NOVEMBRI TÄISKUU, MIS TOOB MITMEID MAAGIAID

by in RITUAALID & MAAGIA .
Tulevane Täiskuu moodustub 26. novembri öösel, aga selle mõju saab juba ära kasutada ka 25. novembril, seega seekord on meil Täiskuu rituaalideks kaks täispikka päeva. See omakorda teeb rituaalide tegemise võimalusi ka koheselt mitmekülgsemaks, kuna Täiskuu on seotud KAKSIKUTE tähemärgiga, siis see toobki sellesse Täiskuusse palju mitmekülgsust. Enamus rituaalid, mis 25. - 26. novembril suuremat jõudu saavad on loomulikult armastusega seotud maagiad, kuna me just siis oleme äsja astunud välja Skorpioni kirgliku mõju alt. Täiskuu on alati seotud eelneva Uue Kuu loomisega ja seega on armastuse hõng alles üleval.

Sellel korral tuleb olla ettevalmistatud Täiskuu mõjude jaoks, kuna alates 25. novembrist kuni 11. detsembrini peame me hoidma enda emotsionaalset tasakaalu. Täiskuu mõjutused kestavad kuni järgmise Uue Kuu loomiseni ehk 11. detsembrini. Seekord toob Täiskuu väga ärevat tunnet, aga seda saab ka vältida ja seepärast ma panen siia kirja mitmeid rituaale, mida Täiskuul teha, et hoida end tasakaalus sellel äreval ajal. Kui teil tekib küsimus, miks tuleb selle Täiskuuga kaasa niivõrd ärev periood ja veel nii pikk aeg? Siis vastus on lihtne, kuna Täiskuu on seekord Kaksikute mõjutustega, siis see sama hakkab meie elus palju minema viskama, juurde tooma ja tuleb niiöelda SUURPUHASTUS kõigi eludesse. Tulevane Täiskuu periood 25. novembrist - 11. detsembrini, sellel ajahetkel:
- Lükatakse paljude inimeste eludest välja need inimesed, kes sinna ei tohiks kuuluda.
- Paljud saavad aru, mis nende elus on valesti ja mida peaks ette võtma. Näiteks võib selgus tulla tööalaselt, materiaalselt, erialaliselt. Paljud võivad hakata analüüsima enda elu sügavamat mõtet ja võivad ka enda elu eesmärgi leida.
Toimub suurpuhastus, mida saame järgmisel aastal kõvasti tunda. See ei tähenda seda, et nüüd sellel perioodil koheselt peaksid kardinaalsed muudatused toimuma, vaid need muudatused toimuvad sinu hinges ja mingi aja pärast võid sa lahti öelda kellegist, kellest sa enda hinges lasid lahti just sellel perioodil.

TÄISKUU NEGATIIVSETE MÕJUDE EEST KAITSMINE
Tulevane Täiskuu toob kaasa ärevat energiat, mis kestab vähemalt 11. detsembrini ja seega on hea enda emotsionaalset keha kaitsta ning hoida. Selleks, et end kaitsta on mitmeid võimalusi:
- Puhasta Täiskuu ajal kõik enda kaitse kristallid ja väeesemed ära. Kui sul on kaitsvaid ehteid, siis kanna neid kuni 11. novembrini igapäevaselt. Vaata enda kaitsekristallid üle ja kui sa leiad sealt Musta Turmaliini, Tiigrisilma, Musta Spinelli, Peridooti, Malahhiiti, Kullisilma, Punast Tiigrisilma, Oonüksit, erinevaid Obsidiaane, Lasuriiti või Moldaviiti, siis kanna mõnda neist koos teiste kristallehetega.
- Kui tunned end sellel perioodil ärevalt, siis joo kaitse teed, mis aitab sul end stabiilsemana tunda ja aitab ka närvilisust maha rahustada. Tee piparmündi teed, mille sisse tükelda värsket Ingverit. Piparmünt aitab rahustada alateadvust ja Ingver kaitseb negatiivse Täiskuu mõjutuste eest.
- Valmista endale igal hommikul Sidruni vett, et kaitsta end terve päeva vältel ja et sa tunneksid end stabiilsena.

KÜLLUSE MAAGIA TÄISKUU AJAL
Esmalt soovitan kõigil, kellel on kodus juba külluse kristallid olemas, kellel on külluse nurk aktiveeritud, rahapuu või rahakarp loodud, siis need tuleb ära puhastada. Külluse nurka puhastatakse viirukite ja küünaldega, mille kohta saad lähemalt lugeda SIIT.
Teiseks on soodne aeg külluse nurga loomiseks või võimendamiseks. Seega Täiskuu ajal on hea aeg sinna elemente juurde viia, kas siis ahvileivapuu, sulgvõhk või mõni teine külluslik taim Kagu nurka viia või külluslike kristalle sinna juurde lisada.

Sellel korral panen kirja ühe väga lihtsa külluse maagia, mida tehakse vaid kolme kristalliga, mille saad hiljem enda küllusekarpi või Kagu nurka viia:
Selleks läheb sul vajal ühte Tiigrisilma, Tsitriini ja Mariami Jaspist.
Täiskuu ajal, kas siis 25. või 26. novembril võta need kristallid, aseta need lauale, leia endale musta värvi pliiats ja roheline paberi leht.Samalajal, kui maagiat teed, põleta ka külluse küünlaid/viirukeid, mis on rohelist värvi või mõne külluse taime essentsiga (Aaloe, Basiilik, Patšuli). Hoia kristalle enda lähedal ja pane kirja rohelisele lehele enda külluslik südamesoov. Kirja paned soovi märksõnadena, nagu näiteks "Oma kodu", "Töö konkreetses ettevõttes", "Lotovõit", "Parem töökoht" või midagi analoogset. Kui soov on kirja pandud, siis keera paber rulli ja seo sambla rohelise lindiga kinni. Võta küünal ja vala lindi kinnituskohale küünlavaha peale. Peale seda võta kristallid ja soov
iloits ning hoia samal ööl neid enda voodi all otse enda pea all. Peale seda ööd vii need aga külluse karpi, Kagu nurka või mõne külluse taime juurde. Kristallid võivad jääda sinna aga loitsupaberi põletad järgmisel Täiskuul ära. Seda põletatakse kas külluse nurga puhastus küünla leegiga või ahjus tule käes. Sellise rituaaliga saadad sa oma soovid ja mõtted teele.

SUHTE TUGEVDAMISE JA ABIELU TUGEVDAMISE RITUAAL
Seda rituaali võib läbi viia kahel päeval, kas 25. või 26. novembril ja seda soovitan neil teha, kes soovivad enda suhet taaselustada, uut hingamist tuua, uusi võimalusi ja paremat läbisaamist luua.
Rituaali jaoks läheb sul vaja järgmiseid esemeid:
Kristallidest: Smaragd, Granaat, Que Sera ja Rodokrosiit.
Taimed: Tüümian (Tüümiani taim aitab vabastada suhtes olevaid pingeid ja nende nelja kristalli rituaalid aitab tugevdada suhet)
Küünlad: Kaks punast värvi küünalt ja üks roheline küünal. Kui soovid kasutada essentsi küünlaid, siis võid kasutada Sidrunmelissi ja Basiiliku küünalt, aga maagia toimib ka tavaliste küünaldega. Küünlad võiksid olla võimalikult suured, et sa saaksid neid põletada mitmeid päevi peale Täiskuu rituaali loomist.
Esemed: Enda ja kaaslase ühine pilt. Kõige parem on pilt, mis on tehtud suhte alguses.

Rituaali tegemiseks on kõige parem koht selle loomiseks magamistuba, kas siis kapi või mõne laua peale. Aseta järjestikku kolm küünalt nii, et rohelist värvi küünal oleks keksmine. Enda ja kaaslase pilt aseta rohelise küünla alla nii, et näod oleksid vaatega üles poole. Rohelise küünla ümber moodusta ruudu kuju neljast kristallist, mille eelpool ära nimetasin nii, et Rodokrosiit/Smaragd oleksid omavahel diagonaalis ja samamoodi ka Que Sera/Granaat. Kui oled leidnud endale värske Tüümiani, siis selle taime lehti puista kristallidele ja kõigi kolme küünla ümber. Tüümian aitab kristalli ja küünla maagial toimida ning see on väga vajalik rituaali komponent. Kui värsket Tüümiani ei leia, siis kasuta kuivatatud taime puru, aga seda alles sellisel juhul, kui värsket tõesti ei ole võimalik leida. Kui kõik on ära seatud, siis esmalt pane põlema roheline küünal nii, et sa samalajal mõtled selle peale, et teie suhe taaselustuks, tuleks uusi alguseid, riiud maha vaibuksid ja tuleks kirg tagasi teie ellu. Seejärel paned ka punased küünlad põlema samast tikust või tulest. Kui ei jõua ühe ja sama tikuga küünlaid põlema panna, siis võtad veel kasutamata tikuga juba põlevast rohelisest küünlast leegi, millega paned punased küünlad põlema.
Peale küünalde põlema panemist hakkab rituaal toimima ja rituaali kombinatsioon hakkab uut värskendavat energiat sinu ja sinu partneri ellu tooma. Küünlaid põletad võimalikult kaua esimesel päeval ja põletad need enne 11. detsembri tulekut lõpuni ära. Kui küünlad on lõpuni põletatud, siis korjad Tüümiani koos küünaldega ja viid majast ära. Neli kristalli viid enda juba olemasolevasse armastuse kristallide karpi või kui seda sul veel ei ole, siis asetad need mõne aluse peale enda magamistuppa. Pildi paned samuti võimalikult lähedale kristallidele. Need neli kristalli sümboliseerivad teie armastust ja on täis armastuse jõudu.

VILJAKUSE ÕNN TÄISKUU AJAL
Täiskuu ajal tehase ka erinevaid viljakuse rituaale, et tõsta potensiaali lapse saamiseks. Selleks süüakse samal päeval järgnevaid vilju: Granadilli ja Granaatõuna. Juuakse erinevaid viljakuse teesid, mida valmistatakse Melissist, Roosiõitest ja värskest Granadillist. Peale taime rituaali antakse sellel ööl endaga kaasas Kuukivi või Vikerkaare Kuukivi, mis uskumuste järgi tõstab viljakust ja aitab naisel lapseootele jääda. Neid kristalle kantakse öösel endaga.

UUE ARMASTUSE ELLU TOOMISE RITUAAL
Kirjutasin 11. novembriks Uue Kuu loomiseks ühe armastuse rituaali ja kui sa selle juba oled ära teinud, siis kindlasti toimib Täiskuu uue armastuse rituaal palju võimsamalt. Aga kes ei jõudnud seda teha, siis see ei tähenda, et te ei võiks nüüd tulevasel Täiskuul seda rituaali ellu viia. Uue Armastuse rituaali soodne tegemise aeg on kas 25. või 26. novembril.

Rituaal on mõeldud nendele, kes ei ole endale veel seda "õiget" kõrvale leidnud ja see rituaal aitab justnimelt saatusekaaslast ellu tuua. Rituaal on mõeldud selleks, et eemaldada blokaadid, mis takistavad sinu elus armastuse õnne.
Esmalt ma soovitaksin kõigil neil kanda kahte kristalli, mis on seotud armastuse ebaõnnega ka perioodil, kus Täiskuu mõjutusi ei ole. Üks kristall on MORGANIIT ja teine BERÜLL, mõlemad on armastuse kristallid, mis aitavad eemaldada Aurast armastuse ebaõnne, olgu siis selleks karmaatiline ebaõnn või mõned teised põhjused. Mõlemad kristallid puhastavad Aurast ebaõnne ja aitavad kaasa ükskõik, millistele armastuse rituaalidele. Neid kahte kristalli või ka ühte neist soovitan kanda Täiskuu rituaali ajal.

RITUAAL: Selleks soovitan enne rituaali tegemist leida endale värske Rosmariini taim, mille võid juba mitmeid päevi enne majja tuua, aga tuleb lihtsalt jälgida, et see oleks kastetud ja et Rosmariin oleks võimalikult elav taim. Peale Rosmariini leia endale juba ette ära ka Vanilje kaunad, mida sul läheb kolm tükki vaja. Rituaali tegemise päeval tee aga järgmist:

- Kui tavaliselt tehakse armastuse maagiaid magamistoas, siis sellel korral soovitan seda teha kodu Lõuna poolsemas toas, mis sümboliseerib armastust ja uusi suhtealaseid alguseid. Leia seal ruumi laud või kapipealne, kus sa saaksid enda armastuse rituaali luua. Pead arvestama sellega, et see rituaal peab olema seal laual kuni 11. detsembrini ja alles siis võtad selle lahti.
- Rituaali tegemise jaoks asetad Täiskuu ajal (võid rituaali valmis seada ka päevasel ajal) laua keskele valge suure ja laia küünla (võid kasutada ka Vanilje küünalt kuna Vanilje essents on selle rituaali jaoks üks põhi komponente). Küünla ümber asetad Vanilje kaunad nii, et need moodustaksid küünla ümber kolmnurga. Rosmariini taime, mis on poti sees, asetad samuti lauale otse küünla rituaali kõrvale. Rosmariini pott võiks olla heleroosa või valge ümbrisega, kuna need toonid aitavad tuua uut algust ellu.
- Rosmariini mullapalli peale või kõrvale aseta kolm kristalli: SELENIIT, MÄEKRISTALL ja VALGE OPAAL. Seleniit aitab läbi sinu enda Inglite rituaali sõnumil saatusekaaslaseni jõuda, Mäekristall aitab rituaalil toimida ja Valge Opaal aitab uusi alguseid tuua.
- Rosmariin on selles rituaalis tähtis, kuna see on armastuse taim, mis jäädvustab  ükskõik millise armastuse rituaali endasse ja kui seda majas hoida peale täiskuus elutervena kuni 11. detsembrini, siis see aitab sinu sõnumil läbi inglite kohale jõuda.
- Kui kõik rituaali esemed on paika pandud, siis lõikad väikese salgu oma juukseid ja seod need kinni valge lindiga ning asetad need ühe Vanilje kauna peale. Juukseid on selleks vaja, et sa annaksid Inglitele enda maapealse kontakti ja väe kaasa.
- Kui kõik rituaali esemed on omadele kohtadele seatud, siis võtad peegli ja asetad sinna kapi peale, kus sa seda maagiat teed (võid teha ka kapi peal, kus peegel juba seinas on). Peegli asetud peab olema nii, et sellest paistab kogu seatud rituaal, kuna peegel aitab Inglitel sind kuulata.
- Kui ka peegel on oma koha leidnud, siis süütan küünla nii, et samalajal mõtled, et saatusekaaslase ellu tulekuks on kõik valmis ja sa ootad teda.
- Küünalt soovitan esimesel päeval põletada võimalikult kaua, et maagia saaks korralikult tööle hakata. Küünal põletatakse ära 11. detsembriks ja mida suuremat küünalt kasutatakse, seda võimsam on rituaali toime.
- Peale Täiskuud ehk 27. novembril võtad juuksed ja kristallid ning viid need ära võimalikult kaugele enda elukohast ja viskad need jõkke. Jõkke visates kordad samuti enda mõtetes, et "sa oled valmis ja sa ootad saatusekaaslast enda ellu".
- Peale seda põletad küünlaid edasi ja kui küünal on lõpuni põletatud, siis koos Vanilje kaunadega viid need majast välja. Vanilje on armastuse rituaal taim, mis aitab sinu soovil teele minna ja loob võimsa energia majja uue armastuse tulekuks. Rosmariini taime tuleb hoida elusana vähemalt 11. detsembrini ja peale seda võib selle majast välja viia, aga seda ei pea tegema.

Täiskuu ajal on õige aeg enda väeesemeid, kristalle ja kodu puhastada. Kõige lihtsama puhastus viisi kohta saad lugeda SIIT.
Uuendatud: 27.02.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja