VEE-ELIKSIIRID

VEE-ELIKSIIRIDE VALMISTAMISE 10 TÕDE

by in UUDISED, VEE-ELIKSIIRID .

  Vee-eliksiire valmistatakse kristallidest tervendavatel eesmärkidel, kuna kristallidel on oskus veele enda jõudu edasi anda. Vee-eliksiiride tegemine on laialdaselt levinud kristalliteraapia vorm üle maailma. Vee-eliksiiride tegemisel on aga mõned reeglid, mida sa võiksid teada enne, kui sa neid tegema hakkad. Esiteks on olemas kristalle, millest üldse ei tohigi eliksiire teha just sellepärast, et nende sees on metalli või ka kristallidest, mis on kergesti lagunevad. Peale selle tuleb osata eliksiiri kristalle eliksiiride jaoks ära seadistada ning neid õieti hoida. Eliksiiride kas..

Loe lisa...

ŠUNGIIT JA SELLEST VALMISTATUD MITMEKÜLGNE VEE-ELIKSIIR

by in VEE-ELIKSIIRID .

  Šungiit on üks enim tervendavaid kristalle terves maailmas ja selle koostisest on avastatud fullereeni molekule, mis teadaolevalt on ühed võimsad antioksüdandid. Seega võib öelda, et mitte ainult ei ole Šungiit hea sinu eeterkehale, vaid ka füüsilisele kehale. Fullereenid puhastavad meie joogivett ja sellepärast kasutatakse Šungiiti vee puhastamiseks või tervendava vee-eliksiiri valmistamiseks. Juba väga kaugest minevikust on Šungiidi vett valmistatud, kuna usutakse, et see tõmbab enda sisse kõik selle, mis vee sees ei peaks olema ehk eemaldab mürgid, et need sinu kehasse vee joomis..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja