TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED

PÄEVALILLESEEMNED - PÄIKESEPÕIMIKU JA KEHA TERVENDAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Päevailleseemned on kasulikud väga erineval tasandil. Nagu mulle meeldib jutustada sellest, kuidas taimed saavad sind aidata spirituaalsel ja füüsilisel tasandil, siis ka päevalilleseemnete kohta jagan sulle mõtteid nende mõlema külje pealt. Päevalilleseemned on eestlaste jaoks lihtsasti kätte saadaval ja neid saab ka ise enda tarbeks kasvatada.   Kui sul tekib ühtäkki meeletu isu päevalilleseemnete järgi, siis on see märk sinu alateadvuselt, et sul on vaja selle käest saada tervendust. Olgu selleks tervenduseks, siis päevalillede poolt pakutav spirituaalne vägi või nende ..

Loe lisa...

KOOKOSÕLI - HINGE JA KEHA TURGUTAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Kookosõliga kostita enda hinge ja keha, et terve nii seest kui ka väljast olla. Ole enda keha parim kaaslane ja anna sellele seda, mida see vajab. Toitu teadlikult ja väärtusta enda vaimset ning füüsilist keha. See on viis, kuidas sa saad olla terve nii seest kui väljast. Kookosõli on üks imeturgutajatest, mis võiks sinu elust läbi käia ja aeg-ajalt end menüüs ilmutada. Tervislikke toiduaineid on väga palju, tähtis on see, et need tervise allikad saaksid kordamööda sinu elus koha leida. Kas sa oled kookosõli varem tarvitanud? Kui mitte, siis oled millestki väga vä..

Loe lisa...

VAARIKAS - TERVISE ALLIKAS JA ARMASTUSE MARI

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Kui sa oled minu kirjutatud artikleid juba ka eelnevalt lugenud, siis sa tead seda, kui väga ma taimi armastan ja kuidas taimed käivad minu elus kristallidega käsikäes. Nõidus oleks poolik, kui ma ühte neist ei kasutaks. Taimed on hinge ja füüsilise keha tervendajad. Täpselt sama moodi on ka vaarikas väga oluliseks osaks keha ja hinge tervena hoidmisel. Vaarikad on maitsvad ja kellele need ei meeldiks. Kuid, kui sa mõistaksid ka nende veelgi sügavamat tähendust ja seda, mida need peale hea maitseelamuse sulle anda võivad, siis seda enam sa soovid neid süüa. Vaarikad on täis terv..

Loe lisa...

PISTAATSIAPÄHKEL - SÜDAMETŠAKRA JA ARMULOITS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Pistaatsiapähkel on kindlasti paljudele üks lemmikumaid pähkleid, kuid oled teadlik ka selle tervendavatest omadustest. Pistaatsiapähkel on kasulik sinu füüsilisele tervisele kui ka vaimsele tervisele. Sellel on olemas omad erilised energiad, mida see sinu Aurasse seda süües edasi kannab.   Lihtsalt kujuta ette, kuidas taimede vägi suudab Aurasse kinnituda. Kui sa midagi sööd, tegelikult ei ole vahet, mis see asi on, kuid igal söögil on oma energia. Kui sa selle ära sööd, siis sinu keha mitte ei käsitle ainult selle füüsilist tekstuuri, vaid ka vaimset poolt..

Loe lisa...

PIHLAKAS - VÄE JA NÕIATAIM

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

Pihlakas on võimas puu, mille oksi, lehti ja vilju kasutatakse paljudes erinevates maagiatest ja nõiaretseptides ära. Minu vaieldamatuks lemmikuks Pihlaka toimeks on kurjade hingede eemale peletamise vägi. Juba sajandeid tagasi on kasutatud Pihlaka oksi koos lehtede ja marjadega kodu kaitsmiseks, selleks kas siis toodi värsked oksad maja välisukse ette või istutati Pihlaka puu maja kõrvale. Pihlaka marju peetakse "Kurja Silma" tegevuse pidurdajaks juba sellepärast, et Pihlaka marjal on selline väike viisnurkne ots nagu täht, mis sümboliseerib iidset kaitsvat pentagrammi. Suur osa Pihlaka u..

Loe lisa...

ASTELPAJU - IMERAVIM

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Kui sa oled minu artikleid jälginud, siis sa peaksid teadma kui suur kristallide ja taimede austaja ma olen. Taimed on osa tervisest ja Astelpaju on üks kindlaid imeravimeid, mida igaüks meist võiks enda ellu lülitada. Minu sügavkülm on seda imeravimit täis ja mis veelgi võimsam, on see, et minu Astelpaju on ka kodust pärit. Astelpajud otse koduhoovist ja ma tean, et need on ühed võimsamad tervendajad, mis üldse saadaval ühele eestlasele on. Seega Astelpajusid sööma!   Astelpaju on minu elus olnud juba üheksa aastat. Igal aastal augusti lõpus-septembri alguses korjan endal..

Loe lisa...

JÕHVIKAS - TERVISE ALLIKAS JA SAKRAALTŠAKRA TERVENDAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Meil siin Eestimaa peal kasvavad väga rikkalikud marjad ja üks nendest marjadest on tervisest pakatav Jõhvikas. Jõhvikad on väga head füüsilise ja vaimse keha tervendajad. Jõhvikas võiks olla iga Eestlase ja nõidusliku hinge köögilaual. Jõhvikad küll maitsevad veidi hapukalt, kuid nende väärtuslik vitamiinisisaldus annab kindla põhjuse selleks, et neid siiski süüa. See, kuidas sa Jõhvikaid soovid enda menüüsse lisada, see jäägu sinu teha, kuid üks mis kindel - ole hea anna nendele väärtuslikele tervendajatele koht enda elus.   Kristallid on hinge tervendajad ja kui sa kasu..

Loe lisa...

NURMENUKK - NOORUSLIKKUSE ALLIKAS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Nurmenukk on igale eestlasele teada-tuntud kaunis õitsev lill, mida vähemalt igaüks korra korjanud on. Igal taimel on omad füüsilised ja emotsionaalsed tervendavad oskused, usu või mitte, kuid Nurmenukk on väga tõhus ravitseja. Lisaks selle ravitsemisomadustele on sellel veelgi võimas spirituaalne vägi. Head tutvumist meie enda eestimaise Nurmenukuga ja avasta, milline väärtuslik taim meie enda kõrval kasvamas on.   Stressile leevendust ja Päikesepõimik särama   Nurmenukud kasvavad üldiselt Euroopas ja Aasias ning see on meie põhjapoolsemale rahvale üheks t..

Loe lisa...

MACA - IMERAVIM FÜÜSILISELE JA VAIMSELE KEHALE

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Maca juur on väga võimsa väega tervendaja taim, mille kuivatatud juure pulbrit saab enda füüsilise ja vaimse keha terveks hoidmiseks kasutada. Maca ehk lepidium meyenii on taim, mis kasvab kõrgel mägedes umbes 4000 meetri kõrgusel Andides. See on taim, mis suudab ellu jääda ja enda tervendavad oskused säilitada väga suure külma käes, mis seal mägedes eksisteerib. Suudab ellu jääda pideva päiksepaiste ja tugeva tuule käes. Macat on inimese keha tervendamiseks kasutatud vähemalt 3000 aastat ja sellel on multifunktsionaalsed tervendavad omadused. Ma olen juba aastaid enda..

Loe lisa...

MUSTSÕSTAR - NAISTE TERVISELE JA INTUITSIOONI TUGEVDAMISELE

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Mustsõstar on meil siin Eestimaal olemas ja miks mitte kasutada enda keha füüsiliseks ning emotsionaalseks tervendamiseks meie  enda taimi. Mustsõstar kasvab pea igas vanaema või ema hoovis, seega on sul lihtne seda ka endale suvel korjata. Tegelikult aga soovitangi mustsõstart suvel süüa ja endale sügavkülma korjata. Mustsõstar on võimas ravitseja ja aeg-ajalt teen ka mina endale selle marjaga tervendavat kuuri. Nagu ma olen eelnevalt rääkinud, et ma teen pidevalt kehale erinevate taimedega kuuri, et terve olla nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Soovitan kindlasti ka su..

Loe lisa...

ELULÕNG - ROMANTIKA JA LOOVUSE LILL

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Igal taimel on olemas vaimne keha ja spirituaalne energia, mida see endast välja kiirgab. Elulõng on üks parimaid lilli, mida enda koduhoovi istutada, kui sa soovid enda ellu romantikat ja loovust tuua. Kõik taimed, mis meie ümber eksisteerivad, need kõik omavad enda isiklikku väge, mida nad endast välja kiirgavad. Inimesed lihtsalt tihtipeale ei mõista seda, kuidas keskkond meid mõjutab ja kuidas selles keskkonnas olevad taimed meile energiat jagavad. Kui sul on oma koduhoov, siis kindlasti täidad selle erinevate taimedega, kuid tegelikult oleks hea ka see, et sa teaksid, mida n..

Loe lisa...

TOORKAKAO - NATURAALNE ENERGIAALLIKAS ÜLITUNDLIKULE INIMESELE

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Toitumine on ülioluline, kui sa soovid olla nii füüsiliselt kui ka vaimselt terve. Minu ellu kuuluvad taimed selleks, et ma saaksin füüsilisele kehale kiirelt õigeid energiaid anda ja kristallid selleks, et enda emotsionaalsele kehale energiat anda. Taimed ja kristallid peavad käima käsikäes, et tulemus, mida sa nendel ootad, oleks võimas.   Mul on kombeks teha iseenda kehale pidevalt taimseid kuure, mis tähendab seda, et ma intuitiivselt võtan ette endale konkreetse taime ning tarbin seda mitu nädalat järjest, et selles olevaid vitamiine ning kasulikku vaimset en..

Loe lisa...

ROHELINE SIBUL - KEHA TERVEKS JA MEELED ERKSAKS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Sama palju, kui ma armastan kristalle ja kasutan nende väge enda väe võimendamiseks, kasutan ma taimi sellel samal eesmärgil. Kui sa tahad olla terve füüsilises ja vaimses mõttes, siis kindlapeale peaks sinu menüüs olema roheline sibul. Roheline sibul on minu nõrkus, see on kindel asi, mis peab mul köögis olemas olema ja selle järgi on mul pidevalt meeletu isu. Kui ka sul on samasugune "hullus" rohelise sibula vastu, siis palju õnne sulle, sa sööd endale imerohtu sisse võib-olla eneselegi teadmatult. Roheline sibul on imeline taim, mis aitab meeltel erksad olla ja kui ma räägin m..

Loe lisa...

OLIIVIÕLI - MÜSTILINE ELIKSIIR

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

    Oliiviõli on õli, mida ma kasutan igapäevasel söögi tegemisel, see on põhimõtteliselt osa minu igast roast, mida teen. Oliiviõli on müstiline eliksiir, mille suhtes on mul tervislik sõltuvust. Ma tunnen, kuidas minu keha lihtsalt vajab seda ja kui mul on millestki nii tervislik sõltuvus, siis on see väga kasulik sõltuvus. Õlid, ükskõik, kas see on Oliiviõli või mõne teise taime õli, on nõiduses ja spirituaalses maailmas üks enim vajaminevaid rituaali elemente. Õlisid kasutatakse rituaalide elluviimisel ja spirituaalsetel tseremooniatel. Seega Oliiviõli on minu jaok..

Loe lisa...

PÄRNAÕIS - KÜLMETUSE RAVIM JA UUE ARMASTUSE RITUAAL

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Pärnaõie teest on vist iga eestlane kuulnud ja iga eestlane ka enda tervendamise jaoks kasutanud. Pärnaõis on tõeline tervendaja ja seda võiksid igal aastal ikka enda koju kuivama tuua. Seda selleks, et kui sul on imeravimit vaja, siis on see sul kohe võtta. Pärnaõis on tõeline imetegija, mida mina kasutan palaviku, põletiku ja külmetushaiguste leevendamiseks. Pärnaõis töötab minuga suurepärase kiirusega ja see peatab väga kiirelt haiguse arenemist. Kui ma tunnen, et külm on nahavahele pugenud, siis pärnaõie tee on kindlasti see, mida ma joon. Seda juba ennetavalt, et ma haigeks ..

Loe lisa...

PORGANDID - SINU KEHA SÕBRAD

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

    Õigesti toitumine on osa terveks olemisest, nii spirituaalses, kui ka füüsilises mõttes. Olen alati öelnud, et kui sa soovid terve olla, siis läheb sul vaja õiget elukeskkonda, õiget toitu ja häid mõtteid. Porgandid on eestlate jaoks vägagi kättesaadaval ja eestlane ise saab neid enda jaoks kasvatada, mis teeb sellest taimest tegelikult väga väärtusliku osa meie toidumenüüst. Vahel mulle tundub nii, et inimesed otsivad pidevalt kauguste tagant neid imetaimi ja imeravimeid ning samas unustavad ära enda ümbert neid otsida. Porgandid on iga eestlase jaoks kättesaadaval ja ..

Loe lisa...

PUNANE SIBUL - TERVISLIK JA MAAGILINE

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Punased sibulad on minu toidumenüü üks suur osa ja ma soovitan kõigil kaaluda nende menüüsse lisamise. Kui me soovime terved olla, siis me peame õieti mõtlema, elama tervislikus ja positiivses keskkonnas ning toituma enda keha jaoks tervislikult. Punane sibul on multifunktsionaalne tervendaja ja selles on niivõrd palju kasulikke aineid, mineraalained, vitamiine ning happeid, et see aitab ka väga kesise menüüga toituja tervist hoida. Kui sa lisad enda menüüsse punase sibula söömise ja hakkad sellest regulaarselt toitu valmistama, siis suure tõenäosusega sa haigestud vähem kroon..

Loe lisa...

SALVEI - KODU, SINU ENDA AURA JA KRISTALLIDE PUHASTAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

      Salveiks kutsun ma Valget Salveid ehk Salvia apiana´t ja see on minu jaoks üks tähtsamaid rituaalitaimi, mida ma igakuiselt erinevate eesmärkide pärast kasutan. Salvei on see rituaalitaim, mis võiks olla iga inimese kodus olemas. Salvei on multifunktsionaalne rituaalitaim ja üks enimkasutatavamaid rituaalitaimi terves maailmas. Salvei suudab üksinda ära teha väga suure töö, see on ka põhjus, miks ma Salvei kasutamist soovitan ja loomulikult ka sellepärast, et seda on väga lihtne käsitleda ning hoiustada. Valge Salvei päritolumaaks peetakse Ameerikat ja konk..

Loe lisa...

JOJOBA ÕLI - MÜSTILINE TERVENDAJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  JOJOBA ÕLI - MÜSTILINE TERVENDAJA Jojoba õli on tõepoolest üks müstiline tervendaja, mille kohta väga paljud ei ole arvatavasti kuulnudki või lihtsalt nimi tundub tuttav olevat. Kes aga Jojoba on enda ellu lasknud, siis see teab väga hästi, et sellest müstilisest tervendajast on väga raske lahti lasta ning see lausa peabki eksisteerima sinu kodus. Jojoba on tõeline imetegija, minu üks igapäevastest tervendajatest ja abilistest. Kasutan seda igapäevaselt ja mul on selle jaoks mitmeid lausa mitemid eesmärke, miks see siis minu jaoks igapäevaselt olemas on. Jagan sulle müstilise ..

Loe lisa...

TÕLVLEHIK - SALAJANE ABILINE KODUS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Taimed on sama imelised, kui on kristallid, need mõlemad elemendid on väga vajalikud meile inimeste jaoks, kui me soovime tervislikus keskkonnas elada. Tervislikus keskkonnas selle füüsilises ja vaimses mõttes mõlemas. Taimetel ja kristallidel mõlemal on oskus meie Aurasse viia tervendavat ja spirituaalset energiat, mis aiatavad meie tegelikul loomusel säilida. Kui me elame keskkonnas ehk kodus, kus on palju taimi, mis on Feng Shuile kasulikud, siis me ka ise oleme tervemad. Sellepärast ma soovitan alati kõigile täita enda kodu tervislike taimedega, et te ise tervemad oleksite..

Loe lisa...

LILLKAPSAS - SINU TERVISE ALLIKAS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

Ma räägin enamus ajast teile kristallidest, maagiatest, unenägudest ja erinevatel spirituaalsetel teemadel. Sama moodi meeldib mulle väga rääkida tervislikust toitumisest ja eks see ole ka tegelikult üks paljudest asjadest, mida ma enda inimestega arutan ning kuidas ma teid ka paremale, tervislikumale ning elurõõmsamale elule suunan. Ütlen alati, et õiged kristallid, õige mõtlemine ja õige toitumine on täieliku tervise allika valem. Miks ma siis valisin Lillkapsa siia teile kirjutamiseks. Esiteks on see minu üks lemmikumaid tervise allikaid, millest ma süüa valmistan ja on hea jagada kõ..

Loe lisa...

PALO SANTO PUU - SALADUSLIK VÄGI

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Palo Santo puu on müstiline ja saladusliku väega puu, mis kasvab Lõuna-Ameerikas. Igal maal on omad erilised ja kasulikud taimed olemas ja Palo Santo on üks võlutaimedest, mis kasvab siis just seal piirkonnas. Palo Santo on olnud ka Indiaanlaste seas üks enimkasutuses olnud taimi. Palo Santo ladinakeelne nimetus on bursera graveolens. Selle nimi tuleneb Hispaania keelest ja see tähendab Püha puud. See on saanud oma nime selle maagiliste toimete tõttu. Palo Santo on ülimalt hea lõhnaga puu, mida kasutatakse põletamiseks nagu Salveidki. Palo Santo puu põletamisel tuleb suits, mi..

Loe lisa...

SIDRUNIVESI - LIHTSAIM VIIS END TERVENA HOIDA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

Algatuseks soovin uuesti ma enda mõtet korrutada ja korrutada. Kui loodus on andnud meile viljad, taimed ja kristallid, siis nende jaoks on olemas põhjus. Mina usun, et maailmas ei ole Maa enda poolt loodud mitte ühtegi kasutut elementi. Miks on nii palju vilju ja taimi? Et me saaksime süüa. Miks me peame neid sööma? Sest seal on tervis. Mina usun, et iga haiguse, nii füüsilise kui ka vaimse probleemi jaoks on midagi Maa loonud. Taimed ja viljad füüsilise tervise jaoks, kristallid vaimse tervise jaoks. Haigus hakkab ennekõike vaimsest kehast pihta! Seega mina pooldan taimedega ja kristallidega..

Loe lisa...

KOHV - VÄETAIM JA VÄEJOOK

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

Kohv on tuntud enamus inimesele, kui meeldiva ja sõltuvust tekitava toimega joogina, mida väga paljud inimesed on harjunud rutiinselt jooma. Enamus teavad ka Kohvi ühte külge, milleks on energia andmine ja see on ka üldiselt peamine põhjus, miks seda juuakse. Tegelikult on Kohvil veel mitmeid väga häid omadusi ja see on väga tugevatoimeline maagia taim, mida saab erinevat viisi spirituaalsel eesmärgil enda kasuks ära rakendada. Seega täna kirjutan ma sellest, mida Kohvi võib sulle veel lisaks füüsilise energiale anda. Kohv on olnud inimeste kasutuses väga pikka aega ja esmalt ei kasut..

Loe lisa...

LOOTOSE SÜMBOOLIKA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

    Lootos on äärmiselt kaunis ja ilus lill ning peale selle uhke väljanägemise on sellel ka väga jõuline energia, mida see endaga kaasas kannab. Lootosel on väga pikk ajalugu ja seda on peetud juba vanast Egiptuse ajast pühaks lilleks. Lootose peamiseks sümbolismiks on olnud läbi aegade erinevates kultuurides puhtus ja armastus. Lootost peetakse uute alguste ja uue energia lilleks selle õitsemise tehnika tõttu. Lootose lill teatud päevadeks sulgeb enda õied ja avab need jälle üheks päevaks õide ning seda see lill teeb vahetpidamata. Sealt on tulnudki selle uue alguse sümb..

Loe lisa...

TEEPUUÕLI - IMERAVIM

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Teepuuõli on iidne ravimtaim, mida tänapäevalgi kasutatakse, et mitmeid kümneid erinevaid tervise probleeme lahendada ja ka enda ümber tervislikumat atmosfääri luua. Teepuuõli võib-olla ei ole Eestlaste jaoks niivõrd palju kasutuses, aga ma toon need tervendavad omadused välja ning ehk keegi leiab enda tee Teepuuõlini läbi selle. Seda seetõttu, et see on tõepoolest imeravim ning sellega on võimalik tervendada enda keha nii, et sa kehale liiga ei teeks. Ma ütlen alati, et Maal on kõik olemas, et terve olla, igale haigusele ja probleemile on olemas kas taim või mingi looduslik võimalus..

Loe lisa...

SÕNAJALG - ÕHU PUHASTAJA JA KIIRGUSE EEST KAITSJA

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

Ma olen ka enda eelmistes artiklites kirjutanud, et taimedel on samuti nii energeetiline kui ka füüsiline vägi olemas, täpselt nagu seda on ka kristallidel. Et spirituaalne olla, tervislikku eluviisi enda perekonda tuua ja elada nii, et hing oleks rahul, tuleb ka enda kodu rikastada taimedega, mis sinna head energiat toovad ja loovad. Sõnajalg kuulub Feng Shui teraapia taimede alla selle kahe võimsa omaduse tõttu, milleks on õhu puhastamine ja elektromagnetkiirguse eest kaitsmine. ÕHU PUHASTAJA Teaduslikult on tõestatud, et Sõnajalg toodab hapniku ja värskendab seega sinu kodu õhku. ..

Loe lisa...

HAVISABA - KAITSE KODU KURJUSE EEST

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Taimed on maagia selle füüsilises kujus, taimedes on võluvägi, mida iga tark spiritualist enda tervise ja heaolu jaoks ära rakendab. Havisaba on võimas väetaim, mida võiks iga korralik spiritualist enda kodus hoida. Pealegi Havisaba on nii vähenõudlik taim, mis tahab vähe vett ja vähene valgus ei ole ka tema jaoks probleemiks. Seda enam on see ka niiöelda algaja taimekasvataja toataimeks. Havisaba on üks minu kümnest lemmikust, mis kodus lausa peab eksisteerima. Kõigepealt ma soovin rääkida seda, et, kui sa soovid enda spirituaalsust suurendada, siis mitte ainult kristallid ei..

Loe lisa...

ROHELINE TEE JA SELLE SPIRITUAALE VÄGI

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Roheline tee on üks väärtuslikematest teedest, mida üldse iseenda tervise ja hinge jaoks valmistada. Roheline tee on üks osa minu elust, kuna see on üks teedest, mida ma igapäevaselt joon. Selleks on väga palju põhjuseid ja annan teile ka teada, miks just seda teed enda menüüs hoida nii spirituaalse kui ka füüsilise tervise pärast. Esmalt ma soovin öelda, et kõik see, mis ma täna siin Rohelise Tee kohta räägin, see kõik on kvaliteetse tee kohta. Soovitan Rohelise Tee ostmise juures kindlasti mitte odavat hinda leida, vaid just kallimaid sorte enda kööki tuua ja ka neid, mis ei ole pa..

Loe lisa...

KÜÜSLAUK - IMERAVIM JA KAITSEV VÄGI

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Küüslauk on üks maailma kõige tervislikemast maa-andidest, mis on meile antud, et terved olla. Eestlase jaoks on küüslauk vägagi kättesaadav ja seda me saame ka ise enda kodupeenardes kasvatada. Niisiis soovitan kõigil ikka ennekõike ise endale küüslauku kasvatada, kuna taimed, mida ise kasvatame, nendes on mitmeid kordi rohkem tervendavaid energiaid, mida siis endale ka saame. Seega kõik küüslauku kasvatama või enda menüüsse, kui täiesti tavalist ja rutiinset toiduainet lisama. Küüslauk on minu üks põhilisemaid maa-ande, mis minu nõiaköögis eksisteerib, kuna sellel on tuhat annet ra..

Loe lisa...

OREGANO EHK HARILIK PUNE - TERVISE ALLIKAS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Oregano on enda nime saanud Kreeklaste käest ja selle nime tähendus on "Mägede rõõm", seda juba seetõttu, et Oregano metsikult kasvabki mägede külgede peal. Oregano on kõige enam kasutusel olnud vahemere riikides. Oreganot kasvatati surnuaedades haudadel, kasutati enamasti kurjuse majast välja saatmisel ja armastuse loitsudes.   Oregano ehk Harilik pune on maitsetaim, mille eestlane saab enda aiamaale kasvama panna või kasvõi rõdu peale poti sisse. Taimed on osa maagiast ja need on maajumalanna Gaia poolt saadetud kingitused, mida inimesed saavad enda heaks ära rakendada..

Loe lisa...

KURKUM - SELLE IMEVÄGI JA TERVENDAVAD OMADUSED

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Kurkum on tõesti imeravim otse meie loodusest, mis on inimestele antud väga paljude probleemide leevendamiseks ja eemaldamiseks. Mina usun, et loodus on andnud igale probleemile vähemalt ühe "vastumürgi" otse loodusest, kui mitte rohkem. Kurkum on tõeline imetegija, kuna sellel on väga palju erinevaid probleemide lahendamise oskuseid. See on tervisele niivõrd hea, et ma soovitan igasse korrallikku kööki see lisada. Minu köögis eksisteerib Kurkum juba aastaid. Kurkum on juur, mis meenutab veidi Ingverit ja need taimed on ka omavahel seotud. Sellest samast juurest valmistatakse p..

Loe lisa...

FLAMINGOLILL - SUHETE PARANDAJA JA ARMASTUSE TAIM

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

Flamingolill on üks populaarsemaid Feng Shui taimi, millel on väga armastav, romantiline ja suhet edendav energia. Flamingolille on lihtne kasvatada, kuna see taim on vähenõudlik, nii nagu enamus Feng Shui taimedest. Flamingolilledele on omased valged, punased, lillad ja roosakat õied, mis sümboliseerivad armastust. Flamingolille õis moodustab südame sümboli.   KODU LÕUNAPOOLSEM OSA VÕI MAGAMISTUBA Flamingolille kõige õigem koht sinu kodus on kas kodu Lõunapoolsem tuba või magamistuba, et selle armastavad omadused saaksid maksimaalselt välja tulla. Asetades selle taime ühte n..

Loe lisa...

ROSMARIINI VÄGI JA KASULIKUD OMADUSED

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Rosmariin on üks imetaimedest, mida iga eestlane saab enda majapidamises kasvatada. Alati ei ole vaja otsida kaugelt seda, mis terveks teeb ja aitaks. Seda kõike sa saad iseendale lubada, väetaimi kasvatada ja targalt nii tervise, kui ka nõiduse suhtes ära rakendada. Rosmariin on taim, millel on mitu palet ja mitmeid erinevaid häid omadusi. Rosmariini kasutatakse üle maailma väga paljudes erinevates nõiduse ja maagia kultuurides rituaalitaimena. Ka mina armastan ja jumaldan Rosmariini, selle puhastavate ning armastusega seotud jõu pärast. Tark nõid hoiab alati Rosmariini enda majapi..

Loe lisa...

10 PÕHJUST, MIKS KASVATADA NÕIDUSLIKKU PETERSELLI

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Taimede sees on ainulaadne vägi, nii nagu on ka igas kristallis. Petersell on äärmiselt kasulik rituaalitaim ja vitamiiniandja ning saja haiguse vastu võitleja samal ajal. Panen siia kirja mitmeid põhjuseid, miks just ise kasvatada peterselli enda tarbeks. Iga taim mille eest me hoolt kanname, sellele me enda nõiduslikku armastust jagame ja kui sa ka loomupoolest jumaldad taimi ning sulle meeldib taimedega tegeleda, siis seda enam sa oma taimedesse nõiaväge laed. Petersellil on äärmiselt huvitav minevik ja seda on nõiduslikel eesmärkidel teadaolevalt juba Vana-Kreeka ajast kas..

Loe lisa...

6 PÕHJUST, MIKS KASVATADA BASIILIKUT KODUS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Basiilik on üks enimlevinud maitserohelisi, mis on seotud väga paljude erinevate maagiatega, alates rahamaagiast kuni armastuse maagiateni. Peamine põhjus, miks Basiilikut väga palju kasutatakse, on see, et seda on lihtne kasvatada ja see ei vaja väga suuri kasvutingimusi. Basiilikut on teadaolevalt kasvatatud üle 3000 aasta meditsiinilistel põhjustel ja tuhandeid aastaid rohkem veel maagiate ning rituaalide teostamise jaoks. Basiilik on ka minu retseptides ja söögilaual hinnatud taim, kuna sellel on äärmiselt palju võimsaid omadusi. Kõige parem on aga see, et Basiiliku kodus kasvata..

Loe lisa...

SELLER - NÕIAVÄEGA TERVEKS JA VAIMSELT TUGEVAKS

by in UUDISED, TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Nõiduses käivad küünlad, kristallid ja taimed käsikäes. Igal taimel on oma vägi, mida see inimesele annab nii ära süües kui ka koju tuues või rituaalides kasutades. Seller on läbi aegade minu menüüst läbi käinud juba selle tervislike omaduste ja otseloomulikult ka väga võimsa jõu pärast, mida see suudab edasi anda. Kui sa soovid enda intuitsiooni arendada, siis on ülitähtis sinu toitumine ja mida rohkem rohelist ning looduseande sa sööd, seda spirituaalsemaks sa muutud. Seller võiks saada ka sinu menüüst väikese osa, kuna see võib olla just see, mis sinul enim aitab intuitsiooni..

Loe lisa...

PUNANE PIPAR PUHASTAB NEEDUSLIKKU JÕUDU

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

Mida aeg edasi, seda rohkem arutatakse minuga teemasid, mis puudutavad needusi ja on soovitud nõuandeid selleks, et seda eemaldada. Siia ma päris ei hakka kirjutama rituaale, mis on konkreetsete needuste maha võtmiseks, kuna iga rituaal, mis on kord inimese peale tehtud, nõuab erilist hoolt, et seda maha saada. Küll aga ma kirjutan täna PUNASEST PIPRAST, kuna seda saab kasutada ükskõik millise needuse, halva karma ja tugeva ära sõnumise puhul kasutada kui halva sõna puhastajat. Punane Pipar on eestlaste jaoks tänasel päeval kättesaadav ja seega on lihtne seda ka maagiates kasutada. Punane P..

Loe lisa...

LILLAD KUUKINGAD KUI SENSITIIVI ABILISED

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Kirjutasin mõnda aega tagasi Valgetest Kuukingadest ja nende armastusega seotud väest, mida saate lugeda SIIT. Seekord räägin teile müstilistest lilladest Kuukingadest, kes väga Valgetele alla ei jää ja omavad hoopis teistlaadi energiat endas, milleks on spirituaalsus. Lillad Kuukingad on spirituaalsed abilised sellepärast, et nendel on oskus oma ümber luua meditatsiooni energiat ja viia inimese hing sügavasse spirituaalsesse maailma, kus nad ise eksisteerivad. Lillad Kuukingad närtsivad ja ei soovi kasvada nende inimeste juures, kes nendega ei suhtle ja kes ei soovi enda intuitii..

Loe lisa...

UNETUS JA NÕIAKAPP

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Unetus, kehv uni, magamata ööd ja magamise ajal liigne mõtete töö on vist tüüpiline probleem pea igal teisel inimesel. Täisväärtuslik uni on kogu sinu hingele vajalik, tervislik ja hea uni aitab ka sinu spirituaalsusel kasvada. Hea uni on vajalik kõigile, aga lausa hädavajalik meestele, kuna nemad on veel eriti tundlikud unetute ööde suhtes. Mehed saavad sellest poole kiiremini tervisehädad ja stressi külge. See, miks keegi magada ei saa, on väga individuaalne, aga magamatusest võib välja kujuneda ka haigus, milleks on unehäire. Jagan enda poolt veidi nippe, kuidas uneprobleemide ..

Loe lisa...

SIDRUN, MIS PUHASTAB JA KAITSEB

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Sidrun on võimas maagiataim ja see on puhas rõõm, et Eesti maagidele on Sidrun nii kättesaadav. Sidrun ise on algselt pärit aga Aasiast ja see on ühe imeilusa taime vili. Sidruni puid saab dekoratiivsel eesmärgil ka koduseinte vahele tuua, mis tegelikult toob majja palju head, hoolimata sellest, et see ei pruugi hakata vilja andma. Sidrunipuu ise omab kodu või keskkonda kaitsvaid omadusi. Üksnes juba Sidrunipuu tuppa toomine toob majja suurt kaitset, nii perekonna suhete osas kui ka tervises. Sidrun on üks vili, mis peab kindlasti alati minu lauapeal olema juba seepärast, et..

Loe lisa...

GRANADILL, SELLE ARMASTUS ja TENE GRANADILLI ELIKSIIR

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Granadill ehk inglise keeles "Passion Fruit" on üks armastuse taimi, mida saab enda suhte õnne jaoks tööle panna. Nõiduses kasutatakse kristalle, väetaimede suitsu, erinevaid sümboleid, taimi, küünlaid aga kas sa ka teadsid seda, et nõiduses süüakse teatud taimi või vilju, et anda enda Aurasse maagiat edasi? Kui oled spiritualist, siis tead, et kõik aspektid peavad sinu elus paigas olema, et sa end hästi tunneksid ja sa tead ka seda, et kõik, mida sa sööd, annab sinu tujudele, mõtetele, võimetele ja tervisele edasi väga palju. Seega nõiakunsti võid ellu viia ka köögis ja toite valmis..

Loe lisa...

VALGE KUUKING KUI ARMASTUSE JUMALANNA

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Valge Kuuking on lilleriigi üks jumalannadest, mis kannab endaga kaasas armastuse ja puhtuse energiat, aga see võib olla ka salakaval jääkuninganna. Kuuking on üks populaarsematest Orhidee liikidest, millel võib olla palju võimsaid mõjutusi kodus meie üle, aga kas sa teadsid, et see toitub armastuse energiast ja vajab inimese tähelepanu, et sinu ellu enda maagilist jõudu jagada. Valge Kuuking on sinu kodus nagu kuninganna, kellel on jõudu ja võimu sinu majapidamise üle ning kes annab sulle headust, kui oled selle välja teeninud. Valge Kuuking on viljakust, armastust ja roman..

Loe lisa...

SULGVÕHK JA SELLE KÜLLUSLIK MITMEKÜLGSUS

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Sulgvõhk on üks minu lemmikuid Feng Shui taimi, mida on mul mitmeid kodus ja ka meie Butiigis on neid sama palju. Sulgvõhk kaitseb seda keskkonda, kus tema "kodu"on. Mida lähemal sa seda kodu või kontori ruumi uksele hoiad, seda rohkem see kaitseb seda keskkonda. Mida kaugemale see on välisuksest asetatud, seda rohkem see toob majja õnne ja jõukust. Sulgvõhk ehk Zamioculcas Zamiifolia on Idamaades tuntud jõukuse, külluse, hea õnne ja positiivse energia taim. Sulgvõhul on lehed, mis näevad alati välja väga ilusad, säravad ja elujõulised, hoolimata taime vanusest. Sulgvõhk on hinnat..

Loe lisa...

AALOE - MITMEKÜLGNE RAVITSEJA JA KODU KAITSJA

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Aaloe on taim, mida on kasutatud juba vähemalt üle 5000 aasta erinevate tervise probleemide tervendamisel ja rituaalide valmistamisel. Aaloe on üks kindlaid taimi, mis võiks igas majapidamises olla, kuna seda saab kasutada nii mitmeid erinevaid viise ja peale selle kasvab Aaloe meie kodustes tingimustes väga hästi. Aaloe kodus kasvatamisel tuleb jälgida seda, et selle mullapallil lastakse enne kastmist täiesti läbi kuivada ja alles siis kasta ning see vajab palju päikesevalgust. Aafrikas riputatakse Aaloe lehti kodu välisukse kohale, et majja head õnne, jõukust ja küllust tuua. ..

Loe lisa...

MUST PIPAR KUI KURJUSE VASTUMÜRK

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Must Pipar, nii kättesaadav ja samas väga tavaline taim meie jaoks. Ja kui mõned asjad on meile kergelt tulema, unustame pahatihti nende tõelised väärtused. Must Pipar on võimas kaitse taim, mida ma soovitan kõigile kasutamaks oma kodu, iseenda ja perekonna kaitseks. Must Pipar on väga kõrgelt hinnatud rituaali taim erinevate eesmärkide saavutamiseks, milleks on : - Kurjade hingede majast välja tõrjumine. - Kurja inimese mõtete ja halbade soovide mõju pidurdamine. - Kodu kaitse ja kodu negatiivse energia puhastamine. - Kadedate, pahasoovlikute ja perekonda lõhkuvate inimeste e..

Loe lisa...

INGVER - KUI KODU KAITSEV VÄETAIM, AURA PUHASTAJA JA ARMASTUSE EDENDAJA

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Ingver on üks minu lemmikuid ja üks kõige lihtsamini käsitlevatest väetaimedest, mida saab kasutada kurjade hingede, "kutsumata külaliste" ja halva energia kodust välja laskmiseks. Selle kasutamine on imelihtne ja Eestlasele on see ka kergesti kättesaadav. Ingveril on palju maagilisi omadusi, aga täna räägin ma Ingverist, kui kurjuse vastasest taimest. Ingver on juur, millel on väga tugev aroom ja see sama essents on Ingveri müstiline vastumürk kurjusele. Ingver on võimas maagiate elluviija ja seda kasutatakse väga paljudes erinevates rituaalides, kui võimendajana. Ingver on ritua..

Loe lisa...

LOVAGE EHK LEESKPUTK JA SELLE RITUAALID

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

Lovage on taim, mis on saanud oma nime just sellepärast, et kõigepealt hakkasid nõiad seda taime armastuse rituaalides ja selle eliksiirides ära kasutama ning sealt saigi nime Lovage, mis on inglisekeelsest sõnast love ehk armastus tulnud. Rituaalid, milleks Lovaged kasutatakse - Naiselikkus, ilu, puhastamine, spirituaalne keskendumine, raha ja kire maagias. ARMASTUSE RITUAAL Armastuse rituaali jaoks asetatakse vanni vette Lovage rituaalitaime kuivatatud või värskeid lehti koos Roosi õitega ning samal ajal põletatakse kolme tumepunast küünalt, moodustades nendest kolmnurk vanni k..

Loe lisa...

KANEELI MAAGILINE TOIME

by in TAIMED JA NENDE MAAGILISED OMADUSED .

  Peale Kristallide kasutatakse maagias ka taimi, kasutades ära nende essentsi nõiduslikku toimet.  Paljud on küsinud minu käest "Kas maagiate tegemine kuidagi ohtlik meile ei ole?", mina ütlen selle peale "Kui seda õigesti teha, mõeldes heale ja sa teed seda enda või perekonna huvides, siis see kindlasti ei ole ohtlik". Ravimtaimed koos teiste loodusandidega ja kristallid olid enne meie ühiskonna suurt teaduslikku ja tehnoloogia ajastut ainukesed ravimid, nii füüsilise keha kui ka vaimse keha tervendajad.  Pidage meeles, et looduse poolt antud ei ole toodud põhjus..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja