ARMASTUS

HINGESUGULANE - 13 OLULIST FAKTI, MIDA PEAKSID TEADMA

by in ARMASTUS, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID, UUDISED .

Hingesugulane - see on keegi, keda meie hing alati soovib üles otsida, teda leida, teda enda kõrval hoida ja mõista tõeliselt, kes see selline siis meie elus on. Täna räägin ma hingesugulasest, kes on saadetud sind siia maailma armastama nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Hingesugulane on see, kellega on meil enne siia ilma sündimist kokkulepe tehtud. Loomulikult hingeline kokkulepe, millega mõlemad hinge pooled lepivad kokku selle, et just selles kohe käima algavas elus oleme meie üksteistele loodud üksteise kaitsmiseks, armastamiseks, aitamiseks ja abiks edasi arenemiseks emotsionaals..

Loe lisa...

ARMASTAJA HINGESUGULASE UKS SINU ENDA AVADA

by in UUDISED, ARMASTUS, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Kui me tavaliselt kuuleme hingesugulasest, siis tihtipeale peetakse seda hinge elu armastuseks, aga tegelikult on see nii, et hingesugulane võib olla ka sõber - sõber, keda võid tingimusteta armastada. Tavalise hingesugulasega ei pea olema niinimetatud romantiline kontakt, aga sellest hingesugulasest, kellest ma nüüd rääkima hakkan ehk armastuse hingesugulasest, sellega on just täpselt see sama romantiline side olemas, mida romantilised filmid illustreerivad ning me vaevalt ühe korra elus seda tunda saame.   Hingesugulased, kellega meil tekib armastus, romantika ja k..

Loe lisa...

PULMAD, PULMA-AASTAPÄEV JA NEILE ÕNNE TOOVAD TALISMANID

by in ARMASTUS .

  Viimasel ajal olen nii enda tuttavate kui ka paljude teiste inimestega vestelnud pulmadest ja pulma aastapäevadest. Palju on minu käest küsitud, kuidas luua abielu jaoks midagi õnne toovat ja kas seda ka kristallidega tehakse. Tegelikult luuakse kristallidest abieluõnne toov õnne karp, mis sümboliseerib paari suhet. Kui oled kristallide maailma austaja ja kasutad neid enda igapäeva elu paremaks muutmiseks, siis miks mitte anda enda abielule lisakaitset, kirge, õnne ja viljakust läbi maagia. Teine küsimus oli kohe peale seda, et "kas ma saan selle karbi luua ka siis, kui abielu aastai..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja