UUDISED

SURNUAED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Surmaga ja surnutega seotud unenäod on väga populaarsed. Seda juba sellepärast, et kui selleteemalisi unenägusi näha, siis nendel on väga suured tähendused, ning iga inimene on kord faasis, kus temaga toimuvad sellised muudatused. Surma kohta leiad eraldi unenägude seletaja SIIT ja surnud inimeste unes nägemise kohta saad lugeda SIIT. Kuid alljärgnevas artiklis seletan ma lahti selle, mida tähendab surnuaia unes nägemine, ja kõige, mis surnuaiaga seondub. Kui sa nägid unes lisaks ka surnud inimesi või surma, siis loe minu teistest unenägude seletajatest tõlgendusi juurde, et mõi..

Loe lisa...

SKORPION - TEMA ARMASTUSE MITU KÜLGE

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Armastus on üks imeline tunne, mis inimestele kingitud on ja erinevad sodiaagid jagavad enda seest väga erineval viisil armastust välja. Vastavalt sodiaagi mõjutustele avanevad meie sees erinevad armastuse pooled ja see, kuidas me armastust vastu võtame ning kui sügavale me üldse suudame tunnetel lasta minna. Täna räägin sulle sellest, kuidas kaheksas sodiaak ehk Skorpion armastab, armastust vastu võtab ja mida kõike peaksid sa tema tunnete kohta teadma. Selle artikliga soovin ma puudutada Skorpioni lähedast ja ka Skorpionit ennast. Jagan mõtteid selle kohta, mida tuleks Skorpioni pu..

Loe lisa...

NÄDALA KOSMILINE VÄGI TOOB UUT HINGAMIST

by in UUDISED .

  Selle nädala kõige olulisemaks Kuu faasiks on neljapäeval, 25. jaanuaril loov Kuu esimene veerand. See on väga oluline päev nende jaoks, kes soovivad enda ellu uut hingamist, värskendavat energiat ja uusi võimalusi tuua. See on uute võimaluste Kuu faas, mille kaudu on võimalik enda ellu uusi võimalusi ligi kutsuda.   Kui sa tunned, et sa sooviksid enda ellu midagi uut tuua, tunned puudust muudatustest ja headest võimalustest või soovid rutiinist vabaks saada ja enda elu uuele rajale suunata, siis see on täpselt sinu aeg. Kasuta seda võimalust ära ja saada enda se..

Loe lisa...

UUTE VÕIMALUSTE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Uute võimaluste maagia on sinu jaoks, kui sa tunned, et sa soovid enda ellu uut hingamist tuua, uusi võimalusi ja uuendusi saada. Kui sa tunned, et sinu elu seisab või sa soovid enda tavapärasest rutiinist välja astuda. Uute võimaluste maagiat tee selleks, et sinu elus avaneksid energiad, mis laseksid uusi võimalusi ligi. Kui sa tunned, et sinu elu mitte kuidagi ena..

Loe lisa...

OSALE JA VÕIDA KOERA-AASTA KRISTALLILOOSIS!

by in UUDISED .

  Kingitusi on mulle alati meeldinud teha ja ma olen ka eelnevalt öelnud, et mis saaks veel rohkem rõõmu pakkuda, kui kinkida kristalle. Taas on käimas kristalliloos, kus ma kingin enda kristallisõpradele 15 Koera-aasta väeeset.   Koera-aasta kristalliloos kestab 19. jaanuarist - 16. veebruarini!   Peale 16. veebruari loosin kõikide loosis osalejate vahel välja 15 Koera-aasta väeeset. Seda selleks, et Koera-aasta tuleks täis õnne, küllust, armastust, headust ja et seda aastat saadaksid vaid õnnestumised.   Koera-aasta algab 16. veebruaril..

Loe lisa...

SINU HING LEIAB ÕIGEST LAULUST SÕNUMI

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sulle üks või teine laul väga hinge läheb ning miks sa oled suuteline sedasama laulu ikka ja jälle otsast peale kuulama? Miks võib üks konkreetne laul sind jalust rabada ja teine sind täiesti külmaks jätta? Oled sa mõelnud, miks mõni laul ei taha sinu seest ära minna, ja isegi kui sellest vaimustustest on möödas juba aastaid, on seesama laul ikka see, millest sa oled võlutud? Või kas sa oled mõelnud selle peale, miks sa ühel hetkel kuulad mingit lugu suure innustusega ja teisel hetkel lased selle vabaks, ning järgmisel hetkel sa ei t..

Loe lisa...

NEITSI - TUGEV JA HAAVATAV KORRAGA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Neitsitest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista.   Neitsitel on omad erilised küljed, millest teised sodiaagid peaksid teadma. Seda teadma sellepärast, et mõista Neitsi sodiaagi iseloomu. Neitsi mõistmine toob endaga kaasa vaid häid aegu tema seltsis. Eriti kasulik on mõista Neitsi neid erilisi külgi neil, kes elavad Neitsiga koo..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 17

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa ..

Loe lisa...

KUIDAS TAASTADA KIRGE ROMANTILISES SUHTES

by in UUDISED, ARMASTUS .

  Kirg on üks imeline tunne, mis võiks igas romantilises suhtes jäädavalt olemas olla ja töötada täiel võimsusel. Seda sellepärast, et kirg loob head enesetunnet ning ühendab suhtes mõlemad osapooled üksteisega ja seda ennekõike selle füüsilises mõttes. Kuid kirg kaob ajaga ära ning selle ülesleidmine ja taastamine võib olla üsnagi raske. See on väga aktuaalne teema, et kirg on ära haihtunud ja selle koha pealt küsitakse minu käest pidevalt nõu. Seda on hea teada sul, et kui sa ise ühel hetkel sellisesse suhtefaasi jõuad, siis sa tead, kuidas sellega toime tulla, miks nii juhtub ja k..

Loe lisa...

KAALUD - KUIDAS TEMAGA SUHELDA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad, vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja mida on väga raske muuta.   Kui sa soovid teada saada, milline on Kaalud ja kuidas temaga paremini toime tulla, siis selle artikli olen ma just sinu jaoks kirjutanud. Selgitan lahti veidi seda, milline on Kaalud oma hingelt. Kuidas hoida suhet ja lasta suhtel vaid ülesmäge..

Loe lisa...

NOORKUU - TÖÖ JA EDU

by in UUDISED .

Igal pühapäeval kirjutan ma tulevase nädala kosmilisest väest ja annan vihjeid selle kohta, mida peaksid kindlasti selle nädala juures silmas pidama ning mille jaoks on see nädal kasulik. Seda nädalat hakkab kohe alguses juhtima Noorkuu vägi, mis toob sellel korral kaasa energia, mida me saame kasutada enda töö, edu ja õnne tagamiseks. Noorkuu loob end kolmapäeval, 17. jaanuaril, kuid selle mõju algab juba 16. jaanuaril ja lõppeb 18. jaanuari õhtul. Ehk sa pead silmas pidama kolme päeva, kui soovid Noorelt Kuult sellist õnnetoovat väge saada. Sul on kolm päeva aega teha erinevaid ritua..

Loe lisa...

TENE LAUL - ÜHED PALJUDEST KULDSETEST REEGLITEST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE, KONTAKT TENEGA .

  Elu on elamiseks, mitte kulgemiseks ja elu on täis ülesandeid, mitte ainult täis loorbereid. Kui soovid midagi ilusat, head, õnne- ja rõõmupakkuvat elult saada, siis sa pead selle kõige nimel vaeva nägema. Et üldse kusagile elus jõuda, siis pead sinna ronima hakkama. Et õiges suunas liikuda, peavad olema sul paigas omad reeglid. Reeglid, mis aitavad sulle alati teed näidata ja mis suunavad sind kümnest teest sellele ühele kõige paremale teele. Ma jagan teiega oma mõtteid selle kohta, millised on minu elu kuldsed reeglid. Reeglid, mis aitavad minul enda eluülesandega hakkama saada ja ..

Loe lisa...

MAA-ELEMENT - KOLM PRAKTILIST SODIAAKI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõiki kahteteistkümment sodiaaki juhivad üks neljast elemendist, mis annab inimese hingele väga suurt mõjutust. Maa-element on üks neljast elemendist, mis annab oma väge kolmele erinevale sodiaagile. Maa-elementi kannavad sünnist saati endaga kaasas Kaljukitsesed, Sõnnid ja Neitsid. Maa-element mõjutab neid kolme sodiaake terve elu, andes neile konkreetsed iseloomuomadused ja omapärad.   Lisaks maa-elemendile mõjutavad sodiaake ka tule-, vee- ja õhu-element. Õhu-elemendi kohta olen ma eelnevalt kirja pannud ja selle elemendi kohta saad sa lugemist leida just SIIT. Vee-elemen..

Loe lisa...

KALADE MEES - SODIAAGI MÕJUTUSED

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Sodiaagid on kõik erinevad, kuid eraldi on kohati erinevad ka sodiaagi naised ja mehed. Ühel sodiaagil on ühed konkreetsed omadused, mille inimene enda sünniga kaasa sellest võtab. Küll aga on igal sodiaagil omad unikaalsed jooned, mis mõjutavad vaid selle sodiaagi naist või meest. Täna räägin ma sellest, milline on Kalade sodiaagi mees ja mida Kalade päikesemärk annab kaasa mehele, kes selle päikesemärgi all sündinud on.   Kalade mees on üks korralik tegelane, kellel on väga raske, kuid samas väga heade omadustega iseloom. Kalade mehes on kõike väga palju, kui ma räägin i..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 4444 PÕHJALIKUM SELETUS

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad läbi numbrite meile sõnumeid ja meie kohustuseks on neid enda jaoks tõlkida. Iga number on nagu salakood, mis sisaldab vihjeid, märke, suunda, õpetust, hoiatust või kiitust. Oleneb täpselt sellest, millise Ingli numbriga on tegu.   Ingli numbreid võid sa näha kella vaadates, auto numbrit nähes või hoopis nähes oma arve pealt ostu sooritades teatud numbrite kombinatsiooni. Kui see jääb sulle kuidagi silma, siis see on sinule saadetud Inglite sõnum. Kes selle saadab? Selle saadab sinu enda kaitseingel või hoopis lisaingel, kes on tulnud sinu juurde oma missio..

Loe lisa...

AMBUR - MIDA SA TEMA ARMASTAMISE KOHTA PEAD TEADMA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle sodiaagid ja astroloogia meeldib. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle mõtteid, inspiratsiooni ja nõuandeid selle kohta, mida sa peaksid teadma Amburi armastuse kohta. Räägin sellest, kuidas Ambur suhtesse suhtub ja milline tema armastus on.   Ambur on väga sotsiaalne inimene ja ei ole vahet, millisel tasandil see sotsiaalne elu on. Olgu siis töö, per..

Loe lisa...

NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

  Seda nädalat juhib Kuu viimase veerandi loomine ja Vanakuu vägi. 8. jaanuar - 14. jaanuar on aeg, kus on väga kasulik tegeleda enda kodu energiate puhastamise, taastamise ja ebaõnne soodustavate energiate vabastamisega. See tähendab aga seda, et tuleb välja otsida kõik vajalikud viirukid ja rituaalitaimed. Lasta neil oma tööd teha ja kui võimalik, siis iga päev midagi enda kodus põletada, mis vabastaks halba energiat sinu kodust.   8. JAANUAR "Kuu Kaaludes"   Tuleb päev, kus sa võid tunda kerget segadusetunnet ja võid tunda "peata" olekut. Esmaspäev on päev..

Loe lisa...

HALVA ENERGIA VABASTAMINE - VANAKUU MAAGIA

by in RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID, UUDISED .

  Kuu faasidel on kõikidel erinev vägi ja jõud, mis mõjutab meid rohkem, kui me arvatagi oskame. Maagia on spirituaalne ja nõiduslik protsess, mille käigus saad sa saata enda seest teatud sõnumi välja, millele siis läbi maagia on võimalik tulemust jääda ootama. Maagiaga saad sa kinnitada teatud energiaid, mida sa kindlasti soovid enda elus näha, säilitada ja hoida. Põhjus maagia tegemiseks on väga lihtne - kui sa soovid midagi saavutada, siis maagia suurendab selle tõenäosust. On võimalik teha maagiat, mis aitab sinu kodus olevast halvast energiast vabastada ja seda maagiat võib teha i..

Loe lisa...

VÄHK - TEMA KEERULINE NATUUR

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Iga sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid Vähist teadma, ja kui sa oskad neid kohti temas tähele panna, siis sa oskad teda ka paremini mõista.   Vähk - intuitiivne, emotsionaalne, sügava sisemaailmaga vee-elemendi kandjast hing, kes on kümme korda keerulisema hingelise struktuuriga, kui keegi teine võiks tema kohta arvata. Vähk on väga unikaalse iseloomuga ja enamustel teistel sodiaakidel tema ümber on teda suhteliselt keeru..

Loe lisa...

ÄRA IIAL ÜTLE IIAL

by in HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE, ASTRAAL INGEL, UUDISED .

  Kindlasti sa oled kunagi öelnud millelegi, et "Ma mitte kunagi ei tee seda!" või "Ma mitte iialgi ei muutu selliseks!". Tead seda välja hõisatud lauset, mis tegelikkuses võib osutada just selleks, mida sa hiljem teed või kelleks sa hiljem saad.   Ma jagan sulle oma mõtteid selle kohta, mida mina sellest välja öeldud mõttest, keelust ja blokeeringust arvan. Seda selleks, et sa mõistaksid, kuidas sõnad ei ole loopimiseks ja ka seda, et sõnadel on meeletult tugev jõud meie hingede üle. Seega ennem, kui sa hakkad midagi kivisse raiuma, siis mõtle selle peale, mis tagajärjed se..

Loe lisa...

VARASTAMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa nägid unes vargust või hoopis olid ise see, kes midagi varastas? Seleta enda unenägu lahti, et mõista, mida varastamise tähendus sinu unenäos tähendas. Et mõista paremini seda, kuidas unenägusid seletada, siis loe minu mõtteid selle kohta, kuidas unenägusid detailsemalt seletada. Selle artikli leiad SIIT.   Kui sa varastad kelleltki midagi, siis sa tunned, et sind on ära kasutatud, reedetud, või sa tunned, et sa oled kellegi konkreetse pärast täbarasse olukorda seatud. Kui sa mäletad, mis asi see oli, mille sa varastasid, siis see viitabki sellele, mille suht..

Loe lisa...

SUHTE TERVENDAJA - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Maagia on spirituaalne ja nõiduslik viis enda soove teele saata nii, et nendele järgneksid ka reaalsed vastused ning tulemused. Maagia tegemine annab sulle võimaluse iseenda Auraväljas teatud sõnumi kinnitada, mis jääb sinu Auravälja seniks, kuni see on täitunud. Maagia tegemise ja teelesaatmise juures on üheks olulisemaks faktoriks see, kuidas sa oled end selle jaoks häälestanud. Mida positiivsem, lootusrikkam sa oled, seda suurema tõenäosusega läheb maagia teele nii, et see ka õnnestuks. Ennekõike sa pead ise maagiasse uskuma ja kui sa usud, siis sellega sa annad kõikidele maa..

Loe lisa...

2018. AASTA HOROSKOOP 12 SODIAAGILE

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kindlasti sind huvitab see, milline 2018. aasta tuleb, kuidas see sind mõjutada võib, millised on sinu võimalused ja kus sa peaksid ettevaatlik olema. Räägin kõigest sellest, kuidas 2018. aasta kõiki 12 sodiaaki mõjutab ja mida iga sodiaak teadma peaks. Milline sodiaak oled sina? Leia end üles ja avasta, milline tuleb sinu aasta.   2018. aasta toob kõikidele uue alguse ja igale sodiaagile tuleb see aasta erinev. 2018. aasta on täis õnne, rõõmu, takistusi, armastust ja õppetunde. Sellelt aastalt võib kõike oodata, kuid igale erinevale sodiaagile mõjub see aasta erimoodi. Võ..

Loe lisa...

2018. AASTA ALGUS, TÄISKUU JA ESIMESE NÄDALA VÄGI

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mida toob tulevane nädal, millised on Kuu seisud ja milleks on sellel nädalal soodne aeg. Sellel korral jagan teile teadmisi selle kohta, mida te peaksite uue aasta alguse kohta teadma. Nädal algab uue aastanumbriga ja kohe ka Täiskuu väega, mis teeb sellel korral aastavahetuse vägagi võimukaks.   Ennekõike soovin ma kõigile ilusat vana aasta ärasaatmist ja uue aasta vastu võtmist!   Kui vana aasta on ära saadetud, siis loe enda kodule head õnne toovad sõnad peale. Kui sa lähed vana aastat ära saatma kodust välja, siis..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - VEEVALAJA JA KALAD

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku so..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 2

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

MIDA TOOB MEILE KOERA AASTA? - ÜLDSEANSS

by in ÜLDSEANSS, UUDISED .

  Selle aasta üldseansid hakkavad väga huvitavate teemadega, mis tegelikult võiksid kõiki huvitada. Aastad on kõik erinevat nägu ja sellel aastal koer tuleb üllatab meid nii mõnegi suurema üllatusega.   "Mida toob meile koera aasata?" üldseanss on mõeldud sinu jaoks, kui sind huvitab minu vaade selle kohta, mida 2018. aasta endaga kaasa toob ja kui sa soovid vihjeid saada sellel aastal toimuva kohta, et sellest aastast maksimumi võtta ja selle aasta ohtudest end teadlikult eemale hoida. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   Sellel üldseansil..

Loe lisa...

JÄÄR - KUIDAS TEMAGA SUHELDA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad, vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles, ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja mida on väga raske muuta.   Kui sa soovid teada saada, milline on Jäär ja kuidas temaga paremini toime tulla, siis selle artikli olen ma just sinu jaoks kirjutanud. Selgitan lahti veidi seda, milline on Jäär oma hingelt ja kuidas sellise pealtnäha tugeva natuuriga, kuid sisemi..

Loe lisa...

KÕRVITS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi unes kõrvitsat näinud? Kui jah, siis vastuse sellele, mida see kõrvits sulle ütlema tuli leiad siit minu unenägude seletajast. Et paremini mõista, kuidas unenägusi seletada ja erinevaid unes nähtud sümboleid/tegevusi omavahel kokku üheks jutuks panna, selleks loe läbi ka minu artikkel, kus ma seletan seda, kuidas seda kõike teha. Selle artikli leiad SIIT.   Kõrvits on ilus oranži või rohekat tooni aedvili, mis oma olemuselt kiirgab positiivust ja mis on väga ahvatlevalt kauni väljanägemisega. Kõrvitsa unes nägemisel on väga palju erinevaid tähendusi, see..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 23

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi teatud väge meie hinge ja Aurasse. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeva..

Loe lisa...

ÕNNETOOJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Kristalle kombineerides annavad nad sulle edasi ühe konkreetse väe, ja neid saab niiviisi endaga kaasas kanda, et saada nende käest teatud väge, mis kandub Aurasse. Igal kristallil on oma eriline jõud ja vägi. Kui panna kokku erinevaid kristalle, siis avalduvad neis konkreetsemad jõud. Kui neid kristalle endaga kaasas kanda, kasutada või enda kodus hoida, siis sa saad sellest jõust osa. Kristallide ühinemisel tekkiv jõud suundub sinu Auravälja, kui sa neid endaga kaasas kannad, ja sinu kodu Auravälja, kui sa neid kodus hoiad. Mõlemat pidi on kasulik kristallikomplekte teha...

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - 528

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Inglid saadavad meile pidevalt märguandeid ja kui Inglid on sinu juures sind parasjagu aitamas, siis sa võid hakata nägema erinevaid kordumakippuvaid numbreid/numbrite kombinatsioone. Inglid teevad meie ümber pidevalt tööd ja soovivad meiega suhelda, numbrid on nende viis meile salajasi sõnumeid saata. Sina pead lihtsalt olema väga tähelepanelik ja need enda jaoks täpselt õigel hetkel ära tõlgendama.   Kui sa oled viimasel näinud igal pool numbrit 528, või sa tundsid seda numbrit nähes, et see on sinu Inglite poolt sulle saadetud, siis nad soovivad sellega sulle ..

Loe lisa...

LÕVI - KUIDAS TEMA ARMASTUST HOIDA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle meeldivad sodiaagid ja astroloogia. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle mõtteid, inspiratsiooni ja nõuandeid selle kohta, kuidas hoida Lõvi armastust. Seda selleks, et Lõvi sinu elust lihtsalt minema ei jalutaks, ja ka selleks, et sinul ning sinu Lõvist kaaslasel oleks hea suhe.   Ennekõike olen kirjutanud selle artikli Lõvi kaaslastele ja neile, k..

Loe lisa...

RINNAHOIDJAD - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes võid sa absoluutselt kõike näha, kuid igal nägemusel on oma tähendus. Rinnahoidjate või pesu nägemine on kusjuures väga tüüpiline. Kuna väga tihti küsitakse minu käest unenägude tõlgendamist, siis tean täpselt seda, millised unenäod on väga tihti esilekerkivad ja millised mitte. Tõepoolest, ka rinnahoidjaid saab unes näha. Kuid mida need rinnahoidjad siis ka sümboliseerivad ja mida need sulle rääkima tulid?   Rinnahoidjad sümboliseerivad ennekõike naiselikkust, intiimsust, enesekindlust või selle puudumist. See, mida sinu unenäos tuli rinnahoidja sulle täpsemalt ütlem..

Loe lisa...

KAKSIKUD - MIDA SA PEAKSID TEMA KOHTA TEADMA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Kaksikutest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista.   Kaksikud, nagu selle sodiaagi nimi ka reedab, on alati kaks. Kaksikute sodiaagi all sündinud inimesed kannavad endaga kaasas kahte erinevat isiksust ja nende sees olekski nagu kaks hinge. Pidev enda sees jutustamine, endaga vestlemine ja dialoogis olemine on Kaksi..

Loe lisa...

NOORKUU, KUU ESIMENE VEERAND JA AASTALÕPU SOODUSTUS

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis tulevane nädal toob. Sellel korral kirjutan ma teile ette kahe nädala kohta ja järgmine kosmiline ennustus saabub alles 31. detsembril.   KOSMILINE ENNUSTUS   Seekord kirjutan sulle kosmilisest ennustusest, mis on kahe nädala etteteadmise jaoks. Planeetide seisud mõjutavad meid väga suurel määral ja kui sa tead, milline vägi on sind mõjutams, siis sa saad sellest kõigest ka kasu lõigata.   NOORKUU 18. DETSEMBRIL    Selle aasta viimane Noorkuu on esmaspäeval 18. detsembril. Noorkuu loob end Ambu..

Loe lisa...

OBELISK - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Obelisk on iidse Egiptuse sümbol, mis sümboliseerib nelinurkset torni, millel on omakorda püramiidi kujutav tipp otsas. Obeliske ehitati selleks, et kaitsta selle ümbruses olevaid objekte/hingesid kahjulike energeetikate eest. Obelisk saatis negatiivse energia välja ehk üles poole meie elamispiirkonnast ehk taevasse/kosmosesse. Obeliske tehti selleks, et takistada tormidel lõhkuda piirkonnas olevaid objekte ja takistati ka raskete tormide teket. Obeliske valmistati erinevate templite juurde, tavaliselt tehti neid paaris ja hoiti teine teisel pool sissepääsu. Seda kõike tehti se..

Loe lisa...

KALJUKITS - KUIDAS TEMAGA SUHELDA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja mida on väga raske muuta.   Kui sa soovid teada saada, milline on Kaljukits ja kuidas temaga paremini toime tulla, siis selle artikli olen ma just sinu jaoks kirjutanud. Selgitan veidi seda, milline on Kaljukits oma hingelt ja kuidas sellise pealtnäha tugeva natuuriga,..

Loe lisa...

NUMBER 3 - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kindlasti oled sa unes näinud konkreetset numbrit või teatud arv elemente? Või sulle tuli mõni hing teatud numbri  kohta unes sosistama? Igatahes võivad ka numbrid sinu unenägudesse ilmuda. Igal numbril on oma tähendus, seda ma olen eelnevalt seletanud ka Inglite numbrite juures.   Kui sinu unenäos keegi sosistas sulle number kolme või mõni hing tuli sulle seda ütema, siis selle tähenduse leiad SIIT, Ingli number 3, 33, 333 ja 3333 alt. Sellisel juhul toodi sulle Ingli sõnum.   Juhul, kui sa nägid kolme erinevat ühesugust elementi või sa nägid lihtsalt..

Loe lisa...

ASTROLOOGILINE AASTA - METALL

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Hiina astroloogia järgi kannab iga aasta endaga teatud elementi kaasas. See element, mis tervet astroloogilist aastat mõjutab, mõjutab meid kõiki oma väe ja jõuga. Astroloogilise aasta elementideks on metall, puu, vesi, tuli ja maa. Igal elemendil on oma iseloom ja energiaväli. See element, mis parasjagu meie astroloogilist aastat mõjutab, see mõjutab selle aasta kogu olemust ja ka neid inimesi, kes sellel aastal sünnivad.   Maa koosneb viiest elemendist, mis meid kõige enam mõjutab ja see element, mis juhib meie aastat, see kannab oma mõjutusi kogu universumisse, mit..

Loe lisa...

TÖÖALANE SOBIVUS - KALAD JA LÕVI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Astroloogia ja numeroloogia on mind alati kütkestanud ning nendel teemadel analüüsimine on minu üks lemmiktegevusi. Erinevad sodiaagid koostööd tegemas loovad kõik väga erilised duod. Kes sobib rohkem kokku, kes vähem. Kuid kahe erineva sodiaagi koostööst tuleb välja see, mis on nende kahe hinge väe koosluse tulemus. On sodiaake, kes saavad üksteisega tööalaselt ja karjäärialaselt väga hästi hakkama, luues tugeva partnerluse. Kuid samas on ka neid, kes ei leiagi mitte kunagi seda ühist keelt üles.   Räägin sulle sellest, kuidas need kaks sodiaaki omavahel kokku sobivad, ku..

Loe lisa...

KOSMILINE ENNUSTUS JA NOORKUU

by in UUDISED .

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, milline tulevane nädal tuleb ja millised on kosmilised energiad, mis meid mõjutavad. Kirjutan ka Noorkuust, mis otseselt sellesse nädalasse ei jää, küll aga algab selle vägi sellel pühapäeval ning seda on kõigil vaja ette teada, milline Noorkuu tulemas on. Lisaks jagan teiega ka selle nädala ennustust. NÄDALA KOSMILINE ENNUSTUS: 11.12 esmaspäev ja 12.12 teisipäev "Aeg perekonnale" Sind tabab meeletu vajadus enda perekonnaga koos viibimiseks, perekonna siseasjadega tegelemiseks, kodu korrastamiseks ja pereliikmete peale mõtlemiseks. Sul tekib ka v..

Loe lisa...

PEREKONNA ÕNNE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.   Seda maagiat võivad teha kõik, kes soovivad enda perekonnale head õnne ja armastust juurde tuua. See on perekonna õnne maagia, mis suurendab kogu perekonna kohal olevat õnne, aidates perekonnas oleval naisel ja mehel paremini läbi saada, tugevdades nende omavahelist sidet. Aidates perekonnas olevatel lastel omavahel läbi saada ja seda samuti ka oma vanem..

Loe lisa...

PEKSMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenäod toovad meile sõnumeid, ettekuulutusi või meis välja alateadvuses olevaid hirme. See, kuidas aru saada, mida unenägu sulle üritab rääkida, selle jaoks loe läbi minu artikkel selle kohta, kus seletan sulle ära unenägude seletamise põhitõed. Selle artikli leiad SIIT.   Unenäos võib näha ükskõik mida, need võivad olla väga utoopilised ja eriskummalised. Kuid ükski unenägu ei ole antud meile meelelahutuslikul eesmärgil, vaid nende salakood tuleb lahti seletada, et mõista nende sisu. Unenäos võib näha peksmist ja peksa saamist, ka sellel kõigel on olemas oma tähendu..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 8

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

MOOKAITE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

UUSAASTA ÕNNE MAAGIA - OSALE JA VÕIDA!

by in UUDISED .

  2018. aasta tuleb vastu võtta õnne toovalt ning aasta alguses tuleb teha kõik selleks, et tulevane aasta oleks rõõmu pakkuv, täis armastust, küllust ning tervist. Selleks, et 2018. aasta tuleks täis õnne, selleks teen ma kristallidega maagiat, sobitades kokku väga erineva väega kristalle ja andes neile mõtted kaasa, mida need võiksid 2018. aastasse tuua.   Kingin ära enda loodud 15 "UUSAASTA ÕNNE MAAGIA" komplekti, mis toovad 15 õnnelikule võitjale uude aastasse head õnne kaasa!   Maagia võitjad valin välja kõikide ostude vahel, kes on minu e-poest, Tallinn..

Loe lisa...

ÕNNETUSTE ÄRAHOIDMINE LÄBI ENDA KAITSEINGLI

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Kaitseingel on hing, kes on terve elu vältel meie kõrval, aeg-ajalt ta rändab teistesse dimensioonidesse, kuid pidevalt ta leiab aega meie külastamiseks. Kui inimese enda Aura on Inglitele vastuvõtlik ja erinevaid Inglite kristalle kantakse, siis kaitseingel käib neid tihedamini külastamas, kui neid, kelle Aura ei ole Inglitele vastuvõtlik. Kaitseingel on antud meile meie kaitsmiseks, juhatamiseks, nõu andmiseks, toetamiseks ja abikäeks.   Kaitseingli üheks ülesandeks on säästa sind ohtude ja õnnetuste eest, mis saatusesse kirjutatud ei ole olnud. Me sünnime teatud saatuse..

Loe lisa...

KUU VIIMANE VEERAND JA NÄDALA KOSMILINE ENNUSTUS

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mida tulevane nädal endaga kaasa toob ja milline Kuu faas meid sellel nädalal kõige enam mõjutab. Täna on küll taevas külluslik Täiskuu, kuid nagu Tulekuke aasta ikka sunnib kõiki alati ajast ette ruttama. Seega tutvustan teile järgmise nädala ilusti ära ja siis hakkan tänasest Täiskuust veel maksimumi võtma. Seda tee kindlasti ka sina!   KUU VIIMANE VEERAND "VANA AASTA ÄRA SAATMINE"   Kuu viimase veerandi loomine toimub 10. detsembril, see on selle aasta viimane Kuu faas, mis on sellise mõjuga. See tähendab seda, et sed..

Loe lisa...

ÖÖKULL - HINGE TOOTEM

by in UUDISED, HINGEDE TOOTEMID .

  Kas sulle meeldivad öökullid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad öökullid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!   Öökull sümboliseerib intuitsiooni ja selle õigesti ära kasutamist, kontakti hingede maailmatega. Öökull on väga tark ja oskab lugeda hinges olevaid mõtteid ja kavatsusi.   HINGE TOOTEM   Inimesed on rännanud enda eelmistes eludes l..

Loe lisa...

KORIDOR - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes maja ja tubade nägemine on väga tavaline ning seda võib sul elu jooksul tihti ette tulla, kui näed selle sarnaseid unenägusid. Kuid igal erineval toal majas on oma erinev tähendus, mida see sulle läbi unenäo rääkima tuleb. Seega, kui näed konkreetset tuba unes, siis tõlgenda see tuba enda jaoks ära. Maja kohta eraldi saad lugeda SIIT.   Koridor üleüldiselt ja vägagi lühidalt kokku võttes sümboliseerib muudatusi. Kas häid või halbu muudatusi, sellest saad aru siis, kui terve unenäo detailselt endale lahti seletad. Palun jäta meelde see, et unenägu seletatakse otsast lõ..

Loe lisa...

JUUKSED - INIMESE TARKUS, ÕPPETUNNID JA SPIRITUAALSUS

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Juuksed on osa meie kehast ja mitte ainult meile antud ilu ning soojuse hoidmise jaoks. Juuksed kannavad endaga kaasas meie tarkust, õppetunde ja spirituaalsust. Juuksed on nagu informatsiooni allikaks, mis on seotud meie läbielamiste, õpitud õppetundidega ja omandatud oskustega.   Oled sa kunagi mõelnud selle peale, et ka juustel võib olla spirituaalne tähendus ja kuidas võib juuste lõikamine meid hingelise poole pealt mõjutada?   Jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, mida mina juuste kohta tean.   Juuksed kasvavad ja läbi oma kasvamise need mitte a..

Loe lisa...

KUIDAS UNENÄGUSID TÕLGENDADA JA NEID MÕISTA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unenägude maailm on imeline maailm ja igalühel on võimalik unenägusid näha ning nende käest vastuseid saada. Unenäod on seotud meie spirituaalse kehaga, meie hinge ja alateadvusega. Unenäod kingitakse meile selleks, et me võtaksime nendest õppust. Unenäod võivad olla nii jutustused meie alateadvusest, kui ka ettekuulutused. Need võivad rääkida meile sellest, mida me millegi või kellegi vastu tunneme ja need võivad tuua visioone ka tuleviku kohta. Kõikidel inimestel on võimalus näha unenägusid, mis seletavad meile meie alateadvuses olevaid emotsioone ja samuti ka neid, mis on ett..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 27

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

KÜLLUSLIK TÄISKUU

by in UUDISED .

  Pikka aega ei ole olnud sellist Täiskuud, mis oleks olnud seotud külluse, rahaga, materiaalse õnne või tööeduga. Nüüd selle aasta viimane Täiskuu on täpselt selle kõigega seotud. On aeg, kus sa saad teele saata enda unistusi ja soove, mis on seotud materiaalsuse ning küllusega. Täiskuu tuleb koos enda küllusliku väega ja kui sa soovid sellest külluslikust väest osa saada, siis võta see Täiskuu õigesti vastu.   Küllusliku Täiskuu päev on pühapäeval, 3. detsembril.   Täiskuu energiaga hakatakse maagiaid/rituaale tegema juba 2. detsembril ja neid võib teha ka 4...

Loe lisa...

ENDA ERIALA ÜLES LEIDMINE - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Enda eriala üles leidmise maagia on mõeldud sinu jaoks, kui sa soovid teada saada seda, millist erialast teed pidi sa peaksid kõndima. See on maagia, mis aitab sul selgusele saada, kas see, mida sa teed täna, on sinu õige tee. See aitab kahtlused ja kõhklused sinu teelt eemaldada, tuues sulle selguse ja teadmise, mis on seotud erialase valikuga. Kui sa ei ole veel ü..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 2 JA 3 PIDEV NÄGEMINE

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Olen eelnevalt kirja pannud selle kohta, mida tähendavad Ingli numbrid 2 ja 3 kombinatsioon 23, 232 ja 223 vormis. Täna seletan ma lahti kõik selle, miks sa pidevalt näed number 2 ja 3 kombinatsiooni. Miks Inglid alailma saadavad sulle märke kellaaja peal, milleks on 22:33, 23:23, 23:33 või sinu arve poes on pidevalt 22.33. Kui Inglid hakkavad sulle märguandeid saatma konkreetsete numbritega, nende numbrite kombinatsioon on pidevalt üks ja sama, siis selle sees peitub väga suur sõnum.   Kas sa näed pidevalt number 2 ja 3 kombinatsioone ning need numbrid käivad alailma..

Loe lisa...

OTSIMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Oled sa enda unenäos kunagi kedagi või midagi taga otsinud ja kas sa oled soovinud teada saada, mida selline unenägu tähendada võis?   Kui jah, siis ma annan sulle veidi vihjeid selle kohta, mida see tähendab, kuid täieliku tähenduse pead sa ise üles leidma. See tähendab seda, et otsimise unenäo seletamise juures on väga oluline mäletada seda, keda või mida sa otsisid. Sa pead meenutama väga detailselt seda, kus sa olid, kellega koos sa olid, mis tunded sind valdasid ja mis tegevused/sümbolid veel selles unenäos olid. Seda kõike sellepärast, et need aitavad sul täielikult ..

Loe lisa...

HALL VÄRVUS SILMADES - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Silmade värvus ei pea olema alati ühevärviline, vaid need võivad olla ka mitmevärvilised. Tihtipeale on näiteks sinistes silmades hallikas varjund, täpid või mõni osa silmast on hallika tooniga. Kui sinu silmad on teist värvi, kui hallid, kuid sinu silmades esineb ka hallikat tooni, siis sellel samal hallikal toonil on ka oma spirituaalne energia, mida see sulle edasi annab. Kui sul on kirjud silmad, siis sa pead lugema mõlema värvuse tähendust, et mõista, milline sinu hing on. See värvus, mis silmades domineerib, selle värvuse omadused on sinus võimsamad ja esiletungivamad. Kui sul ..

Loe lisa...

TIIGRISILM - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

KUI SA KUULED TELEFONIHELINAT, KUID KEEGI EI HELISTAGI

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Olen eelnevalt kirjutanud artikli selle kohta, mida tähendab see, kui sa kuuled, et keegi hüüab sinu nime, kuid kedagi ei ole, kes sinu nime saaks hüüda. Selle artikli leiad SIIT. Kuid võib olla ka olukord, kus sa kuuled telefoni helisemas, kuid tegelikult telefon ei helise ja ka keegi ei ole sulle helistanud. Kas sa oled enda käest küsinud, et mida selline valekuulmine võib tähendada? Tegelikult aga see ei ole valekuulmine, sellel on täpselt sama moodi olemas oma tähendus nagu on sellel, kui sa kuuled, et keegi hüüab sinu nime, kuid mitte keegi seda tegelikult ei teinud. &nb..

Loe lisa...

SOOVIDE TEELE SAATMISE AEG - KOSMILINE ENNUSTUS

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma selle kohta, mida toob tulevane nädal meie eludesse. Iga nädal on erinev ja seda väga lihtsal põhjusel, kuna iga päev muutub Kuu faas ja tähtede seisud. Jagan sulle vihjeid selle kohta, milline nädal on tulemas ja kuidas sa saaksid seda enda jaoks võimalikult maksimaalselt ära kasutada. Igal nädalal on oma iseloom, mida sa võiksid teada.   18. novembril oli Noore Kuu loomine ja sellega avanesid Inglite portaalid. Kes vähegi on energiatele tundlikud, pidid tegelikult portaalide avanemist tundma. Kui sa oled kosmilistele energiatele tundlik, siis ..

Loe lisa...

AMETÜST - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

LÄBI UNE KÜSIMUSELE VASTUSE SAAMINE

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Igaüks meist soovib teada saada vastuseid väga paljudele erinevatele küsimustele, mis peas ringi käivad ja mis eluliselt olulised on. Küsimused jälitavad igaüht meist ja vastuseid otsime me kõik. Kuna mina ei jõua igaüheni vastuseid andma tulla, siis jagan ma häid viise selle kohta, kuidas ise vastusteni jõuda. Mis saab olla veelgi parem, kui ise jõuda vastuseni ja osata enda küsimustele ise vastata. Seega soovitan sul hakata praktiseerima ühte väga head kanaldumise võtet, mis aitab sul küsimustele vastuseid tuua.   Mulle meeldib suunata inimesi vaatama oma unenä..

Loe lisa...

TULEKUKE AASTA ÄRASAATMINE - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Tulekuke aasta ärasaatmise üldseanss on mõeldud sulle, kui sa tunned, et sa soovid selle aasta mured ja energia ära saata. Seda nii, et järgmine aasta ehk Koera aasta saaks tulla sinu jaoks parem ja õnnelikum. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   Minu ülesandeks sellel seansil on sind inspireerida, motiveerida ja sulle jagada häid ideid, kuidas Tulekuke aasta ära saata.   1. Neljapäeval, 23. novembril kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30)   SEE SEANSIÕHTU ON VIIMANE ÜLDSEANSS, MILLE MA SELLEL AASTAL..

Loe lisa...

PÄEVALILLESEEMNED - PÄIKESEPÕIMIKU JA KEHA TERVENDAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Päevailleseemned on kasulikud väga erineval tasandil. Nagu mulle meeldib jutustada sellest, kuidas taimed saavad sind aidata spirituaalsel ja füüsilisel tasandil, siis ka päevalilleseemnete kohta jagan sulle mõtteid nende mõlema külje pealt. Päevalilleseemned on eestlaste jaoks lihtsasti kätte saadaval ja neid saab ka ise enda tarbeks kasvatada.   Kui sul tekib ühtäkki meeletu isu päevalilleseemnete järgi, siis on see märk sinu alateadvuselt, et sul on vaja selle käest saada tervendust. Olgu selleks tervenduseks, siis päevalillede poolt pakutav spirituaalne vägi või nende ..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 3333 PÕHJALIKUM SELETUS

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid ümbritsevad meid igal pool ja kui sa oled vähegi rohkem avatud Inglite energiatele, siis nad abistavad sind läbi numbrite kombinatsioonide saatmise. See käib nii, et nad suunavad sinu mõtte ja pilgu täpselt õigel ajal kella vaatama. Näitavad liikluses olles sulle ühesuguseid auto numbrimärke või juhatavad tähelepanu täpselt ühesugustele maja numbritele. Sa hakkad ise märkama neid numbreid ja kui sa näed mõnda numbrit ning see jääb sinul kuidagi viisi kripeldama, siis see on märguanne sinu Inglitelt. Usu mind sa tunned ära, kui need numbrid saadetakse märkidena sinu ellu. 333..

Loe lisa...

NOORE KUU LOOMINE LOOB ÜHENDUSE INGLITE MAAILMAGA

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis tulevane nädal toob, millised on meid ümbritsevad kosmilised energiad ja milleks jaoks on sellel nädalal soodne aeg.   Sellel korral avanevad Inglite jaoks soodsad energiaväljad, mis on portaalideks meie ja meie Inglite vahel. Kuid sellel korral avanevad veidi erinevad energiaväljad sellest, millised tavaliselt on nüüd siin paari aasta jooksul avanenud.    Sellel korral avanevad väljad, mis on soodsad meie kaitseinglite ehk peainglite väljatulekuks. Sellele annab jõudu kaasa 18. novembril Noore Kuu loomine Skorpionis..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - LÕVI JA VÄHK

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Lõvi ja Vähk ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas seda suhet koos hoida, kus iseennast tagasi hoida, kus kompromisse teha, kus aktiivsem olla ja kõike seda, kuidas seda suhet harmooniasse viia.   "Kui Päike ja Kuu saavad kokku!"   Lõvi ja Vähi suhtekooslus on väga huvitav juba sellepärast, kuna neid kahte sodia..

Loe lisa...

VÕIDA ENDALE SELENIIDIST KÜÜNLAALUS

by in UUDISED .

  Käimas on loos, kus jagan välja enda armsate klientide vahel välja 9 Seleniidist küünlaalust. Loosis osalevad kõik e-poest, Tallinna Butiigist ja Kuressaare Butiigist soetatud ostud. E-poe ostud osalevad automaatselt loosis ja kõik ostud, mis Butiikidest kohapealt soetatakse, nende jaoks tuleb teil ise loosisedel ära täita. Loosisedeli saate kassast.   Kingituste tegemine on üks minu lemmiktegevusi ja mis kõige imelisem, kingituseks on kristallid! Kristallid on väärtuslikud, annavad inimese hingele jõudu ja tervendust.   SELENIIDI LOOS KESTAB 10. NOVEMBRIST - ..

Loe lisa...

KAALUD LAPSENA - TEMA ERILINE ISELOOM

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kas sina kasvatad enda kodus väikest Kaalude poissi või tüdrukut? Või sa oled ise kord olnud väike Kaalud? Igatahes jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, milline on seitsmes sodiaak Kaalud väikse lapsena ja beebieas. Kuidas ema-isa peaksid tema erilisi külgi mõistma ja kuidas temaga harmoonias koos elada.   Väike Kaalu beebi on üks lähedustotsivamaid beebisid üldse. Seda selles mõttes, et temale on pidevalt vaja tähelepanu pöörata. Kaalude laps on see, kes vajab ema, isa, vendade-õdede ja vanaemade-vanaisade lähedust. Kui ta lähedust ei saa, siis ta võib sellest ka draama t..

Loe lisa...

SAJAJALGNE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kindlasti oled sa mingi aeg unes erinevat sorti putukaid näinud. Putukate unes nägemine ei too üldiselt mitte midagi head sulle ja see nägemus on pigem hoiatava alatooniga. Küll aga on igal erineval putukal oma konkreetne tähendus, miks see sinu unenägudesse end ilmutab. Kui sa oled enda unes sajajalgseid näinud, siis seleta see unenägu enda jaoks lahti.   Sajajalgne sümboliseerib sinu isiklikke tundeid millegi konkreetse suhtes. Tunded, mis on seotud kõrvale heitmise või tähelepanuta jäämisega. Igatahes sümboliseerib sajajalgne midagi negatiivset, mida sa millegi kohta tu..

Loe lisa...

UNISTUSE TEELE SAATMISE RITUAAL

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Kas sa soovid, et sinu unistus või unistused läheksid täide? Kui jah, siis võid proovida selle teele saatmiseks spetsiaalset rituaali valmistada. Nõiduslik maagiatöö aitab sinu soovidel täituda ja rituaalide tegemine annab lisajõudu selleks, et need täituda saaksid. Rituaalide tegemist kasutatakse selleks, et enda sees olevaid unistusi õigesti enda Auraväljast tuleviku poole teele saata. See on viis, kuidas sa saad unistuse kanaldada täpselt õigesse kohta, et see tuleviku jaoks endale ruumi saaks teha.   Seda sama rituaali võid teha enda elu jooksul nii palju, kui sul sell..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 6

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

NÄDALA KOSMILINE VÄGI JA KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma selle kohta, milline tulevane nädal on, milline Kuu faas on kõige domineerivam ja jagan nõuandeid selle nädala jaoks.   Selle nädala Kuu faas, mida sa peaksid jälgima on Kuu viimase veerandi loomine. See päev on reedel, 10. novembril ja sellel ajal tehakse erinevaid rituaale ning maagiaid, mis aitaksid sul soovitud elementidest enda elust vabaks lasta. See on Kuu faas, kus jäetakse minevik selja taha, kus tehakse kellegiga rahu, lõpetatakse kahjulikud harjumused ära ja kinnitatakse kindlasti midagi minevikku. Seda selleks, et see sama asi sinu e..

Loe lisa...

KOOKOSÕLI - HINGE JA KEHA TURGUTAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Kookosõliga kostita enda hinge ja keha, et terve nii seest kui ka väljast olla. Ole enda keha parim kaaslane ja anna sellele seda, mida see vajab. Toitu teadlikult ja väärtusta enda vaimset ning füüsilist keha. See on viis, kuidas sa saad olla terve nii seest kui väljast. Kookosõli on üks imeturgutajatest, mis võiks sinu elust läbi käia ja aeg-ajalt end menüüs ilmutada. Tervislikke toiduaineid on väga palju, tähtis on see, et need tervise allikad saaksid kordamööda sinu elus koha leida. Kas sa oled kookosõli varem tarvitanud? Kui mitte, siis oled millestki väga vä..

Loe lisa...

LASTEAED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kui sa soovid enda unenägudele seletusi leida ja täielikult mõista, mida sinu unenägu sulle tuli ütlema, siis ennekõike sa pead enda nägemuse täielikult enda jaoks lahti seletama. Sa pead täiesti detailselt kõikidele sümbolitele tähenduse leidma ja koos oma emotsioonide ning tegevustega need üheks looks endale jutustama. Seega unenägusid seletades ole väga täpne, et sul oleks nendest kasu.   Kui sa ei ole viimasel ajal pidanud lasteaia teemal palju teiste inimestega vestlema ja kui sa ei ole väga selle teema sees olnud, siis see on sümbolism, mille sa pead enda unenäo..

Loe lisa...

INTUITSIOON - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Intuitsiooni maagia on mõeldud selle jaoks, et see maagia avaks sinu intuitsiooni arenema. Nendes kolmes kristallis on olemas kõik vajalik selleks, et sinu intuitsioon saaks jõudu juurde. Iga inimese ja kaasa arvatud sinu intuitsioon peab pidevas arengus olema. See on eluks vajalik energia ja jõud, mis aitab meil elus õigeid otsuseid vastu võtta. Kui sinu intuitsioo..

Loe lisa...

LIUGU LASKMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes võid sa näha väga erinevaid tegevusi, küll kukkumisi, ehmumisi, lendlemist, kui ka näiteks liugu laskmist. Sellistel tegevustel on kõikidel omad tähendused ja kui need sinu unenägudesse ilmuvad, siis neil on sulle midagi tähtsat edasi öelda. Tea enda unenägude tähendusi ja mõista iseennast paremini.   Liugu laskmine kõrgelt mäe või mõne teise suurema objekti pealt ilma hirmuta ja koos enesekindlusega, see viitab sellele, et sa hakkad midagi iseendas avastama. See nägemus tuleb sinu unenägudesse siis, kui sa hakkad millegi suurema poole liikuma ja end are..

Loe lisa...

KRISTALLIDE MAAILMA SISENEMINE - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Alustan täiesti esmakordselt selliste üldseansside ehk loengutega, kus ma hakkan teile tutvustama kristallide maailma, et viia teid sügavale kristallideni ja avada teie teadmisi selle teema kohta. Esimene seanss on mõeldud kristallide maailma tutvustamiseks, kus ma võtan üldseansi käigus läbi kõik vajaliku ja peamise, mida selle maailma kohta sa võiksid teada. Kui sa soovid kristallide maailma rohkem mõista, osata neid enda kasuks ära rakendada ja mõista, mida kõike nendega saab teha, siis soovitan sul täiesti algusest peale osaleda minu kristallide temaatilistel loengutel. L..

Loe lisa...

SINU KEHA ON SINU TEMPEL JA AINUKE KODU, KUS SA ELAMA PEAD

by in UUDISED, TERVIS .

  Täna soovin ma rääkida sulle oma mõtteid sellest, kui oluline ja tähtis peab olema ning ongi sinu keha sinu jaoks. Sinu keha on sinu tempel ja ainuke kodu, kus sa elama pead. See on kodu, mida sa pead hoidma iga hinna eest tervena. Tervena mitte ainult selle füüsilises mõttes, vaid ka vaimses mõttes. Enda mõtteid jagan sulle selleks, et sind motiveerida ja edasi tõugata tervema mina isiksuse poole. Olgu see lihtsalt sulle inspiratsiooniks ja kui sa tunned, et sa ei toitu enda keha jaoks tervislikult, siis loe minu motivatsiooni ning sea end uuesti taas õigele rajale.   E..

Loe lisa...

TÄISKUU TOOB ARMASTUST JA ROMANTIKAT

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, millise väe ja energiaga tuleb tulevane nädal. Ka selle kohta, milline Kuu faas meid kõige enam mõjutab ja millist energiat tähtede seis meile annab. Seda selleks, et sa saaksid enda nädalat ilusti enda kasuks ära kasutada.   Selle nädala peamiseks ja kõige olulisemaks energiaks on see, mis Täiskuu meile annab. Sellel korral loob end Täiskuu 4. novembril ja seda Sõnnis. See aga omakorda tähendab seda, et aeg on armastuseks, romantikaks, intuitsiooni võimendamiseks ja suhete parandamiseks ning loomiseks. Kõik keerleb seekord ümber suhete..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - ISEENDA SÜNNIKUUPÄEVA NÄGEMINE

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Ingli sõnumid on seotud konkreetsete numbrite või numbrite kombinatsioonidega ning nende pideva nägemisega. Meie enda kaitseinglil, lisainglitel ja hingedel on oskus meiega suhelda läbi numbrite. Igal numbril on oma tähendus, numbrite taga peituvad salapärased sõnumid, mida just nemad meile meie abistamiseks ning toetamiseks saadavad. Ma olen eelnevalt kirja pannud väga paljude erinevate numbrite ja numbrikombinatsioonide kohta ning nende sõnumid sulle lahti seletanud. Kuid väga tihti on minu juurde tuldud küsimusega selle koha pealt, kus soovitakse, et ma seletaksin lahti selle, mid..

Loe lisa...

SATURN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Planeetide unes nägemine on väga tähendusrikas ja igal erineval planeedil või taevakehal on oma eriline sõnum. Unes sümbolina võib inimene näha väga erinevaid elemente ja kui sa ühel hetkel hakkad ise enda unenägudele rohkem rõhku osutama, siis sa hakkad ka seda tähele panema kui kummalisi asju sa võid unes näha. Kui sa oled unes Saturni näinud, siis sellel on sinule midagi olulist edasi öelda.   SATURN sümboliseerib sinu tugevust, vastupidavust ja oskust millegiga võidelda. Saturn tuleb sinu unenägude maailma siis, kui sellel on näiteks sulle teavitada, et sa ol..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - KAKSIKUD JA VÄHK

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat, kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülem..

Loe lisa...

HALLOWEEN - NÕIDUSLIK SAMHAIN

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

      Halloween on üks minu vaieldamatult lemmikumaid pühasid ja keltide traditsioone, mida ma tähistan igal aastal. Olen selle tähistamise toonud ka teile veidi lähemale ja seda mitmeid aastaid juba suuremalt koos paljude inimestega vastu võtnud. Kuid mis see Halloween siis ka on ja miks see nii tähtis on?   Halloween ehk Samhain on keltide traditsiooniline püha, mida hakati juba üle 2000 aasta tagasi pidama. See on püha, millega saadetakse valguse ehk suveaeg minema ja millega võetakse vastu pimeduse ehk talvine periood. Samhaini peetakse kahel päeval. Esim..

Loe lisa...

KÄEVALU - MÜSTILINE SÕNUM SINU ALATEADVUSELT

by in UUDISED, TERVIS .

  Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sul väga kummalisel hetkel hakkavad käed või käsi valutama. Sellisel hetkel, kus sa ei ole otseselt ennast füüsiliselt üle pingutanud ja kus sul ei ole seljataga olnud mõnda käega seotud traumat. Sellisel juhul ei pruugi olla sinu käevalu füüsilisest probleemist tingitud. Sellisel juhul võib see valu olla seotud sõnumiga, mida sinu enda alateadvus soovib sulle edasi anda. Meie keha koosneb nii füüsilisest kui ka vaimsest energiast. Seega me ei saa enda keha tõlgendada vaid füüsiliselt, nii nagu enamus inimesi on seda harjunud tegema. Keha..

Loe lisa...

ENDA TERVISE KOKKU VÕTMISE AEG - NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, milline tuleb järgmine nädal ja milline Kuu faas meid kõige enam mõjutab. Selle nädala peamiseks teemaks on tervis ja enda keha eest hoolitsemine. Tänu sellele Kuu faasile ja kosmilistele seisudele on kõik inimesed avatud muutuma. Muutuma just selles suunas, et end tervemaks ja tervislikumaks muuta. Selle energia aktiveerib kõige enam laupäeval end loov Kuu esimene veerand. Küll aga hakkad sa iga päev laupäevale lähenedes tundma, et sa soovid enda menüüs ja enda elustiilis korrektuure teha. Seega tuleb väga hea ja kasulik periood, mida tuleks kind..

Loe lisa...

OMA ANDE ÜLES LEIDMINE JA VALE ANDE TUVASTAMINE

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Iga inimene küsib vähemalt korra enda elu jooksul iseenda käest seda: "Mis on minu anne, mis on see, mida ma kõige enam oskan teha või mille nimel ma peaksin siin elus vägagi isiklikul tasandil pingutama?". Kindlasti oled ka sina seda enda käest küsinud ja kui mitte ühe korra, siis võib-olla on just see teema sinu hinges vägagi aktuaalne. Ma hea meelega jagan sinuga inspireerivaid ja motiveerivaid mõtteid, mis mul selle teema kohta öelda on. Aidates sul veidigi lähemale jõuda enda ande üles leidmisele, kui ka vabastada sind näiteks uskumast midagi, mille jaoks sa tegelikult loodud ei..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 4

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

PANTER - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

Metsikute loomade unes nägemine on väga tavaline, kuid konkreetsete loomade unes nägemine on juba haruldane. Kui sa oled lihtsalt metsikuid loomi näinud, kus sa ei tuvastanud loomade liike, siis sellele unenäole leiad seletuse SIIT. Kuid kui sa nägid haruldast pantrit, siis sellel on oma eriline tähendus.   Panter, kes on loomu poolest väga graatsiline, kaval, tugev, salapärane, kõike teadev ja alati kõigist samm ees, toob sulle igas erinevas kontekstis hoopis teistsuguse tähenduse. Seega enda unenäo tõlgendamisel ole väga täpne. Vastasel juhul sa tõlgendad enda nägemust endale..

Loe lisa...

MISSIOONI HINGESUGULASED

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Hingesugulase liike on väga palju erinevaid ja ma olen eelnevalt ka mitmetest kirjutanud. Hingesugulus on see, kui saatuse poolt on kokku määratud erinevad inimesed üksteise ellu konkreetse põhjuse ja eesmärgiga. Hingesugulase liike on väga palju erinevaid ja kõik need ei ole sugugi romantilised. Täna räägin ma sulle sellest, kes on missiooni hingesugulased ja mis on nende ühine eesmärk.   Missiooni hingesugulased ei ole kaks erinevat inimest üksteisele, vaid missiooni hingesugulase alla kuuluvad mitmed inimesed, kes on üksteisega ühel ja samal eesmärgil seotud. Üldiselt k..

Loe lisa...

UUED ALGUSED - NOORKUU JA NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, milline tulevane nädal tuleb ja milline Kuu faas meid kõige enam sellel nädalal mõjutab. Loomulikult ka sellest, millise väega Kuu on, et sa teaksid, millistele tegevustele, rituaalidele ja maagiatele end pühendada.   Sellel nädalal loob end Noorkuu ja seda juba neljapäeval, 19. oktoobril. Sellel korral toob Noorkuu meie ette võimaluse, millest igaüks peaks kinni haarama ja vähemalt see, kes soovib enda ellu muudatusi või võimalusi tuua. Oktoobri kuu Noorkuu annab võimaluse igale ühele meist enda ellu uuendusi ligi kutsuda. Avaneb portaal, m..

Loe lisa...

KOER - HIINA ASTROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjutavad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Koera kohta ja sa oled Koer, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aa..

Loe lisa...

KAEV - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kaevu unes nägemine on väga haruldane, kuid sinu unenäod võivad sind üllatada ja väga palju selliseid elemente sinu nägemustesse tuua, mille peale võib sul küsimus tekkida, et kes selliseid asju küll unes võiks näha. Kuid tõepoolest on võimalik ka kaevu unes näha.   Kaev lühidalt kokku võttes sümboliseerib sinu sügavaid tundeid millegi suhtes. Emotsioone, mis on väga sügavad ja väga jõulised. Kuid et mõista selle sõnumi täielikku tähendust, seleta kaevu sümbolism enda jaoks lahti.   Kui sa näed unes kaevu, siis see võib viidata kahele erinevale asj..

Loe lisa...

KOTKAS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kotkas võib sinu unenägudesse tulla ja kui see tuleb, siis see tegelikult on küllaltki haruldane hetk. Ma ei ole väga palju kokku puutunud inimestega, kes kotkast unes on näinud, küll aga on nähtud ja seetõttu kirjutan ma ka selle unenäo tõlke. Kotkas ise sümboliseerib väga häid elemente ja emotsioone. Kotkas sümboliseerib kõrgemaid energiaid ehk vägesid, võimu, oskust iseenda eest seista, head õnne ja tugevust. Tõlgi ära enda unenäo tähendus, mis on kotkaga seotud ja ka teised sümbolid, mida unes nägid. Seda selleks, et sa saaksid täielikult aru sellest, miks kotkas sinu nägemustess..

Loe lisa...

VILJAKAD IDEED - KÜLLUSE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu ellu tuleks teatud soovile täitumine. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja teatud signaale, mis suunatakse läbi maagia õigesse kohta. Tänu sellele säilib konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ihaldatud tulemust tuua.   Viljakate ideede külluse maagia on selleks, et see avaks sinu meeli ideedele, inspiratsioonile ja motivatsioonile, mis aitaksid sinu elu materiaalsemat külge parandada, tuues sulle väga häid ja viljakaid ideid. Selliseid ideid, mis aitavad sul raha ..

Loe lisa...

KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE JA SELLE NÄDALA ENNUSTUS

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, millised on tulevase nädala kosmilised energiad, mille jaoks on soodne periood, mille jaoks ebasoodne ning milline kuu faas langeb selle nädalaga kokku.   KUU FAAS - Kuu viimase veerandi loomine 12. oktoobril.   Kuu viimase veerandi loomine toimub neljapäeval, 12. oktoobril ja seega on soodne aeg teha just selliseid erinevaid rituaale ja maagiaid, mida selle kuu faasi ajal tehakse. Näiteks küünlaid põletatakse sellise sooviga, et millestki konkreetsest lahti saada. Soovitakse teatud asjade elust kadumist. Tehakse su..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - AMBUR JA KALJUKITS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uus sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina o..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 7

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja