KRISTALLI KOMBINATSIOONID

HALVA ENERGIA VABASTAMINE - VANAKUU MAAGIA

by in RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID, UUDISED .

  Kuu faasidel on kõikidel erinev vägi ja jõud, mis mõjutab meid rohkem, kui me arvatagi oskame. Maagia on spirituaalne ja nõiduslik protsess, mille käigus saad sa saata enda seest teatud sõnumi välja, millele siis läbi maagia on võimalik tulemust jääda ootama. Maagiaga saad sa kinnitada teatud energiaid, mida sa kindlasti soovid enda elus näha, säilitada ja hoida. Põhjus maagia tegemiseks on väga lihtne - kui sa soovid midagi saavutada, siis maagia suurendab selle tõenäosust. On võimalik teha maagiat, mis aitab sinu kodus olevast halvast energiast vabastada ja seda maagiat võib teha i..

Loe lisa...

SUHTE TERVENDAJA - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Maagia on spirituaalne ja nõiduslik viis enda soove teele saata nii, et nendele järgneksid ka reaalsed vastused ning tulemused. Maagia tegemine annab sulle võimaluse iseenda Auraväljas teatud sõnumi kinnitada, mis jääb sinu Auravälja seniks, kuni see on täitunud. Maagia tegemise ja teelesaatmise juures on üheks olulisemaks faktoriks see, kuidas sa oled end selle jaoks häälestanud. Mida positiivsem, lootusrikkam sa oled, seda suurema tõenäosusega läheb maagia teele nii, et see ka õnnestuks. Ennekõike sa pead ise maagiasse uskuma ja kui sa usud, siis sellega sa annad kõikidele maa..

Loe lisa...

ÕNNETOOJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Kristalle kombineerides annavad nad sulle edasi ühe konkreetse väe, ja neid saab niiviisi endaga kaasas kanda, et saada nende käest teatud väge, mis kandub Aurasse. Igal kristallil on oma eriline jõud ja vägi. Kui panna kokku erinevaid kristalle, siis avalduvad neis konkreetsemad jõud. Kui neid kristalle endaga kaasas kanda, kasutada või enda kodus hoida, siis sa saad sellest jõust osa. Kristallide ühinemisel tekkiv jõud suundub sinu Auravälja, kui sa neid endaga kaasas kannad, ja sinu kodu Auravälja, kui sa neid kodus hoiad. Mõlemat pidi on kasulik kristallikomplekte teha...

Loe lisa...

PEREKONNA ÕNNE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.   Seda maagiat võivad teha kõik, kes soovivad enda perekonnale head õnne ja armastust juurde tuua. See on perekonna õnne maagia, mis suurendab kogu perekonna kohal olevat õnne, aidates perekonnas oleval naisel ja mehel paremini läbi saada, tugevdades nende omavahelist sidet. Aidates perekonnas olevatel lastel omavahel läbi saada ja seda samuti ka oma vanem..

Loe lisa...

ENDA ERIALA ÜLES LEIDMINE - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Enda eriala üles leidmise maagia on mõeldud sinu jaoks, kui sa soovid teada saada seda, millist erialast teed pidi sa peaksid kõndima. See on maagia, mis aitab sul selgusele saada, kas see, mida sa teed täna, on sinu õige tee. See aitab kahtlused ja kõhklused sinu teelt eemaldada, tuues sulle selguse ja teadmise, mis on seotud erialase valikuga. Kui sa ei ole veel ü..

Loe lisa...

UNISTUSE TEELE SAATMISE RITUAAL

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Kas sa soovid, et sinu unistus või unistused läheksid täide? Kui jah, siis võid proovida selle teele saatmiseks spetsiaalset rituaali valmistada. Nõiduslik maagiatöö aitab sinu soovidel täituda ja rituaalide tegemine annab lisajõudu selleks, et need täituda saaksid. Rituaalide tegemist kasutatakse selleks, et enda sees olevaid unistusi õigesti enda Auraväljast tuleviku poole teele saata. See on viis, kuidas sa saad unistuse kanaldada täpselt õigesse kohta, et see tuleviku jaoks endale ruumi saaks teha.   Seda sama rituaali võid teha enda elu jooksul nii palju, kui sul sell..

Loe lisa...

INTUITSIOON - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Intuitsiooni maagia on mõeldud selle jaoks, et see maagia avaks sinu intuitsiooni arenema. Nendes kolmes kristallis on olemas kõik vajalik selleks, et sinu intuitsioon saaks jõudu juurde. Iga inimese ja kaasa arvatud sinu intuitsioon peab pidevas arengus olema. See on eluks vajalik energia ja jõud, mis aitab meil elus õigeid otsuseid vastu võtta. Kui sinu intuitsioo..

Loe lisa...

VILJAKAD IDEED - KÜLLUSE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu ellu tuleks teatud soovile täitumine. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja teatud signaale, mis suunatakse läbi maagia õigesse kohta. Tänu sellele säilib konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ihaldatud tulemust tuua.   Viljakate ideede külluse maagia on selleks, et see avaks sinu meeli ideedele, inspiratsioonile ja motivatsioonile, mis aitaksid sinu elu materiaalsemat külge parandada, tuues sulle väga häid ja viljakaid ideid. Selliseid ideid, mis aitavad sul raha ..

Loe lisa...

EBAÕNNE BLOKEERIJA - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Ebaõnne blokeerimise maagia on kasulik selleks, et end kaitsta ja hoida ebaõnne ning halbade kogemuste eest. Ebaõnne blokeerija maagia sobib sulle, kui sa soovid end kaitsta ja enda Aurat tugevamaks muuta. Seda maagiat võib ükskõik kes teha, kes vähegi tunneb, et tal on lisakaitset vaja. Seda maagiat võib teha siis, kui sul juba läheb halvasti, et ennast selles..

Loe lisa...

SAATUSE POOLT KINGITUD ANNE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Saatuse poolt kingitud ande kristallide komplektile luuakse maagia, et need kristallid hakkaksid sinuga konkreetsel eesmärgil töötama. Selles komplektis on kolm erinevat kristalli, mis üheskoos avavad sinu sees oleva ande. Tuues välja selle, mille oled enda jaoks selgeks õppinud juba enda eelmistes eludes. Avades kanali, mille kaudu see anne välja saaks tulla. &n..

Loe lisa...

PROHVETLIKUD UNENÄOD - MAAGIA

by in KRISTALLI KOMBINATSIOONID, RITUAALID & MAAGIA, UUDISED .

  Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.   Prohvetlike unenägude maagiat tee selleks, et unenägusid esile kutsuda. See maagia aitab sul paremini unenägusid näha, neid meelde jätta ja see unenägude maagia aitab esile kutsuda prohvetlikke nägemusi. Maagia, mis aktiveerib sinu Kolmanda Silma ja Kroontšakra prohvetlikele visioonidele. See on eriliselt kasulik siis, kui sul on loodud enda unenägud..

Loe lisa...

RAHAKOTI MAAGIA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Rahakoti maagia luuakse kolmest erinevast kristallist, mis aitavad sinu ellu rahaenergiat ligi tõmmata. See maagia tehakse selleks, et anda endale võimalus materiaalsemalt võimekamaks saada. Rahakoti maagia tehakse kristallidest, mida hiljem hakkad hoidma enda rahakoti vahel. Sellele maagiale suunad enda sõnad ja mõtted peale. See on maagia, mis läbi maagiliste sõna..

Loe lisa...

INGLITEGA KONTAKTEERUMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Inglitega kontakteerumise maagia on selleks, et sa saaksid avada enda kõrval energiad, mis kutsuksid sinu ellu Ingleid ja aitaksid neil sinuga ühenduses olla. See maagia on erinevatele Inglitele ja hingedele suunatud. Maagia, millega avad enda kodus energiad, et Inglid saaksid sinu unenägudesse ilmuda ja sinu Auras eksisteerida. See maagia on seotud Inglitega suhtle..

Loe lisa...

SUHTEEDENDAJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Suhteedendaja kristallide komplekt on see, millele sa teed maagia, et see hakkaks sinu suhte nimel tööd tegema. Suhteedendaja maagiat soovitan ma sulle, kui sa tunned, et sa sooviksid enda ja kaaslase vahelisi tundeid veelgi sügavamaks muuta. Kui sa soovid suhtesse kirge, romantikat, üksteise austamist, hoolimist ja armastust tuua. Suhteedendaja maagia tõstab teie..

Loe lisa...

ÄRILISED UNISTUSED - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Äriliste unistuste kristalli maagiat soovitan ma teha neil, kellel on olemas äriline idee või kellel on juba enda ettevõte olemas ning kes soovib mõne unistuse täitumisele jõudu juurde anda. Igatahes on see maagia suunatud materiaalse unistuse täitumiseks. Seda võib teha ettevõtja ja ka see, kellel veel ei ole isegi veel midagi alustatud. Kasulik maagia äri käima ..

Loe lisa...

DIEET - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Dieedi pidamise maagia ja kristallikomplekti soovitan ma luua sul, kui sa tunned, et sa sooviksid tervislikumalt hakata toituma. Selles kristallide komplektis on kolm kristalli, mis üheskoos annavad sulle jõudu dieedi pidamiseks ja liigsöömisest loobumiseks. Nendele kristallidele lood sa maagia, et need hakkaksid sinu toitumisprobleemiga võitlema ja tasapisi sind ..

Loe lisa...

ARMASTUSE KOHAL OLEV EBAÕNN - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID, UUDISED .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Armastuse kohal oleva ebaõnne kristallide komplekti ja sellele suunatud kristallimaagiat soovitan ma luua neil, kelle elus ei ole armastusega vedanud. See on sulle, kui sa tunned, et sul on pea võimatu armastust leida ja sa ihaldad enda ellu tõelist armastust. Eriti kasulik on see neile, kellel on korduma kippuvad probleemid suhtest suhtesse olnud ja kes soovib halv..

Loe lisa...

SUITSETAMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja maagia ise läbi tegema. Suitsetamise kristallide komplekt loo endale siis, kui sa soovid suitsetamisest loobuda ja endale tuge anda, et sa suudaksid seda teha. Teine võimalus on see luua kellelegi teisele, kellele sa väga palju head soovid t..

Loe lisa...

HINGESUGULANE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema. ROOSA KVARTS, RODONIIT JA INGLI AURA "Kristallid, mis aitavad sul enda hingesugulasega kontakteeruda" Roosa Kvarts on kristall, mis aitab sinu hinge armastusele avada. See on üks inimkonna ajaloo kõige võimsamatest..

Loe lisa...

VILJAKUS - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema. PÄIKESEKIVI, UNAKIIT JA MOOKAITE "Kristallid, mis toovad lapseõnne ja mis suurendavad viljakuse energiat"   Päikesekivi on hea õnne kristall, mis suurendab võimalusi unistuste täitumiseks ja see krista..

Loe lisa...

ARMASTUSE KANALI AVAMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema. GRANAAT, ROOSA KVARTS JA THULIIT "Kristallid, mis toovad armastuse õnne ja avavad armastuse kanali"   Granaat on armastuse õnne, kire, romantilise armastuse, hingesugulase ja elujõu kristall. Granaat toob..

Loe lisa...

SOOVIDE LAEGAS

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Soovide laegas on maagiline laegas, mille sisse sa saad hakata enda soove koguma. See laegas on kasulik selleks, et sinu unistused läheksid täide ja sa suudaksid oma unistused ka õigesti universumisse saata. See laegas saadab need universumisse ning aitab tulevikus neid unistusi täita. Aidates sind viia elus kohtadesse, kus sa saad selle, mida oled soovinud ja tuues sulle palju võimalusi ning head energiat.   Soovide laeka sa saad iseenda jaoks teha, et enda soove universumi poole teele saata. Soovide laeka sisse saad sa koguma hakata kindlaid kristalle kindla eesmärgi..

Loe lisa...

KÜLLUSE KARP - RAHA MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Viimasel ajal aina rohkem on nõu küsitud külluse energia suurendamise kohta ja rahakarbi loomise kohta. Nüüd panen veidi põhjalikumalt kirja selle karbi ja selle loomise kohta. Külluse karp on selline karp, mille sa lood külluse kristallide, raha ja teiste elementidega iseendale ning enda perekonnale. Sinna sa hakkad millegi konkreetse jaoks raha koguma või teed sellest lihtsalt sularaha hoidmise karbi. Samalajal see, mille sa lood, hakkab sinu perekonda head õnne ligi kutsuma. Milleks luua endale külluse karp? - Külluse kristallid aktiveeruvad raha energiast ja hakkavad pe..

Loe lisa...

KRISTALLID LASTELE KOOLI JAOKS

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Ma olen eelnevalt põgusalt võtnud selle teema üles, aga nüüd, kus viimasel ajal on nii paljud lapsevanemad minu juurde tulnud sooviga, et ma jagaksin enda teadmisi kristallide kohta, mis sobiksid lapsele kooli kaasa võtmiseks, siis on see ilmselge märk olnud selle kohta, et see tuleb siia põhjalikumalt kirja panna. Lapsed on ülitundlikud kristallide tervendusele ja seega need mõjuvad lastele mitmeid kordi kiiremini ning tõhusamalt. Lapse tundlikust kristallide suhtes saab võrrelda täiskasvanud kogenud spiritualisti võimega. Ja kui ma räägin väikesest lapsest, siis ma mõtles last, ..

Loe lisa...

AMBITSIOONID - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema. SAMMALAHHAAT, KALKOPÜRIIT ja KARNEOOL "Kristallid, mis toovad ambitsioonide täitumist ja unistavat mõtlemist. Maagia, mis saadetakse teele selle täitumiseks." Sammalahhaat on kristall, mis toob küllust igale..

Loe lisa...

TÖÖEDU - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema. MALAHHIIT, ROHELINE AVENTURIIN ja TSITRIIN "Kristallid, mis toovad edu sulle tööalaselt ja loovad sinu ümber maagilise külluse energia." Malahhiit aitab sul tööalaselt uusi võimalusi saada, aidates uutel tuulte..

Loe lisa...

KODULE KAITSEVÕRGUSTIKU LOOMINE

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

    Kristallidega on võimalik luua kodule kaitsevõrgustik ümber ja seda üldiselt tehakse siis, kui maja ehitatatakse, kuna sellisel juhul on võimalik kristalle vundamendi sisse ära peita või ka valmivate seinte vahele jätta. Küll aga on võimalik kaitsevõrgustiku luua valmisolevale korterile või majale. Selleks on vaja kaitsevõrgustiku kuuluvaid kristalle peita maja välisnurkadesse või põrandaliistude vahetuse ajal liistud ära võtta ning nende taha kristallide jaoks ruumi teha ja peale seda põrandaliistud uuesti kinni panna. Soovitan kõigil vähegi loomingulised olla kristallide ..

Loe lisa...

HARMOONIA KRISTALLIDE KOMPLEKT MAGAMISTUPPA

by in UUDISED, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Viimasel ajal olen pidanud väga paljude inimestega Butiigis vesteldes leidma lahendusi stressi leevendamiseks, pidevast pingetundest vabaks saamisest või ka sellest, et kuidas iseennast hoida positiivsena raskel või liialt tempokal eluperioodil. Nagu alati, artiklite kirjutamine tuleb just sellest, mida kõige enam soovitakse teada ja kindlasti on veel väga paljud sama küsimusega ka minu ümber veel. Seega otsustasin kirja panna mõned lihtsamad viisid, kuidas kristallidega enda stressi maandada ja justnimelt, kuidas neid kodus paigutada, et need sind niiviisi aitaksid. LOO ENDALE "H..

Loe lisa...

REISIMINE JA KRISTALLID

by in KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Reisile minemine ühte või teise kohta on suur ettevõtmine kõigile ja sellel ajal ei ole enamus inimesi enda mugavustsoonis ning peavad igasuguste ettearvamatute olukordadega või uute olukordadega toime tulema ja on olemas teatud kristallid, mis aitavad sind reismise ajal kaitsta. Kristallidega saab luua reisimise komplekti, mis aitab sul end hästi tunda, aitab sul end vabalt tunda, aitab rõõmu ja naudingut tuua või hoopis häid kogemusi ligi tuua. Kristallikompekt võiks olla riidest koti sees ja selle värvus võiks olla kas siis must, tume sinine, tume roheline või tume punane. Värv..

Loe lisa...

ASTRAALRÄNNAK ja VASTUSTE SAAMINE

by in KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Täna ma soovin jagada teadmisi, kuidas neid nelja imeilusat kristalli enda kasuks kodeerida nii, et need läbi une sinule sõnumeid annaksid. See, miks ja millest ma kirjutan, see antakse mulle. Kui te küsite, kuidas see mulle antakse? Siis vastus on tegelikult selline... Kuna ma kasutan selgeltkuulmist, mis tähendab, et ma "kuulen"asju ette, see on tunne nagu keegi sositaks pidevalt sulle vastuseid ette ja täna hommikul anti mulle see väike käsk kätte. Nagu ikka, ma kirjutan hommikuti või öösiti vahetult enne magama minekut, kuna siis on ka minu spirituaalne energeetika üldisest kõr..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja