ei puhastata, siis need hakkavad välja peegeldama seda sama, mida need on endasse tõmmanud. Seega puhasta, lae ja taasta nende vägi ning need töötavad sul iga korraga veelgi tugevamalt.

Kuidas Täiskuu maagilist jõudu kristallide puhastamiseks ära kasutada? See on lihtne ja ma panen siia kirja Täiskuul kristallide puhastusrituaali, mida sa võid kasutada kõikide kristallide puhul, millel ei ole spetsiaalset maagiat peale pandud. Maagia väeesemetele on vaja kindlaid taimi ja kristalle Täiskuu jaoks.

KRISTALLI KOMPLEKTIDE PUHASTAMINE
Kui sul on kristalli komplekte koju loodud, mis ei ole peidetud, vaid tavalisemad komplektid, nagu näiteks küllusekarp, armastuse kristallide komplekt, Astraal-rännakute komplekt jne. Puhasta igat ühte eraldi, seega alustades KÜLLUSE KRISTALLIDE puhastamisest sa võtad kristallid karbi seest ära, lased voolava vee all puhtaks ja asetad tagasi omale kohale. Seejärel asetad komplekti kõrvale suitsema viiruki, mida kasutatakse materiaalsete kristallide puhastamiseks, nagu näiteks KANEEL, PATŠULI, AALOE või tavaline SALVEI. Lase ühel viirukil või mitmel erineval lõpuni suitseda ja samalajal võiks nende kõrval põleda ka küünal, millel on mõne materiaalse energiaga taime essents, nagu näiteks AALOE, BASIILIK, KANEEL või KUMMEL. Niiviisi on kõige lihtsam sul Täiskuu ajal enda küllusekarbi kristalle puhastada, kui ei ole sellel Täiskuul mõnda erilisemat maagiavõimalust varuks. Igal Täiskuul on oma konkreetne võlu, mis hõlmab erinevaid rituaale. Sellist puhastust võid teha igal Täiskuul.
Kui soovid seda sama puhastust teha ARMASTUSE KRISTALLIDE komplektile, siis kasuta KANEELI, SIDRUNMELISSI, ROOSI, VANILJE, SANDLIPUU või MAGNOOLIA küünlaid/viirukeid.
Kui soovid seda teha KAITSE KRISTALLIDE komplektile, siis kasuta SALVEI, MUSTA PIPRA, MUSKUSE ja PUUVILLA küünlaid/viirukeid.
Kui soovid puhastada STRESSI, INTUITSIOONI või SELGELTNÄGEMISE KRISTALLIDE komplekti, siis kasuta LAVENDLI, SANDLIPUU, MÜRDI, või SALVEI küünlaid/viirukeid.

KRISTALL EHETE PUHASTAMINE
Täiskuu aeg on kõige parem aeg kristallidest valmistatud ehete puhastamiseks ja võimendamiseks. Selleks kogu kokku kõik ehted, mis sul on ja pane need valget värvi aluse peale koos värskete Basiiliku lehtedega nii, et lehed oleksid ehete all ja peal. Aseta kõrvale SALVEI rituaalitaim või viiruk suitsema. Lase rituaalitaimel olla seal 10-15 minutit või viirukil lase lõpuni põleda. Peale seda aseta kuni Täiskuule järgnevale päevale aknalauale laadima või kui see on võimalik, siis vii need õue Kuu valgust nautima. Basiiliku lehed viska järgmisel päeval metsa või põõsa alla. Basiilik aitab vana energia välja võtta, Salvei aitab puhastada ja Basiilikul maksimaalselt tööd teda, Kuu taastab kristalli väe.

KUI SUL ON KODUS PEIDETUD KRISTALLID
Kristallid, mis on teatud eesmärkide pärast ära peidetud, kas siis vundamendi sisse või kapi kõige sügavamasse põhja, neid ei pea puhastuse jaoks välja tooma. Neid kristalle saab puhastada ka nii, et sa käid terve majapidamise Salvei rituaalitaime suitsuga läbi. Seda, kuidas seda teha saad lugeda SIIT.

KRISTALLEHETE AKTIVEERIMINE TÄISKUUL
Aktiveerimiseks kasuta geoodilisi kristalle. Kui sa õue või aknalauale neid Basiiliku lehtedega ei vii, siis hoia kõiki kristallehteid erinevate geoodide peal. See, millise geoodi peal hoida, seda loe konkreetse eseme kohta. Ma panen enamjaolt kõikidele ehetele kirja, milliseid geoode need kristallid armastavad ja millised geoodid aktiveerivaid neid ehteid.

KUIDAS TERVE KODU KRISTALLE JA AURAT AKTIVEERIDA TÄISKUU AJAL
Täiskuu ajal on lihtne panna enda kodu energia niiviisi liikvele, et maagiad, rituaalid ja positiivne energia elustuks ning toimiks tugevamalt. Selleks hoida kodu keskpaigas kolme tavalist valget küünalt, Mäekristall ja Tsitriin geoodi. Lase terve päev või vähemalt neli tundi enne südaööd küünaldel põleda. Need kolm valget küünalt aitavad nendel kahel kristallil kogu maja energia liikuma viia ja kui sa nii või naa samal päeval puhastad oma kristalle, siis see maagia, mis sa teed, mõjub mitmeid kordi võimsamalt.

- Täiskuu ajal on üleüldine küünalde põletamine kasulik, kuna tule energia Täiskuu ajal aitab puhastada vanu energiaid.
- Veega kristallide pesemine Täiskuu ajal aitab puhastada nendesse kogunenud viimase aja negatiivsuse.

Puhastamiseks kasutatud küünlaid võib hiljem teistes rituaalides edasi põletada, aga tähtis on see, et viirukeid, mida kasutatakse, saaks lõpuni põletatud.
Need puhastuse viisid on kõige lihtsamad ja nende taime essentside kasutamine on kindla peale minek. Kui mõnel Täiskuul kirjutan konkreetsematest maagiatest, siis seda puhastust eraldi ei pea tegema samale komplektile või ehetele. See puhastusviis sobib igakuiseks kristallide puhastuseks ja aktiveerimiseks. 

Uuendatud: 08.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja