KUIDAS AVADA PROHVETLIKUD KRISTALLID EHK KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE

by in KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .
 
Kristallid omavad kõik oma erilisi sõnumeid ja neid ei saa mitte ainult enda Aura tervendamiseks kasutada, vaid nende energiate kasutamiseks on mitmeid erinevaid viise. Üheks võimaluseks on kristallide käest prohvetlike sõnumite saamine.

Et alustada kristallidega ennustamist, pead sa kindlasti teadma, mis sa ennem peaksid iseenda Auras korda seadma ning seejärel tasa ja targu hakkama ennustamise komplekti looma.

Selleks, et alustada ennustamist, soovitan ma siiralt sul iseenda Aura tervendamisega algust teha, alustades Tšakrate tervendamisega. See, kuidas Tšakraid tervendada, see on tegelikult lihtne. Selleks kanna endaga kaasas kristalle, mis erinevaid Tšakraid tervendavad. Näiteks, kanna Roosa Kvartsi talismani mitmeid kuud endaga, et tervendada Südametšakrat või kanna käe peal Punast Jaspist, et tervendada Juurtšakrat. Kirjutan pea kõikide kristallehete või kristalli artiklite juurde Tšakrad, mida üks või teine kristall tervendab. Tšakrate tervendamine on ülioluline selleks, et sinu ülemised Tšakrad oleksid avatud ennustamistele ja prohvetlikele nägemustele.

Peale Tšakrate tervendamise kanna endaga kaasas igapäevaselt vähemalt ühte intuitsiooni tugevdavat kristallehet, et pidevalt anda enda Aurasse sinist valgust. Sinine valgus omakorda avab ülemised Tšakrad nägemustele ja õigetele vastustele ennustamise ajal.

Peale igapäevase Tšakra tervendamise ja intuitsiooni edendamise on sul kristallidega ennustamise juures vaja teada järgmist:

1. Kristallidega ennustamiseks läheb sul esmalt vaja vähemalt 11 põhikristalli ja hiljem saad täpsemateks vastusteks juurde tuua teisi kristalle.

11 ennustamise põhilist kristalli:
- Mäekristall
- Roosa Kvarts
- Ametüst
- Sodaliit
- Roheline Aventuriin
- Ahhaat (Tavaline hall Ahhaat)
- Tsitriin
- Suitskvarts
- Granaat
- Oonüks
- Must Turmaliin

2. Sul tuleb luua endale isiklik kristalli ennustus kott, mis võiks olla esialgu juba veidi suur nendele kristallidele. Selleks on vaja suuremat kotti, et sa saaksid ajapikku sinna uusi ennustuskristalle juurde lisada. Kott võib olla täpselt selline, mis sulle meeldib.

3. Ennustuskristalle lisatakse peale põhikristalle järk-järgult selleks, et sa saavutaksid täieliku sideme ühe uue ennustuskristalliga.

4. Mida rohkem sa harjutad ennustama nendega, seda sügavamaks muutub ühe ennustuskristalli sõnum ja seda võimsamalt hakkavad need sinuga töötama.

5. Ennustamine on lihtne, aga sa pead meeles pidama, et kristallid annavad tingimusteta, seega vastavad küsimustele, mis on südamest tulnud ja ei reageeri absoluutselt mitte ühelegi ahnele küsimusele.

6. Kristallidega ennustamisel küsitakse enda mõtetes üks konkreetne ja lihtsasti sõnastatud küsimus. Seejärel võetakse VASAKU käega ennustuskotist üks kristall ja tõlgendatakse selle sõnum vastuseks. Nii lihtne see on, aga see vajab harjutamist, pühendumist ja eeldab seda, et sa pidevalt tegeleksid iseenda spirituaalsuse arendamisega.

7. Kui ennustamisega ei tegeleta, hoitakse ennustuskotti alati enda magamistoas, et kristallid saaksid pidevalt sinu Auras eksisteerida.

8. Ennustuskotti tuleb hoida Ametüst geoodi lähedal, et kotis olevatel kristallidel ei kaoks energia ja jõud ära.

9. Ennustuskristalle laetakse aeg-ajalt Kuu valguse käes, puhastatakse Lavendli viiruki või essentsi küünlaga (soovitan jälgida Kuu seisusid ja selle järgi ennustuskristalle puhastada).

10. Ennustuskomplekti loomisel hoitakse alati kristalle 10 päeva enne enda voodi all, kui neid kasutama hakatakse. Veel parem oleks, kui komplekt oleks võimalusel koguaeg voodi all. Kui põhikomplekt on koos, siis uue kristalli lisamisel puhastatakse alati Lavendli essentsiga kõik kristallid ära. Puhastamiseks laske küünlal/viirukil põleda kristallide keskel.

11. Ennustuskristalle ära lase mitte kunagi teisel inimesel puudutada ja kui nii juhtub, siis puhasta need alati ära.

12. Kristallidega õpi esialgu iseendale ennustama ja seejärel teistele, vältimaks seda, et kristallid kaotaksid oma jõu ära. Kui kristallidega hakata teisele inimesele ennustama, võib sinu ennustatav varastada kristallide jõudu.
        
Uuendatud: 27.09.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja