KALJUKITS - TEMA ERILISED KÜLJED JA TEMA MAAGILISUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

 

Kaljukits on tähemärgi süsteemis kümnes sodiaak, mida juhib maa elemendi vägi ja kes oma iseloomult on kõikide teiste üheteistkümne sodiaagi keskel kõige kangem. Kangus on hea, kuid mitte alati, seda peaks iga Kaljukits ka ise teadma. Kui minu kirjutatud mõtteid peaks lugema üks Jäär, siis usu mind, Kaljukits on ka sinust kangem. Tõepoolest on Kaljukits kõige kangem ja temale järgneb Jäär.

 

Kaljukitse sodiaagi algust peetakse 22. DETSEMBRIKS ja selle viimaseks sodiaagi päevaks 19. JAANUARI. Selles ajavahemikus on sündinud Kaljukitsed. Selle sodiaagi alguse ja lõpu poole on veelgi erilisemad sodiaagid, kelleks on Ambur-Kaljukits või Kaljukits-Veevalaja. Need on need sodiaagid, kellel on ka teise sodiaagi mõjutused olemas. Kuid siiski ka olemas kõik Kaljukitsele iseloomulikud jooned.

 

Kaljukits on iseenesest vägagi võimekas ja seda on andnud talle tema astroloogiline energia. Kuid Kaljukits peab õppima enda tugevaid omadusi enda kasuks pöörama ja neid ära kasutama. Küll on aga ka neid Kaljukitsi, kes on oma teelt ära eksinud ning madalseisu laskunud. Kaljukitsel on tegelikult kõik olemas selleks, et edukas olla. Tuleb lihtsalt õppida iseenda väge tunnetama ja seda õigesti rakendama.

 

"Sihikindlus, kangekaelsus, ego - positiivne või negatiivne?"

 

Kaljukits on sihikindel, kui ta on midagi endale pähe võtnud, siis ta sammub selle poole. Kaljukits võib väga rasket tööd rügada millegi nimel, mida ta enda ellu kindlasti soovib tuua. See on tema üks tugevamaid külgi, mida paljudel teistel sodiaakidel ei ole sünnist kaasa antud. Eriliselt sihikindel on Kaljukits, kes on sündinud elutee number 1 all. Tema on see kõige sõjakam ja ka kangekaelsem Kaljukits.

 

Kui Kaljukits on midagi endale pähe võtnud, siis ta ei saa lihtsalt seda pooleli jätta. See pole lihtsalt võimalik! Tead miks? Kaljukitsel on ääretul kõrge ego ja mõnel Kaljukitsel lausa nii kõrge ego, et ta ise lämbub selle sisse ära. Ego on hea asi senikaua, kuni ego on positiivne ja tervislik, mitte kahjustav ning teisi alla suruv. Olgu selleks siis positiivne või negatiivne ego, Kaljukits ei saa alla anda, kuna see teeb temast saamatu. Kusjuures ta on ainuke, kes mõtleb endast nii, teised ei vaata Kaljukitse mitte üldse läbi selle pilgu.

 

See sama kõrge ego annab tegelikult Kaljukitsele võimaluse ja ka oskuse millegi lõpuni viimiseks. Iseendale antud lubadustest kinni pidada ja enda elu teatud suunas võib-olla ehk paremakski muuta. Kaljukits ei ole kindlasti jooksik, kui ta on endale tee valinud, siis ta vähemalt üritab seda teed pidi ka tükk aega liikuda.

 

Kaljukits seab endale väga kõrgeid ootusi ja sellega seoses võib ta väga kiirelt iseendaga riidu minna. Seda siis, kui ta ei saa endale seatud ootust täidetud siis, kui tema on endale selle pähe võtnud. Ta võib end emotsionaalselt peksta, riielda iseendaga, olla endas pettunud ja tülli minna. See on nii tüüpiline Kaljukitse käitumine, olgu selleks Kaljukitseks siis mees või naine. Kuid järjekordselt mitte keegi teine ei näe seda, et Kaljukits on iseendaga riius. Nad ei näita seda lihtsalt teisele välja. Miks? See teeks neist nõrga inimese ja mida Kaljukits kõige enam kardab? Seda, et keegi näeb tema nõrkust. Kuid selle peale ütlen ma nii, et kui sa oled otsustanud ise enda probleemidega võidelda, siis see on sinu enda valik ja läbi selle sa õpid end ka kõige enam tundma ning muutused on ka kergemad sinu sees tekkima.

 

Kaljukitse negatiivset külge aitab vaos hoida Hematiit. Hematiit on see kristall, mis on igale Kaljukitsele vajalikuks talismaniks. Hematiit aitab maandada Kaljukitse negatiivsust, liigset egoismi ja jäärapäisust nendes kohtades, kus ta iseendale liiga teeb. Hematiit on Kaljukise tasakaalustaja ja tema energiate harmoniseerija. Hematiit võiks olla Kaljukitsel kaasas siis, kui ta tunneb, et kõik on hakanud allamäge minema ja kui ta ei saa enam iseendaga läbi.

 

"Kitse aastal sündinud Kaljukits - ehtne Kaljukits"

 

Need Kaljukitsed, kes on sündinud Kitse aastal, on kõige puhtamad Kaljukitsed. See tähendab seda, et nendes Kaljukitsedes esineb kõige enam Kaljukitsele iseloomulikke jooni ehk nemad on niiöelda kõige ehtsamad Kaljukitse esindajad. Teistel aastatel sündinud Kaljukitsed on rohkem enda astroloogilisest aastast mõjutatud ja võivad olla kas pehmema iseloomuga või mõni konkreetne Kaljukitse omadus on temas vähem esinenud.

 

"Saturn valitseb Kaljukitse üle"

 

Saturn on see planeet, mis annab Kaljukitsele energiat ja seega mõjutab kogu tema olemust. Milline on Saturn? Saturn rõhutab inimese hinge rohkem negatiivsuse poole ja seda on Kaljukitses ka olemas. Negatiivsus selles mõttes, et see muudab Kaljukitse vägagi skeptiliseks. Skeptiliseks teiste inimeste suhtes, mitte esoteerika ega ka müstika suhtes. Skeptilisus tähendab umbusku ja seda tal teiste inimeste suhtes on väga palju. Kaljukitsele on omane esmalt kahelda teise inimese kavatsustes ja tal on kombeks otsida salakavalust. Ta on lihtsalt sündinud detektiiv, kellele peavad asjad selged olema. Kuid ta annab vähemalt kümme korda enne võimaluse teisel inimesel oma varjukülgi näidata, kui ta teda usaldama hakkab. Seega Kaljukits võib sulle suure laia ilusa naeratusega naeratada ja sa isegi ei tea, et ta tegelikult analüüsib sinu reaktsioone, miimikat ning kogu olemust. Detektiiv.

 

See, et Saturn muudab Kaljukitse negatiivseks, on just seotud tema umbusust inimese loomulikku headusesse. Minu arvates on see väga hea omadus, kui Kaljukits suudab seda külge endas tasakaalus hoida. On ka neid, kes ei usalda mitte kedagi ja näevad isegi enda kauaaegses kaaslases pidevalt luukeresid, mis kapist ei ole veel välja ilmunud. Kaljukits peab oskama seda piiri hoida, mis on tervislik skeptilisus ja mis mitte.

 

Kaljukitsed on teiste tähemärkide keskel ka ühed kõige armukadedamad, temale järgneb kõige armukadedam Lõvi ja vaikiv armukadetseja Sõnn. Kaljukitse armukadedust aitab maandada Punane Tiigrisilm, seda ka nendel teistel kolmel sodiaagil. Punast Tiigrisilma soovitan ma kanda neil, kelle armukadedus on ülemäära võimsaks muutunud.

 

"Kindlaks tallatud tee - kas hea või halb valik?"

 

Kaljukits on sündinud selliste astroloogiliste näitajatega, kus tal on vajadus olla kindlaks tallatud tee peal. See on inimene, kes soovib enda elu tasa ja targu ühes konkreetses suunas kõndida. Talle ei meeldi väga hüppelised ja kolossaalsed muudatused, kuid samas talle meeldib mõte muudatustest. Kui muudatused peaksid tulema, siis see lööb teda pikemaks ajaks rivist välja.

 

Saturn on see, mis annab Kaljukitsele vajaduse elada kohati rutiinset elu. Rutiin on tema sõber, kui me räägime kodusest ja tööalasest elust. Kaljukits on see, kellele ei meeldi suhtevahetus, kokku-lahku käimine ja talle ei meeldi ka ühest kohast teise rännata. Peab olema kindel pind jalge all ja tugev suhe tema kõrval. Kui seda või teist ei ole, siis ta on segaduses ja ebastabiilne.

 

Suitskvarts on Kaljukitse üks kõige tähtsamatest õnne toovamatest kristallidest. Suitskvarts on see, mis aitab leevendada ennekõike Kaljukitse sisemist stressi ja selle kristalli teine kõige väärtuslikum vägi Kaljukitsele on oskus aidata tal enda elu elada nii, et ta õnnelik oleks. Suitskvarts toob selgust ja oskust luua enda ümber just sellist elu, mida Kaljukits soovib. Suitskvarts aitab likvideerida probleeme ja lahendada olukordi, mis talle muret põhjustavad. Suitskvarts koos Hematiidiga toob Kaljukitse ellu tasakaalu ja sellist rutiini, mis teda õnnelikuks muudab.

 

"Iseseisvus on ülioluline, see on eesmärk omaette"

 

Kaljukits oma loomuselt on iseseisvuseni küündiv. Tema elu üheks väga oluliseks eesmärgiks on saavutada täielik iseseisvus ja oskus elada nii, et ta ei pea mitte kellestki sõltuma. Kaljukitse mehed on need, kes loovad perekonnale turvatunde ja Kaljukitse naised on ühed vähesed naised, kes suudavad ka üksinda elada ning toime tulla.

 

Kaljukitsele on ülioluline see, et tal oleks enda rahakott ja et ta saaks ise majandada. Kaljukitsele on väga kõrgel kohal materiaalsus ja raha teenimine. Kaljukits on üks materjalistlikumaid tähemärke, mis blokeerib samas tema intuitsiooni. Seega, kui Kaljukits soovib oma materialistliku mõttemeele kõrval avada ka enda intuitsiooni, Inglite tunnetust ja unenägude seletamise oskust, siis on tal selleks kindlasti kristallide abi vaja.

 

Kaljukitse üheks tugevamaks intuitsiooni arendamise ja spirituaalse energia võimendamise kristalliks on Girasol. Girasol on Kaljukitsele väga kasulik, et Kaljukits suudaks õigel ja valel sisetundel vahet teha. Girasol aitab Kaljukitse loogilisel ja materiaalsel poolel tasakaalus olla, et see sama iseloom tema kõrgemaid Tšakraid kinni ei lülitaks. Girasol avab kõik kolm ülemist Tšakrat, mille kaudu Kaljukits suudab enda elus asju ette näha ja enda saatust tunnetada. Girasol võiks olla Kaljukitsel ehtena või tema kodus võiks erineval kasutamisviisil neid kristalle olla.

 

"Kui raha on, siis on kõik hästi"

 

Kaljukits armastab raha ja isegi, kui mõni Kaljukits soovib mulle vastupidist väita, siis ta valetaks ennekõike iseendale. Kaljukitsed on küllaltki materialistlikud, neile meeldib mugavus ja neile lihtsalt meeldib see mõte, et neil on materiaalne turvatunne. Kaljukits on see sodiaak, kes kogub tagatasku endale raha ja mõned isegi peidavad raha mustadeks aegadeks. Ühtpidi on majanduslik mõttelaad väga kasulik, Kaljukits suudab väga raskel ajal hakkama saada, kuid teistpidi võib Kaljukits muutuda rahaahneks. Kaljukits peab iseendale korrutama, et kõike ei saa rahasse arvestada.

 

Kaljukitse materiaalne ahvatlus võib teda viia ka sellise töö peale, mida ta ei naudi, kuid on nõus seda rahanumbri pärast tegema. See on üks kõige kahjulikemaid teemasid Kaljukitse jaoks ja seda tema karma suhtes. Kaljukits peab tegema tööd, mida ta armastab, vastasel juhul ta ise hakkab seest poolt lagunema. Kaljukitsele on ühtpidi ülioline materiaalne väljavaade ja teistpidi ülioluline emotsionaalne rahulolu. Seega ta peab töö osas leidma tasakaalu, leidma töö mida ta armastab, mitte töö, mis ainult hästi teeniks teda selle materiaalses mõttes.

 

Kaljukitse rahavoolu, külluse ja isiklike saavutuste kristalliks on Piltjaspis. Piltjaspis toob Kaljukitsele materiaalset õnne ja küllust, aidates Kaljukitsel leida üles see tööpositsioon, mida ta armastaks ja tõusta ka tööredelil ainult ülespoole. Piltjaspis aitab Kaljukitsi igal materiaalsel tasandil, andes talle lihtsalt külluse energiat juurde. Kaljukitse kodus külluse nurgas/külluse karbis peaks kindlasti Piltjaspist olema. Pitljaspist tasuks ka ehtena kanda, et avada Auras olevat külluse kanalit.

 

Kaljukitsele on ülioluline see, et ta teab, et ta saab materiaalses mõttes hakkama.

 

"Plaanimajandus ja enda vigadesse süvenemine"

 

Kaljukits on see, kellele on antud oskus realistlike plaane teha ja plaanide järgi elada. Kaljukits on see, kes võib enda elus teha kümne aasta plaani ja selle järgi ideaalselt ka elada. Plaanid on head, kuid Kaljukits peaks meelde jätma selle, et elada tasub ka nii, et sa annad saatusele võimalusi. Kui Kaljukits suudab oma plaanide sisse anda ka saatusele võimalust erinevaid korrektuure teha, siis on kõik hästi. Tihtipeale just see ongi tema probleem - talle ei meeldi muudatused.

 

Elu on aga selline, et paljud head asjad tulevad sinu teele nii, et sa ei oska neid ette tajuda ja paljud head asjad vajavad eelnevat segadust ning asjade korda sättimist. See on saatus. Kui Kaljukits laseks veidigi enda seatud piiranguid lõdvemaks, siis Kaljukits näeks ise ka, et paljud ilusad asjad soovivad tema ellu siseneda.

 

Kaljukits suudab enda vigu näha ja see on üks väga hea omadus. Kuid nagu eelpool ma mainisin - ega ta seda ometi teistele ei tunnista! Kaljukits on siiski kõrge egoga, mäletad?

 

Kuigi hoolimata sellest, et ta teistele ei taha enda vigu tunnistada ja vabanduse palumine ei tule kõne allagi siis, kui kellelegi on liiga tehtud. Kaljukits oskab enda vigadest tasa-targu õppida ja muuta end paremaks inimeseks. See küll ei tule alati kõige kiiremini, kuid see tulemus tuleb ühel päeval nii või naa.

 

Oonüks on Kaljukitse kõige tugevam kaitseenergiaga kristall. Oonüks on see kristall, mis aitab Kaljukitse valelt teelt eemale hoida, aidates tal enda karmat puhtana ja tervenda hoida. Oonüks õpetab Kaljukitsele kiirelt enda vigadest õppida ja suunab teda sellise elustiili poole, mis talle kahju ei too. Oonüks kaitseb sõltuvushaiguste eest ja stressi ning depressiooni küüsi sattumisest. Oonüks on niiöelda universaalne kristall ühele Kaljukitsele, mis aitab tema elust eemale hoida nii ebaõnne kui ka halbu inimesi.

 

Oonüksi kristalli võiks kindlasti Kaljukitse kodu välisukse vahetus läheduses olla või tema kodukaitse kristallikomplekti sees. Oonüksit võiks Kaljukits vähemalt kord aastas endaga ehtena kanda, et see tugvdaks tema Aurat ja õpetaks Kaljukitsel enda elust halba eemale hoidma.

 

"Armastab sügavalt, kuid raske on seda väljendada"

 

Kaljukitsedest ei saa paljud aru, eriti need, kes ühe Kaljukitsega suhtesse astuvad. See mõte, mida ma Kaljukitse tundeelu kohta jagan, seda võiks kindlasti lugeda ka Kaljukitse kaaslane.

 

Ennekõike on Kaljukits see, kes hoiab enda tundeid salajases ja iseendale. Kaljukits võib väga sügavalt armastada, hoolida ja austada, kuid tal on üliraske neid samu enda sügavaid tundeid teisele poolele väljendada nii, et tema armastatu ka sellest aru saaks. Ta lihtsalt ei ole kõige osavam selles osas. See aga ei tähenda, et ta ei armasta - kaugeltki mitte!

 

Kaljukits on see, kes ei hakka mitte kunagi esimesest silmapilgust armastama, ta ei ole ju Kalad, Vähk ega Skorpion, keda võib hetkega armastusenool tabada. Kaljukits kohaneb suhtes väga aeglaselt, ta võib suhtesse astuda, kuid ta teeb seda enda sees väga tasa ja targu. Kaljukitse juhib Saturn ja see muudab teda skeptiliseks. Algul ta peab enda sees jõudma järeldusele, kas ta on ikka õige inimese valinud. Kui ta ühel hetkel suudab mõista seda ja kui see mõte on "Jah on küll õige inimene", siis ta avab enda põhjatu südame.

 

Kaljukitsele on vaja aega anda, anda aega tunnete välja näitamiseks ja romantiliseks läheduseks. Kaljukits võib olla füüsiliselt lähedane, kuid ta ei saa öelda tundelisi sõnu välja, kui ta ei ole selleks valmis. Seega, kui sa oled Kaljukitsega suhtes, siis sa pead olema väga kannatlik ja sa pead uskuma tema armastusse. Kaljukits ei ole koos inimesega, kelle vastu tal tundeid ei ole, seega kui ta on sinuga, siis järelikult midagi sa pead talle tähendama.

 

Roosa Sammalahhaat on Kaljukitse armastuse õnne kristall. Täpselt sama moodi toob seda õnne talle ka Piemoniit. Roosa Sammalahhaat toob Kaljukitsele suhteõnne, aidates tal enda kõrvale leida kedagi, kellele suudaks ta enda elu kinkida. Kaljukitsele on ülioluline leida keegi terveks eluks, kellega enda elu jagada. Roosa Sammalahhaat on ka neile Kaljukitsedele, kes on juba suhtes, aidates suhtesse positiivsust, head õnne, usaldust, sügavat armastust ja teineteise mõistmist tuua.

 

Roosa Sammalahhaat võiks Kaljukitse voodi kõrval olla, armastuse kristallide keskel või ta võiks seda endaga kanda. Eriti siis tuleks seda kanda, kui Kaljukits on vallaline.

 

Teiseks armastuse õnne kristalliks on Kaljukitsele Piemoniit. Piemoniit suurendab Kaljukitses kirge, mida ta saaks enda kaaslasele välja näidata. Piemoniidi ja Roosa Sammalahhaadi ühine mõju aitab tuua Kaljukitsele ka oskuse enda tundeid väljendada.

 

"Kaljukitsele on vaja tõestust!"

 

Kaljukits on see, kellel on vaja pidevat tõestust kõige ja kõigi kohta. Ilma tõestuseta ei ole olemas seda, millest teised talle räägivad. Kaljukits ei ole eriline visionäär nagu on kolm vee elemendi esindajat, tema on ehtne maa elemendi esindaja - realist. Isegi, kui Kaljukits soovib jätta midagi saatuse hooleks ja annab unistustele aega end luua, ta ei suuda seda teha. Enda kätte tuleb võim haarata ja kui midagi soovitakse elus saada, siis tuleb ikka ise seda looma hakata. Kaljukitsedele ei anna rahu visioonid, tema peab nägema natukenegi reaalset ja füüsilist olemust sellel visioonil, et ta suudaks uskuda. Kusjuures Kaljukitsed on kõige enam need, kes minu eraseanssidel imestavad, et kuidas on võimalik näha nähtamatut ja näha inimese hinge saladusi. Seega Kaljukitsi on kõige enam võimalik selliste teemadega mul šokeerida.

 

"Emotsioonide ja mineviku vabastamine"

 

Kaljukitsel on väga palju tugevaid omadusi, kuid igal sodiaagil on ka oma väga nõrgad küljed olemas, mida ta siis selles füüsilises elus peab õppima ära lahendama.

 

Kaljukits võib olla kohati väga eemaletõmbuv, tihtipeale muutub ta kalgiks ja seda eneselegi teadmata, miks nii juhtub temaga. Ausalt, ta ise ka ei tea seda!

 

Kaljukitsel on tõsised probleemid mineviku vabaks laskmise juures ja enda emotsionaalsete probleemide tervendamisega. Kaljukitsel on raske unustada valu ja seda, mida halba on temale tehtud. Isegi sõnad ei unune tal ja ta lihtsalt peab iseenda kiuste kõik meelde jätma. Ta ei ole siiski Lõvi, kes liigub alati edasi ja ta ei ole Ambur, kes mõistab inimeste negatiivsust. Ta on Kaljukits ja ta on oma raudrüü taga väga haavatav.

 

Kaljukitse üheks suurimaks katsumuseks ongi see, et kuidas siis sellest minevikust vabaks saada. Kuidas saaks elada nii, et suudaks keskenduda vaid hetkele ja tulevikule.

 

Kaljukitse mineviku vabastaja kristalliks on Lumiobsidiaan. Lumiobsidiaan aitab unustada valu, tervendada seda haava, kus see valu eksisteerib. Lumiobsidiaan aitab blokeerida enese kiusamise ja aitab tal eluga edasi minna. Kui sa oled Kaljukits ja sa tunned, et minevik jalutab sulle pidevalt järgi, siis kanna mitu kuud järjest Lumiobsidiaani talismani. See sama talisman aitab parandada sinu Auralekked ja haavad. Kui sa tunned end hästi, siis pane Lumiobsidiaan puhkama ja kanna seda uuesti siis, kui emotsioonid hakkavad ülepeakaela kerkima. Lisaks sellele on Lumiobsidiaan Oonüksi kõrval üks parimaid kaitsekristalle ühele Kaljukitsele.

 

"Enesekaitse mehhanism"

 

Kaljukitsel on väga tugev kaitsehoiak ja see kerkib temas esile siis, kui ta kardab. Olgu selleks hirmuks ükskõik mis, kui hirm tema hinge siseneb, siis ta hakkab seda hirmu ründama.

 

Enesekaitse mehhanism on Kaljukitse sees, ta võtab väga kõrgi hoiaku kohe, kui ta tunneb ohtu. Kui keegi peaks tema au riivama, siis ta muutub vastikuks ja salvavaks. Ta ei ole tegelikult selline, kuid hirm muudab teda üleolevaks. Tihtipeale tunnevad teised sodiaagid, et Kaljukits võib olla täielik ülbuse tipp, kuid see on peegeldus tema ebakindlusest. Ta kaitseb end ükskõik millises olukorras, ta on iseendale nii väärtuslik, et ta lihtsalt ei luba endale liiga teha. See ei tuleks kõne allagi, et keegi tuleks teda jalgealla trampima.

 

"Kui on tööd ja tegemist, siis Kaljukits elab"

 

Kaljukits on suhteliselt rahutu ja püsimatu ühe külje pealt. Ta ei suuda lõõgastuda, lihtsalt nii raske on maha istuda ja nüüd end välja lülitada. Kui Kaljukits teeb tööd ja tegeleb millegiga, siis elu liigub. Kaljukits ei salli paigalseisu ja lihtsalt aja raiskamist. Aeg tuleb enda kasuks teenima panna. Eriti kehtib see meeste puhul, kes Kaljukitsena on sündinud. Kui Kaljukitse mehel on töö, siis on kõik olemas. Kui peaks töö ära kaduma, siis ta ei ole üldse meeldiv inimene.

 

DETSEMBRI KALJUKITS - Detsembris sündinud Kaljukitsed on kõige võimukamad oma suhtes ja enda eraelus. Kõik peab alluma nende kontrolli alla. Detsembri Kaljukits on ka kõige ambitsioonikam ja see, kes soovib enda ihaldatud tulemuseni alati jõuda. See on Kaljukits, kellele soovitan ma alati enda unistuste poole püüelda ja seda isegi siis, kui see tee on väga raske.

 

JAANUARI ALGUSE KALJUKITS - Jaanuari alguses sündinud Kaljukitsed on meeletult sihikindlad ja kindlameelsed. Siht silme ees ja siit ma tulen. Kaljukits, keda on raske liigutada ja mõjutada. Kaljukits, kellele isegi ta enda kõige lähedasem inimene ei suuda tema mõtteid kõigutada. Jaanuari alguse Kaljukitsed, need on need, kes on sündinud kuni üheksanda Jaanuarini.

 

JAANURAI KESKPAIGA KALJUKITS - Kümnes kuni üheksateistkümnes Jaanuar ja Kaljukits. Kaljukits, kes on kõige rahutum enda hingest ja kes soovib väga palju enda ellu kiiremas korras luua ning teha. Kõige energilisemad, aktiivsemad Kaljukitsed, kes jooksevad enda elus. See on ka Kaljukits, kellele absoluutselt ei sobi see, kui keegi tuleb teda õpetama. Väga raske on sellele Kaljukitsele nõu anda, ta võtab seda väga raskelt vastu.

 

"Suhe emaga annab tugeva isiksuse või nõrgestab teda terveks tema eluks"

 

Kaljukitsele on väga oluline see, kuidas teda lapsepõlves on kasvatatud ja kui lähedane on ta saanud olla oma emaga. Ema lähedus, hellitus ja armastav suhe temaga annab talle enesekindlust. Mida parem ja armastavam on olnud tema suhe ema, seda tugevam ta on. Ema on tema kõige nõrgem koht, kui ema on temaga tülis, siis Kaljukits on rivist väljas. Isa ei mõjuta teda niivõrd palju ja kusjuures väga paljud Kaljukitsed on oma lapsepõlves enda isast eemal olnud või isa ei ole tema kasvatamisele palju aega pühendanud. Kaljukitsed kannavad ise väga kõrgelt endaga kaasas meesenergiat ja nendel ei lähe isa tuge nii palju vaja, kui ema tuge.

 

Kaljukits, kes on oma emast eemal olnud, ei ole saanud ema käest tuge ja hoolt, see Kaljukits võib kogu eluks jääda emotsionaalselt haavatavaks ning seda väga tugevalt. Kaljukitse emalik puudus annab talle ebastabiilsuse, põhjendamatud hirmud ja veelgi suurema skeptilisuse inimeste suhtes. Nendele Kaljukitsedele soovitan ma Petaliiti selle hingelise külje tervendamiseks. Petaliit on armastuse andja ja Südametšakra tervendaja. Hoolimata olukorrast, mis viis Kaljukitse enda emast eemale, suudab Petaliit tervendada neid haavu. Petaliiti tasuks kanda senikaua, kuni Kaljukits ise tunneb, et tema emalik vajadus on harmoonias ja haavad on paranenud.

 

KALJUKITS - Eluaegne probleemide ületaja, lahenduste leidja, iseendaga pahuksis olemine on tavaline, pidev vajadus iseendale enda tugevate külgede tõestamine, tugevalt jäärapäine iseloom, enesekaitse on tavaline hoiak, oskamatus sõnu ritta seada ja meeletu vajadus turvatunde järgi, see teeb Kaljukitsest Kaljukitse.

 

ERILISED TALISMANID VASTAVALT SÜNNIKUUPÄEVALE ON KALJUKITSEDELE JÄRGMISED: Olen esimesed ja viimased kuupäevad kirja pannud vastavalt uskumustele. Teatud uskumuste põhiselt algab Kaljukits 21. teisel juhul 22. Detsembril jne.

Detsember 21 - 22 VARISKIIT
Detsember 22 - 24 SERPENTIIN JAAD
Detsember 24 - 25 PRENIIT
Detsember 25 - 26 SUGILIIT
Detsember 26 - 27 PUNANE AVENTURIIN
Detsember 27 - 28 SININE KULDKIVI
Detsember 28 - 29 LILLA FLUORIIT
Detsember 29 - 30 DANBURIIT
Detsember 30 - 31 APATIIT
Detsember 31 - 1 Jaanuar GIRASOL
Jaanuar 1 - 2 VANADINIIT BARIIT
Jaanuar 2 - 3 ROHELINE AVENTURIIN
Jaanuar 3 - 4 PÜRIIT
Jaanuar 4 - 5 GALENA
Jaanuar 5 - 6 VALGE HAULIIT
Jaanuar 6 - 7 OOKEANI JASPIS
Jaanuar 7 - 8 VALGE KALTSIIT
Jaanuar 8 - 9 MUST SPINELL
Jaanuar 9 - 10 PUNANE JASPIS
Jaanuar 10 - 11 PETALIIT
Jaanuar 11 - 12 HEMATIIT
Jaanuar 12 - 13 STROMATOLIIT
Jaanuar 13 - 14 VEREKIVI
Jaanuar 14 - 15 OONÜKS
Jaanuar 15 - 16 ROOSA TURMALIIN
Jaanuar 16 - 17 KRÜSOKOLLA
Jaanuar 17 - 18 PERIDOOT
Jaanuar 18 - 19 VALGE OPAAL
Jaanuar 19 - 20 LEOPARDJASPIS
Jaanuar 20 - 21 QUANTUM QUATTRO

Kõik kristallid mõjutavad kõiki inimesi, aga mõned konkreetsed kristallid suudavad kiiremini teatud tähemärkide Aurasse jõuda.
Uuendatud: 17.10.2017
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja