UUDISED

AMETÜST - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

LÄBI UNE KÜSIMUSELE VASTUSE SAAMINE

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Igaüks meist soovib teada saada väga paljudele erinevatele küsimustele vastuseid, mis peas ringi käivad ja mis eluliselt olulised on. Küsimused jälitavad igaüht meist ja vastuseid otsime me kõik. Kuna mina igaüheni ei jõua vastuseid andma tulla, siis jagan ma häid viise selle kohta, kuidas vastusteni ise jõuda. Mis saab olla veelgi parem, kui ise jõuda vastuseni ja osata enda küsimustele ise vastata. Seega soovitan sul hakata praktiseerima ühte väga head kanaldumise võtet, mis aitab sul küsimustele vastuseid tuua.   Mulle meeldib inimesi suunata enda unenägude maailma pool..

Loe lisa...

TULEKUKE AASTA ÄRASAATMINE - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Tulekuke aasta ärasaatmise üldseanss on mõeldud sulle, kui sa tunned, et sa soovid selle aasta mured ja energia ära saata. Seda nii, et järgmine aasta ehk Koera aasta saaks tulla sinu jaoks parem ja õnnelikum. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   Minu ülesandeks sellel seansil on sind inspireerida, motiveerida ja sulle jagada häid ideid, kuidas Tulekuke aasta ära saata.   1. Neljapäeval, 23. novembril kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30)   SEE SEANSIÕHTU ON VIIMANE ÜLDSEANSS, MILLE MA SELLEL AASTAL..

Loe lisa...

PÄEVALILLESEEMNED - PÄIKESEPÕIMIKU JA KEHA TERVENDAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Päevailleseemned on kasulikud väga erineval tasandil. Nagu mulle meeldib jutustada sellest, kuidas taimed saavad sind aidata spirituaalsel ja füüsilisel tasandil, siis ka päevalilleseemnete kohta jagan sulle mõtteid nende mõlema külje pealt. Päevalilleseemned on eestlaste jaoks lihtsasti kätte saadaval ja neid saab ka ise enda tarbeks kasvatada.   Kui sul tekib ühtäkki meeletu isu päevalilleseemnete järgi, siis on see märk sinu alateadvuselt, et sul on vaja selle käest saada tervendust. Olgu selleks tervenduseks, siis päevalillede poolt pakutav spirituaalne vägi või nende ..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - NUMBER 3333 PÕHJALIKUM SELETUS

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

Inglid ümbritsevad meid igal pool ja kui sa oled vähegi rohkem avatud Inglite energiatele, siis nad abistavad sind läbi numbrite kombinatsioonide saatmise. See käib nii, et nad suunavad sinu mõtte ja pilgu täpselt õigel ajal kella vaatama. Näitavad liikluses olles sulle ühesuguseid auto numbrimärke või juhatavad tähelepanu täpselt ühesugustele maja numbritele. Sa hakkad ise märkama neid numbreid ja kui sa näed mõnda numbrit ning see jääb sinul kuidagi viisi kripeldama, siis see on märguanne sinu Inglitelt. Usu mind sa tunned ära, kui need numbrid saadetakse märkidena sinu ellu. 333..

Loe lisa...

NOORE KUU LOOMINE LOOB ÜHENDUSE INGLITE MAAILMAGA

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis tulevane nädal toob, millised on meid ümbritsevad kosmilised energiad ja milleks jaoks on sellel nädalal soodne aeg.   Sellel korral avanevad Inglite jaoks soodsad energiaväljad, mis on portaalideks meie ja meie Inglite vahel. Kuid sellel korral avanevad veidi erinevad energiaväljad sellest, millised tavaliselt on nüüd siin paari aasta jooksul avanenud.    Sellel korral avanevad väljad, mis on soodsad meie kaitseinglite ehk peainglite väljatulekuks. Sellele annab jõudu kaasa 18. novembril Noore Kuu loomine Skorpionis..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - LÕVI JA VÄHK

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Lõvi ja Vähk ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas seda suhet koos hoida, kus iseennast tagasi hoida, kus kompromisse teha, kus aktiivsem olla ja kõike seda, kuidas seda suhet harmooniasse viia.   "Kui Päike ja Kuu saavad kokku!"   Lõvi ja Vähi suhtekooslus on väga huvitav juba sellepärast, kuna neid kahte sodia..

Loe lisa...

VÕIDA ENDALE SELENIIDIST KÜÜNLAALUS

by in UUDISED .

  Käimas on loos, kus jagan välja enda armsate klientide vahel välja 9 Seleniidist küünlaalust. Loosis osalevad kõik e-poest, Tallinna Butiigist ja Kuressaare Butiigist soetatud ostud. E-poe ostud osalevad automaatselt loosis ja kõik ostud, mis Butiikidest kohapealt soetatakse, nende jaoks tuleb teil ise loosisedel ära täita. Loosisedeli saate kassast.   Kingituste tegemine on üks minu lemmiktegevusi ja mis kõige imelisem, kingituseks on kristallid! Kristallid on väärtuslikud, annavad inimese hingele jõudu ja tervendust.   SELENIIDI LOOS KESTAB 10. NOVEMBRIST - ..

Loe lisa...

KAALUD LAPSENA - TEMA ERILINE ISELOOM

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kas sina kasvatad enda kodus väikest Kaalude poissi või tüdrukut? Või sa oled ise kord olnud väike Kaalud? Igatahes jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, milline on seitsmes sodiaak Kaalud väikse lapsena ja beebieas. Kuidas ema-isa peaksid tema erilisi külgi mõistma ja kuidas temaga harmoonias koos elada.   Väike Kaalu beebi on üks lähedustotsivamaid beebisid üldse. Seda selles mõttes, et temale on pidevalt vaja tähelepanu pöörata. Kaalude laps on see, kes vajab ema, isa, vendade-õdede ja vanaemade-vanaisade lähedust. Kui ta lähedust ei saa, siis ta võib sellest ka draama t..

Loe lisa...

SAJAJALGNE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kindlasti oled sa mingi aeg unes erinevat sorti putukaid näinud. Putukate unes nägemine ei too üldiselt mitte midagi head sulle ja see nägemus on pigem hoiatava alatooniga. Küll aga on igal erineval putukal oma konkreetne tähendus, miks see sinu unenägudesse end ilmutab. Kui sa oled enda unes sajajalgseid näinud, siis seleta see unenägu enda jaoks lahti.   Sajajalgne sümboliseerib sinu isiklikke tundeid millegi konkreetse suhtes. Tunded, mis on seotud kõrvale heitmise või tähelepanuta jäämisega. Igatahes sümboliseerib sajajalgne midagi negatiivset, mida sa millegi kohta tu..

Loe lisa...

UNISTUSE TEELE SAATMISE RITUAAL

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Kas sa soovid, et sinu unistus või unistused läheksid täide? Kui jah, siis võid proovida selle teele saatmiseks spetsiaalset rituaali valmistada. Nõiduslik maagiatöö aitab sinu soovidel täituda ja rituaalide tegemine annab lisajõudu selleks, et need täituda saaksid. Rituaalide tegemist kasutatakse selleks, et enda sees olevaid unistusi õigesti enda Auraväljast tuleviku poole teele saata. See on viis, kuidas sa saad unistuse kanaldada täpselt õigesse kohta, et see tuleviku jaoks endale ruumi saaks teha.   Seda sama rituaali võid teha enda elu jooksul nii palju, kui sul sell..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 6

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

NÄDALA KOSMILINE VÄGI JA KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma selle kohta, milline tulevane nädal on, milline Kuu faas on kõige domineerivam ja jagan nõuandeid selle nädala jaoks.   Selle nädala Kuu faas, mida sa peaksid jälgima on Kuu viimase veerandi loomine. See päev on reedel, 10. novembril ja sellel ajal tehakse erinevaid rituaale ning maagiaid, mis aitaksid sul soovitud elementidest enda elust vabaks lasta. See on Kuu faas, kus jäetakse minevik selja taha, kus tehakse kellegiga rahu, lõpetatakse kahjulikud harjumused ära ja kinnitatakse kindlasti midagi minevikku. Seda selleks, et see sama asi sinu e..

Loe lisa...

KOOKOSÕLI - HINGE JA KEHA TURGUTAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Kookosõliga kostita enda hinge ja keha, et terve nii seest kui ka väljast olla. Ole enda keha parim kaaslane ja anna sellele seda, mida see vajab. Toitu teadlikult ja väärtusta enda vaimset ning füüsilist keha. See on viis, kuidas sa saad olla terve nii seest kui väljast. Kookosõli on üks imeturgutajatest, mis võiks sinu elust läbi käia ja aeg-ajalt end menüüs ilmutada. Tervislikke toiduaineid on väga palju, tähtis on see, et need tervise allikad saaksid kordamööda sinu elus koha leida. Kas sa oled kookosõli varem tarvitanud? Kui mitte, siis oled millestki väga vä..

Loe lisa...

LASTEAED - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kui sa soovid enda unenägudele seletusi leida ja täielikult mõista, mida sinu unenägu sulle tuli ütlema, siis ennekõike sa pead enda nägemuse täielikult enda jaoks lahti seletama. Sa pead täiesti detailselt kõikidele sümbolitele tähenduse leidma ja koos oma emotsioonide ning tegevustega need üheks looks endale jutustama. Seega unenägusid seletades ole väga täpne, et sul oleks nendest kasu.   Kui sa ei ole viimasel ajal pidanud lasteaia teemal palju teiste inimestega vestlema ja kui sa ei ole väga selle teema sees olnud, siis see on sümbolism, mille sa pead enda unenäo..

Loe lisa...

INTUITSIOON - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Intuitsiooni maagia on mõeldud selle jaoks, et see maagia avaks sinu intuitsiooni arenema. Nendes kolmes kristallis on olemas kõik vajalik selleks, et sinu intuitsioon saaks jõudu juurde. Iga inimese ja kaasa arvatud sinu intuitsioon peab pidevas arengus olema. See on eluks vajalik energia ja jõud, mis aitab meil elus õigeid otsuseid vastu võtta. Kui sinu intuitsioo..

Loe lisa...

LIUGU LASKMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes võid sa näha väga erinevaid tegevusi, küll kukkumisi, ehmumisi, lendlemist, kui ka näiteks liugu laskmist. Sellistel tegevustel on kõikidel omad tähendused ja kui need sinu unenägudesse ilmuvad, siis neil on sulle midagi tähtsat edasi öelda. Tea enda unenägude tähendusi ja mõista iseennast paremini.   Liugu laskmine kõrgelt mäe või mõne teise suurema objekti pealt ilma hirmuta ja koos enesekindlusega, see viitab sellele, et sa hakkad midagi iseendas avastama. See nägemus tuleb sinu unenägudesse siis, kui sa hakkad millegi suurema poole liikuma ja end are..

Loe lisa...

KRISTALLIDE MAAILMA SISENEMINE - ÜLDSEANSS

by in UUDISED, ÜLDSEANSS .

  Alustan täiesti esmakordselt selliste üldseansside ehk loengutega, kus ma hakkan teile tutvustama kristallide maailma, et viia teid sügavale kristallideni ja avada teie teadmisi selle teema kohta. Esimene seanss on mõeldud kristallide maailma tutvustamiseks, kus ma võtan üldseansi käigus läbi kõik vajaliku ja peamise, mida selle maailma kohta sa võiksid teada. Kui sa soovid kristallide maailma rohkem mõista, osata neid enda kasuks ära rakendada ja mõista, mida kõike nendega saab teha, siis soovitan sul täiesti algusest peale osaleda minu kristallide temaatilistel loengutel. L..

Loe lisa...

SINU KEHA ON SINU TEMPEL JA AINUKE KODU, KUS SA ELAMA PEAD

by in UUDISED, TERVIS .

  Täna soovin ma rääkida sulle oma mõtteid sellest, kui oluline ja tähtis peab olema ning ongi sinu keha sinu jaoks. Sinu keha on sinu tempel ja ainuke kodu, kus sa elama pead. See on kodu, mida sa pead hoidma iga hinna eest tervena. Tervena mitte ainult selle füüsilises mõttes, vaid ka vaimses mõttes. Enda mõtteid jagan sulle selleks, et sind motiveerida ja edasi tõugata tervema mina isiksuse poole. Olgu see lihtsalt sulle inspiratsiooniks ja kui sa tunned, et sa ei toitu enda keha jaoks tervislikult, siis loe minu motivatsiooni ning sea end uuesti taas õigele rajale.   E..

Loe lisa...

TÄISKUU TOOB ARMASTUST JA ROMANTIKAT

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, millise väe ja energiaga tuleb tulevane nädal. Ka selle kohta, milline Kuu faas meid kõige enam mõjutab ja millist energiat tähtede seis meile annab. Seda selleks, et sa saaksid enda nädalat ilusti enda kasuks ära kasutada.   Selle nädala peamiseks ja kõige olulisemaks energiaks on see, mis Täiskuu meile annab. Sellel korral loob end Täiskuu 4. novembril ja seda Sõnnis. See aga omakorda tähendab seda, et aeg on armastuseks, romantikaks, intuitsiooni võimendamiseks ja suhete parandamiseks ning loomiseks. Kõik keerleb seekord ümber suhete..

Loe lisa...

INGLI SÕNUMID - ISEENDA SÜNNIKUUPÄEVA NÄGEMINE

by in UUDISED, SÕNUMID INGLITELT .

  Ingli sõnumid on seotud konkreetsete numbrite või numbrite kombinatsioonidega ning nende pideva nägemisega. Meie enda kaitseinglil, lisainglitel ja hingedel on oskus meiega suhelda läbi numbrite. Igal numbril on oma tähendus, numbrite taga peituvad salapärased sõnumid, mida just nemad meile meie abistamiseks ning toetamiseks saadavad. Ma olen eelnevalt kirja pannud väga paljude erinevate numbrite ja numbrikombinatsioonide kohta ning nende sõnumid sulle lahti seletanud. Kuid väga tihti on minu juurde tuldud küsimusega selle koha pealt, kus soovitakse, et ma seletaksin lahti selle, mid..

Loe lisa...

SATURN - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Planeetide unes nägemine on väga tähendusrikas ja igal erineval planeedil või taevakehal on oma eriline sõnum. Unes sümbolina võib inimene näha väga erinevaid elemente ja kui sa ühel hetkel hakkad ise enda unenägudele rohkem rõhku osutama, siis sa hakkad ka seda tähele panema kui kummalisi asju sa võid unes näha. Kui sa oled unes Saturni näinud, siis sellel on sinule midagi olulist edasi öelda.   SATURN sümboliseerib sinu tugevust, vastupidavust ja oskust millegiga võidelda. Saturn tuleb sinu unenägude maailma siis, kui sellel on näiteks sulle teavitada, et sa ol..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - KAKSIKUD JA VÄHK

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat, kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülem..

Loe lisa...

HALLOWEEN - NÕIDUSLIK SAMHAIN

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

      Halloween on üks minu vaieldamatult lemmikumaid pühasid ja keltide traditsioone, mida ma tähistan igal aastal. Olen selle tähistamise toonud ka teile veidi lähemale ja seda mitmeid aastaid juba suuremalt koos paljude inimestega vastu võtnud. Kuid mis see Halloween siis ka on ja miks see nii tähtis on?   Halloween ehk Samhain on keltide traditsiooniline püha, mida hakati juba üle 2000 aasta tagasi pidama. See on püha, millega saadetakse valguse ehk suveaeg minema ja millega võetakse vastu pimeduse ehk talvine periood. Samhaini peetakse kahel päeval. Esim..

Loe lisa...

KÄEVALU - MÜSTILINE SÕNUM SINU ALATEADVUSELT

by in UUDISED, TERVIS .

  Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sul väga kummalisel hetkel hakkavad käed või käsi valutama. Sellisel hetkel, kus sa ei ole otseselt ennast füüsiliselt üle pingutanud ja kus sul ei ole seljataga olnud mõnda käega seotud traumat. Sellisel juhul ei pruugi olla sinu käevalu füüsilisest probleemist tingitud. Sellisel juhul võib see valu olla seotud sõnumiga, mida sinu enda alateadvus soovib sulle edasi anda. Meie keha koosneb nii füüsilisest kui ka vaimsest energiast. Seega me ei saa enda keha tõlgendada vaid füüsiliselt, nii nagu enamus inimesi on seda harjunud tegema. Keha..

Loe lisa...

ENDA TERVISE KOKKU VÕTMISE AEG - NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, milline tuleb järgmine nädal ja milline Kuu faas meid kõige enam mõjutab. Selle nädala peamiseks teemaks on tervis ja enda keha eest hoolitsemine. Tänu sellele Kuu faasile ja kosmilistele seisudele on kõik inimesed avatud muutuma. Muutuma just selles suunas, et end tervemaks ja tervislikumaks muuta. Selle energia aktiveerib kõige enam laupäeval end loov Kuu esimene veerand. Küll aga hakkad sa iga päev laupäevale lähenedes tundma, et sa soovid enda menüüs ja enda elustiilis korrektuure teha. Seega tuleb väga hea ja kasulik periood, mida tuleks kind..

Loe lisa...

OMA ANDE ÜLES LEIDMINE JA VALE ANDE TUVASTAMINE

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Iga inimene küsib vähemalt korra enda elu jooksul iseenda käest seda: "Mis on minu anne, mis on see, mida ma kõige enam oskan teha või mille nimel ma peaksin siin elus vägagi isiklikul tasandil pingutama?". Kindlasti oled ka sina seda enda käest küsinud ja kui mitte ühe korra, siis võib-olla on just see teema sinu hinges vägagi aktuaalne. Ma hea meelega jagan sinuga inspireerivaid ja motiveerivaid mõtteid, mis mul selle teema kohta öelda on. Aidates sul veidigi lähemale jõuda enda ande üles leidmisele, kui ka vabastada sind näiteks uskumast midagi, mille jaoks sa tegelikult loodud ei..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 4

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

PANTER - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

Metsikute loomade unes nägemine on väga tavaline, kuid konkreetsete loomade unes nägemine on juba haruldane. Kui sa oled lihtsalt metsikuid loomi näinud, kus sa ei tuvastanud loomade liike, siis sellele unenäole leiad seletuse SIIT. Kuid kui sa nägid haruldast pantrit, siis sellel on oma eriline tähendus.   Panter, kes on loomu poolest väga graatsiline, kaval, tugev, salapärane, kõike teadev ja alati kõigist samm ees, toob sulle igas erinevas kontekstis hoopis teistsuguse tähenduse. Seega enda unenäo tõlgendamisel ole väga täpne. Vastasel juhul sa tõlgendad enda nägemust endale..

Loe lisa...

MISSIOONI HINGESUGULASED

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Hingesugulase liike on väga palju erinevaid ja ma olen eelnevalt ka mitmetest kirjutanud. Hingesugulus on see, kui saatuse poolt on kokku määratud erinevad inimesed üksteise ellu konkreetse põhjuse ja eesmärgiga. Hingesugulase liike on väga palju erinevaid ja kõik need ei ole sugugi romantilised. Täna räägin ma sulle sellest, kes on missiooni hingesugulased ja mis on nende ühine eesmärk.   Missiooni hingesugulased ei ole kaks erinevat inimest üksteisele, vaid missiooni hingesugulase alla kuuluvad mitmed inimesed, kes on üksteisega ühel ja samal eesmärgil seotud. Üldiselt k..

Loe lisa...

UUED ALGUSED - NOORKUU JA NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, milline tulevane nädal tuleb ja milline Kuu faas meid kõige enam sellel nädalal mõjutab. Loomulikult ka sellest, millise väega Kuu on, et sa teaksid, millistele tegevustele, rituaalidele ja maagiatele end pühendada.   Sellel nädalal loob end Noorkuu ja seda juba neljapäeval, 19. oktoobril. Sellel korral toob Noorkuu meie ette võimaluse, millest igaüks peaks kinni haarama ja vähemalt see, kes soovib enda ellu muudatusi või võimalusi tuua. Oktoobri kuu Noorkuu annab võimaluse igale ühele meist enda ellu uuendusi ligi kutsuda. Avaneb portaal, m..

Loe lisa...

KOER - HIINA ASTROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjutavad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Koera kohta ja sa oled Koer, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aastat. Seet..

Loe lisa...

KAEV - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kaevu unes nägemine on väga haruldane, kuid sinu unenäod võivad sind üllatada ja väga palju selliseid elemente sinu nägemustesse tuua, mille peale võib sul küsimus tekkida, et kes selliseid asju küll unes võiks näha. Kuid tõepoolest on võimalik ka kaevu unes näha.   Kaev lühidalt kokku võttes sümboliseerib sinu sügavaid tundeid millegi suhtes. Emotsioone, mis on väga sügavad ja väga jõulised. Kuid et mõista selle sõnumi täielikku tähendust, seleta kaevu sümbolism enda jaoks lahti.   Kui sa näed unes kaevu, siis see võib viidata kahele erinevale asj..

Loe lisa...

KOTKAS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kotkas võib sinu unenägudesse tulla ja kui see tuleb, siis see tegelikult on küllaltki haruldane hetk. Ma ei ole väga palju kokku puutunud inimestega, kes kotkast unes on näinud, küll aga on nähtud ja seetõttu kirjutan ma ka selle unenäo tõlke. Kotkas ise sümboliseerib väga häid elemente ja emotsioone. Kotkas sümboliseerib kõrgemaid energiaid ehk vägesid, võimu, oskust iseenda eest seista, head õnne ja tugevust. Tõlgi ära enda unenäo tähendus, mis on kotkaga seotud ja ka teised sümbolid, mida unes nägid. Seda selleks, et sa saaksid täielikult aru sellest, miks kotkas sinu nägemustess..

Loe lisa...

VILJAKAD IDEED - KÜLLUSE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu ellu tuleks teatud soovile täitumine. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja teatud signaale, mis suunatakse läbi maagia õigesse kohta. Tänu sellele säilib konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ihaldatud tulemust tuua.   Viljakate ideede külluse maagia on selleks, et see avaks sinu meeli ideedele, inspiratsioonile ja motivatsioonile, mis aitaksid sinu elu materiaalsemat külge parandada, tuues sulle väga häid ja viljakaid ideid. Selliseid ideid, mis aitavad sul raha ..

Loe lisa...

KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE JA SELLE NÄDALA ENNUSTUS

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, millised on tulevase nädala kosmilised energiad, mille jaoks on soodne periood, mille jaoks ebasoodne ning milline kuu faas langeb selle nädalaga kokku.   KUU FAAS - Kuu viimase veerandi loomine 12. oktoobril.   Kuu viimase veerandi loomine toimub neljapäeval, 12. oktoobril ja seega on soodne aeg teha just selliseid erinevaid rituaale ja maagiaid, mida selle kuu faasi ajal tehakse. Näiteks küünlaid põletatakse sellise sooviga, et millestki konkreetsest lahti saada. Soovitakse teatud asjade elust kadumist. Tehakse su..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - AMBUR JA KALJUKITS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uus sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina o..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 7

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

PANTER - HINGE TOOTEM

by in UUDISED, HINGEDE TOOTEMID .

  Kas sulle meeldivad pantrid või kas sa oled lausa lummatud nendest? Kui sul on mõne konkreetse loomaga väga tugev side, siis see räägib ka sinu enda hinge kohta midagi. Kui sulle meeldivad pantrid või oled viimasel ajal hakanud nendega sidet tundma, siis selle artikli siin olen just sulle kirjutanud. Head lugemist!   Panter sümboliseerib ülimat tugevust ja oskust enda võimu ära rakendada. Panter on väga osav ja ettevaatlik, kuid ettevaatlik siis, kui seda peab olema. Pantri sees on väga suur salapära ja väga hea analüüsivõime. See on loom, kes teab väga hästi, mis toi..

Loe lisa...

LABRADORIIT - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

KALADE NÄGEMUSTE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Maagia on nõiduslik protsess, mille käigus saad sa enda soovid teele saata nii, et need ka täituda saaksid. See maagia on mõeldud neile, kes on sündinud kalade sodiaagi all. Selles maagias kasutatakse neid kristalle, mis on astroloogiliselt kaladele mõeldud ja mis kõige kiiremini hakkavad just kalade Auraväljas tööle. Selle maagia põhiline eesmärk on kalade hinges avada nägemuste nägemine. Selle maagia kaudu saab esile kutsuda erinevaid prohvetlikke visioone, ettekuulutusi ja nägemusi.   Kalade nägemuste maagiat võib teha siis, kui sa ise seda soovid teha. Loomulikult..

Loe lisa...

ENDA SOOVIDE KINNITAMISE AEG - TÄISKUU JA NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval olen ma traditsiooniks võtnud selle, et kirjutan nädala ennustuse ja tulevase kõige tähtsama Kuu faasi kohta. Sellel korral kirjutan ma sellest, mida annab meile viiendal oktoobril loov Täiskuu ja terve selle nädala kosmilise väe omapära kohta.   TERVE NÄDALA KOSMILINE VÄGI:   "Sellel nädalal ole enesekindel, motiveeritud, kaitse enda positsiooni, tee esimene samm unistuse poole liikumiseks, usu iseendasse ja sellega sa kutsud enda ellu sinu ihaldatud soovidele ka täitumist"   - Sellel nädalal on energiad taaskord väga ärevaks muutunud..

Loe lisa...

EBAÕNNE BLOKEERIJA - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Ebaõnne blokeerimise maagia on kasulik selleks, et end kaitsta ja hoida ebaõnne ning halbade kogemuste eest. Ebaõnne blokeerija maagia sobib sulle, kui sa soovid end kaitsta ja enda Aurat tugevamaks muuta. Seda maagiat võib ükskõik kes teha, kes vähegi tunneb, et tal on lisakaitset vaja. Seda maagiat võib teha siis, kui sul juba läheb halvasti, et ennast selles..

Loe lisa...

SUHTEKUNST - ÜLDSEANSS

by in UUDISED .

  See seanss on mõeldud kõikidele, kes vähegi soovivad minu mõtteid sellel teemal kuulata. Suhtekunsti õhtu teemaks on see, kuidas suhteid hoida, luua ja neid mõista. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   Minu ülesandeks sellel seansil on sind inspireerida ja motiveerida!   1. Neljapäeval, 12. oktoobril kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30) SEANSIÕHTUL ANNAN VASTUSEID ERINEVATELE KÜSIMUSTELE ! Lisaks sellele on sul võimalus läbi selle üldseansi pääseda ka minu eraseansile. Selles saame me õhtu lõppedes isi..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 28

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus s..

Loe lisa...

MURU - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Muru sinu unenäos sümboliseerib sinu tundeid millegi suhtes või sinu ideid. Murul on väga erinev tähendus vastavalt sinu unenäo kontekstile. Seega mul ei ole võimalik paari sõnaga siiski selle tähendust sulle välja öelda. Kui sa nägid unes muru, siis püüa võimalikult täpselt enda jaoks meenutada, milline see muru sinu unenäos oli. Seejärel leia minu unenäo tõlgendamisest üles see koht, kus ma just sellest kirjutasin. Sellisel juhul saad sa täpsemini aru, mida muru just sinu une kaudu sulle öelda soovis. Kuid ära unusta ka seda, et sa pead alati kõik unenäos nähtud ära tõlkima ning ne..

Loe lisa...

VAARIKAS - TERVISE ALLIKAS JA ARMASTUSE MARI

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Kui sa oled minu kirjutatud artikleid juba ka eelnevalt lugenud, siis sa tead seda, kui väga ma taimi armastan ja kuidas taimed käivad minu elus kristallidega käsikäes. Nõidus oleks poolik, kui ma ühte neist ei kasutaks. Taimed on hinge ja füüsilise keha tervendajad. Täpselt sama moodi on ka vaarikas väga oluliseks osaks keha ja hinge tervena hoidmisel. Vaarikad on maitsvad ja kellele need ei meeldiks. Kuid, kui sa mõistaksid ka nende veelgi sügavamat tähendust ja seda, mida need peale hea maitseelamuse sulle anda võivad, siis seda enam sa soovid neid süüa. Vaarikad on täis terv..

Loe lisa...

KUI HINGED SIND ÜLES ÄRATAVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Kui hinged sind äratavad, siis järelikult on selle jaoks olemas ka omad põhjused. Oled sa kunagi keset ööd üles ärganud selle peale, et miski ajas sinu une pealt ära ja seda väga veidral kellaajal. Kellaajal, mis ei sobi kohe mitte üldse kokku sinu tavapärase magamisrutiiniga ning ärkamise ajaga. Ärgates üles nii, et poole une pealt kaob hetkega sinu uni ära ja sa oled pärast seda ootamatut äratust täielikult ärkvel. Või kas sinuga on olnud nii, et vahetult enne enda tegelikku äratuskella aega sa ärkad üles. Või oled sa hoopis kogenud sellist asja, et sa oleksid nii-öelda äärepealt s..

Loe lisa...

OSALE KRISTALLILOOSIS JA VÕIDA IMELISI KRISTALLE

by in UUDISED .

  Taaskord on käimas kristalliloos, milles saavad osaleda kõik La Tene Esoteerika Butiigi kliendid. Kõik ostud, mis on sooritatud ajavahemikus 26. september - 31. oktoober osalevad selles imelises kristalliloosis. Kõik e-poest tehtud ostud osalevad automaatselt loosis ja kõikide võitjatega võtame me peale 31. oktoobrit ise ühendust.   Kristallid on imelised ja mis saab olla veel ilmelisem, kui neid kristalle kellelegi ära kinkida, kes nendest väga palju abi võiks saada. Seega on meie jaoks juba traditsiooniliseks muutunud erinevate looside tegemine. Nii saame me järk-jä..

Loe lisa...

TÄNULIKKUS - KARMA TERVENDAJA

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Kõik inimesed võiksid teada, mis on tänulikkus, seda praktiseerida ja endale ikka ning jälle meelde tuletada seda, et selle praktiseerimine on ülioluline. Mis see tänulikkus siis ka on? Tänulikkus on see, kui sa oled tänuväärne, õnnelik, rahul ja positiivselt lainestatud millegi suhtes, mis sinu elus eksisteerib. Tänulikkus on see, kui sa ei võta enesestmõistetavalt elu ja kõike, mis sinu elus eksisteerib. Kui sa suudad hinnata end ümbritsevate inimeste olemasolu, enda tervise tugevust ja enda soovide täitumisi, siis see ongi tänulikkus. Kuid kahjuks on nii, et väga paljud inimesed u..

Loe lisa...

ARMASTUSE ÕNNE LOOMISE AEG - NÄDALA KOSMILINE VÄGI

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kutsun ma esile inspiratsiooni ja nägemusi selle kohta, mis toob meile järgmine nädal. Tajudes ja tunnetades, mida on õige sellel nädalal teha, millised on kosmilised energiad ja mis võimalused sul selleks nädalaks on. Sellel korral ladusin ka kaarte, et saada kinnitust enda nägemustele. Karikate Kaks on see, mis ennustab armastuse energiaga perioodi meile sellesse nädalasse.   See nädal on seotud armastusega, enda sisemise väe taastamisega ja viljakusega. Viljakusega mitte ainult selles mõttes, et lapse saamisega, vaid ka uute energiate ellu toomisega. Ant..

Loe lisa...

SAATUSE POOLT KINGITUD ANNE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Saatuse poolt kingitud ande kristallide komplektile luuakse maagia, et need kristallid hakkaksid sinuga konkreetsel eesmärgil töötama. Selles komplektis on kolm erinevat kristalli, mis üheskoos avavad sinu sees oleva ande. Tuues välja selle, mille oled enda jaoks selgeks õppinud juba enda eelmistes eludes. Avades kanali, mille kaudu see anne välja saaks tulla. &n..

Loe lisa...

KOLMANDA SILMA MEDITATSIOON - AMASONIIDIGA

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Meditatsioon ja mediteerimine on eneses rahu leidmise kunst. See on spirituaalne protsess mille kaudu sa saad enda hingest teatud energiaid välja suunata ja need asendada täpselt sellise väega, mida sa enda ellu soovid saada. Mediteerimine on sinu enda hingele väga tervendav ja mina soovitan meditatsiooni teha sul täiesti üksinda. Seda sellepärast, et sa suudaksid saavutada selle mediteeriva seisundi enda sees, mida sa soovid saavutada. Mediteeritakse väga erinevatel põhjustel. Sa võid mediteerida selleks, et avada enda sees külluse kanalit, armastust ligi kutsuda, kaitset endale..

Loe lisa...

KÜÜNLAD - VAJALIKUD JA NÕIDUSLIKUD ELEMENDID

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Küünlad on igale ühele tuttavad elemendid, kauni väljanägemisega ja ilusa valguskumaga. Kuid kas ka kõik teavad seda, mida küünlad sulle peale ilusa vaate ja hubase olemise veel anda võivad? Tegelikult on aga nii, et küünaldes peitub maagia ja nõidus. Küünlad on väga maagilised elemendid ja väga paljusid inimesi alateadlikult tõmbab küünalde poole. Ühel hetkel lihtsalt tekib selline tunne, et on vaja küünalt põletada. Sellel hetkel tegelikult inimese hing tunnetab ära selle, millal tal on vaja iseendale väikest rituaali teha, et meeli millelegi avada, puhastada või midagi iseenda..

Loe lisa...

PENDEL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Pendel on ennustamise, vastuste saamise ja energiate mõistmise väeese. Pendel oma olemuselt liigub edasi-tagasi või teeb koha peal ringe. Kui sa pendlit unes näed, siis sa võid näha seda ka liikumas, kuid see ei pea sinu unenäos liikuma. Pendel, nii nagu ka teised väeesemed, ei ilmu sinu unenägudesse asjatult. Nendel on sulle midagi olulist vaja välja öelda.   Kui sa näed unes pendlit, siis see toob vaid õnnetust ja kahju. See toob halbu otsuseid ja väga halbu valikuid. Kui unenäo üldine emotsioon oli positiivne, siis see toob head. See tähendab ka seda, et sa oled muutust..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - NEITSI JA KAALUD

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku so..

Loe lisa...

NOORKUU JA ISEENDA TERVENDAMINE

by in UUDISED .

  "Sa võid tunda end nurka surutult, soovid uut algust enda ellu, soovid põgeneda või tunned, et igalt poolt on pinge sinu peale langemas"   Selle nädala ennustuseks võin ma sulle juba edasi öelda, et pinge hakkab ülepealkaela käima. Sa võid tunda, kuidas igalt pool tuleb sinu poole negatiivsust, isegi siis, kui reaalselt midagi ei toimu. Lihtsalt on sul selline tunne, et pinge tõuseb, tõuseb ning veelkord tõuseb. Sa võid tunda end nurka surutult ja sa võid tajuda emotsioonide ülekeemist.   Terve nädal võib sinu jaoks olla emotsionaalselt koormav. On inimesi, kell..

Loe lisa...

INGLITE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu ellu tuleks teatud soovile täitumine. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja teatud signaale, mis suunatakse läbi maagia õigesse kohta. Tänu sellele säilib konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ihaldatud tulemust tuua.   Inglite maagia on selleks, et aktiveerida enda kodu Inglitele vastuvõtlikuks ja samas sinu enda hinge nendele avatuks.   Inglite maagia avab portaali sinu koduseinte vahel, et sinu koju saaksid Inglid pääseda. Lisaks sellele saavad selles maag..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 19

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

KUIDAS OLLA POSITIIVNE JA ÕNNELIK - ÜLDSEANSS

by in UUDISED .

  See seanss on mõeldud kõikidele, kes vähegi tunnevad, et tal oleks vaja motiveerivat tõuget positiivsemaks olemiseks. Sellel õhtul räägin ma erinevatel teemadel, kuidas iseennast õnnelikuna ja positiivsena tundma panna. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   Minu ülesandeks sellel seansil on sind inspireerida ja motiveerida!   1. Neljapäev 21. septembril kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30) Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata. Üldseanss on kasulik sulle, kui sa s..

Loe lisa...

PILLIROOG - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes võid sa näha väga erinevaid elemente ja sümboleid. Kindlasti võid sa mõelda seda, et kes üldse võiks pilliroogu unes näha, siis tõepoolest ka seda nähakse. Unenägu võib olla väga kummaliste elementidega, kuid alateadvus toob väga täpsed sümbolid esile, et sa võimalikult hästi saaksid alateadvuse poolt tuleneva sõnumi enda jaoks ära tõlgendada.   Pilliroog sümboliseerib millegi varjamist, peidetud probleeme, väga väheste juhtumiste korral ärilist küllust või näiteks ingli näoga saatanat.   Kui sa näed pilliroogu unes, siis ennekõike saad sa enda alateadvuse ..

Loe lisa...

TULE ELEMENT - KOLM TULIST SODIAAKI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõiki kahteteistkümment sodiaaki juhivad üks neljast elemendist, mis annab inimese hingele väga suurt mõjutust. Tule element on üks neljast elemendist, mis annab oma väge kolmele erinevale sodiaagile. Tule element mõjutab Jäärasid, Lõvisid ja Ambureid. Need kolm sodiaaki kannavad endaga sünnist saati kaasas tule elementi, mis omakorda mõjutab neid terve elu vältel.   Lisaks tule elemendile mõjutavad sodiaake ka maa-, vee- ja õhu element. Õhu elemendi kohta olen ma eelnevalt kirja pannud ja selle elemendi kohta saad sa lugemist leida just SIIT. Vee elemendi kohta saad lugeda ..

Loe lisa...

PENDLID - KASUTAMINE JA HOIUSTAMINE

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Pendel on iidne väeese, mida kasutatakse tänapäevani. Pendlid on inimkonna ajaloos olnud kasutusel väga kaua aega ja üks esimesi jäädvustusi pendli kasutamisest on umbes 8000 aastat vana ja see avastati ühest Alžeeria koopast. Seal oli joonistus pendli kasutamise kohta.   Pendel on väeese, millega saab vaadata inimese kehas eksisteeriva haiguskolde asupaika, avastada veesooni, pendleid on läbi ajaloo kasutatud kristallide leidmisel, sellega ennustatakse ja selle käest küsitakse vastuseid sellistele teemadele, millele ise selgust ei osata leida. Väga universaalse toimega, k..

Loe lisa...

NÄDALA KOSMILINE VÄGI - AEG ANDESTAMISEKS JA PATTUDE LUNASTAMISEKS

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis tulevane nädal meile toob. Sellel korral on kõige tähtsamaks päevaks 13. september. Sellel päeval on taevas Kuu viimase veerandi loomine ja seega on järjekordne aeg teha erinevaid rituaale ning maagiaid. Kuid sellel nädalal on vägagi konkreetne energia, mis see endaga kaasas kannab ja mis see meie hingedesse suunab. On aeg andestamiseks ja enda pattude lunastamiseks. Mis tähendab seda, et sellel nädalal on võimalik tegeleda enda elu puhastamisega ning seljataha jätta palju selliseid asju, mida endaga tulevikku sa kaasa ei taha võtta. Kasuta se..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 1

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - KAALUD JA SÕNN

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Sõnn ja Kaalud ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas seda suhet koos hoida, kus iseennast tagasi hoida, kus kompromisse teha, kus aktiivsem olla ja kõike seda, kuidas seda suhet harmooniasse viia. "Ootamatult suhtesse hüppamine!" Kui ühel ilusal päeval saavad kokku Kaalud ja Sõnn, siis see kõik käib väga kiiresti, see romantika leidmine. Ni..

Loe lisa...

MEDITEERIMISE KUNST - ÜLDSEANSS

by in UUDISED .

  See seanss on mõeldud sinule endale ja vägagi isiklikus võtmes sinu enda hinge võimsamaks muutmiseks. See on õhtu sulle, kui sa tunned, et sa soovid iseseisvalt mediteerima õppida ja enda hinge erineval tasandil läbi selle tervendada. See seanss on sulle, kui sa soovid iseendaga meditatsioone läbi viia. Õhtu on ennekõike neile, kes ei oska veel mediteerida ja soovivad sellega tegelema hakata. Seda sellepärast, et ma võtan selle teema väga algusest peale lahti ja räägin põhitõdedest ning medidatsiooni seisundi esile kutsumisest. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigi..

Loe lisa...

ROOSA KVARTS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kristallide unes nägemine on väga tähendusrikas. Selliseid unenägusid ei tohiks mitte kuidagi jätta iseenda jaoks seletamata. Kõik kristallid sümboliseerivad läbi unenägude vägagi konkreetseid teateid.   Ennekõike sooviksin ma sulle öelda seda, et kui sa näed kristalle unes, siis see on märk selle kohta, et sul on kristallide jõudu vaja. Ükskõik, millist kristalli sa unes näed, täpselt seda sama kristalli on sul antud hetkel kõige enam vaja. Seega, kui ma ei ole veel jõudnud just selle kristalli kohta kirjutada unenägude seletajat, mida sa unes nägid, siis vähemalt hakka s..

Loe lisa...

KÕRVADE SÜGELEMISE/KUUMAKS MINEMISE SPIRITUAALNE TÄHENDUS

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Kindlasti oled sa tundnud, kuidas järsku hakkavad sinu kõrvad sügelema ja muutuvad kuumaks, nii et sul on väga ebameeldiv olla. Tihtipeale võid sa enda käest sellel hetkel küsida: "Mis on selle spirituaalne või prohvetlik tähendus?" Olen eelnevalt kirjutanud sügelemise spirituaalse tähenduse kohta ühe artikli, mille leiad SIIT. Kuid ma ei ole lisanud sinna kõrvade kohta nende sügeluse kohta spirituaalset tähendust. Seega kirjutan selle sulle nüüd siia.   Kõrvad sümboliseerivad meie informatsiooniallikat, mis on meie Kolmanda Silma Tšakras. See tähendab seda, et k..

Loe lisa...

SUHTES PETMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kindlasti sa oled unes vähemalt korra näinud seda, et kas sind on petetud või sa oled ise see, kes on kedagi petnud. Näiteks enda kallima seljataga kellegi teisega koos olnud. Selline unenägu võib sind päris tugevalt rivist välja viia. Ärgates võid sa tunda reaalset pettumuse ja reetmise tunnet. Kui nägid unes seda, et sinu kallim oli koos kellegi teisega, siis sa võid üles ärgates tunda täpselt sama moodi reetmise tunnet nii, nagu seda on reaalselt võimalik tunda. Kui sa olid unenäos ise see, kes enda kallimat pettis, siis sul võib üles ärgates olla häbitunne ja tunne, et sa peaksid..

Loe lisa...

NÄDALA KOSMILINE VÄGI - TÄISKUU JA UNENÄGUDE AKTIVEERIMINE

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis tulevane nädal meile toob. Sellel korral on minu kirjutatud nädala kosmiline ennustus veelgi erilisem. Kui tavaliselt lähtun ma Kuu seisudest, laon kaarte ja kutsun nägemusi esile, siis sellel korral ei olnud vaja seda teha. Täna öösel ehk laupäev vastu pühapäeva nägin ma sõna sõnalt kõike seda unes, millest ma siia kirja olen teile pannud. Kui öösiti minu unenägudesse tuleb keegi millestki rääkima, siis seda on mul väga vaja teada. Enda unenäos sain ma kohe aru, et mulle räägitakse seda kõike selleks, et ka teie saaksite sellest teada. Igatah..

Loe lisa...

PROHVETLIKUD UNENÄOD - MAAGIA

by in KRISTALLI KOMBINATSIOONID, RITUAALID & MAAGIA, UUDISED .

  Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.   Prohvetlike unenägude maagiat tee selleks, et unenägusid esile kutsuda. See maagia aitab sul paremini unenägusid näha, neid meelde jätta ja see unenägude maagia aitab esile kutsuda prohvetlikke nägemusi. Maagia, mis aktiveerib sinu Kolmanda Silma ja Kroontšakra prohvetlikele visioonidele. See on eriliselt kasulik siis, kui sul on loodud enda unenägud..

Loe lisa...

PÜHVEL - HIINA ASTROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Pühvli kohta ja sa oled Pühvel, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aastat. See..

Loe lisa...

ENNUSTAMINE - ARMASTUS JA SUHTED

by in UUDISED, KRISTALLIDEGA ENNUSTAMINE .

  Kristallidega on võimalik imelisi asju korda saata ja üheks imeliseks teemaks on ka kristallidega ennustamine. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sa saaksid iseendale armastuse ja suhteteemadel ennustada. Väga palju on minu käest küsitud pendlite ja ennustamise kohta.   Roosa Kvartsi pendel on see, mis on seotud armastuse energiatega. Roosast Kvartsist valmistatud pendlit kasutatakse suhteteemade uurimiseks, ennustamiseks ja käsitlemiseks. Roosa Kvartsi pendliga on võimalik ennustada ja seda veel eriti siis, kui soovitakse vaadata seda, mida toob tulevik suhteteemadel. ..

Loe lisa...

PISTAATSIAPÄHKEL - SÜDAMETŠAKRA JA ARMULOITS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Pistaatsiapähkel on kindlasti paljudele üks lemmikumaid pähkleid, kuid oled teadlik ka selle tervendavatest omadustest. Pistaatsiapähkel on kasulik sinu füüsilisele tervisele kui ka vaimsele tervisele. Sellel on olemas omad erilised energiad, mida see sinu Aurasse seda süües edasi kannab.   Lihtsalt kujuta ette, kuidas taimede vägi suudab Aurasse kinnituda. Kui sa midagi sööd, tegelikult ei ole vahet, mis see asi on, kuid igal söögil on oma energia. Kui sa selle ära sööd, siis sinu keha mitte ei käsitle ainult selle füüsilist tekstuuri, vaid ka vaimset poolt..

Loe lisa...

HINGE AVANEMINE SPIRITUAALSELE KASVAMISELE - ÜLDSEANSS

by in UUDISED .

  See seanss on mõeldud sinule endale ja vägagi isiklikus võtmes sinu enda hinge võimsamaks muutmisele. See on õhtu sulle, kui sa tunned, et sa soovid spirituaalses mõttes võimekamaks ja targemaks muutuda. Sulle, kui sa tunned, et sa soovid enda hingega kontakti saada. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis.   1. Pühapäeval 10. septembril kell 17.00 (üldseansi kestvus 17.00 - 19.00, õhtu lõppeb kell 20.30) Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata. Üldseanss on kasulik sulle, kui sa soovid teada saada midagi iseenda maa..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - KALJUKITS JA VEEVALAJA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina ole..

Loe lisa...

VINGUMINE - ISEENDALE TEKITATUD TAGASILANGUS

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Vingumine - kõik teavad, mis see tähendab, kõik on sellega kokku puutunud ja pea igapäevaselt kas ise seda teinud või kellegi teise poolt seda pealt kuulanud. Vingumine? Nii tüüpiline tegevus, mida tehakse, kuid nii kahjulik, et kui sa teaksid selle tegelikke tagamaid ja põhjustatavat kahju, siis sa kindlasti hoiaksid end selle koha pealt vaos. Kui sa oled suutnud sellisele arusaamale jõuda, et see on kahjulik ja sa üritad seda vältida, siis ma olen õnnelik sinu üle. Teistele aga soovin imelist teekonda selle hetkeni, kus sa suudad sellest halvast ja kahjulikust harjumusest vabaks sa..

Loe lisa...

NÄDALA KOSMILINE VÄGI - VÕIMALUS UUEKS ALGUSEKS

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma selle kohta, milline tuleb järgnev nädal ja kuidas kosmilised energiaid meid sellel nädalal mõjutavad. Iga päev on eriline ja veelgi erilisem on see Kuu faas, mis sellel nädalal on.   Esmaspäev "Uued tuuled hakkavad liikuma"   Skorpioni vägi juhatab Kuu esimese veerandi loomise poole tee. Esmaspäev on päev, kus energiad hakkavad võimenduma ja peale seda päeva on kätte saabunud Kuu esimese veerandi loomise päev. See aga tähendab seda, et esmaspäeva õhtul tehakse erinevaid maagiaid ja rituaale. Näiteks uue armastuse ligi kutsumise ..

Loe lisa...

RAHAKOTI MAAGIA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Rahakoti maagia luuakse kolmest erinevast kristallist, mis aitavad sinu ellu rahaenergiat ligi tõmmata. See maagia tehakse selleks, et anda endale võimalus materiaalsemalt võimekamaks saada. Rahakoti maagia tehakse kristallidest, mida hiljem hakkad hoidma enda rahakoti vahel. Sellele maagiale suunad enda sõnad ja mõtted peale. See on maagia, mis läbi maagiliste sõna..

Loe lisa...

KUULED ENDA NIME, KUID KEEGI EI HÜÜA

by in ASTRAAL INGEL, UUDISED .

  Kindlasti on sinuga seda juhtunud ja ma olen enam, kui kindel, et pea kõikidel inimestel on selline kogemus olnud. Sa oled kindlasti kuulnud, kuidas keegi hüüab sinu nime, kuid keegi ei teinudki seda. Sa oled enda asjadega toimetamas ja kuuled, kuidas kõrvaltoas olev inimene hüüab sind, kui sinna lähed, et küsida: "Kas sa hüüdsid mind?", siis ta ütleb sulle väga kohkunud näoga vastu: "Ei?" Kindlasti sa oled just sellist asja kogenud. Keegi väga selge ja kõlava häälega hüüdis sinu nime, kuid keegi ei teinudki seda.   Tegelikult on asi aga selline, et tõepoolest sinu ni..

Loe lisa...

FOTO TEGEMINE - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Kas sa oled kunagi näinud unenäos fotograafi, oled näinud und, kus sinust on foto tehtud või oled sa ise kellestki-millestki pilti teinud? Foto unes tegemine sümboliseerib millegi avastamist või näiteks millelegi jälile jõudmist. See, mida sinu unenägu tähendada võis, sellele leiad tähenduse siis, kui sa seletad enda nägemuse vägagi detailselt ja üksikasjalikult lahti. Meenuta, milliseid emotsioone sa selles unenäos nägid ja kuidas sa end selles tundsid. Ka emotsioonid väljendavad sinu unenäo tähendust.   FOTO TEGEMINE JA SELLE SÜGAVAM TÄHENDUS   Unes foto ..

Loe lisa...

ARMASTUSE LIGI KUTSUMISE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Maagiad on selleks, et sa saaksid enda seest sõnumi teele saata ja selleks, et sinu unistused ning soovid täituksid. Läbi maagia saadetakse sinu mõte sinu tuleviku teele ja saatusesse kinni. Maagia tegemine on kasulik millegi saavutamiseks ja millegi enda ellu kutsumiseks. Kui sa maagiat teed täie pühendumisega ja seda õigesti, siis väga suure tõenäosusega sinu maagia ka täitub. Kuid maagiat tehes pead sa olema täiesti kindel, et see on see, mida sa enda ellu soovid saada. Maagiat tehes pead sa olema positiivne ja sa pead väga suurelt unistama. Sinu mõtted säilitatakse maagiasse ja s..

Loe lisa...

PIHLAKAS - VÄE JA NÕIATAIM

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

Pihlakas on võimas puu, mille oksi, lehti ja vilju kasutatakse paljudes erinevates maagiatest ja nõiaretseptides ära. Minu vaieldamatuks lemmikuks Pihlaka toimeks on kurjade hingede eemale peletamise vägi. Juba sajandeid tagasi on kasutatud Pihlaka oksi koos lehtede ja marjadega kodu kaitsmiseks, selleks kas siis toodi värsked oksad maja välisukse ette või istutati Pihlaka puu maja kõrvale. Pihlaka marju peetakse "Kurja Silma" tegevuse pidurdajaks juba sellepärast, et Pihlaka marjal on selline väike viisnurkne ots nagu täht, mis sümboliseerib iidset kaitsvat pentagrammi. Suur osa Pihlaka u..

Loe lisa...

JÄÄKARU - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Jääkaru sümboliseerib mitmeid erinevaid mõtteid ja tema unes nägemise puhul pead sa eriti hoolas olema enda unenäo seletamise juures. Seda sellepärast, et sa kogemata valesti aru ei saaks selle tähenduse kohta ja et sa endale unenägu valesti ära ei seletaks.   "Emotsionaalsel tasandil sümboliseerib sisemist jõudu ja vastupidavust"   Jääkaru selle emotsionaalses mõttes võib viidata sinu enda sisemisele tugevusele, sinu vastupidavusele. Kui sa näed unes jääkaru, kes otseselt sinuga kokku ei puutu, vaid lihtsalt ta on kuskil eemal või jalutab sinu lähedalt läbi - s..

Loe lisa...

KALJUKITS - TEMA ERILISED KÜLJED JA TEMA MAAGILISUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kaljukits on tähemärgi süsteemis kümnes sodiaak, mida juhib maa elemendi vägi ja kes oma iseloomult on kõikide teiste üheteistkümne sodiaagi keskel kõige kangem. Kangus on hea, kuid mitte alati, seda peaks iga Kaljukits ka ise teadma. Kui minu kirjutatud mõtteid peaks lugema üks Jäär, siis usu mind, Kaljukits on ka sinust kangem. Tõepoolest on Kaljukits kõige kangem ja temale järgneb Jäär.   Kaljukitse sodiaagi algust peetakse 22. DETSEMBRIKS ja selle viimaseks sodiaagi päevaks 19. JAANUARI. Selles ajavahemikus on sündinud Kaljukitsed. Selle sodiaagi alguse ja lõ..

Loe lisa...

NOORKUU MAAGIA LOOS!

by in UUDISED .

  Kes mind tunneb, see teab, et kingituste tegemine on minu üks vaieldamatuim lemmiktegevus. Seega otsustasin jälle teie vahel välja jagada ühed maagia komplektid. Sellel korral on tegemist vägagi eriliste väeesemetega. Kirjutasin sulle siia juurde ka, mida need teevad ja kuidas sa saad neid kasutada.   Need kuus maagiat on Noore Kuu väega tehtud ja hakkavad tööle just sellega, kes selle endale saab!   KÕIK OSTUD AJAVAHEMIKUS 21. AUGUST - 20. SEPTEMBER OSALEVAD LOOSIS!   Loosis osalevad e-poes, Tallinna ja Kuressaare Butiigis sooritatud ostud. Head loos..

Loe lisa...

NÄDALA KOSMILINE ENNUSTUS - ENERGIA TAASTAMINE JA KONTAKT INGLITEGA

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis järgmine nädal endaga kaasa toob. Seda selleks, et sa saaksid teadlik olla kosmilistest energiatest ja sellest, kuidas need sinu igapäevaelu mõjutavad. Iga päev kerkivad esile konkreetsed teemad, õnn või ebaõnn. Kui sa tead nende olemasolust, siis sa saad igast päevast kasu lõigata või end ebaõnne eest varjata.   PÄIKESEVARJUTUS & NOORKUU Esmaspäev 21. august   Nii nagu ma eelmisel pühapäeval teile teavitasin, et Päikesevarjutus on tulemas ja esmaspäev algabki just sellise väega.   Esmaspäeval on taevas Noo..

Loe lisa...

INGLITEGA KONTAKTEERUMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Inglitega kontakteerumise maagia on selleks, et sa saaksid avada enda kõrval energiad, mis kutsuksid sinu ellu Ingleid ja aitaksid neil sinuga ühenduses olla. See maagia on erinevatele Inglitele ja hingedele suunatud. Maagia, millega avad enda kodus energiad, et Inglid saaksid sinu unenägudesse ilmuda ja sinu Auras eksisteerida. See maagia on seotud Inglitega suhtle..

Loe lisa...

TOLMUALLERGIA - SPIRITUAALNE TÄHENDUS

by in UUDISED, TERVIS .

  Kodutolmu, looma tolmu või õietolmu allergia on vägagi laialt levinud allergiavorm. Allergia, mida mina olen väga tihti inimestes avastanud ja kes on ise terve elu sellega elanud. Kirjutan sulle oma mõtted selle kohta, miks sellist sorti tolmuallergiad inimesel võivad olla ja selle tähendusest spirituaalse vaatenurga alt.   Igal haigusel on seos ka spirituaalse kehaga, sinu hingega. Mitte ükski haigus ei ole ainult füüsilise probleemi pärast tekkinud sinu kehasse, sellel on palju suurem lugu sulle jutustada. See kehtib kõikide haiguste ja keha nõrkuste kohta. Täpselt s..

Loe lisa...

KROKODILL - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA .

  Unes võid sa näha ükskõik mida ja kui sa ühel hetkel hakkad enda unenägusid lahti seletama, siis sa mõistad, kui palju on neid erinevaid unenägude nägemise võimalusi. Krokodill võib samuti sinu unenägudesse ära eksida, kuid kui ta tuleb, siis ta võtab endaga kaasa ühe väga suure hoiatuse. Krokodilli unes nägemine ei tõota head, selle võid endale meelde jätta.   KROKODILL   Esmalt pead sa endale meenutama, milline see krokodill sinu unenäos oli. Kas ta oli suur või oli ta väike? Kas sa kartsid teda või mitte? Kas ta oli inetu või oli ta rõõmsameelne? Milline emot..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - KAALUD JA SKORPION

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled üle..

Loe lisa...

2018. AASTA LAPSED - NENDE ÜLESANNE

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Olen eelnevalt kirjutanud mõned artiklid erinevate aastate kohta ja nende laste eriliste iseloomude kohta. Nüüd on kord jõudnud 2018. aasta laste kätte. Jutustan sulle sellest, miks nad enda perekonda sünnivad, miks nad maailma jaoks sünnivad ja mida neil õppida ning õpetada on. Igal aastakäigul on oma eriline vägi, mida konkreetsel aastal sündinud hinged siia maailma tegema tulevad.   Hinged ei sünni vaid iseenda jaoks, hingedel on väga palju erinevaid ülesandeid. Hinged jagavad teistele inimestele õppetunde, teevad läbi enda isiklikke katsumusi ja annavad ka suuremale ma..

Loe lisa...

VEEVALAJA - SODIAAGI ERILINE JA MAAGILINE ISIKSUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Veevalaja on sodiaakide süsteemis üheteistkümnes sodiaak. Veevalajad on kõik need, kes on sündinud 20. jaanuari ja 18. veebruari vahel. Seda perioodi peetakse Veevalaja sodiaagiks ja kui sinu sünnikuupäev langeb sinna perioodi, siis ka sina oled üks maagilistest Veevalajatest.   Veevalajat juhib õhu element, mis muudab Veevalaja iseloomu väga muutlikuks ja annab talle vajaduse pidevalt "asjade üle järele mõelda". Kui sa oled Veevalaja, siis lisaks sellele artiklile soovitan sul hiljem läbi lugeda enda ühe teise artikli, kus ma räägin õhu elemendist ja selle mõjust sodiaaki..

Loe lisa...

NÄDALA KOSMILINE ENNUSTUS JA VÕIMAS PÄIKESEVARJUTUS

by in UUDISED .

  Igal pühapäeval kirjutan ma sellest, mis tulevasel nädalal toimuma hakkab, kuidas on kosmilised energiad ja kuidas need meid mõjutavad. Räägin erinevatest Kuu faasidest ja sellest, kuidas rituaali ning maagiaid ellu viia.   Selle nädala kosmiline ennustus kehtib 14. augustist - 20. augustini. Veel lisaks räägin ma sellest, millal sa saad näha Päikesevarjutust ja millise väe see endaga kaasa toob.   Esmaspäev "Kuu Sõnnis, mis annab sulle vajaduse kõike otsast peale alustada!"   Esmaspäeval tekib sinu sisse kummaline tunne. Selline tunne, et nüüd sa pea..

Loe lisa...

SUHTEEDENDAJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Suhteedendaja kristallide komplekt on see, millele sa teed maagia, et see hakkaks sinu suhte nimel tööd tegema. Suhteedendaja maagiat soovitan ma sulle, kui sa tunned, et sa sooviksid enda ja kaaslase vahelisi tundeid veelgi sügavamaks muuta. Kui sa soovid suhtesse kirge, romantikat, üksteise austamist, hoolimist ja armastust tuua. Suhteedendaja maagia tõstab teie..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - NEITSI JA KAALUD

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Neitsi ja Kaalud ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas seda suhet koos hoida, kus iseennast tagasi hoida, kus kompromisse teha, kus aktiivsem olla ja kõike seda, kuidas seda suhet harmooniasse viia.   Neitsi ja Kaalude romantiline suhe on võimalik tekkida. Kuid järjestikused sodiaagid tihtipeale väga hästi omavahel kokku ei sob..

Loe lisa...

ÄRA LASE END SURVESTADA - JUHI ISE ENDA TEEKONDA

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  "Ära lase end survestada, juhi enda elu ise ja kuula enda sisemist häält. Häält, mis juhatab sind vaid õiges suunas, sinu saatuse poolt loodud tee peal!"   Ära lase end survestada teiste inimeste sõnade või tegude poolt. Pidevalt ma näen pealt seda, kuidas hakatakse teisi inimesi alateadlikult kopeerima. Ära lase sellel iseendaga juhtuda ja nii ehk naa oled sa kindlasti ka sellise surve ohver olnud. Võib-olla oled just täna teatud teema juures surve pärast, mitte sellepärast, et sa seda tõesti enda ellu sooviksid. Pidevalt lastakse teiste poolt tulnud survel enda elu..

Loe lisa...

INIMESTE PAHATAHTLIKKUS - PEEGELDUS NEIST ENDAST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sulle alatult ja ebaõiglaselt liiga on tehtud? Oled sa kunagi olnud sellises situatsioonis, kus keegi lihtsalt võtab ette ja hakkab sind kiusama? Oled sa peale sellist situatsiooni mõelnud, miks selline välk selgest taevast sulle nüüd peale tuli?   Kindlasti oled sa sellise asjaga seotud olnud. Ma tahan sulle veidi selgitada seda, miks inimesed käituvad pahatahtlikult ja kuidas sellisest pahatahtlikkusest üle olla.   "Katkine Aura kutsub sinu juurde halbu kogemusi"   Esiteks pead sa mõistma ühte väga tähtsat as..

Loe lisa...

LAPSED, HINGE KALLIM VARANDUS - ÜLDSEANSS

by in UUDISED .

  Üldseansi õhtu temaatikaks on lapsed ja kõik nendega seonduv. Kuidas lapsi mõista, paremale teele suunata, neid aidata ja nendega hästi läbi saada. Seansiõhtud toimuvad hetkel veel vaid Kuressaare Butiigis. 1. Neljapäeval 24. augustil kell 19.00 (üldseansi kestvus 19.00 - 21.00, õhtu lõppeb kell 22.30) Üldseanss on mõeldud kõigile, kes soovivad sellel teemal minu mõtteid kuulata. Üldseanss on kasulik sulle, kui sa soovid teada saada kõigest sellest, kuidas enda lapsega paremat sidet luua ja kuidas teda aidata. SEANSI ÕHTUL ANNAN VASTUSEID ERINEVATELE KÜSIMUSTELE! Lisaks se..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja