HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE

SINU HING LEIAB ÕIGEST LAULUST SÕNUMI

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sulle üks või teine laul väga hinge läheb ning miks sa oled suuteline sedasama laulu ikka ja jälle otsast peale kuulama? Miks võib üks konkreetne laul sind jalust rabada ja teine sind täiesti külmaks jätta? Oled sa mõelnud, miks mõni laul ei taha sinu seest ära minna, ja isegi kui sellest vaimustustest on möödas juba aastaid, on seesama laul ikka see, millest sa oled võlutud? Või kas sa oled mõelnud selle peale, miks sa ühel hetkel kuulad mingit lugu suure innustusega ja teisel hetkel lased selle vabaks, ning järgmisel hetkel sa ei t..

Loe lisa...

TENE LAUL - ÜHED PALJUDEST KULDSETEST REEGLITEST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE, KONTAKT TENEGA .

  Elu on elamiseks, mitte kulgemiseks ja elu on täis ülesandeid, mitte ainult täis loorbereid. Kui soovid midagi ilusat, head, õnne- ja rõõmupakkuvat elult saada, siis sa pead selle kõige nimel vaeva nägema. Et üldse kusagile elus jõuda, siis pead sinna ronima hakkama. Et õiges suunas liikuda, peavad olema sul paigas omad reeglid. Reeglid, mis aitavad sulle alati teed näidata ja mis suunavad sind kümnest teest sellele ühele kõige paremale teele. Ma jagan teiega oma mõtteid selle kohta, millised on minu elu kuldsed reeglid. Reeglid, mis aitavad minul enda eluülesandega hakkama saada ja ..

Loe lisa...

ÄRA IIAL ÜTLE IIAL

by in HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE, ASTRAAL INGEL, UUDISED .

  Kindlasti sa oled kunagi öelnud millelegi, et "Ma mitte kunagi ei tee seda!" või "Ma mitte iialgi ei muutu selliseks!". Tead seda välja hõisatud lauset, mis tegelikkuses võib osutada just selleks, mida sa hiljem teed või kelleks sa hiljem saad.   Ma jagan sulle oma mõtteid selle kohta, mida mina sellest välja öeldud mõttest, keelust ja blokeeringust arvan. Seda selleks, et sa mõistaksid, kuidas sõnad ei ole loopimiseks ja ka seda, et sõnadel on meeletult tugev jõud meie hingede üle. Seega ennem, kui sa hakkad midagi kivisse raiuma, siis mõtle selle peale, mis tagajärjed se..

Loe lisa...

HALLOWEEN - NÕIDUSLIK SAMHAIN

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

      Halloween on üks minu vaieldamatult lemmikumaid pühasid ja keltide traditsioone, mida ma tähistan igal aastal. Olen selle tähistamise toonud ka teile veidi lähemale ja seda mitmeid aastaid juba suuremalt koos paljude inimestega vastu võtnud. Kuid mis see Halloween siis ka on ja miks see nii tähtis on?   Halloween ehk Samhain on keltide traditsiooniline püha, mida hakati juba üle 2000 aasta tagasi pidama. See on püha, millega saadetakse valguse ehk suveaeg minema ja millega võetakse vastu pimeduse ehk talvine periood. Samhaini peetakse kahel päeval. Esim..

Loe lisa...

OMA ANDE ÜLES LEIDMINE JA VALE ANDE TUVASTAMINE

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Iga inimene küsib vähemalt korra enda elu jooksul iseenda käest seda: "Mis on minu anne, mis on see, mida ma kõige enam oskan teha või mille nimel ma peaksin siin elus vägagi isiklikul tasandil pingutama?". Kindlasti oled ka sina seda enda käest küsinud ja kui mitte ühe korra, siis võib-olla on just see teema sinu hinges vägagi aktuaalne. Ma hea meelega jagan sinuga inspireerivaid ja motiveerivaid mõtteid, mis mul selle teema kohta öelda on. Aidates sul veidigi lähemale jõuda enda ande üles leidmisele, kui ka vabastada sind näiteks uskumast midagi, mille jaoks sa tegelikult loodud ei..

Loe lisa...

TÄNULIKKUS - KARMA TERVENDAJA

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Kõik inimesed võiksid teada, mis on tänulikkus, seda praktiseerida ja endale ikka ning jälle meelde tuletada seda, et selle praktiseerimine on ülioluline. Mis see tänulikkus siis ka on? Tänulikkus on see, kui sa oled tänuväärne, õnnelik, rahul ja positiivselt lainestatud millegi suhtes, mis sinu elus eksisteerib. Tänulikkus on see, kui sa ei võta enesestmõistetavalt elu ja kõike, mis sinu elus eksisteerib. Kui sa suudad hinnata end ümbritsevate inimeste olemasolu, enda tervise tugevust ja enda soovide täitumisi, siis see ongi tänulikkus. Kuid kahjuks on nii, et väga paljud inimesed u..

Loe lisa...

KÜÜNLAD - VAJALIKUD JA NÕIDUSLIKUD ELEMENDID

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Küünlad on igale ühele tuttavad elemendid, kauni väljanägemisega ja ilusa valguskumaga. Kuid kas ka kõik teavad seda, mida küünlad sulle peale ilusa vaate ja hubase olemise veel anda võivad? Tegelikult on aga nii, et küünaldes peitub maagia ja nõidus. Küünlad on väga maagilised elemendid ja väga paljusid inimesi alateadlikult tõmbab küünalde poole. Ühel hetkel lihtsalt tekib selline tunne, et on vaja küünalt põletada. Sellel hetkel tegelikult inimese hing tunnetab ära selle, millal tal on vaja iseendale väikest rituaali teha, et meeli millelegi avada, puhastada või midagi iseenda..

Loe lisa...

VINGUMINE - ISEENDALE TEKITATUD TAGASILANGUS

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Vingumine - kõik teavad, mis see tähendab, kõik on sellega kokku puutunud ja pea igapäevaselt kas ise seda teinud või kellegi teise poolt seda pealt kuulanud. Vingumine? Nii tüüpiline tegevus, mida tehakse, kuid nii kahjulik, et kui sa teaksid selle tegelikke tagamaid ja põhjustatavat kahju, siis sa kindlasti hoiaksid end selle koha pealt vaos. Kui sa oled suutnud sellisele arusaamale jõuda, et see on kahjulik ja sa üritad seda vältida, siis ma olen õnnelik sinu üle. Teistele aga soovin imelist teekonda selle hetkeni, kus sa suudad sellest halvast ja kahjulikust harjumusest vabaks sa..

Loe lisa...

ÄRA LASE END SURVESTADA - JUHI ISE ENDA TEEKONDA

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  "Ära lase end survestada, juhi enda elu ise ja kuula enda sisemist häält. Häält, mis juhatab sind vaid õiges suunas, sinu saatuse poolt loodud tee peal!"   Ära lase end survestada teiste inimeste sõnade või tegude poolt. Pidevalt ma näen pealt seda, kuidas hakatakse teisi inimesi alateadlikult kopeerima. Ära lase sellel iseendaga juhtuda ja nii ehk naa oled sa kindlasti ka sellise surve ohver olnud. Võib-olla oled just täna teatud teema juures surve pärast, mitte sellepärast, et sa seda tõesti enda ellu sooviksid. Pidevalt lastakse teiste poolt tulnud survel enda elu..

Loe lisa...

INIMESTE PAHATAHTLIKKUS - PEEGELDUS NEIST ENDAST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sulle alatult ja ebaõiglaselt liiga on tehtud? Oled sa kunagi olnud sellises situatsioonis, kus keegi lihtsalt võtab ette ja hakkab sind kiusama? Oled sa peale sellist situatsiooni mõelnud, miks selline välk selgest taevast sulle nüüd peale tuli?   Kindlasti oled sa sellise asjaga seotud olnud. Ma tahan sulle veidi selgitada seda, miks inimesed käituvad pahatahtlikult ja kuidas sellisest pahatahtlikkusest üle olla.   "Katkine Aura kutsub sinu juurde halbu kogemusi"   Esiteks pead sa mõistma ühte väga tähtsat as..

Loe lisa...

ISEENESESSE USKUMISE KUNST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Täna räägin ma sulle ühe vägagi motiveeriva loo ja mõtte, mis aitaks sul elus paremini edasi jõuda. Tavaliselt teen seda enda seanssidel, kuid kõik te ei ole jõudnud veel enda teed pidi minu juurde ja ma siiski sooviksin sulle selle mõtte edasi anda. Täna räägin ma sulle iseenesesse uskumise kunstist, mis aitab sind positiivsemaks ja elurõõmsamaks muuta.   Stress, depressioon, negatiivsus, enesesse mitte uskumine ja madal enesehinnang on liigagi laialt levinud probleem. Sellest kõigest on võimalik samm-sammult ja aja möödudes välja astuda. Selleks, et ennast optimistlikuma..

Loe lisa...

KARMA SEADUS - MATERIAALSED KARISTATAVAD SAMMUD

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Karma seadus kehtib igaühe kohta, kellel on olemas hing. Karma on see energia, mis käib meiega koguaeg kaasas. Me kas täidame enda karma positiivsuse, külluse, armastuse, õnne ja tervisega või hoopis täieliku ebaõnnega. Me saame iga päev ise valida, millist energiat me enda ellu ligi soovime kutsuda ja millist mitte. Kui sa mõistaksid, kuidas sinu karma töötab, siis sa saad enda elu ilusamaks muuta. Sa pead lihtsalt väga õigeid samme iseenda jaoks tegema, mis tooksid sulle mitte ainult esmapilgul headust, vaid ka seda pikemas perspektiivis. Kui sa ei ole kursis sellega, mis on karma ..

Loe lisa...

MINU NÕIDUSLIK RAHVAS

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Olen sündinud nõiduslikul ja väga hea Auraga maal - Eestimaal! Veelgi enam on nõiduslik minu kodu, milleks on Saaremaa. Mul on väga hea meel, et minu saatus on mind selles füüsilises elus just siia elama saatnud ning ma ikka ja jälle ei väsi kordamast, et ka sina peaksid selle üle väga õnnelik olema. Eestis on väärtuslik energia, väga puhas Aura ja see energiaväli, mis siin on, on samuti unikaalne. Me oleme nii õiges keskkonnas, mis soodustab spirituaalsust ja seda väga tervislikul tasandil. Eesti on soodne paik selleks, et hing saaks avaneda ja kasvada. Seega sinu jalge all on nõidu..

Loe lisa...

KUNINGA KOMPLEKS - 8 MÄRKI SELLE OLEMASOLUST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Inimesed on kõik väga erilised, igal inimesel on enda tugevad ja nõrgad küljed. Igal inimesel on ka elus teatud faasid, kust ta läbi käib. Üks faas võib olla õnnelik, teine selline, kus ta on endaga vägagi puntras. Hinged liiguvad pidevalt ühest faasist teise, jäävad ühel hetkel enda emotsionaalsete probleemide sisse kinni ja rabelevad sealt välja. Hingel on väga palju erinevaid etappe ja üheks etapiks võib olla "Kuninga kompleksis" elamine. Sellist kompleksi on meie ümber väga palju ehk paljud inimesed elavad kuningana iseendalegi teadmata.   Kuninga kompleks on üks ego ü..

Loe lisa...

ÕNNE OTSIDES PEAD SA ESMALT LEIDMA PIMEDUSE

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Kirjutan sulle mõned enda mõtted selle kohta, kuidas inimese hing saab õnne leida, positiivsust enda ellu lasta ja optimistlikult suhtuda käesolevasse hetke. Minu üks elueesmärkidest on juhatada inimesi spirituaalse arenemise poole ja avada nende silmi iseenda suhtes. Mida ma inimeste puhul väga palju märkan ja mille suhtes ma ka neid avan, on see, et kui sa otsid enda elus õnne, siis esmalt pead üles leidma pimeduse.   Kindlasti oled sa enda elus olnud sellises faasis, kus sa meeletult otsid midagi, mis sind õnnelikuks teeb või kedagi, kes sind rõõmsamaks muudab. Tege..

Loe lisa...

KADEDUS - KADETSEJA ENDA SEATUD LÕKS

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Kadedus on üks inetuimaid emotsioone ja tundeid, mida ma inimestes kohtan. Kahjuks peab seda eluteel kohtama ja kindlasti kohtad ka sina seda. See on üks elu osa, inimeste õppetundidest ja nende sisemiste probleemide peegelpildist. Kui ma kohtan inimest, kes on kellegi peale kade, siis mul hakkab temast lihtsalt kahju. Kahju sellepärast, et mul on kurb vaadata inimese eneseaustuse puudusest või oskamatusest iseenda elu ja energiaid juhtida.   Kadedus on emotsioon, mis peegeldab sinu sisemist mürgisust, probleeme, viha, kurbust ja stressi. Kes iganes on kade, sellel ini..

Loe lisa...

KUIDAS ÜLE OLLA TEISTE INIMESTE ARVAMUSEST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Kuidas üle olla teiste inimeste arvamusest - kirjutan sulle mõtted ja soovitused selle kohta, kuidas tegeleda teiste inimeste arvamuse välja ütlemistega, mis käivad sinu pihta. See artikkel on seotud minu ühe eelmise artikliga, kus ma kirjutasin kriitika talumisest. Soovitan sul mõlemad artiklid läbi lugeda, et võimalikult palju inspiratsiooni selle teema koha pealt saada. Kriitka talumise kohta saad lugeda SIIT.   Üheks suuremaks probleemiks, mis võib olla inimese hinges ja mis talle väga palju liiga teeb ning piire seab on see, et võetakse liiga tõsiselt arvesse seda..

Loe lisa...

KUIDAS VABANEDA ÜLEMÕTLEMISEST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Ütlemõtlemine ja asjade suhtes ülereageerimine on ühed tüüpilisemad probleemid, mis on enamus inimeste igapäevaseks probleemiks. Tihtipeale küsitakse minu käest just sellise probleemi jaoks erinevaid kristalle ja tõepoolest kristallid on sellise probleemi korral väga kasulikud. Seda kõike sellepärast, et kristallid suudavad sinu mõtteid vaigistada ja sulle positiivsemaid emotsioone tekitada.   Ülemõtlemine tekib siis, kui sinu ülemised Tšakrad ei tööta korrapäraselt ja need hakkavad "lukku" minema. Eriliselt mängib rolli ülemõtlemise puhul Kolmanda Silma Tšakra, mis as..

Loe lisa...

LAULMINE JA SELLE SÜGAVAM TÄHENDUS

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Laulmine on ilus kunst, mida ei pea praktiseerima professionaalsel tasemel, vaid see on inimese jaoks lausa vajalik viis end väljendada. Laulmine on palju tähtsam, kui sa arvatagi oskad ja see, kas sulle meeldib lauda või kas sulle ei meeldi seda teha, see räägib sinu hingelisest seisust väga-väga palju. Andes sulle väga kasulikku informatsiooni sinu enda kohta. Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sulle meeldib lauda, miks sa oskad lauda või miks sulle absoluutselt ei meeldi seda teha ja miks sa ei saa seda teha. Inimesed on erinevad, mõned suudavad seda teha ja mõned mitte...

Loe lisa...

OSTARA EHK KEVADE ALGUS - KELTIDE TRADITSIOONILINE PÜHA

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Ostara on Keltide traditsiooniline püha, millega tähistatakse kevade algust ja sellel ajal tehakse erinevaid rituaale ning toiminguid, mis aitavad õnnel majja tulla.   Ostara on Keltide traditsiooni järgi 21. märtsil. Kevadine pööripäev on muutliku kuupäevaga ja erinevatel aastatel võib see olla 20. märtsil või 21. märtsil. Sellest hoolimata tähistasid Keldid kevadist pööripäeva alates 21. märtsist. Peale selle, et seda püha hakatakse 21. märtsil tähistama, seda tehakse mitmeid päevi järjest ja peaaegu, et nädal aega järjest.   Ostara on viljakuse jumal..

Loe lisa...

KRISTALLID - UNIVERSAALSED HAIGUSTE TERVENDAJAD

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Kristalle kasutatakse mitte ainult vaimseks arenguks, Inglitega kontakteerumiseks ja enda kaitsmiseks vaid kristalle kasutatakse ka terviseprobleemide ravitsemiseks, tervendamiseks ja spirituaalse väe andmiseks, et mõni terviseprobleem sinu füüsilisest kehast ära saaks kaduda.   Terviseprobleemid on füüsilises ja emotsionaalses kehas korraga. Kristalle kasutatakse selleks, et neid probleeme emotsionaalsest kehast välja juhtida, tervendada seda energia allikat ning selle kaudu saab ka füüsiline keha jõudu juurde, et haigusseisundist vabaks lasta.   Kr..

Loe lisa...

KUIDAS KRIITIKAGA HAKKAMA SAADA

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Üheks peamiseks enesekindluse murdjaks on see, kui keegi teine sind kritiseerib või sinu valikuid maha teeb. Enamus inimesi on ülitundlikud kriitika osas ja isegi need inimesed, kes seda välja ei näita. Kriitika talumine on väga vähestel tugev ja väga vähesed suudavad teiste inimeste mürgiga hakkama saada.   Kuna mina näen väga tihti inimesi, kellel on madal enesehinnang ja see on tekkinud teiste inimeste poolt suunatud kriitikast, siis otsustasin sellel teemal veidi avameelsemalt rääkida.   Kõigepealt peaks siis alustama sellest, et miks teised inimesed ..

Loe lisa...

KRISTALLIDE PUHASTAMINE JA LAADIMINE

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Üha uuesti ning uuesti tekkivad küsimused minu kristallisõpradel on ikka järgmised: "Kuidas ma peaksin enda kristalle või ehteid puhastama?", "Kuidas ma peaksin neid laadima?". Kirjutan veidi lahti, miks seda kõike peaks tegema ja kirjutan ka sellest, kuidas seda kõige lihtsam oleks teha. Esiteks kristallid on energiaallikad ja kui me kasutame neid, kas siis lihtsalt kristallikomplekte luues või ehetena kandes, nende energia saab ühelt maalt otsa, kui me neid väärikalt ei kohtle. Tegelikult on aga nii, et me saame neid kasutada väga pikka aega, kui me nende eest korrapäraselt ..

Loe lisa...

HÕBE - SALAPÄRANE JÕUD JA VÄGI

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Iga kristall kannab endas unikaalset väge ja energiaid muutvaid omadusi, aga ka igal metallil ning väärismetallil on oma eriline vägi. Hõbe on üks väärismetallidest, mida kasutatakse väga laialdaselt ehete valmistamisel ja eriti palju kasutatakse seda kristallehete valmistamisel. Kristalle pannakse kokku hõbedaga seetõttu, kuna sellel on väga tugev spirituaalne jõud kristalle juhtida. Aga kas sa ka tead, mida hõbedane sõrmus, ripats või kaelakee sinu Auras tegelikult teeb? Sellel on väga palju erinevaid omadusi, alustades intuitsiooni tugevdamisest kuni stressi maandamiseni. HÕBED..

Loe lisa...

INTUITSIOONI ARENDAMINE - MIKS JA KUIDAS ALUSTADA

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Mis on Intuitsioon? Intuitsioon on oskus iseenda elu näha selgelt, oskus otsuseid teha, mis ei kahjusta eluteed. Oskus tunnetada keha vajadust, asju, mis ei tohiks ellu kuuluda ja oskus elada ilma küsimusi esitamata. Intuitsioon on sisemine hääl, mis on antud igale hingele terves universumis, see on nagu energia, mis juhib meid õigele teele. Mina soovitan kõigil arendada enda intuitsiooni selleks, et elus hakkama saada, enda elu rohkem mõista ja õppida elama ilma hirmuta. Kui inimene arendab enda intuitsiooni tugevaks ja võimsaks, siis vastused tulevad ellu kergemalt ning v..

Loe lisa...

TERVISLIKU TOITUMISEGA ARENDAD INTUITSIOONI

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Meie toit kontrollib meie mõtteid, tegusid ja nii meie füüsilist kui ka vaimset arengut. See on väga tähtis, mida sa sööd ja kust see toit pärit on. Kui ma räägin kristallidest ja nende iseloomudest, siis tegelikult omab iga taim endas erilist väge ja toitumisega anname tegelikult enda kehale väge juurde või võtame selle lihtsalt ära. Selgeltnägemisega tegeledes, igapäevaselt enda spirituaalse energia kasvatamisega ja kristallimaailma tundma õppides, on väga oluline minu jaoks see, mida ma söön, kuna iga konkreetne toit võib minult energiat võtta või hoopis juurde anda. Selgeltn..

Loe lisa...

KES ON ENERGIA VAMPIIR JA KUIDAS END KAITSTA TEMA EEST

by in HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Täna kirjutan sellest, kes on energia vampiirid ja kuidas neid inimesi meie ümber ära tunda. Kui oled aga minu artiklitega kursis, siis kindlasti tead, et ma väga palju mainin neid erinevate kaitse kristallide juures ära, et loomulikult enda Aurat hoida nende negatiivse mõju eest. Artiklid tulevad ikka teemadest, mille kohta minu käest enim küsitakse ja viimasel ajal on just see väga päevakohane olnud erinevates seltskondades viibides ning minu käest on soovitusi palutud. Seega seletan veidi lahti selle kurikuulsa "Energia vampiiri". Energia vampiir on inimene, mitte hing ega deem..

Loe lisa...

KODU KAITSMINE KURJADE INIMESTE EEST

by in HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Mida aeg edasi, seda rohkem on minu juurde tuldud küsimustega "Kuidas enda kodu kaitsta?". Kodu soovitakse erinevatel põhjustel kaitsta, kas siis kellegi kurjade sõnade eest, naabri halva pilgu eest, enda kodu vandaalide ja varaste eest niiöelda "nähtamatuks" teha, kaitsta nii needuste ja ärasõnumiste eest, kui ka energialekete eest, mis viivad majast välja hea õnne. Kodu kaitsemisel saad kasutada väga paljusid erinevaid viise, alustades siis kristallidest kuni lõpetades toataimedega. Üldiselt peaks silmas pidama seda, et kodu energia läheb paigast ära siis, kui Feng Shui on paiga..

Loe lisa...

ÜKS PÕHJUS, MIKS HINGED EI LEIA RAHU

by in HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Väga paljud on viimasel ajal tulnud minu juurde küsimusega, mis on seotud eluga peale surma ja paljud küsivad "Miks hinged kodudes käivad?", "Miks mõni hing jääb majja kinni?" ja "Miks paljud külastamas ei käi?" Täna ma seletan lahti ühe võimaluse, miks hinged jäävad majja kinni ja ei anna enam sealsetele elanikele rahu. Räägin nendest hingedest, kes tulevad ja jäävad kodukäijateks, aga liiga sealsele pererahvale ei tee. Neid hingi nimetan ma "Armastust ja lähedust otsivateks hingedeks"... Inimesed, kes on siit ilmast lahkunud hingede maailma, olgu selleks põhjuseks siis mõni ha..

Loe lisa...

KRISTALLIDE KOHT MAJAPIDAMISES ja NENDE HOIDMINE

by in HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE .

  Tihtipeale tekib siiski küsimus, et "kus kohas ma peaksin neid kristalle hoidma?" ja "mille sees oleks neid kõige õigemini hoida?". Mulle aga küsimused meeldivad ja mõtlesin, et veidi seletan selle pikemalt lahti, kuna väga palju tuleb küsimusi ka selliseid, et "Mul on neid kõiki vaja, aga kas need üksteist segama ei hakka?". Niisiis vastus on siin... Kristalle kohtle alati nii nagu sa ise soovid, et sind koheldaks, kuna kristallid küll ei oska rääkida ega füüsiliselt liikuda, siiski need elavad ja oskavad nähtamatult muuta enda ümber paljugi. Seega need elavad ja et need õieti tö..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja