ELUTEE NUMBER, ÜLESANNE JA KRISTALLID

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .
 
Sinu sünnikuupäev on võimas tegur, mis valitseb üle sinu saatuse, iseloomu, soovide ja mis juhib sind alateadlikult. Numeroloogia ehk numbrite vaimne teadus annab vihjeid sinu elu ülesande, positiivsete ja negatiivsete külgede kohta. Täna kirjutan ma lühidalt sellest, kuidas enda elutee numbrit teada saada, mis ülesanne on sulle sellega antud ja mis kristall sul aitab enda ülesannet täita.

Juhul, kui me ei tööta enda ülesande poole, me ei näe vaeva selle täitmiseks, siis tekib hinge sisse ärevustunne, ei leita enda teed enam üles ja ei leita enda õnnelikku rada.

Elutee numbri arvutamine:

Elutee numbri arvutamiseks kirjuta näiteks endale paberi peale enda sünnikuupäev, võtame näiteks 08.12.1986.
Sellisel juhul liidetakse omavahel kokku 0 + 8 = 8, seejärel liidetakse kokku 1 + 2 = 3, siis liidetakse kokku aasta 1 + 9 + 8 +6 = 24.
Peale kolme arvutust liidetakse kokku 8 + 3 + 24 = 35 ja see omakorda 3 + 5 = 8.
Antud inimese elutee number on 8, kes on sellisel kuupäeval sündinud.

ELUTEE NUMBRI ÜLESANDED JA ABISTAVAD KRISTALLID

NUMBER 1
"Eestvedaja"
- Peab õppima iseenda sisehäält kuulama, ei tohi pendeldada ühest erialalisest suunast teise. Vastasel juhul kaob ära kontroll iseenda saatuse raja üle.
- Ülesandeks on õppida enda materiaalne ja vaimne pool tasakaalu viia. Liigne materjalism viib ära number 1 armastuse ja perekonna õnne.
- Peab õppima rahu säilitama, enda ärrituvat meelt vaos hoidma ja teistele võimalusi andma.
- Number 1 on vajadus juhtida, projekte välja mõelda ja neid ellu viia. Number 1 peab oma juhtimise vajaduse ära rakendama, kas tööga või enda elus isiklike projekte elu viies (maja ehitus, reiside planeerimised jne.).

Kristallid, mis aitavad number 1 enda saatuserada õieti käia ja enda ülesandeid täita.
Õnne kristall: Päikesekivi, Malahhiit.
Kaitsev kristall: Must Obsidiaan, Mahagon Obsidiaan.
Armastuse kristall: Fuksiit, Granaat.
Intuitsiooni kristall: Azuriit, Larimar.

NUMBER 2
"Abiline"
-  Number 2 on suur kahtleja ja kõhkleja, hoolimata sellest, kui tugev on tema tähemärk või ülejäänud numeroloogilised kombinatsioonid. Number 2 peab saavutama tasakaalu enda sees, peab kindlalt otsuseid vastu võtma, teisel juhul kaotab ta häid ja edukaid võimalusi oma unistuste täitmiseks.
- Number 2 on sisemine võitlus enesehinnanguga ja nende eluülesandeks on tugevdada enda jõudu, enesekindlust ning positiivset ego.
- Neile on kaasa antud oskus teisi emotsionaalselt aidata, teistele jõudu anda, toeks olla ja kui nad seda ka teevad, siis tagatakse number 2 sisemine rahu.
- Pidev suhtlemine ja enda emotsioonide/arvamuse jagamine aitab neil sisemise õnne leida.

Kristallid, mis aitavad number 2 enda saatuserada õieti käia ja enda ülesandeid täita.
Õnne kristall: Türkiis, Püriit.
Kaitsev kristall: Suitskvarts, Must Oonüks.
Armastuse kristall: Kuntsiit, Roosa Opaal.
Intuitsiooni kristall: Sinine Pitsahhaat, Safiir.

NUMBER 3
"Optimist"
- Peamiseks ülesandeks on näha elu positiivselt, leida inimestest headust, teha head, jagada ja anda endast kõik selleks, et tema lähedastel oleks hea olla.
- Number 3 ei tohi end ära kaotada ja peavad õppima leidma tasakaalu andmise ning saamise vahel. Number 3 näeb teiste inimeste mitmeid palesid ja tema ülesandeks on mitte haiget saada kurjusest ning õpetada negatiivseid inimesi olema positiivsemad.
- Number 3 ei tohi ära unustada, et me ei saa mitte kunagi mitte midagi saavutada käsutamisega ega nõudmisega. Number 3 peavad õppima teisi motiveerima.
- On antud anne olla loov, kunstiline ja fantaasiarikas. Number 3 peab enda loomingulisust ära rakendama, vastasel juhul ei leia ta enda isiklikku ja erialast teed.

Kristallid, mis aitavad number 3 enda saatuserada õieti käia ja enda ülesandeid täita.
Õnne kristall: Krüsopraas, Roheline Aventuriin.
Kaitsev kristall: Sardoonüks, Must Spinell.
Armastuse kristall: Sugiliit, Morganiit.
Intuitsiooni kristall: Lasuriit, Ametüst.

NUMBER 4
"Organiseerija"
- Number 4 on tõeline töörabaja või vastupidi tõeline elu nautleja. Nende ülesandeks on leida töö ja eraelu vahel tasakaal. Number 4 on kalduvus üle pingutada tööga, kui number 4 teised numeroloogilised näitajad on samuti külluslikud.
- Peavad õppima iseennast armastama ja austama. Number 4 all sündinud kipuvad teiste nimel rohkem elama, teiste jaoks elu lihtsamaks tegema ja nad võivad selle kõige juures iseenda vajadused unarusse jätta.
- Number 4 ei soovi väga kaasa minna uute ettevõtmiste, uute süsteemide ja teadmatute projektidega. Nende elutee number annab ülesandeks enda hirmudest ja mugavustsoonist välja astumiseks, teisel juhul võivad number 4 väga paljud head võimalused käest lasta.
- Ülesandeks on luua turvaline kodu, kindel perekond ja number 4 vajadus on tagada endale materiaalne kindlustunne. Kui need ülesanded on tagatud, on nende üks ülesannetest täidetud.

Kristallid, mis aitavad number 4 enda saatuserada õieti käia ja enda ülesandeid täita.
Õnne kristall: Tiigrisilm, Mäekristall.
Kaitsev kristall: Kiastoliit, Verekivi.
Armastuse kristall: Smaragd, Rodokrosiit.
Intuitsiooni kristall: Ametriin, Küaniit.

NUMBER 5
"Koostöö looja"
- Number 5 peamiseks ülesandeks on aktsepteerida teiste poolset abi ja õppida nägema seda, et me oleme kõik üksteisega koostööks loodud. Karma: sina annad ja antakse ka vastu. Number 5 ei soovi abi vastu võtta, küll aga on nad head abistajad. Kuigi number 5 ei tohi kunagi unustada, et vastu ei tohi nõuda midagi, vaid peab õppima laskma seda anda.
- Number 5-l on oskus teisi aidata, aga nad ei tohi unustada seda teha. Number 5 on see, kes ei tohiks pealt vaadata teiste raskuseid, vaid alati oma käe abiks andma, kuna neil on väga tugev analüüsivõime ja füüsiline jõud, mida vaja võib minna.
- Neil on ära võetud enesekindlus ning pidevalt võivad nad endas kahelda ja enesekindluse saavutamine on nende üks ülesanne.
- Peavad looma tasakaalu riskide võtmise suhtes, nad ei tohiks liialt rutata oma plaanidega ja täitma endale võetud kohustusi. Kui number 5 ei täida oma kohustusi, siis tema ambitsioonid ja edasiviiv jõud kaob.

Kristallid, mis aitavad number 5 enda saatuserada õieti käia ja enda ülesandeid täita.
Õnne kristall: Karneool, Oranž Kaltsiit.
Kaitsev kristall: Punane Tiigrisilm.
Armastuse kristall: Rubiin-Tsoisiit, Rubiin.
Intuitsiooni kristall: Preniit, Akvamariin.

NUMBER 6
"Maapealne Ingel"
- Number 6 on antud spirituaalsus, mille arendamisega nad peavad tegelema. Number 6 on need, kellel on väga tugev kaasa antud intuitsioon, mida nad peavad õppima kuulama. Kui number 6 ei õpi enda sisehäält kuulama, siis ta hakkab teistelt tuge otsima, mis on number 6 hukatus, kuna see ei käi tema elutee numbriga kokku. Number 6 peab õppima iseseisvalt elama.
- Number 6 peavad õppima vahet tegema inimestel, kes on kurjast ja kes on heast. Number 6 saavad liialt palju enda elus kõrvetada, kuna nad ootavad alati teistelt headust.
- Number 6 on kaasa antud oskus õpetada teisi hingesid ja peavad leidma selleks rakenduse leebel teel. Number 6 on kas kodus õpetajad või erialaliselt teiste inimeste aitajad, suunajad ja tee näitajad. Selliseljuhul on number 6 õnnelikul rajal, kui ta saab enda teadmisi teistega jagada ning näha nende edu.
- Peavad aitama inimesi, loomi, loodust ja keskkonda, et leida rahu.

Kristallid, mis aitavad number 6 enda saatuserada õieti käia ja enda ülesandeid täita.
Õnne kristall: Peridoot, Tsitriin.
Kaitsev kristall: Must Turmaliin, Oonüks.
Armastuse kristall: Opaal, Tšaroiit.
Intuitsiooni kristall: Labradoriit, Hõbe ja Sinine Topaas.

NUMBER 7
"Isiksus"
- Number 7 on täiesti erinevad kõikidest teistest, kuna nende elutee on seotud iseenda leidmisega ja teiste sõltuvusest vabaks saamisega. Number 7 on tüüpiline hing, kes pidevalt otsib iseennast, kes ei sulandu massi ja kes otsib endale õiget "nimetust". Number 7 ülesandeks on kuulata enda sisehäält ja läbi selle enda elu elada. Number 7 ei tohi alluda kamandamisele ja teiste juhtimisele.
- Number 7 peavad õppima olema ausad nii iseenda, kui ka teiste suhtes. Number 7 peavad õppima olema ausad ja alati ausat rada käima, vastasel juhul ei leia nad armastust või kaaslast, kellega enda elu jagada.
-Number 7 peavad õppima enda soove, unistusi ja eesmärke ellu viima nii, et teised inimesed ei saaks haiget selle käigus.
- Nii nagu ka number 6 on antud tugev spirituaalsus, on see antud ka number 7-le. Number 6-le selleks, et teisi inimesi aidata, number 7.le selleks, et iseennast leida ja iseennast aidata. Kui number 7 leiab enda spirituaalse tee ning õpib enda keha kuulama, on kõik uksed tulevikus tema jaoks avatud.

Kristallid, mis aitavad number 7 enda saatuserada õieti käia ja enda ülesandeid täita.
Õnne kristall: Serpentiin, Moldaviit.
Kaitsev kristall: Kullisilm, Turmaliinsuletistega Kvarts.
Armastuse kristall: Roosa Kvarts, Petaliit.
Intuitsiooni kristall: Ioliit, Serafiniit.

NUMBER 8
"Avastaja"
- Number 8 peab õppima armastust, tundeid ja emotsioone jagama ning õppima seda mitte teistelt vastu nõudma. Number 8 on kirglikud, romantilised ja armastus on nende elu eesmärk. Kui nad jagavad enda tundeid tingimusteta, leiavad nad endale tõelise armastuse kõrvale.
- Number 8 on tõelised planeerijad, aga nende nõrkuseks on see, et nad ei julge enda plaane teostada. Number 8 peavad õppima ja nägema, millised on reaalsed plaanid ning need järk-järgult täide viima. Vastasel juhul nad jäävad pidevalt otsima seiklusi, ettevõtmisi ja unustavad hetkes elamise ära.
- Number 8 peab õppima iseennast usaldama ja nägema, et kõik on tal endal olemas ning ta ei pea teistelt seda tugevust otsima ega õppima minema.
- Numeroloogias on number 8 tasakaalu sümbol ja seega elutee number 8 annab vajaduse leida armastuse ning materiaalsuse vahel tasakaal.

Kristallid, mis aitavad number 8 enda saatuserada õieti käia ja enda ülesandeid täita.
Õnne kristall: Girasol, Muskoviit.
Kaitsev kristall: Lumiobsidiaan, Antofülliit.
Armastuse kristall: Mookaite, Punane Jaspis.
Intuitsiooni kristall: Seleniit, Tselestiit.

NUMBER 9
"Seltskonnahing"
- Elutee number 9 all sündinutel on loomulik vajadus seltskonna, inimeste ja suhtluse järgi. Nende ülesandeks on end jagada inimestega, teisi kuulata nii negatiivsetes vestlustes, kui ka positiivsetes. Number 9 ülesandeks on õpetada teisi numbreid avama ja elama ühtsuses. Number 9 ei tohiks kindlasti omaette hoida ja peaks alati märkama neid, kes ei tunne end hästi. Seejärel aidata abivajajat, julgustada teda ja näidata, et suhtlemisega lahendatakse sisemised probleemid. Vastasel juhul tabab number 9 stress ja enesekaotus.
- Number 9 peavad õppima enda teadmisi targalt ära kasutama, jagama seda vaid nendega, kellel seda teada on vaja ja nad peavad õppima olema taktitundelised.
- Number 9 on ära võetud oskus materiaalset tasakaalu hoida ja nende ülesandeks on mõistlikult iseenda finantsi kasutada.
- Ülesandeks on arendada enda loomingulist poolt ja avada end erinevatele kogemustele. Number 9 ülesandeks on võimalikult palju elus kogeda, mida elul anda on, et nad tunneksid, et nende elu on olnud väärt elamist.

Kristallid, mis aitavad number 9 enda saatuserada õieti käia ja enda ülesandeid täita.
Õnne kristall: Rubiin-Fuksiit, Ahhaat.
Kaitsev kristall: Pietersiit, Hüpersteen.
Armastuse kristall: Rodoniit, Almadiin Granaat.
Intuitsiooni kristall: Apatiit, Aragoniit.
Uuendatud: 14.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja