GRANADILL, SELLE ARMASTUS ja TENE GRANADILLI ELIKSIIR

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .
 
Granadill ehk inglise keeles "Passion Fruit" on üks armastuse taimi, mida saab enda suhte õnne jaoks tööle panna. Nõiduses kasutatakse kristalle, väetaimede suitsu, erinevaid sümboleid, taimi, küünlaid aga kas sa ka teadsid seda, et nõiduses süüakse teatud taimi või vilju, et anda enda Aurasse maagiat edasi? Kui oled spiritualist, siis tead, et kõik aspektid peavad sinu elus paigas olema, et sa end hästi tunneksid ja sa tead ka seda, et kõik, mida sa sööd, annab sinu tujudele, mõtetele, võimetele ja tervisele edasi väga palju. Seega nõiakunsti võid ellu viia ka köögis ja toite valmistades. Minu jaoks on tähtis mida ma söön ja mis see mulle annab, tähtis on ka see, et ma saaksin enda toidud ise teha, et terve olla. See, kes sinule toitu teeb, see annab sulle oma energiat edasi ja kui sa ise teed süüa või enda perekonnale, siis sa soovid kõike head enda lähedastele. See on maagia läbi toidu, mis me tegelikult teeme. Olgu see maagia siis võimas, täis elujõudu ja energiat.

Viimasel ajal olen enda jaoks leidnud Granadilli, seda tundma õppinud, katsetanud selle mõju Auraväljas ja nüüd panen teile kirja kõik selle, mida ma ennem juba Granadilli kohta teadsin ning ka selle, mida selle tundmaõppimisel teada sain.

Granadilli nõiduslikud ja maagilised omadused:

SÜMBOLISEERIB: Granadill on armastuse, romantika, kire, elujanu, elurõõmu ja libiidot tõstev vili.
MAAGIAD: Nõiduses kasutatakse seda armastuse tugevdamise, viljakuse ja armastuse ligi tõmbamise rituaalides.
KUU FAAS: Kuu esimese veerandi loomine.
Sööge Granadilli, kui valmistate erinevaid armastuse või viljakuse maagiaid Kuu esimese veerandi loomise päeval.
PLANEET: Veenus - mis annab sellele viljale naiselikult armastava, sõbraliku ja hea armastuse õnne energia.

Granadilli süües tood sa enda kehasse palju armastust, aidates sul end hästi tunda ja võttes ära vajaduse armastuse järgi. Granadilli süües aitab see leevendada ükskõik milliseid emotsionaalseid pingeid, olgu siis selleks kurbus või armastatu poolt vähene tunnete välja näitamine. Granadill meenutab mulle väga palju Granaadi kristalli, mida kandes aitab see samalaadset energiat Aurasse tuua.

Granadilli süües puhastab see südametšakrat, aidates ükskõik millisel armastuse rituaalil kiiremini toimida. Kuna 2015 aasta novembri kuu on armastuse kuu, siis on Granadilli söömiseks ja maagiate tegemiseks õige aeg. Kui üleüldse on soov teha erinevaid armastuse ligi tõmbamise või tugevdamise maagiaid, siis soovitan samal päeval Granadilli süüa, et sa oleksid ise võimekam neid maagiaid ellu viima. Granadill avab ka kroontšakra, mis on lausa vajalik selleks, et armastusega seotud soovid saaksid teele saadetud.

Granadilli söö samal päeval, kui soovid päeva palju romantikat ja head koosolemist oma kaaslasega tuua. Granadilli söömine igal Kuu esimese veerandi loomisel aitab majja uut armastust tuua. Granadilli võib süüa ka siis, kui puhastad enda armastuse või viljakuse kristalle, kui soovid veelgi suurema jõua nende aktiveerimiseks anda. Granadilli söömine muudab naise ja ka mehe Aura viljakamaks ning soovitan seda kõigile, kes soovivad lapsi saada.

Peale kõige maagilise, mis Granadill edasi annab, on see sinu füüsilisele kehale täpselt sama tervislik:
- Esiteks on Granadill väga kõrge C vitamiini sisaldusega, mis on inimese energiavarude ja hea tervise ning immuunsuse allikaks.
- Granadilli sees olevate seemnete õli on naha tervisele hea ja mina söön seda selleks, et enda keha noorust hoida.

UNENÄGU, MIS MULLE JÄRJEKORDSE MAAGIA TÕI Olen Granadilli juba mitmendat nädalat söönud erinevat viisi, kuna minu keha ütleb mulle, et ma vajan seda. Meie kõigi kehad on väga targad ja annavad ise märku, mis neil vaja on. Olgu meil siis vitamiine või selle vilja maagiat vaja. Ühel päeval ärkasin hommikul ja mäletasin täpselt mida minule tollel ööl Astraalis räägiti. Nägin unes kuidas ma valasin Granadilli sees oleva mõnusa mahla ja seemned valget värvi tassi sisse, sinna peale raputasin Ingveri viile või laaste ning selle tassi kõrval oli klaas vett koos Küaniidiga. Sellised unenäod on minu jaoks tavalised ja väga paljud maagiad saadetakse mulle läbi unenägude. Teadsin, et sellel on minu jaoks mingisugune märk ja see on järjekordne maagia, millest mulle teada antakse. Seega samal päeval valmistasingi täpselt sama Granadillist ja Küaniidist, millest olen päris palju kasu juba saanud.

Tene Astraalrännaku eliksiir Granadilli ja Sinise Küaniidiga:

Eliksiir, mis aitab avada sinu alateadvuse ettekuulutavatele visioonidele ja öisetele prohvetlikele unenägudele. Olen seda eliksiiri endale mitmeid päevi valmistanud ja unenäod mida ma näen on väga selged ning on minu ellu toonud väga palju vastuseid isiklikele küsimustele.

Astraal rännaku eliksiiri valmista vahetult enne magama minekut ja soovituslikult Kuu esimese veerandi loomise päeval.
- Selleks soovitan ma võtta vähemalt kolm kuni viis Granadilli ja selle viljaliha valget värvi tassi või anuma sisse panna.
- Peale seda koori ära väike tükk Ingverit ning riivi seda Granadilli peale veidike, mitte palju, kuna see on väga tugeva maitsega. Ära kindlasti sega Granadilli ja Ingverit kokku.
- Seejärel võta klaas täis vett ja aseta üks Indigo Küaniidi kristall sinna sisse. Hoia Küaniiti vee sees vähemalt tund aega.
- Peale tunni mõõdumist sega Ingver Granadilliga kokku ja söö ära nii, et sa jood Küaniidi vett samal ajal peale.

Selline taime ja kristalli maagia aitab avada sinule tee Astraali ning aitab sul kogeda asju, mida võib-olla pole ennem näinud ehk näha dimensioone, kus on samuti elu. See, miks Ingverit mulle unes näidati on selge - See kaitseb Astraali ajal, Granadilli näidati selleks, kuna see aitab arendada selgeltnägemist ning Indigo Küaniit on teada tuntud Astraal-rännaku kristall, mis annab oma jõu sinna minekuks.
Uuendatud: 13.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja