"EDU" RITUAAL UUE KUU LOOMISE AJAL

by in RITUAALID & MAAGIA .
 
"Edu" rituaali viiakse läbi Uue Kuu loomise päeval, kui parasjagu meie Kuud mõjutab Ambur, Jäär või Lõvi. Edu rituaali valmistatakse selleks, et tuua enda ellu õnne tööalaselt, erialaselt ja et tuua isiklikku ellu häid võimalusi eneseteostamiseks. Rituaal sobib neile, kes soovivad uusi võimalusi tuua või näha selgemalt enda võimekuse suunda.

RITUAALI RETSEPT:

- Rituaali jaoks läheb vaja viite rohelist küünalt, et maagias välja tuua materiaalne eesmärk ja suund (Ei pea kasutama lõhnaküünlaid, kuid võib kasutada ka Aaloe essentsiga küünlaid, kui soovitakse läbi küünla veelgi rohkem jõudu juurde anda).

- Taimedest läheb vaja kolme Aaloe taime vart ja värsket Mündi taime.

- Kolme münti või kolme paberraha.

- Rohelist linti, niiti või paela (kuidas täpselt soovid kasutada).

- Ühte värskelt murtud männioksa.

- Kauss, tass või klaas.

- Kristallidest läheb vaja Malahhiiti, Karneooli ja Piltjaspist.

Rituaali viiakse läbi ainult Uue Kuu loomise päeval täpselt sellel ajal, kui soovitakse, aga kõige tõhusamalt toimib see siis, kui Uus Kuu loob end ära (See on iga kord erineval kellaajal). Rituaali tehakse enda kodus Kagupoolses toas ja kui sul on juba sinna loodud Feng Shui järgi külluse nurk, siis mõjub see veelgi tõhusamalt.Rituaali jaoks asetatakse lauale viis rohelist küünalt, moodustades neljast neist küünaldest rist ja risti sisse asetatakse viimane viies küünal.

Peale küünalde kohale sättimist asetatakse keskmise küünla kõrvale klaas, mille sisse pannakse raha/mündid, Aaloe taime varred ja Männioks.
Klaasi ümber pannakse kolm kristalli, milleks on Malahhiit, Karneool ja Piltjaspis. Kristalle omadele kohtadele asetades tuleb soovida "Töö õnne ja edu".
Kui kristallid on omadel kohtadel ja soov on teele pandud, siis süüdatakse küünlad nii, et viimaseks süüdatavaks küünlaks on keskmine roheline küünal. Küünlaid süüdates korrutad edasi "Töö õnne ja edu" või "Tulgu ellu töö õnne ja edu". Küünlad süüdatakse tikuga ja hea oleks, kui kasutakase vaid ühte põlevat tikku (Seda aitavad teha pikad kaminatikud). Lase küünaldel põleda senimaani, kuni magama lähed ja enne magama minekut seod rohelise lindiga kinni Aaloe varred, Männioksa koos rahaga ja jätad klaasi sisse.
Küünlad tuleb ära põletada enne järgmist Täiskuud ja kui küünlad on põletatud, siis jäetakse töö õnne rituaali kimp kodu Kagu nurka (kui on külluse karp olemas, siis selle sisse), kristallid jäetakse samuti sinna, kuna need on spetsiaalse rahamaagiaga koos ja toovad veelgi rohkem küllust majja, kui tavalised kristallid, mis viiakse rahakarpi. Rituaali kimpu hoitakse hea õnne talismanina vähemalt senimaani, kuni tuleb sama märgi uus kuu ehk Amburi uue kuu loomise ajal tehtud rituaali avatakse järgmisel Amburi uue kuu loomise ajal.

See rituaal aitab selle rituaali tegija ellu tuua head töö õnne, töö edu, erialast edu, isiklike saavutusi ja aitab kätte tuua õige erialase suuna.
Uuendatud: 14.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja