31. DETSEMBRI MAAGIA "HEA ÕNN UUDE AASTASSE"

by in RITUAALID & MAAGIA .
 
Aasta lõpus valmistatakse väga palju erinevaid maagiaid, mis on seotud vana aasta ärasaatmisega või uue aasta vastuvõtmisega. 31. detsembril on võimalik ühte konkreetset maagiat teha selleks, et uude aastasse õnne tuua. Maagia on iseenesest väga lihtne ja on väga sobilik ka neile, kes ei ole eelnevalt rituaale ega maagiaid teele saatnud. "Hea õnne" maagiaga kutsutakse enda ellu häid võimalusi ja suurendatakse positiivset energiat iseenda ümber.
 
RETSEPT:

- SININE KÜÜNAL, mis võiks olla suuremat sorti (kindlasti ei soovita teeküünlaid, kuna maagias on vaja küünalt põletada mitmeid päevi järjest).

- Endast tehtud pilti või enda perekonnast tehtud pilti (pilt peab tehtud olema käesoleval aastal).

- Üks võimalikult suur rahatäht ja üks münt.

- ROHELISE KVARTSI kristalli õnne maagia teele saatmiseks ja ROOSAT KVARTSI armastuse õnne teele saatmiseks.

- Soovituslikult kuldset värvi ümbrik.

Maagiat tehakse aasta viimasel päeval täpselt siis, kui selleks on võimalus või kui on soov seda teha. Maagia jaoks leitakse enda kodus mõni kapp või laud, kus peal seda teha võiks, aga see maagia peab olema asetatud kodu IDA - KAGU - LÕUNA piirkonda. See, kuhu sa täpselt selle sead, on sinu enda valik, aga see maagia peab tehtud olema ühes neist ilmakaartest. Ilmakaar on tähtis selleks, et sa saaksid selle maagiaga õnne tuua. Ida on seotud perekonna heaoluga, Kagu küllusega ja Lõuna armastusega. Seega on need kõik väga hea energialainega piirkonnad sinu kodus.

Kui oled endale laua leidnud, kuhu maagia seada, aseta sinna sinine küünal mõne küünla-aluse peale. Võta kuldne ümbrik, pane sinna sisse pilt ja aseta see sinise küünla alla.

Seejärel võta kristallid ning pane need rohelist värvi koti sisse koos paberraha ja mündiga. Kraabi noaga küünla peale enda või kõigi eesnimed, kes maagias oleva pildi peal on (selle noaga ei tohi kindlasti enam süüa teha, seega otsige nuga, mida söögi tegemiseks ei kasutata).  Seejärel süüta küünal, samal ajal lausudes: "Õnne saagu, õnne saagu kuhjaga" ja nii kindlalt 3 korda järjest. Küünalt süüdatakse alati tikuga ja hiljem ei puhuta seda ära, vaid lükatakse selle sama tikuga vaha sisse kustu.

Maagia peab seisma omal kohal vähemalt 7. jaanuarini. Igal päeval põleta sinist küünalt paar tundi ja igal küünla süütamise korral korda seda sama lauset ühe korra.

7. jaanuaril põleta küünal lõpuni ja seejärel võta roheline kott ja pildiümbrik ning pane need kas kodu külluse nurka või armastuse kristallide sekka. Pilti ei võeta ümbrikust ära, vaid jäetakse see sinna terveks aastaks ning asetatakse mõne kristallialuse alla, mis tähistab armastust või küllust. Roheline kott peab olema terve aasta selle ümbriku peal täpselt samamoodi ja seda võib samuti hoida mõne kristallialuse peal.

Kui on aasta möödas, siis võib 31. detsembril selle pildi sealt ära võtta ja kristallid ning raha vabastada kotist.

Maagias on vaja pilti selleks, et maagia mõjuks just sinule või perekonnale. Maagias on vaja kahte kristalli selleks, kuna nende kombinatsioon toob nii küllust kui ka armastust majja. Raha on selleks vaja, et tuua majja materiaalset õnne.
Uuendatud: 22.12.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja