25. DETSEMBER, TÄISKUU JA ÜLIEMOTSIONAALSED JÕULUD

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .
Detsembri kuu Täiskuu loob end täpselt 25. kuupäeval jõulude ajal ja toob endaga kaasa üliemotsionaalsuse. Sellel aastal tulevad kõikide kodudes ülimalt huvitavad jõuluõhtud, kuna Täiskuu hakkab juba end mõned päevad enne 25. looma ja selle mõjutused kestavad vähemalt 27. kuupäevani välja. Üliemotsionaalsus ei pea kohe olema negatiivne, aga see võib olla ka nii, oleneb just täpselt sinust endast, kuidas sa tulevasele Täiskuule reageerid. Ma mõtlesin, et kirjutan selle artikli mõned nädalad ennem ära, kui Täiskuu saabub, et kõik müstikud saaksid võimalikult palju valmis olla Täiskuu perioodiks.  Jõulud on üks oodatuim püha aeg, mida enamus Eestlasi ootavad ja me kõik soovime, et see ilus aeg oleks suurepärasel lõõgastav ja täis armastust. Sellel aastal tuleb Täiskuu ja annab oma osa sellele sündmusele, kuigi ma ei ole üldse üllatunud, et seekord niiviisi on kuu loomine kokku langenud meie armastuse pühaga. Terve see aasta, on olnud "ARMASTUSE" aasta ja ühes enda vähemalt poole aasta taguses Facebooki artiklis ma sellest ka kirjutasin, kuidas sellel aastal on kõige enam teemadeks suhted, armastus, lahku minekud, uue armastuse leidmine jne. See, et Täiskuu tekib 25. Detsembril, see võib sinu ellu palju head tuua, kui sa ise oskad end ette valmistada.
25. DETSEMBRI TÄISKUUD MÕJUTAB VÄHK
Vähk on see, kes mõjutab tulevast Täiskuud ja see ongi üks suurimaks põhjuseks, miks see Täiskuu nii emotsionaalne tuleb. Vähi märk sümboliseerib intuitiivsust, armastust, tundlikust, saladusi, romantikat, üliemotsionaalsust ja tasakaalu puudumist.

MIDA TOOB ENDAGA KAASA DETSEMBRI KUU TÄISKUU
- Inimesed on kõik üliemotsionaalsed, koduloomad võivad olla ärevuses, metsaloomad liiguvad tavapäraselt rohkem ringi ja seega peab kindlasti autoga liigeldes ettevaatlik olema, ilm on ebastabiilne ja võib esineda ühel päeval mitmeid erinevaid ilmanähtusi (pilvine, päike, tugev tuul jne.), imelik ja seletamatu ärevustunne võib sees olla, Täiskuu tõttu võivad esineda veidrad kokkulangevused jne (Inimesed teevad samasid kinke, satud kellegige pidevalt üheaegselt samasse kohta, jne.).
23. Detsember - 25. Detsember (Emotsioonid on kõige võimsamad) - 27. Detsember
- Detsembri Täiskuud nimetan mina Haldjaks ja Saatanaks korraga, kuna see toob ühe neist sinu sees esile. On kaks varianti, kas sa tunned sellel perioodil end ülimalt hästi, oled väga õnnelik, tunned seletamatut õnnetunnet, jagad oma rõõmu, oled avatud suhtlema või oled negatiivne, tüli kiskuv, murelik, melanhoolne, kuri ja vihane. Sellepärast tulevadki Jõulud päris huvitavad igas perekonnas, ühes perekonnas, kus inimesed on positiivse ehk Haldja lainel, neil tuleb senimaani kõige paremad perekondlikud koosviibimised ja teises vastupidi kõige kurvemad. Kui on plaan minna teistele inimestele pühade puhul külla, siis kindlasti ära mine, kui sa tunned end kehvasti, kuna suured tülid võivad välja tulla.
- Inimesed, kes tunnevad end sellel perioodil hästi, võivad lahendada väga palju emotsionaalseid probleeme enda sees ära, võivad selgeneda suhted, tugevneda tunded ja perekonna vaheline side võib muutuda võimsamaks. See on üks põhjus, miks ma ei imesta, et armastuse aasta Täiskuu langeb ühele kõige tähtsamale perioodile aastas... loomulikult selleks, et panna meid proovile, mida saatus, karma ja Maa meiega koguaeg teevad. Annavad võimaluse, mille ära kasutamiseks peame ise targad olema.

KUIDAS TAGADA ENDALE "HALDJA" POOL JA NAUTIDA TÄISKUUD
Selleks, et kasutada Täiskuu üliemotsionaalset positiivsel viisil ära, selleks ole ettevalmistunud juba enne 23. Detsembri tulekut. Annan sulle soovitusi, et sa suudaksid positiivsel lainel olla:
- Kindlasti ära tee endale liialt plaane 23.12 - 27.12 jaoks, võta päev korraga, jaga enda kohustusi, ära üle pinguta mitte ühegi ettevõtmisega, et sinu hing oleks piisavalt vaba ja et sa ise ei looks endale negatiivset energiat sisse.
- Põleta kodus võimalikult palju valget värvi küünlaid teiste küünaldega koos, et tasakaalustada ükskõik millist ülekülluses olevat energiat. Tee seda selleks, et ära hoida tasakaalutu energia laine.
- Kindlasti ei tohiks tegeleda probleemide lahendamisega, tööalaste küsimuste esitamisega, tööalaste probleemidele mõtlemisega ja veel vähem ei tohiks mitte ühtegi suhtealast teemat esile võtta, mis on negatiivse alatooniga. Kuna Täiskuu võimendab kõike head ja halba mitmeid kordi enam, kui teistel kuudel, siis kindlasti peaks teemadeks olema positiivsed mõtted.
- Too tuppa kadaka oksi, mida oled ise murdnud, et kadakas saaks endasse neelata negatiivsed mõtted ja Täiskuu ärevusest tekkinud negatiivsuse. Hoia kadaka oksi enda toas vähemalt nädal aega, siis põleta need või vii kadaka metsa tagasi. Kuna Täiskuu langeb pühade peale, siis ole loominguline ja valmista kadakast endale kristallide ümber dekoratiivne iluasi või kasuta pärja valmistamisel.
- Kui sul on kodus potitaimi, siis kindlasti juba alates tänasest võid üle vaadata, ega lille mullad ei ole hallitanud või taimed ei oleks surnud. Igasugune surnud taim ja hallitav lillemuld hoiab endas ärevust tekitavat energiat, mis Täiskuu ajal kindlasti võimendub ja annab sinu kodusele atmosfäärile halba jõudu juurde.
- Vii viis päeva järjest alates 23. Detsembri õhtust enda kõige lähedasema hinge hauale küünal ja soovi talle rahu, et tema ka sinu hinge rahu tooks. Hingede mäletamine, neile rahu ja armastuse soovimine toob kaasa sinu enda Aura puhastuse.
- Jaga enda armastust ja tundeid, kuna Täiskuu võimendab kõike seda, mida sa ise välja peegeldad. Kui jagad endast armastust, siis saad seda ka vastu.
- Too tuppa Kaneeli koori, küünlaid, viirukeid, valmista Kaneelist küpsetisi, et perekonnale armastust ja armastavat suhtumist tuua.

- Hoia söögitoa laual erinevaid kristalle, mis võimendavad positiivsust, suurendavad huumori meelt, kiirendavad energiate liikumist ja vahetumist, toovad häid mõtteid, suhtlust ja avavad südame lähedastele.
NENDEKS KRISTALLIDEKS ON:
Crazy Ahhaat, Oranž Kaltsiit, Tsitriin, Ametüst, Ametriin, Kollane Kaltsiit, Kollane Aragoniit, Tangeriin Aura Kvarts, Tsitriin geood, Kollane Kvarts, Mäekristall, Kollane Maagia Kvarts jne.

- Kui sul on kristallidest ehteid, siis vii kõik kaitse ehted laadima nendeks viieks päevaks, enne seda lae 11. detsembril enda armastuse, positiivsuse ja rahu kristallid ära. 23.12 - 27.12 kanna vaid eelpoolnimetatud kristalle. Tulevasel Täiskuul ei pea end kaitsma negatiivsuse eest, kuna seda saab vaid positiivsusega eemale tõugata, mitte kaitsval eesmärgil toimivate kristallidega.

- Valmista enda jõululauale kristallieliksiiri, mis toob positiivset ja armastavat suhtumist.
TÄISKUU VEE-ELIKSIIR:
Lisa veekannu sisse Roosa Kvarts, lihvimata Oranž Kaltsiit, Mäekristall ja Karneool.
Hoia kristalle kannu sees vähemalt 20 minutit enne, kui seda jooma hakkad.
Kui soovid valmista seda eliksiiri kõigil neil päevadel ja peale viimase kannu tegemist pane kristallid Päikese kätte laadima.

TÄISKUU KÜLLUSE MAAGIA
Kirjutan väikese vihje, mis 25. Detsembri õhtul saab teha kuna kõigil on palju tegemist, siis see väike maagia ei võta sinult palju vaid samas võib sulle anda mitmeid kordi tagasi. 25. Detsembril mine jõe äärde, mis on kiirevooluline ja võta kaasa üks münt. Kui Täiskuu on nähtaval, siis vaata Täiskuu poole, soovi oma külluslik soov ja viska see vasaku käega jõkke. Täiskuu võimendab külluse maagiaid ja münti saab ühe soovi maagias ära kasutada. Münt sümboliseerib õnne, jõukust ja võimalusi. Vasak käsi sümboliseerib eelpool tulevat õnne ja Täiskuu võimendab kõike seda. Münti visates ära vaata mündi poole ega ka seda, kuidas see vette kukub, et tagada maagia toime.

TÄISKUU KODU PUHASTUSE RITUAAL
Detsembri kuu on üks pimedamaid aegu meie aastas ja puhastuse rituaale saab ideaalselt siduda küünaldega. Tulevasel Täiskuul soovitan kodu puhastamiseks igapäevaselt 23.12 - 27.12 põletada puhastavaid rituaali küünlaid, kui ei ole aega teha tavapärast puhastust, mille kohta saate lugeda SIIT.
Uuendatud: 11.01.2016
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja