UNETUS JA NÕIAKAPP

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

 

Unetus, kehv uni, magamata ööd ja magamise ajal liigne mõtete töö on vist tüüpiline probleem pea igal teisel inimesel. Täisväärtuslik uni on kogu sinu hingele vajalik, tervislik ja hea uni aitab ka sinu spirituaalsusel kasvada. Hea uni on vajalik kõigile, aga lausa hädavajalik meestele, kuna nemad on veel eriti tundlikud unetute ööde suhtes. Mehed saavad sellest poole kiiremini tervisehädad ja stressi külge.

See, miks keegi magada ei saa, on väga individuaalne, aga magamatusest võib välja kujuneda ka haigus, milleks on unehäire. Jagan enda poolt veidi nippe, kuidas uneprobleemide üle võitu saada alternatiivsete viiside kaudu. Esmalt soovitan kasutada erinevaid taimi ja kristalle käsikäes, et anda uneprobleemidele võimas tagasilöök!

Igal spirituaalsel hingel on oma väetaimed kodus olemas ja soovitan igal ühel luua enda "NÕIAKAPP", kus kiiremas korras saaks endale nõidusejooke segada.

KUMMELI UNE TEE Kõige teada-tuntum, lihtsamaid viise ja ka kergesti kätte saadavam on võimas, kuid tagasihoidlik Kummel. Kummeli tee joomine mõned tunnid enne uinumist rahustab sinu närve, lihaseid ja aitab magama minnes kiiremini uinuda. Kummel aitab liigmõtlemise välja lülitada ja sobib ideaalselt neile, kellel on kombeks voodis enda päevasündmuseid analüüsida. Kummeli teed soovitan juua täiesti ilma lisaaineteta ehk ilma suhkru või meeta. Kummeli teed kindlasti tee vaid kuivatatud õielehtedest ja selle leiad apteegist või mõnest tee poest. ( Kummeli tee sisse võib lisada ka värsket Granadilli veelgi võimsama efekti tagamiseks).

Kuukivi kristall on samalaadsete toimetega nagu on ka Kummel ja seega sobib sinu padja alla või öökapile parema une toomiseks.

PIPARMÜNT TOOB UNE JA RAVIB PIKAAJALIST UNEHÄIRET Piparmündi tee joomine regulaarselt ükskõik millal, ka päevasel ajal ning tuua see enda menüüsse üheks rutiinseks vajaduseks, võib sinu pikaajalise unehäire majast välja pühkida. Piparmünti samuti keeda vaid puhtast kuivatatud taimest ja kindlasti tee seda vaid lahtisest purust ilma lisaaineteta (Ilma Musta Tee või ilma Rohelise Teeta, mis toovad energiat).

MELISSI JA GRANADILLI STRESSI TEE Meliss on taim, mida kasutati juba Vanas Kreekas närvide rahustamiseks, meditatsiooniks ja ärevustunde eemale peletamiseks. Meliss on samuti Eestlaste jaoks kergesti kättesaadav värskena ja selle leiate ürdi lettidelt. Mina isiklikult eelistan Melissi värskena ja sellest teed valmistada mõne teise väetaimega koos. Panen teile kirja väikese "Antistressi" tee retsepti, mida võiksite juua sellel päeval, kus on väga palju pingeid olnud, et tagada endale rahulik uni.

- Leidke endale potitäis värsket Melissi ja Granadilli.
- Keetke vesi kuumaks, tükeldage Melissi lehed ja asetage need teekannu sisse.
- Valage kuum vesi Melissi lehtedele ja laske teel tõmmata vähemalt 20 minutit.
- Valage Melissi vesi tassi ja lisage Granadilli värsket viljaliha sinna sisse.

Granadill on samuti rahustava toimega, aidates sinu lihastel lõõgastuda ja koos Melissiga loovad need taimed tõelise "stressist vabaks" eliksiiri.
Joo seda teed vahetult enne magama minekut ja ära kindlasti sinna lisa suhkrut ega mett.

Sodaliidi kristall aitab eemaldada hinges oleva stressi ja aitab välja lülituda igasugusest ärevusest ning negatiivsetest mõtetest. Ka Sodaliidi võid enda voodi kõrvale või padja alla panna, et see sulle hea une tagaks. Une kristallid võid kõik ühte kokku panna, et need veelgi võimsama väe sinu hingele tooksid.

LAVENDLI VANN KOOS BASIILIKUGA


Hea une toob Lavendel ja Basiilik ning seega, kellel on kodus vann, siis soovitan soojalt seda nippi ära proovida ning katsetada, kas see võiks olla sinu hea une saladus.
Lavendel on teada-tuntud stressi leevendaja, alternatiivne rahusti, une looja ja lõõgastaja! Basiilik on teada-tuntud taim, mis aitab kiirendada meditatsiooni ja rahutunde toomist.
Vanni tegemiseks kasutada Lavendli õli vanni vee seadmisel, tilgutades õli vannivette täpselt nii palju, kui sa soovid. Kui Lavendli õli endale ei leia, siis seda sama saab ka Lavendli seebiga või kuivatatud puruga teha.
Basiiliku lehti lisa samuti vanniveele ja soovitan vannis olla vähemalt 15 minutit, et taimed saaksid oma rahu sulle edasi anda.

Peale Kuukivi ja Sodaliidi kuuluvad ka need kristallid une kristallide komplekti hea une tagamiseks: Ametüst (Ametüsti küünlaalusel küünla põletamine), Seleniit (Seleniidi küünlaalusel küünla põletamine), Lepidoliit, Rubiin-Fuksiit, Tselestiit, Skolessiit, Mäekristall (Mäekristall küünlaalusel küünla põletamine), Muskoviit.

HEA UNE TAGAMISEKS:
- Maga alati värske õhu käes ja hoia akent uneajal lahti. Kui akent ei ole võimalik ööseks lahti jätta, siis lase värskel õhul tulla tuppa vähemalt tund aega enne magama minekut.
- Söö päeva jooksul palju erinevaid ürte, nagu näiteks Peterselli, Koriandrit või Tilli, mis samuti leevendavad stressi.
- Vii enda magamistuppa Havisaba taim, et see toodaks öösel sinu magamistuppa piisavalt palju hapnikku, mida hingata.
- Too enda tuppa meresoola, kas siis kausi sees või soola lambi näol.
- Loo endale hea une jaoks kristallikomplekt ja aseta see võimalikult lähedale voodile.

Uuendatud: 14.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja