NOORKUU - TÖÖ JA EDU

by in UUDISED .

Igal pühapäeval kirjutan ma tulevase nädala kosmilisest väest ja annan vihjeid selle kohta, mida peaksid kindlasti selle nädala juures silmas pidama ning mille jaoks on see nädal kasulik.

Seda nädalat hakkab kohe alguses juhtima Noorkuu vägi, mis toob sellel korral kaasa energia, mida me saame kasutada enda töö, edu ja õnne tagamiseks.

Noorkuu loob end kolmapäeval, 17. jaanuaril, kuid selle mõju algab juba 16. jaanuaril ja lõppeb 18. jaanuari õhtul. Ehk sa pead silmas pidama kolme päeva, kui soovid Noorelt Kuult sellist õnnetoovat väge saada. Sul on kolm päeva aega teha erinevaid rituaale ja maagiaid, mis Noorkuu ajal materiaalse õnne tagamiseks tehakse.

Noorkuu on Kaljukitses, mis tähendabki seda, et aeg on tööõnne aktiveerimiseks, edu suurendamiseks ja läbi enda pingutuste külluse ellu toomiseks. Sa saad seda Noort Kuud selleks ära kasutada, et enda tööalast poolt veidigi turgutada ja sellele edaspidiseks eduks energiat juurde anda.

Mida teha 16. - 18. jaanuaril, kui Noorkuu on taevas? 

- Väga soodne aeg on luua endale külluse kristallide altar või komplekt enda koju. Väga soodne on luua see sellel korral Ida ilmakaarde, mitte Kagusse. Seda sellepärast, et see Noorkuu on seotud olemasoleva töö parandamiseks. Idas on külluse nurk, mis aitab sul kõike juba käimas olevat parandada ja turgutada.

Väga kasulik on sinna uusi kristalle juurde tuua, mis aktiveerivad Ida ilmakaare külluse kanali. Ida ilmakaarde sobivad ennekõike Malahhiit, Epidoot, Verekivi lisamiseks.

Soovitan Ida ilmakaares põletada Sidrunheina ja koriandri maagia küünalt. Selle küünla vägi aitab aktiveerida Ida ilmakaart selle Noore Kuu ajal ja aktiveerida ka neid kristalle, mis selles ilmakaares juba eksisteerivad.

Soovitan Ida ilmakaarde tuua loorberilehti ja asetada need juba seal olnud kristallide peale. Hoida neid senikaua seal, kui Noorkuu on ära olnud. Peale seda võid loorberilehed minema visata. Loorberilehed aitavad Ida ilmakaare külluse kristalle puhastada.

- Selle Noorkuu ajal loo endale ärilise edu või karjäärilise edu maagia. Sellise maagia tegemine on väga lihtne. Aseta karbi põhja enda (või ka äripartneri) foto. Selle foto peale aseta münte ja paberraha. Raha peale omakorda aseta ärilist õnne ja karjäärialast õnne soodustavaid kristalle. Seda omal vabal valikul, vastavalt sellele, millist edu sa sooviksid saavutada.

Ärilist/karjäärialast edu ja õnne toovad Piltjaspis, Mariami Jaspis, Tiigrisilm, Tsitriin, Granaat, Amasoniit, Krüsopraas, Roheline Aventuriin, Sammalahhaat, Püriit. Vali kristallid vastavalt sellele, millist õnne soovid sa saada.

Kui kristallid oled karpi pannud, siis sule karp ja lase ühel külluse viirukil selle kõrval lõpuni põleda. Külluse viirukiks sobib näiteks väga hästi Sandlipuu ja Patšuli seguviiruk.

Kui see on tehtud, siis lase sellel karbil jääda enda kodu Ida ilmakaarde. Hiljem võib sinna karpi veel kristalle lisada ja ka ärilist või karjäärialast edu toovaid rituaale selles hoida. Kui sa alguses kohe võtad kasutusele suurema karbi, siis saad sinna aastate jooksul palju maagilist juurde lisada.

- Kindlasti tuleks Noore Kuu väge ära kasutada soovmõtlemiseks ja selliste soovide teele saatmiseks, mis on töö ning eduga seotud. Kolm päeva ürita end teadlikult positiivsena hoida, unista, pea enda mõtetes plaane ja Noore Kuu vägi saadabki need soovid teele.

- Kui sul on olemas erinevaid külluse kristalle, siis nendel kolmel päeval kanna vaid neid. Seda sellepärast, et materiaalse energiaga Noorkuu saaks läbi kristallide sinu Auras korrektuure teha. Teha selliseid korrektuure, mis aitaksid sul tööedu ja õnne tuua.

- Nendel kolmel päeval on soodne tegeleda ennustamisega, mis on seotud töö, karjääri või ettevõttega. Soovitan välja võtta Tiigrisilma, Karneooli, Püriidi või Rohelise Aventuriini pendli. Need on peamised pendlid, millega ennustatakse just sellistel teemadel ja millega on võimalik näha ette enda materiaalset saatust.

- Sellel nädalal valmista endale Tiigrisilmast ja Piltjaspisest vee-eliksiiri. Nende kristallide ühine eliksiir aitab tööalast edu, õnne ja küllust sulle ligi kutsuda.

NÄDALA KRISTALL: TIIGRISILM JA PILTJASPIS "KÜLLUSE JA EDU KRISTALLID"

TIIGRISILM aktiveerib külluse energia seal, kus see kristall parasjagu on. Olgu selle kristalli kohaks siis sinu kodu, töökoht või sina ise. Kui sa kannad kristalli, siis see aktiveerib külluse sinu Auras. Kui sa hoiad seda kristalli enda töölaua peal, siis külluse läbi töö. Kui hoiad seda enda kodus, siis see kristall hakkab sinu koju küllust ligi kutsuma. Kui soovid materiaalset edu saavutada, siis kindlasti Tiigrisilm on üks nendest kristallidest, mis aitab sul seda saavutada.

Tiigrisilm on Päikesepõimiku kristall ja see töötab väga hästi, kui seda käeehtena kanda. Teine viis on Tiigrisilma kanda võimalikult pika kee või paela otsas, et selle talisman ulatuks Päikesepõimikuni. Tiigrisilm aitab läbi Päikesepõimiku energia kanali sinu ellu rikkust ja küllust tuua.

Tiigrisilm on enesekindlust, tugevust ja julgust süstiv kristall. Kui sa Tiigrisilma kannad, siis see aitab sul tasapisi enda sees korrektuure teha, suunates enda kristalliväe sinu Aurvälja, mis muudab sind selliseks, nagu seda on Tiigrisilm. Tiigrisilm aitab sul alati olla enesekindel, kui sa seda kannad, muutes sind julgemaks suhtlejaks ja aidates sul enda eest seista, kui seda vaja on.

Kasuta Tiigrisilma emma soovikivi materiaalsete soovide teele saatmiseks. Selle kristalli leiad SIIT.

PILTJASPIS on väga tõhus äriline kristall, mis toobki konkreetselt ärilist õnne või tööalast edu. See toimib niiviisi kõige paremini, kui seda kristalli kanda ripatsina, käeehtena või kasvõi kõrvarõngastena endaga. Piltjaspis sobib eriti hästi ka meestele töö kristalliks ja neile, kelle peal on väga palju vastutust või kes peavad enda firmat.

Piltjaspis on loominguline oma energiate poolest ja kui seda kanda või kasutada, siis see aktiveerib loomingulise inspiratsiooni voolu. Poleeritud kristalli hoia enda töölaua peal või kunstiruumis. Seda selleks, et see avaks sinu loomingulisuse, fantaasiamaailma ja kujutlusvõime. See omakorda annab sulle inspiratsiooni ja toob sulle edu sellest, mida sa lood.

Piltjaspise kristalli soovitan ma kanda ja kasutada neil, kes elavad välismaal. Piltjaspis aitab välismaal töötavatele ja elavatele inimestele tuua head õnne, aidates kaitsta ebaõnnestunud töökoha ja elukoha valikute suhtes. Aidates head õnne tuua ka suhtesse inimesega, kes on välismaalane. Seda eriti siis, kui Piltjaspis kokku viia Roosa Kvartsi kristalliga.

Nädala kristallid on alati 10% tavahinnast soodsamad terve nädala vältel! Tiigrisilm ja Piltjaspis on soodsamad kuni 21. jaanuarini.
Uuendatud: 14.01.2018
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja