KODULE KAITSEVÕRGUSTIKU LOOMINE

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .
 
 
Kristallidega on võimalik luua kodule kaitsevõrgustik ümber ja seda üldiselt tehakse siis, kui maja ehitatatakse, kuna sellisel juhul on võimalik kristalle vundamendi sisse ära peita või ka valmivate seinte vahele jätta. Küll aga on võimalik kaitsevõrgustiku luua valmisolevale korterile või majale. Selleks on vaja kaitsevõrgustiku kuuluvaid kristalle peita maja välisnurkadesse või põrandaliistude vahetuse ajal liistud ära võtta ning nende taha kristallide jaoks ruumi teha ja peale seda põrandaliistud uuesti kinni panna. Soovitan kõigil vähegi loomingulised olla kristallide asukoha leidmise suhtes.

Panen siia kirja kaitsevõrgustiku kuuluvad kristallid ja need tuleb kindlasti asetada korteri või maja igasse välisnurka. Ruudukujulisel majal on neli välisnurka, L-tähe kujulisel majal on kuus nurka. Kaitsevõrgustiku kristallid tuleb kindlasti ära peita, et need majale või korterile kaitset pakuksid.

TSITRIIN Tsitriini kristall on kindel kristall, mis peaks olema kaitsevõrgustikus, kuna sellel on oskus teisi kristalle puhastada ja elujõulisena hoida isegi siis, kui need on vundamendi sisse ära peidetud. Niiviisi hoiad sa kristallid töös ja tavapärane igakuine Salvei kodu puhastus on piisav, et need kristallid kodu hoiaksid. Peale Tsitriini kristallide puhastamise oskuse aitab see tuua majja head õnne, materiaalset õnne ja head tuju.

SELENIIT Seleniit on Inglite kaitse kristall ja kui need maja igasse välisnurka peita, siis need aitavad Inglitel maja valvata. Seleniidid aitavad perekonnast halba õnne eemale hoida, aitavad intuitsiooni kristallidel kodus paremini tööd teha ja kaitsevad erinevate vaimsete rünnakute eest.

MUST TURMALIIN Samal eesmärgil nagu ka Seleniit, võiks Must Turmaliin olla kaitsevõrgustikus, kuna ka see kristall aitab hala õnne eemale hoida ja samas ka varguseid, sissemurdmisi ning ka teisi analoogseid probleeme ära hoida.

BOTSWANA AHHAAT  ja KARNEOOL Need kaks kristalli aitavad kodu kaitsevõrgustikus kaitsta elamist tuleõnnetuste, veeõnnetuste ja teiste raskesti kahjustavate õnnetuste eest. Need kristallid kaitsevad kõikide kütteallikate probleemide eest (eriti põlema minemise eest).

TIIGRISILM Kaitseb maja materiaalse ebaõnne eest, KALKOPÜRIIT musta nõiduse ja needuse eest, MUST AHHAAT perekonna lagunemise eest ja KIASTOLIIT halbade kodukäijate eest.

SUITSKVARTS Suitskvarts aitab kogu elamist kaitsta stressi, negatiivse energia kinni jäämise ja depressiooni tekke eest. Suitskvarts on kasulik ka selleks, et perekonnast eemale hoida väga suuri ja perekonda kahjustavaid tülisi.

Need kristallid puhastuvad, kui kodus teha vähemalt ühel korral kuus Salvei puhastus. Selleks tuleb Salvei rituaalitaimel lasta põleda, et selle suits saaks negatiivse energia kodust välja juhtida, nii tagad heade energiate liikumise enda kodus.
 
Kui asetate maja välisnurkadesse kaitsevõrgustiku kristallid, veenduge, et igas nurgas oleks sama kristall. Näiteks nelinurkse maja puhul kui soovite asetada nurkadesse Tsitriini, siis peab igas maja nurgas olema Tsitriin, kokku neli Tsitriini.
Uuendatud: 03.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja