11.11 UUE KUU LOOMINE, KUI UUS ALGUS

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .
Viimased kuud olen kirja pannud erinevate Täiskuude ja Uue Kuu loomiste tähendused ning nende isiklikud mõjutused meie üle. Vaadates, mis Maailmas toimub ja jälgides Kuu müstilisi mõjutusi, siis minu jaoks on viimased Kuu faasid muutunud aina võimsamaks ja võimsamaks.
Juba varsti 11. novembril 2015 toimub Novembri Uue Kuu loomine ja see tõotab tulla fantastiline ning väga rahulik. Väga eriliseks teeb selle  Uue Kuu see, et selle kuupäev on müstiline 11.11, mis on kokku kombineeritud neljast ühest. Nagu ma ühes enda artiklis ka kirjutasin, et 1111 on väga suur ja võimas tähendus - see toob uut ja paremat algust meie eludesse.

Nagu ma olen väga paljudele rääkinud, seanssidel teemaks võtnud ja ka kirjutanud, et viimased kaks kuni kolm aastat on olnud väga paljude inimeste eludes tõsiselt keerulised "Ameerika Mäed", siis mul on nüüd teile parem uudis... Tõotab tulla rahulikum periood, vähemalt mõneks ajaks. Aga eks seda ole vaja, et kosuda ja enda energiavarusid täiendada.

Niisiis, mina tajun ette, et 11.11 Uue Kuu loomine toob järgmist:
- Esiteks juba mõned päevad enne Uue Kuu loomist tunnevad enamus end hästi, rahulikult, stabiilselt, ning tekkib selline sõnuseletamatu heaolu tunne sisse.
- Isegi, kui sellel ajal või täna teie eludes on mõned aspektid, mis kraabivad hinge ja muudavad närviliseks või tekitavad pingeid, siis sellel ajal peaksid need lahenduse leidma. Kui aga lahendust ei tule, siis see teema vaibub mõneks ajaks maha.
- Muudab paljud inimesed enda tervise ja heaolu peale mõtlevaks, aidates ka väga suurtel "töönarkomaanidel" tagasi tõmmata ning nende mõtetesse tuleb puhkamise vajadus, meelelahutuse vajadus jne.
Kõik see algab juba vahetult enne Uue Kuu loomist ja võib jätkuda kuni 21. novembrini, mil hakkab Täiskuu juba enda võimu üle võtma.

KODU PUHASTUSE RITUAAL, MIS AITAB TERVELE PEREKONNALE HÄID AEGU TUUA
Kui Oktoobri kuu Täiskuu oli mõeldud perekonna armastuse jaoks ja selle tugevdamiseks, siis 11. novembril Uue Kuu loomisel on sarnased mõjud, aga konkreetselt aitab see uusi alguseid tuua materiaalselt, tööalaliselt, aitab kodu luua, aitab perekonna tuleviku planeerida.

- Too 11. novembriks tuppa Piparmündi taim, mis on värske ja elav, aseta see valget värvi ümbrise või poti sisse. Aseta Piparmündi taim enda elutuppa või ruumi, kus perekond kõige rohkem aega koos veedab.
- Leia Piparmündi kõrvale kolmes erinevas suuruses valget värvi küünalt (Võib olla ka Piibelehe või Vanilje essentsiga küünlad, mis aitavad Uue Kuu rituaalidele kaasa, aga võib ka lõhnatute küünaldega teha). Aseta need piparmündi kõrvale nii, et need moodustaksid selle ümber kolmnurga, piparmündi pott selle keskel. Kraabi noaga igale küünla peale TIWAZ ruun noolega üles poole. Piparmündi ja küünalde ümber võid asetada ka Mäekristalli, Buddha Jaadi ja Rohelist Kvartsi, et ligi meelitada majja uusi materiaalseid võimalusi. 11. novembril põletad neid küünlaid nii kaua kui võimalik ja kustutada alles enne magama minekut. Küünlad süütad ühest ja samast tikust ning kui tikk peaks vahepeal ära kustuma, siis uue tikuga võtad küünlast tuld ja paned selle tulega teised küünlad põlema. Piparmünt toob uusi materiaalseid võimalusi, kui seda niiviisi küünalde ja kristallidega aktiveerida. Selline rituaal puhastab kodu aurat tõketest, mis takistavad eluga edasi minekut ja materiaalsete asjade liikumist. Järgmisel päeval võid kristallid asetada rahakarpi või küllusenurka nii, et kogu küllusenurka ei pea puhastama, kuna need kristallid on võimsalt ära aktiveeritud.

11. novembril tee vähemalt üks materiaalne heategevus, et see sinule tagasi tuleks. Olgu siis see raha annetamine, kohvikus jootraha jätmine, kellelegi enda mõne seisva asja ära andmine või midagi sellist. Kui soovid häid materiaalseid aegu, siis seda toob ka lahkus sellel päeval.

UUS ARMASTUS
11. november on armastuse Kuu faas ja see läheb edasi ka Täiskuu loomisesse. 11. november on aeg, kus saab teha erinevaid armastuse rituaale, et Täiskuul enda kõrvale armastust ligi tõmmata uue rituaaliga. Uue Kuu loomisel puhastatakse enda Aura ja tehakse spirituaalseid ettevalmistusi tulevaseks Täiskuuks. Panen teile kirja väikese rituaali, mis sobib ideaalselt sellesse Uue Kuu loomisesse ja mis on mõeldud vallalistele hingedele.

"UUE KUU ARMASTUSE RITUAAL" Et Armastus saaks sinu ellu tulla, peab olema sinu Aura avatud selleks, see peab olema puhastatud ja mineviku uks tuleb enda järel kinni lüüa, et uus algus saaks alata. Tee see rituaal, kui soovid 26. novembril Täiskuul teha uue armastuse ligi tõmbamise rituaali.

Selleks leia 11. novembri õhtul enda jaoks aega, see päev võiks ideaalses maailmas olla sinul vaba tööst ja suurematest kohustustest. Kui aga sul on tööpäev, siis võta rahulikumalt, anna  endale aega või leia peale tööd puhkamiseks aega. Õhtul enne magama minekut tee järgmist:
- Valmista endale kolmest peaaegu et ühesugusest Roosast Kvartsist vee-eliksiir koos Sidrunheinaga. Sidrunhein on uue armastuse taim ja Roosad Kvartsid aitavad puhastada südametšakra ning luua soodsa pinna sinu Aurasse uueks alguseks. Selleks keeda Sidrunheina teed endale, samalajal hoia Roosasid Kvartse üheskoos läbipaistva klaasi sees, mis on pooleldi vett täis. Kui tee on valmis joomiseks, siis vala see Roosa Kvartsi vee sisse nii, et klaas saaks täis. Klaasi sees oleva eliksiiri peale raputa enda näppudega Vanilje suhkru puru kolm korda. Niisiis on Aura puhastuse eliksiir valmis sinu jaoks! Joo see eliksiir enne magama minekut ära nii, et peale selle joomist sa ei söö ega joo rohkem midagi.
- Peale eliksiiri tegemist süüta ka heleroosad ja valged küünlad, et need võimendaksid selle eliksiiri toimimist sinu kehas. Küünlad võivad terve õhtu läbi kuni magama minekuni sinu majapidamises põleda. Hea oleks, kui põletaksid lisaks Roosi õli/viirukeid või küünlaid, mis on samuti kasulikud sellele eliksiiri võimendamisele.
- Eliksiir puhastab terve öö sinu Aurat, aidates vabastada sind minevikust, aura leketest ja tugevdades südametšakrat nii, et uue armastuse maagia Täiskuul saaks toimida maksimaalselt.
- Magama minnes aseta enda padja alla Roosa Opaal, et endale ennustada tulevikku. Magama jäädes jälgi, et see oleks otse padja all ja hommikul ärgates vaata esimesena, kus kohast sa selle leiad. Selle hommikune asukoht ennustab ette uut armastust. Kui leiad selle endast paremal pool, siis tõotab tulla kiiresti uus hing sinu ellu, kui vasakul, siis võib olla takistusi ja südametšakrat tuleb veelgi tugevamaks muuta. Kui leiad samal kohal, siis pead olema ise tark, et sa jälgiksid märke ja ei magaks maha õiget inimest... ta võib isegi sinu elus juba olla.

11. november ennustab ette rahuaega aga vaid siis, kui...
Nagu ma ennem ütlesin, et enamus tunnevad end rahulikult, siis tegelikult on hästi tähtis jälgida 11. novembri tervet päeva sinu elus. Jälgi, kuidas sa end tunned, millised "üllatused" sinu teele tulevad, kas tekib intriige või oled vanarahu ise. Kui sellel päeval oled rahulik, tegeled enda meelistegevustega, puhkad hinge, oled spirituaalsel lainel, siis järgmised kuud võid rahulikult end tunda. Kui see päev kujuneb ootamatult tegevusterohke, nii, et selle päeva jooksul on palju ebameeldivaid kogemusi ja kriitikat, siis see ennustab ette ebastabiilsust sinu vaimses kehas mitmeks kuuks. See, kuidas end kaitsta selle päeva negatiivsuse eest, selleks juba 10. novembri õhtul joo rahustavat Piparmündi teed, mille sisse oled lisanud Musta Turmaliini. Must Turmaliin annab Piparmündile "käsu" sind kaitsta ebameeldivate kogemuste eest järgmiseks päevaks.

11. novembril on hea aeg kanda erinevaid rohelist värvi kristalle ja mäekristalle, kui soovid endale paremat materiaalset tuleviku tuua.
11. novembril on hea aeg kanda erinevaid roosat värvi kristalle, kui soovid enda ellu uut armastust tuua.
Ei ole soovitatav kanda musta värvi kristalle või kaitseks mõeldud väeesemeid. Intuitsiooni kristallid vii samuti selleks päevaks geoodidele puhkama.
Uuendatud: 11.01.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja