KODU KAITSMINE KURJADE INIMESTE EEST

by in HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .
 
Mida aeg edasi, seda rohkem on minu juurde tuldud küsimustega "Kuidas enda kodu kaitsta?". Kodu soovitakse erinevatel põhjustel kaitsta, kas siis kellegi kurjade sõnade eest, naabri halva pilgu eest, enda kodu vandaalide ja varaste eest niiöelda "nähtamatuks" teha, kaitsta nii needuste ja ärasõnumiste eest, kui ka energialekete eest, mis viivad majast välja hea õnne.

Kodu kaitsemisel saad kasutada väga paljusid erinevaid viise, alustades siis kristallidest kuni lõpetades toataimedega. Üldiselt peaks silmas pidama seda, et kodu energia läheb paigast ära siis, kui Feng Shui on paigast ära. Seega soovitan ma soojalt kõigil, kes tahavad enda kodust ideaalse eedeni aia luua ehk paradiisi, siis jälgige Feng Shui nippe ning tasapisi saavutage enda kodus energia ideaal, enda kodu pidevalt puhastades ja värskendades. Aga täna panen ma kirja sellised lihtsamad ja tõhusamad viisid kodu kaitse loomiseks.

MUST TURMALIIN KAITSEB HALBADE "SÕPRADE" JA VARASTE EEST

Must Turmaliin (pildil) on olnud läbi aegade minu üks lemmikuid kaitse kristalle, kuna selle mõju hakkab koheselt toimima, kui sa selle enda ellu lased. Mustal Turmaliinil on vaid kaitsevad omadused, see peletab eemale vandaale, vargaid, sulisid ja loomulikult ka neid sõpru, kes tegelikult võiksid sinu seljataga noa sulle selga lüüa. Ma tean, et igal ühel on elus see "keegi", kes kasutab sind konkreetselt ära, aga Must Turmaliin aitab selle kellegi sinu elust eemale tõrjuda nii, et sa ei pea ise sõnagi selleks ütlema. Musta Turmaliini kristallid peidetakse kodu välisukse kõrvale, kas siis sissepoole või väljapoole. Peidetakse mõne anuma, karbi või sahtli sisse, selleks, et see ei lubaks teie kodu lävepakult edasi tulla inimesel, kellel ei ole teie perekonda asja. Must Turmaliin hakkab kaitsma kodu, seda nähtamatuks muutma inimeste eest, kes ei vaja sinu lähedust ega tuge. Üks naljakas asi on Musta Turmaliiniga, et paljud, kellele ma olen soovitanud seda viia enda koju, on hiljem öelnud, et "Mul käib palju vähem inimesi külla ja just need ei tule, kellega palju konflikte on olnud". Peale selle aitab Must Turmaliin kaitsta needuste ja ärasõnumise eest, eriti, kui keegi õel inimene soovib seda perekonnale või suhtele teha. Musti Turmaliine soovitan aeg-ajalt paaril korral aastas juurde tuua, et tugevamat kaitset sinna luua ning värskendada kaitsekomplekti.

KURJA MAJA VAIMU VÕI HINGE MÕJU EEST KAITSMINE

Peale Musta Turmaliini võite välisukse juurde lisada veel erinevaid kristalle, mis kaitsevad kodu halva energia eest. Näiteks lisatakse sinna Kiastoliit, kui soovitakse majapidamist kaitsta kurja hinge või õela majavaimu eest. Seda, kuidas mõista, kas sinu kodus elab kuri majahing, on lihtne aru saada - seal majas veab kõik viltu ja inimesed jäävad haigeks, eriti sõltuvushaigustesse, nagu näiteks alkoholi või arvutisõltuvusse. Kiastoliit kombinatsioonis Musta Turmaliiniga kodu välisukse kõrval kaitseb kurja majavaimu mõjuavaldamiste eest.

PEEGLITE AKTIVEERIMINE

Peeglid on meie kodus olevad portaalid, need kas toovad head või toovad halba, oleneb täpselt, kuidas need aktiveeritud on. Kui majapidamises on palju vaidlusi olnud, kurbust ja selle peegli omanik on surnud, siis see on automaatselt negatiivsuse portaal, mis aitab halbadel inimestel sinuni jõuda. Negatiivse portaaliga peegel aitab kurjuse majja tulekut ja selle jaoks tuleb neid peegleid kaitsta ning muuta positiivseks. Selliste peeglite ette soovitan ma asetada Mäekristall geoodi või Tsitriin geoodi, mis puhastavad sealt tulevat energiat või sõnumit ning muudavad hoopis peegli portaali positiivseks. Positiivsed portaalid peegeldavad majja jõukust ja rikkust, eriti, kui Tsitriin geood on peegli ette asetatud. Samuti võiks aeg-ajalt enda peeglite portaale puhastada ja takistada neil kahjulikult tööd teha sinu kõrval. Selleks hoitakse Uue Kuu loomise ajal tükeldatud Ingverit peegli eest, mis neelab peeglist tuleneva kurjuse ja takistades selle perekonda jõudmist. Seda tehakse vaid ühel korral kuus, kui Uus Kuu hakkab looma, kuna siis on kõige kiirem energiate tagasi saatmise võimalus. Ingver aitab tagasi peegeldada kurjust sinna allikasse, kus see pärit on.

SELENIITIDEGA INGELIKU KAITSE LOOMINE
 
Seleniidi kristallid on täielikud ingli kristallid, mis aitavad nii kontakti luua meie enda kaitseinglitega, kui ka majja ligi meelitada uusi häid hingesid. Seleniidiga on võimalik luua maja või korteri kohale ingli kaitse võrgustiku. Selleks peidetakse igasse maja või korteri välisnurka üks Seleniit, nii, et igas maja nurgas oleks kristall. Kui maja või korter on L kujuline, siis peidetase kuus Seleniiti. Seleniidi võrgustik aitab inglitel kiirelt reageerida, kui on nende abi vaja, samas nad kaitsevad äraneedmiste eest. Seleniidi võrgustik on ka väga heaks abiliseks neile, kes soovivad oma intuitsiooni tugevdada ja inglitega suhelda, see võrgustik aitab kiiremini kontakti saada. Seleniidid võiksid olla peidus ja kui maja alles ehitatakse, siis võib need maja karkassi sisse ära peita.

- Seleniidi küünlaalused on samuti võimsad kodu kaitsjad, kui nende sees valgeid küünlaid põletada. Seleniidi valgus puhastab ärasõnumist, aidates kellegi kurjal soovil majapidamises tagasi allikasse peegelduda. Kõige paremini toimib Seleniidi küünlaaluse kasutamine siis, kui seda hoida enda kodus mõne peegelpinna või peegli ees. Peegel võimendab Seleniidi toimet ja negatiivsuse tagasi peegeldumist.

SIDRUNI VEEGA KODU PESEMINE
 
Sidrun on hea rituaalitaim, millel on kurjust eemale peletavad omadused. Sidruni veega pestakse kodus olevad esemed, kapid, põrandad, välisukse ja palju muud, kui soovitakse negatiivsusest lahti saada. Eriti kasulik on Sidruniga kodu puhastamine siis, kui keegi ebameeldiv on külas käinud ja oma halvad soovid koju jätnud nii, et pererahvas seda tunneb. Sidruni mahla pigistatakse puhta vee sisse ja vaid selle veega pestakse kodu. Hiljem visatakse Sidruni vesi õue, mitte enda kodus olevatest torudest alla.

ÄÄDIKAS PELETAB EEMALE KONKREETSEID VIHA SÕNUMEID
 
Äädikat soovitan siis kasutada, kui samal päeval on keegi enda viha sinu peale valanud ja sa oled sellest nördinud. Sellisel juhul soovitan äädikat kallata valget värvi anuma sisse ja hoida seda kodu keskpaigas koos musta pipra teradega. Mustad piprad paned äädika sisse, tehes äädikast lahuse, pool vett ja pool äädikat. Hoia seda lahust terve öö enda kodus, et see tõmbaks enda sisse kõik negatiivsuse, mis see inimene sinule andis. Järgmisel hommikul viska lahus ära nii, et seda ära kallates korda enda peas "Et see inimene ei anna sulle ealeski halba". Niiviisi ei luba sa sellel inimesel enda hinge ega majja kurbust tuua, ega sellel samal sündmusel sinule liiga teha.

MÄEKRISTALLID IGASSE TUPPA JA IGASSE KRISTALLIKOMPLEKTI

Mäekristall on üks vajalikumaid kristalle, kui soovitakse kodu kaitsta negatiivsete energiate eest, tulgu need energiad siis inimestelt või keskkonnast. Mäekristall aitab energiatel liikuda ja ei luba halval seisma jääda, vaid kiirelt edasi liikuda sinna, mis neelab seda energiat. Sa ei tee valesti, kui sa laotad enda kodu Mäekristalle täis, need võivad sul kapi peal lihtsalt olla, erinevates komplektides või lihtsalt sahtlipõhjas. Mäekristall loob suure võrgu sinu kodu ümber, aidates nii taime väel tööd teha koosluses kristalli maagiaga ja sinu enda headel mõtetel kodu kaitsta.

SOOLA ÕUE VISKAMINE
 
Kui keegi on sinu kodus käinud, kes on majja halbu uudiseid või halba energiat toonud, siis visatakse peale tema kodust lahkumist välisuksest välja kolm peotäit meresoola, et ta võtaks enda kurjuse endaga kaasa.

RUUNIDE KODUS OLEMINE KAITSEB SAMAHÄSTI KODU, KUI NENDE KASUTAMINE
 
Ruunid on vanad sümbolid, mida kasutatakse nii ennustusvahendina kui ka suhtlemiseks. Kuid Taro kaarte ma ei soovita mitte kellelgi kodus lihtsalt hoida, kuna need tõmbavad halbu hingi ligi, kui neid ei kasutata, siis Ruunid on head ka siis, kui sa nendega ei ennusta. Soovitan kõigil, kellel seisavad Ruunid kusagil kapipõhjas ja kes te ei kasuta neid, siis tõstke need enda välisukse kõrvale kappi või riiulile, et need kasulikud oleksid. Ruuni kollektsioon kaitseb majapidamist kõige halva eest, olgu siis selleks majanduslik kriis või halvad inimesed. Kui Ruune ei kasuta, siis hoidke neid tumedat värvi koti sees.

KUI PEREKONNALE KURJA SOOVIB NAINE
 
Väga paljudel juhtudel on kurja soovijateks naised ja see on tüüpiline, kuna naisterahvastel on tugevam jõud saata oma mõtteid teele nii, et need täide läheksid, eriti, kui need on halvad soovid. Paljudel juhtudel soovivad teised naised perekonnas olevat meest endale või peavad lihtsalt vimma kellegi peale, mis võib mõjuda needuslikult. Selleks võib kasutada Punast Tiigrisilma, mis kaitseb selliste naiste eest. Punast Tiigrisilma võib ka endaga kaasas kanda, et sellised nõiduslikud naised ei saaks musta maagiat teha. Punast Tiigrisilma võib samuti koos Musta Turmaliini ja Kiastoliidiga kodu välisukse kõrvale peita. Seda võib hoida ka armastuse kristallide vahel, et see kaitseks suhet lagunemise eest.

ŠUNGIIDI PÜRAMIIDID KAITSEVAD KODU
 
Kuna kodu kaitse saab alguse välisuksest, siis enamus kaitse kristalle tulebki seal hoida. Šungiidi püramiidid teine teisepool välisust seespool kodu aitavad luua väga tugeva kaitse sinu kodule. Aitab teistel kaitse kristallidel paremini toimida ja koheselt vastu hakata negatiivsusele, mis majja saadetakse. Väga palju kurjust läheb teele öösiti, kui tegemist on tugevate inimeste ära sõnumistega ja Šungiit aitab kaitsta öösel saadetud kurjuse eest, aidates sellel koheselt tagasi allikasse suunata enne, kui see koduuksest sisse pääseks.

HEMATIIT KAITSEB VÄLJASPOOLT KODU KAASA VÕETUD NEGATIIVSUSE EEST Hematiit on samuti üks paljudest kaitse kristallidest, aga sellega on võimalik takistada väljaspoolt kodu või töö juurest kaasa võetud negatiivsuse, murede ja kurnatuse eest. Olgu siis selleks kurnatuseks teiste inimeste halb käitumine või lihtsalt töö mured. Hematiit asetatakse välisukse juurde mati alla või lävepaku kõrvale, peaasi, et sellest mõõda jalutatakse, kui koju sisse tullakse. Hematiit kaitseb kõige selle eest, mis meele kurvaks teeb ja ei lase korraliku pereelu elada. Üks võimalus on väikese Hematiidi ära peitmine või Hematiidi chipse laiali puistada mati alla.

Kristallid, mida peidetakse koju ja on seotud kaitsvate omadustega, neid ei pea igakuiselt sealt peidetud kohast ära võtma vaid võib ka lihtsalt seal ruumis viiruki või rituaalitaime suitsuga üle käia ning küünlaid põletada samas ruumis.

SANDLIPUU, AALOE või SALVEI on ühed parimad taimed, mille kuivatatud oksi või mille essentsist valmistatud viirukeid/küünlaid saab kasutada kodu kaitse tugevdamiseks. Nendel kolmel taimel on sarnased toimed, mida põletades saab tugevdada kodu kaitset, eemale peletada kurjust ja kodu niiöelda "nähtamatuks" muuta halba soovijatele. Selleks lihtsalt aeg-ajalt põleta nendest taimedest valmistatud rituaali esemeid oma kodus.

AALOE taim kodu välisukse juures kaitseb kurjade inimeste soovide täitumise eest. HAVISABA (pildil) on taim, mida hoitakse välisukse lähedal vähemalt kolme meetri raadiuses välisukseks. Havisaba kaitseb perekonna lõhkujate eest.

Kõige tähtsam on see, et kui te soovite oma kodu kurjuse eest kaitsta, siis tuleb pidevalt enda kodu Aurat puhastada erinevate taimeloitsudega või kristalli maagiatega. Olgu siis selleks puhastuseks kristallide aktiveerimine, viirukite põletamine või enda kodu korras hoidmine. Feng Shui energiad saavad liikuda vaid puhtas kodus, kus on aknad puhtad, remont tehtud, katkised asjad parandatud ja puhas õhk, mida aitavad tuua erinevad taimed (Tõlvlehik). Pidevalt enda koduga tegeledes saavutate tugeva kaitsekilbi selle ümber ja teada on ka see, et mida rohkem sa oma koduga tegeled, seda jõulisemaks läheb külluse ja armastuse energia selles majas, mis omakorda meelitab ligi väga palju häid omadusi.
Uuendatud: 13.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja