26. NOVEMBER TOOB SEGADUST JA AVAB DIMESIOONID

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .
26. novembri öösel toimub Täiskuu loomine, mis on sellel korral veidi ärevust tekitav. Nii nagu ma enda eelmises novembri Täiskuu artiklis kirjutasin, et novembri Täiskuu mõjutused kestavad vähemalt kuni 11. detsembrini ja seega on võimalik mitmeid rituaale Täiskuul teha, kuna kuu on võimas. Miks aga 26. november ajab kõik peapeale ja toob meie ellu palju segadust? Sellepärast, et tulevast Täiskuud mõjutavad korraga kaks planeeti - Saturn ja Neptuun. Kui Täiskuud mõjutavad kaks planeeti korraga, siis ei saa mitte kuidagi olla meie enesetunne rahulik ega ka stabiilne, kuna energiaid on palju erinevaid, mida meid mõjutab.

Saturn ja Neptuun toovad segadustunde, mis tegelikult toovad hiljem majja rahu ja need planeedid äratavad meis mõtlema paljude asjade peale, mida me ennem ei osanud enda elus näha ja alles nüüd peale Täiskuu saabumist hakkame lahti analüüsima. Loomulikult tulevad mõtetesse ja esile probleemid, mis elu kahjustavad, et nendest lahti lasta ja enda elu muutma hiljem hakata.

Tulevane Täiskuu toob melanhooliat, eneses kahtlemist, uimasust ja väsimuse tunnet, mis võib kesta 24.11 - 28.11
Saturni ja Neptuuni koosmõjul avab Täiskuu dimensiooni siinse elu ja "sealse" ehk energiatasandil elule värava, mille käigus saame me kontakti teiste planeetide, energiate, hingedega, inglitega, deemonite ja kõikide teiste energia kanalitega. Nendel päevadel võid näha väga palju märke, korduvaid numbreid, ülireaalseid unenägusid, astraal-rännak on võimas ja võib olla hirmuäratav inimesele, kes ei oska end astraali ajal kaitsta, asjad purunevad, asjad võivad ära kaduda, inimesed käituvad endale kohaselt täiesti teistsuguselt jne.
ENESETUNNE:
- Võid end nendel päevadel tunda depressiivsena, stressis, süda võib paha olla, oled uimane, täiesti tühi energiast, vihane, emotsioonid käivad üles ja alla, paljud hakkavad teisi süüdistama ja enda probleeme teiste inimeste peal välja valama. Kui nii peaks juhtuma ja sa saad kannatada iseenda emotsioonide või teiste emotsioonide pärast, siis soovitan Roosa Kvartsi vee-eliksiiri juua, et sa enda tasakaalu ära ei kaotaks.
SOOVITUSED:
- Mina soovitan olla kõigil äärmiselt kannatlik, soovitan jälgida, mis sinu ümber toimuma hakkab, loomulikult soovitan kõigil enda kodu energeetika ära puhastada.
- Kellel on kaitse kristallidest ehteid, siis kindlasti hoidke neid kõigil nendel viiel päeval enda kaitse ehteid aknalaual Kuu käes laadimas ja päevasel ajal kandke endaga. Nii äreva Täiskuu ja dimensiooni avamise negatiivsete mõjude eest kaitseb Hüpersteen ja Antofülliit, aga sobivad ka kõik musta värvi kristallid nagu näiteks Oonüks, Must Turmaliin jne.
- Jälgi märke, analüüsi läbi, mida sulle on räägitud, miks inimesed sind nendel viiel päeval kõnetavad, millest nad sulle rääkima tulevad jne. Kuna dimensioonid on avatud, siis erinevad hinged, inglid ning energialained toovad meie alateadvusesse sõnumeid, mida nad soovivad meile edastada ning sellel perioodil oleme me üksteisele kui "sõnumi edastajad". Inimesed hakkavad iseenesest välja rääkima asju, mida nad tegelikult ei oleks soovinud teha või nende mõtetesse tulevad mõtted n.ö "mitte kusagilt" - need on kõik antud kellegi teise poolt.
- Suurepärane aeg maagiate tegemiseks, kuna dimensioon on avatud ja soovmõtlemine on võimendatud olekus.
- Kindlasti ei tohiks sel ajal tarbida alkoholi ega ebatervisliku toitu, kindlasti tuleks jälgida, et toiduga ei liialdata ja et seda üle ei tarbitaks, kuna keha reageerib liigsele rasvale, alkoholile ja mürgile väga kiirelt ning muudab enesetunde väga raskeks. 

Saturn ja Neptuun avavad dimesiooni laine, mille läbi saavad erinevad hinged ja energiad suhelda
Saturn ja Neptuun koos avavad dimensiooni nähtamatu maailma jaoks. See dimensioon on energia laine, millega meie hing kiiresti kaasa läheb, ärevuse tunnet tunneb ainult see hing Täiskuu ajal, kes ei ole spirituaalselt teadlik. Närvilisuse toob teadmatus ja oskamatus sulle antud sõnumeid lugeda. Seega, kui sa muutud sellel päeval või oled enne ja pärast Täiskuu loomist närviline, siis tea, et sulle antakse tuleviku kohta informatsiooni teisel pool piiri olevatelt hingedelt ja sa ei oska seda kuulata. Kui närvilisus tekib, siis küsi iseenda käest "Näidake mulle teed või näidake, mida ma teadma peaksin?", et need hinged, kes teiselpool dimensiooni sinuga ühendust saavad, saaksid veelgi selgemaid märke sulle tuua.

Hea aeg ennustamiseks ja maagiate tegemiseks
Peale kõige negatiivse, mis Täiskuu endast 26. novembri öösel kaasa annab, on sellel ka head küljed kõigile neile, kes tegelevad maagiate, rituaalide ja iseenda "spirituaalse mina" arendamisega. Kuna Saturn ja Neptuun avavad meie hinge dimensioonidele, siis on väga lihtne ja kiirelt võimalik enda soove teele saata. Selleks kirjutasin ma enda eelmises novembri Täiskuu artiklis mõned rituaalid, mida võiks sellel päeval teha, kuna nende tegemine jõuab mitmeid kordi kiiremini kohale, kui eelmistel Täiskuudel, millest olen kirjutanud. Seda loomulikult tänu sellele, et Saturn ja Neptuun loovad energiamaailmas paraja segaduse, mille käigus avaneb dimensioon.
ENNUSTAMINE: Nendel viiel päeval on kõige õigem aeg oma pendel pendli kotist välja võtta, ruunidele elu sisse viia ja ka kaardid välja võtta. Ennustamiseks on ideaalne aeg ja eriti võimas ettekuulutuste saamine võib tulla 26. novembri öösel ehk 25. novembrilt üle minemise ajal. 

Tähemärgid saavad kõik omad mõjutused Täiskuust, aga Kalad ja Kaksikud neist kõige enam
KALAD
Kaladele mõjub 26. novembri Täiskuu väga jõuliselt, andes neile tõsise väe kaasa iseenda "spirituaalse mina" avastamiseks, arendamiseks ja tugevamaks muutmiseks. Kalad on ülimalt tundlikud energiatele, seega soovitan kõigil Kaladel rahu säilitada, rohkem aega iseendaga veeta, lugeda, ennustada, uusi spirituaalseid ettevõtmisi teha jne. Kaladel on soodne aeg ennustamiseks, spirituaalseks kasvamiseks ja nende öised visioonid on üliavatud uutele teadmistele. Kalad on need, kes kõige enam käivad öösiti rändamas astraalis sellel äreval perioodil. Seega Kiastoliit padja alla, astraali kristallid omadele kohtadele ja las sõnumid tulevad.

KAKSIKUD Kuna Täiskuu on Kaksikutes, siis see annab Kaksikutele jõudu materiaalseteks kordaminekuteks ja ennustusteks. Kaksikud on need, kes saavad Täiskuu mõjutustest kõige enam materiaalset ja küllusliku kasu. Seega Kaksikutel lähevad kõige enam korda materiaalsed rituaalid, ostud, ettevõtmised ja materiaalsete soovide teele saatmised. Kaksikutel soovitan sellel perioodil magama minnes soovida materiaalsetele küsimustele vastuseid näha. Uinudes esitada iseendale küsimusi "Kus ma kunagi elan?", "Kas ma peaksin tööd vahetama?" ja jälgima mida uni räägib.
Uuendatud: 11.01.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja