MISSIOONI HINGESUGULASED

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

 

Hingesugulase liike on väga palju erinevaid ja ma olen eelnevalt ka mitmetest kirjutanud. Hingesugulus on see, kui saatuse poolt on kokku määratud erinevad inimesed üksteise ellu konkreetse põhjuse ja eesmärgiga. Hingesugulase liike on väga palju erinevaid ja kõik need ei ole sugugi romantilised. Täna räägin ma sulle sellest, kes on missiooni hingesugulased ja mis on nende ühine eesmärk.

 

Missiooni hingesugulased ei ole kaks erinevat inimest üksteisele, vaid missiooni hingesugulase alla kuuluvad mitmed inimesed, kes on üksteisega ühel ja samal eesmärgil seotud. Üldiselt kuulub missiooni hingesugulase alla kolm inimest, kes on üksteisega seotud ja kes jagavad ühte konkreetset huvi või eesmärki. Tavaliselt viiakse kokku kolm erinevat inimest üksteisega ja seda saatuse poolt. Tehes neid üksteisega tuttavaks ja seda ennekõike erineval ajal. See tähendab seda, et ennekõike saavad saatuse poolt ette määratud kohal ja ajal kõigepealt kaks missiooni hinge tuttavaks ja nemad omakorda selle kolmandaga (neljandaga jne) erineval ajal. Ühel saatuslikul hetkel nad leiavad ühise hetke koos olemiseks ja nad kõik saavad omavahel tuttavaks. Ennekõike viib saatus neid erineval ajal kokku ja teeb nad tuttavaks, et nad hakkaksid üksteist usaldama ja seda väga isiklikul tasandil. Seda selleks, et tekiks emotsionaalne side. Kui see on loodud, siis ühendatakse missiooni hinged ja nad moodustavad üheskoos väikese seltskonna. Kas sa oled kellegiga niiviisi tuttavaks saanud ja nüüd käite te läbi? Mõtle selle peale, et mõista, kas sina oled oma missiooni hinged üles leidnud või mitte.

 

Lühidalt siis: kokkuvõttes on missiooni hingede näol tegemist kolme või enam inimesega, kelle eesmärgiks on konkreetset teemat edasi arendada või üheskoos midagi selgeks õppida. Missiooni hinged tutvuvad ennekõike alati üksteisega eraldi ja kuna nad ühel hetkel kõik üksteist tunnevad, siis toimub loomulik asjade kulg ning nad hakkavad üheskoos läbi käima. 

 

Misiooni hingesugulased on pea kõikidel inimestel olemas ja need on saatusesse kirjutatud enne sinu selle füüsilise elu sündi. Missiooni hingesugulased saabuvad sinu ellu ühel hetkel, kui sa oled valmis nendega üheskoos teatud teemat käsitlema ja kui ka nemad on selleks valmis. Missiooni hingesugulaste vahel tekib sõprus ja see tekib väga sujuvalt ning iseenesest. Sujuvalt seda selles mõttes, et esialgu ollakse üksteise suhtes kauged ning sõprus tekib aja möödudes. Missiooni hingesugulased ei ole mõeldud kokku jääma, nad lahendavad ülesande ära ja lähevad ühel hetkel lihtsalt kõik üheskoos enda eluga edasi.

 

Missiooni hingesugulased saavad kokku selleks, et ühele konkreetsele eesmärgile end pühendada. Nende vahel on üks konkreetne huvi, mis neid koos hoiab. Missiooni hingesugulasi võib koos hoida üks ja sama eriala, poliitiline suund, spirituaalne huvi ja suund, usk millessegi, millegi muutmine ühiskonnas. Igatahes on see midagi, mis on tugevalt nende hinges olemas ja mille vastu on neil kõigil väga tugev huvi. Enamus teemad, mida missiooni hingesugulased omavahel arutavad, on see sama teema. Kui näiteks missiooni hingesugulaste ühiseks huviks on kristallid või kõik vaimne, siis nad ainult sellel teemal üldiselt vestlevadki. Eesmärk on nendel missiooni hingesugulastel see, et nad üheskoos aitaksid üksteisel selles samas valdkonnas edasi areneda.

 

Väga huvitav selle asja juures on see, et neile endalegi teadmata visatakse ette saatuse poolt pidevalt ülesandeid. Ülesandeid, mida nad saaksid koos arutada ja läbi selle enda sees lahenduseni ka jõuda. Tekivad erinevad olukorrad, mis neid kõiki intrigeerivad ja mis neid arutama suunavad. Arutuste kaudu jõuavad missiooni hingedeni need õpetused, mida nad saatuse poolt peavad selgeks saama. Missiooni hinged pannakse kokku selleks, et neil oleks tuge teatud teema käsitlemisel, et nad tunneksid seljataga jõudu, mis ei laseks neil sellel teemal murduda ja laisaks muutuda. Igaüks selles missiooni hingede grupis on erineval tasemel selle sama valitud teema suhtes, üks näiteks on suure õpetaja rollis, üks on õpilase rollis ja üks nendest on see, kes teeb palju vigu sellel teemal. Seda selleks, et õpetaja saaks vigade tegija kaudu õppida neid olukordi lahendama, õpilane saaks tema pealt õppida ja vigade tegija saaks tugevamaks muutuda. See ei pea ilmtingimata nii olema, kuid selliseid olukordi kaldub olema väga palju.

 

Missiooni hingesid hoitakse heas suhtes senikaua, kuni neil on oma missioon veel täitmata. Nendel ei ole vaja pidevalt üksteisega koos olla. Kohtumised lepitakse kokku väga spontaanselt ja üksteist väga ei igatseta. Kuid alati on huvitav koos olla ja oma mõtteid jagada. Missiooni hinged võivad küll ka eraldi kahekesi kellegiga grupist kohtuda, kuid enamus kohtumisi toimub ühiselt. Tuntakse, et millegi pärast peavad kõik kohal olema. Tegelikult on see intuitiivne hääl, mis ütleb, et see asi on poolik, kui kõiki ei ole kohal. See sama intuitsioon annab märku, et missiooni ei saa täita, kui näiteks üks lüli on puudu.

 

Ühel hetkel, kui missioon täidetakse, siis saatus vabastab hingesugulase sideme ja laseb kõikidel missiooni hingesugulastel oma teed edasi minna. Kui missiooni hinged on piisavalt targad, siis nad tajuvad ise ära, et kohtumised ei ole enam huvitavad ja see aeg on lihtsalt läbi. Sellisel juhul lastakse suhetel minna ja seda rahus. Kui tegemist on vähem intuitiivsete inimestega, siis sellisel juhul tekivad grupisisesed skandaalid ja probleemid. Kõik hakkavad üksteise kallal probleeme üles kiskuma. See on märk selle kohta, et missiooni hinged peavad laiali minema, kuid nad ei saa sellest aru. Kõikide hingesugulastega on nii, et kui ei osata saatuse poolt antud eesmärgi lõppedes üksteisest lahti öelda, siis saatus astub vahele ja kiusab seda suhet senikaua, kuni on võimatu üksteise varjugi näha.

 

Miks pannakse konkreetsed inimesed missiooni hingesugulasteks, mis selle määrab? Selle määrab see, mis ülesanne eelmises elus pooleli jäi ja mida tuleb veel edasi arendada. Ehk selle määrab ära sinu eelmise elu isiklikul tasandil lõpetamata ülesanne. Ülesanne, mis ei ole romantiline, vaid mis võib olla spirituaalne, oskuslik, vaimne või näiteks põhimõtetepärane.

 

Kui missiooni hinged täidavad oma missiooni, siis sellisel juhul need hinged kohtuvad teises elus juba hoopis teiste eesmärkide pärast ning võidakse erineval tasemel hingesugulusega jätkata.

 

Missiooni hingesugulaste gruppe võib sinu elust ka mitmeid läbi käia. Ühel inimesel ei pea ilmtingimata olema vaid üks kord elus selline missiooni hingesugulaste grupp. Neid võib olla mitmeid, oleneb sinu enda saatusest ja ka otse loomulikult sellest, kui kiiresti sa oled võimeline enda saatuse poolt määratud õppetunde ära õppima.

 

Missiooni hingesugulased on teadmata aja ja perioodi tuttavad ning ühenduses. Mõned missioonid võivad kesta aastaid, mõned kasvõi terve elu.

 

Missiooni hingesugulastega kohtumine, kui see on sinu saatusesse kirja pandud, on ülioluline. Seega sellised inimesi peab enda ellu laskma ja isegi ligi kutsuma. Seda sellepärast, et nende hingesugulaste kaudu sa õpid midagi väga väärtuslikku ära, ilma milleta sa ei tohiks kindlasti sellest elust lahkuda. See on midagi, mida läheb sul järgmises elus vaja ja kui sa seda ära ei õpi, siis sa lihtsalt ei saa järgmises elus teatud asju kogeda, mis sulle on juba sinna ette määratud. Jäta meelde, et me täna kirjutame juba valmis enda järgmise elu saatuse.

 

Missiooni hingesugulasi aitab sul üles leida Aqua Aura ja Mäekristalli kandmine. Kui sa kannad vahel neid kristalle või regulaarselt, siis sa tõmbad missiooni hingesugulasi enda ellu. Kui neid kristalle kannavad üheskoos kõik missiooni hingesugulased samal ajal, siis see side muutub veelgi tugevamaks. Kui ei ole üksteist veel leitud, siis leitakse ja kui ollakse juba koos, siis muutuvad õpingud võimsamaks. Ka üksteisega koos olemine muutub positiivsemaks ja inspireerivamaks.

 

Mõista, millised sõbrad võivad olla sinu missiooni hingesugulased ja siis sa saad alles aru, miks te koos olete ning mis on teie tegelik eesmärk. See sama avastus aitab sul ja teistel kiiremini enda elus edasi liikuda.

Uuendatud: 08.11.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja