RITUAALID & MAAGIA

 

 

 

UUTE VÕIMALUSTE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Uute võimaluste maagia on sinu jaoks, kui sa tunned, et sa soovid enda ellu uut hingamist tuua, uusi võimalusi ja uuendusi saada. Kui sa tunned, et sinu elu seisab või sa soovid enda tavapärasest rutiinist välja astuda. Uute võimaluste maagiat tee selleks, et sinu elus avaneksid energiad, mis laseksid uusi võimalusi ligi. Kui sa tunned, et sinu elu mitte kuidagi ena..

Loe lisa...

HALVA ENERGIA VABASTAMINE - VANAKUU MAAGIA

by in RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID, UUDISED .

  Kuu faasidel on kõikidel erinev vägi ja jõud, mis mõjutab meid rohkem, kui me arvatagi oskame. Maagia on spirituaalne ja nõiduslik protsess, mille käigus saad sa saata enda seest teatud sõnumi välja, millele siis läbi maagia on võimalik tulemust jääda ootama. Maagiaga saad sa kinnitada teatud energiaid, mida sa kindlasti soovid enda elus näha, säilitada ja hoida. Põhjus maagia tegemiseks on väga lihtne - kui sa soovid midagi saavutada, siis maagia suurendab selle tõenäosust. On võimalik teha maagiat, mis aitab sinu kodus olevast halvast energiast vabastada ja seda maagiat võib teha i..

Loe lisa...

SUHTE TERVENDAJA - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Maagia on spirituaalne ja nõiduslik viis enda soove teele saata nii, et nendele järgneksid ka reaalsed vastused ning tulemused. Maagia tegemine annab sulle võimaluse iseenda Auraväljas teatud sõnumi kinnitada, mis jääb sinu Auravälja seniks, kuni see on täitunud. Maagia tegemise ja teelesaatmise juures on üheks olulisemaks faktoriks see, kuidas sa oled end selle jaoks häälestanud. Mida positiivsem, lootusrikkam sa oled, seda suurema tõenäosusega läheb maagia teele nii, et see ka õnnestuks. Ennekõike sa pead ise maagiasse uskuma ja kui sa usud, siis sellega sa annad kõikidele maa..

Loe lisa...

ÕNNETOOJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Kristalle kombineerides annavad nad sulle edasi ühe konkreetse väe, ja neid saab niiviisi endaga kaasas kanda, et saada nende käest teatud väge, mis kandub Aurasse. Igal kristallil on oma eriline jõud ja vägi. Kui panna kokku erinevaid kristalle, siis avalduvad neis konkreetsemad jõud. Kui neid kristalle endaga kaasas kanda, kasutada või enda kodus hoida, siis sa saad sellest jõust osa. Kristallide ühinemisel tekkiv jõud suundub sinu Auravälja, kui sa neid endaga kaasas kannad, ja sinu kodu Auravälja, kui sa neid kodus hoiad. Mõlemat pidi on kasulik kristallikomplekte teha...

Loe lisa...

PEREKONNA ÕNNE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.   Seda maagiat võivad teha kõik, kes soovivad enda perekonnale head õnne ja armastust juurde tuua. See on perekonna õnne maagia, mis suurendab kogu perekonna kohal olevat õnne, aidates perekonnas oleval naisel ja mehel paremini läbi saada, tugevdades nende omavahelist sidet. Aidates perekonnas olevatel lastel omavahel läbi saada ja seda samuti ka oma vanem..

Loe lisa...

ENDA ERIALA ÜLES LEIDMINE - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Enda eriala üles leidmise maagia on mõeldud sinu jaoks, kui sa soovid teada saada seda, millist erialast teed pidi sa peaksid kõndima. See on maagia, mis aitab sul selgusele saada, kas see, mida sa teed täna, on sinu õige tee. See aitab kahtlused ja kõhklused sinu teelt eemaldada, tuues sulle selguse ja teadmise, mis on seotud erialase valikuga. Kui sa ei ole veel ü..

Loe lisa...

LÄBI UNE KÜSIMUSELE VASTUSE SAAMINE

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Igaüks meist soovib teada saada vastuseid väga paljudele erinevatele küsimustele, mis peas ringi käivad ja mis eluliselt olulised on. Küsimused jälitavad igaüht meist ja vastuseid otsime me kõik. Kuna mina ei jõua igaüheni vastuseid andma tulla, siis jagan ma häid viise selle kohta, kuidas ise vastusteni jõuda. Mis saab olla veelgi parem, kui ise jõuda vastuseni ja osata enda küsimustele ise vastata. Seega soovitan sul hakata praktiseerima ühte väga head kanaldumise võtet, mis aitab sul küsimustele vastuseid tuua.   Mulle meeldib suunata inimesi vaatama oma unenä..

Loe lisa...

UNISTUSE TEELE SAATMISE RITUAAL

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Kas sa soovid, et sinu unistus või unistused läheksid täide? Kui jah, siis võid proovida selle teele saatmiseks spetsiaalset rituaali valmistada. Nõiduslik maagiatöö aitab sinu soovidel täituda ja rituaalide tegemine annab lisajõudu selleks, et need täituda saaksid. Rituaalide tegemist kasutatakse selleks, et enda sees olevaid unistusi õigesti enda Auraväljast tuleviku poole teele saata. See on viis, kuidas sa saad unistuse kanaldada täpselt õigesse kohta, et see tuleviku jaoks endale ruumi saaks teha.   Seda sama rituaali võid teha enda elu jooksul nii palju, kui sul sell..

Loe lisa...

INTUITSIOON - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Intuitsiooni maagia on mõeldud selle jaoks, et see maagia avaks sinu intuitsiooni arenema. Nendes kolmes kristallis on olemas kõik vajalik selleks, et sinu intuitsioon saaks jõudu juurde. Iga inimese ja kaasa arvatud sinu intuitsioon peab pidevas arengus olema. See on eluks vajalik energia ja jõud, mis aitab meil elus õigeid otsuseid vastu võtta. Kui sinu intuitsioo..

Loe lisa...

VILJAKAD IDEED - KÜLLUSE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu ellu tuleks teatud soovile täitumine. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja teatud signaale, mis suunatakse läbi maagia õigesse kohta. Tänu sellele säilib konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ihaldatud tulemust tuua.   Viljakate ideede külluse maagia on selleks, et see avaks sinu meeli ideedele, inspiratsioonile ja motivatsioonile, mis aitaksid sinu elu materiaalsemat külge parandada, tuues sulle väga häid ja viljakaid ideid. Selliseid ideid, mis aitavad sul raha ..

Loe lisa...

KALADE NÄGEMUSTE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Maagia on nõiduslik protsess, mille käigus saad sa enda soovid teele saata nii, et need ka täituda saaksid. See maagia on mõeldud neile, kes on sündinud kalade sodiaagi all. Selles maagias kasutatakse neid kristalle, mis on astroloogiliselt kaladele mõeldud ja mis kõige kiiremini hakkavad just kalade Auraväljas tööle. Selle maagia põhiline eesmärk on kalade hinges avada nägemuste nägemine. Selle maagia kaudu saab esile kutsuda erinevaid prohvetlikke visioone, ettekuulutusi ja nägemusi.   Kalade nägemuste maagiat võib teha siis, kui sa ise seda soovid teha. Loomulikult..

Loe lisa...

EBAÕNNE BLOKEERIJA - MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Ebaõnne blokeerimise maagia on kasulik selleks, et end kaitsta ja hoida ebaõnne ning halbade kogemuste eest. Ebaõnne blokeerija maagia sobib sulle, kui sa soovid end kaitsta ja enda Aurat tugevamaks muuta. Seda maagiat võib ükskõik kes teha, kes vähegi tunneb, et tal on lisakaitset vaja. Seda maagiat võib teha siis, kui sul juba läheb halvasti, et ennast selles..

Loe lisa...

SAATUSE POOLT KINGITUD ANNE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Saatuse poolt kingitud ande kristallide komplektile luuakse maagia, et need kristallid hakkaksid sinuga konkreetsel eesmärgil töötama. Selles komplektis on kolm erinevat kristalli, mis üheskoos avavad sinu sees oleva ande. Tuues välja selle, mille oled enda jaoks selgeks õppinud juba enda eelmistes eludes. Avades kanali, mille kaudu see anne välja saaks tulla. &n..

Loe lisa...

INGLITE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Maagia tegemine on väga kasulik, kui sa soovid, et sinu ellu tuleks teatud soovile täitumine. Tänu maagiale suunad sa enda hingest ja kogu Aurakehast välja teatud signaale, mis suunatakse läbi maagia õigesse kohta. Tänu sellele säilib konkreetne vägi sinu soovi täitumiseks. Maagia aitab sinu ellu ihaldatud tulemust tuua.   Inglite maagia on selleks, et aktiveerida enda kodu Inglitele vastuvõtlikuks ja samas sinu enda hinge nendele avatuks.   Inglite maagia avab portaali sinu koduseinte vahel, et sinu koju saaksid Inglid pääseda. Lisaks sellele saavad selles maag..

Loe lisa...

PROHVETLIKUD UNENÄOD - MAAGIA

by in KRISTALLI KOMBINATSIOONID, RITUAALID & MAAGIA, UUDISED .

  Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood.   Prohvetlike unenägude maagiat tee selleks, et unenägusid esile kutsuda. See maagia aitab sul paremini unenägusid näha, neid meelde jätta ja see unenägude maagia aitab esile kutsuda prohvetlikke nägemusi. Maagia, mis aktiveerib sinu Kolmanda Silma ja Kroontšakra prohvetlikele visioonidele. See on eriliselt kasulik siis, kui sul on loodud enda unenägud..

Loe lisa...

RAHAKOTI MAAGIA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Rahakoti maagia luuakse kolmest erinevast kristallist, mis aitavad sinu ellu rahaenergiat ligi tõmmata. See maagia tehakse selleks, et anda endale võimalus materiaalsemalt võimekamaks saada. Rahakoti maagia tehakse kristallidest, mida hiljem hakkad hoidma enda rahakoti vahel. Sellele maagiale suunad enda sõnad ja mõtted peale. See on maagia, mis läbi maagiliste sõna..

Loe lisa...

ARMASTUSE LIGI KUTSUMISE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Maagiad on selleks, et sa saaksid enda seest sõnumi teele saata ja selleks, et sinu unistused ning soovid täituksid. Läbi maagia saadetakse sinu mõte sinu tuleviku teele ja saatusesse kinni. Maagia tegemine on kasulik millegi saavutamiseks ja millegi enda ellu kutsumiseks. Kui sa maagiat teed täie pühendumisega ja seda õigesti, siis väga suure tõenäosusega sinu maagia ka täitub. Kuid maagiat tehes pead sa olema täiesti kindel, et see on see, mida sa enda ellu soovid saada. Maagiat tehes pead sa olema positiivne ja sa pead väga suurelt unistama. Sinu mõtted säilitatakse maagiasse ja s..

Loe lisa...

INGLITEGA KONTAKTEERUMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Inglitega kontakteerumise maagia on selleks, et sa saaksid avada enda kõrval energiad, mis kutsuksid sinu ellu Ingleid ja aitaksid neil sinuga ühenduses olla. See maagia on erinevatele Inglitele ja hingedele suunatud. Maagia, millega avad enda kodus energiad, et Inglid saaksid sinu unenägudesse ilmuda ja sinu Auras eksisteerida. See maagia on seotud Inglitega suhtle..

Loe lisa...

SUHTEEDENDAJA - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Suhteedendaja kristallide komplekt on see, millele sa teed maagia, et see hakkaks sinu suhte nimel tööd tegema. Suhteedendaja maagiat soovitan ma sulle, kui sa tunned, et sa sooviksid enda ja kaaslase vahelisi tundeid veelgi sügavamaks muuta. Kui sa soovid suhtesse kirge, romantikat, üksteise austamist, hoolimist ja armastust tuua. Suhteedendaja maagia tõstab teie..

Loe lisa...

ÄRILISED UNISTUSED - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Äriliste unistuste kristalli maagiat soovitan ma teha neil, kellel on olemas äriline idee või kellel on juba enda ettevõte olemas ning kes soovib mõne unistuse täitumisele jõudu juurde anda. Igatahes on see maagia suunatud materiaalse unistuse täitumiseks. Seda võib teha ettevõtja ja ka see, kellel veel ei ole isegi veel midagi alustatud. Kasulik maagia äri käima ..

Loe lisa...

NOORKUU KOLME ARMASTUSE SOOVI MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Noorkuu on üks Kuu faasidest, kus Kuu maagiline vägi annab meile võimalusi enda ellu uusi elemente ja muudatusi tuua. Noore Kuu loomise ajal saab teha erinevaid rituaale ja maagiaid, millega saad sa enda ellu kutsuda ka armastust ning seda väga erineval tasandil.   Noorkuu on Kuu faas, mis loob end enamjaolt neliteist päeva pärast Täiskuu loomist ja neliteistpäeva enne Täiskuu loomist. Noorkuu annab sulle võimaluse asjade paremaks muutmiseks, unistuste täitumiseks ja armastusega seotud soovide teele saatmiseks.   Noorkuu kolme armastuse soovi maagiat on võim..

Loe lisa...

DIEET - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Dieedi pidamise maagia ja kristallikomplekti soovitan ma luua sul, kui sa tunned, et sa sooviksid tervislikumalt hakata toituma. Selles kristallide komplektis on kolm kristalli, mis üheskoos annavad sulle jõudu dieedi pidamiseks ja liigsöömisest loobumiseks. Nendele kristallidele lood sa maagia, et need hakkaksid sinu toitumisprobleemiga võitlema ja tasapisi sind ..

Loe lisa...

ARMASTUSE KOHAL OLEV EBAÕNN - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID, UUDISED .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood. Armastuse kohal oleva ebaõnne kristallide komplekti ja sellele suunatud kristallimaagiat soovitan ma luua neil, kelle elus ei ole armastusega vedanud. See on sulle, kui sa tunned, et sul on pea võimatu armastust leida ja sa ihaldad enda ellu tõelist armastust. Eriti kasulik on see neile, kellel on korduma kippuvad probleemid suhtest suhtesse olnud ja kes soovib halv..

Loe lisa...

TÄISKUU RAHAVOOLU MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Täiskuu on kõige ideaalsem aeg erinevate rituaalide ja maagiate teele saatmiseks. Täiskuu ajal on energiad mitmeid kordi võimendatud ja see tõenäosus, et maagia õnnestuks ning soovitud tulemus sinu ellu saabuks on samuti mitmeid kordi suurem. Täiskuu ajal peegeldub Maa peale täiel määral Kuu vägi ja Kuu võimendab kõiki meie soove ning aitab neil täituda. Seega Täiskuu ajal rahavoolu maagia tegemine annab sulle väga suure potentsiaali, et rahavool hakkaks sinu ellu sisenema.   Olen küll spirituaalne hing ja ma ei poolda materialistlikku mõtteviisi, kuid ilma rahata ei ole k..

Loe lisa...

SUITSETAMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja maagia ise läbi tegema. Suitsetamise kristallide komplekt loo endale siis, kui sa soovid suitsetamisest loobuda ja endale tuge anda, et sa suudaksid seda teha. Teine võimalus on see luua kellelegi teisele, kellele sa väga palju head soovid t..

Loe lisa...

KODUKAITSE KRISTALLIKOMPLEKTI LOOMINE

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

Väga tihti küsitakse selle kohta, kuidas kaitsta enda kodu halva energia, ebaõnne, halbade inimeste ja ka terviseprobleemide eest. Mul on siiras hea meel öelda seda, et minu mõtted on paljudeni kohale jõudnud ja nii paljud inimesed on endale teadvustanud seda, kui oluline meie kodu energia on. Kodu energia peab olema puhas, negatiivsuse vaba, stressist puhastatud ja seal ei tohi olla "kinni jäänud hingesid", kes meile omakorda võivad probleeme põhjustada. See, milline on meie kodu energia, selline on ka meie enda Aura. Isegi, kui sa kannad erinevaid kristalle ja emotsionaalsel tasandil te..

Loe lisa...

ARMASTUSE KANALI AVAMINE - KRISTALLIDE KOMPLEKT

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

Kristalle kombineerides annavad nad ühe konkreetse väe sulle edasi ja neid saab niiviisi kanda endaga kaasas, et saada nende käest teatud maagiat, mis Aurasse kandub. See komplekt on maagiat täis, kui sa selle ise endale lood, aga see komplekt kannab veelgi suuremat maagiat, kui sa kellelegi teisele selle lood. Sellisel juhul peab komplekti saaja ise maagia läbi tegema. GRANAAT, ROOSA KVARTS JA THULIIT "Kristallid, mis toovad armastuse õnne ja avavad armastuse kanali"   Granaat on armastuse õnne, kire, romantilise armastuse, hingesugulase ja elujõu kristall. Granaat toob..

Loe lisa...

SOOVIDE LAEGAS

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Soovide laegas on maagiline laegas, mille sisse sa saad hakata enda soove koguma. See laegas on kasulik selleks, et sinu unistused läheksid täide ja sa suudaksid oma unistused ka õigesti universumisse saata. See laegas saadab need universumisse ning aitab tulevikus neid unistusi täita. Aidates sind viia elus kohtadesse, kus sa saad selle, mida oled soovinud ja tuues sulle palju võimalusi ning head energiat.   Soovide laeka sa saad iseenda jaoks teha, et enda soove universumi poole teele saata. Soovide laeka sisse saad sa koguma hakata kindlaid kristalle kindla eesmärgi..

Loe lisa...

AURA PUHASTUS RITUAAL

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

Rituaalid on osa ühe spirituaalset teekonda käiva hinge elust. Rituaale tehakse selleks, et iseennast aidata ja enda energiat muuta paremaks, energiatest midagi minema juhatada või midagi külge tõmmata. See rituaal, mille olen siia kirja pannud on sinu Auravälja puhastamiseks. See Aura puhastuse rituaal on väga lihtne ja vajab ainult sinu soovi selle läbi viimiseks, et see toimiks. Jäta meelde, rituaalid saavad toimida vaid siis, kui sa teed seda kogu südamest ja sa naudid selle tegemist. Kuna rituaale peab tegema täpsel nii, nagu ma olen need siia kirja pannud, siis soovitan sul samm-sam..

Loe lisa...

NOORE KUU MATERIAALSE EDU RITUAAL

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

Maagiaid saab teha enda elukvaliteedi parandamise jaoks ja hea õnne tagamiseks teatud elu aspektis. Materiaalselt edu toovaid maagiaid ja rituaale on väga palju. Eriti on võimalik kasutada kristalle selliste rituaalide tegemise jaoks. On olemas teatud kristallid, mis aitavad sinu materiaalsetel unistustel universumi poole teele minna, seda kõike selleks, et sinu unistused ja soovid täituda saaksid. Unistused täituvad, kui sa need õigesti teele saadad ja üks võimalus on rituaalide tegemine, et need õigetesse kohtadesse saata. "MATERIAALSE EDU RITUAAL" See rituaal, mille ma olen siia k..

Loe lisa...

TULEKUKE KÜLLUSE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Tulekuke külluse maagia on ainult Tulekuke aastal toimiv maagia, mida tehakse selle aasta jooksul ainult Täiskuu ajal. Tulekuke külluse maagia aitab sellesse aastase head õnne, küllust, materiaalseid kordaminekuid, ärilist edu ning tööalaseid õnnestumisi tuua. Tulekuke aastal on väga soodne teha erinevaid tööedu võimendavaid maagiaid ning rituaale. Tuleelement annab omakorda võimsa väe kaasa, et sellel aastal olla edukas. Tuleelemendiga kaasneb alati ka suured riskid ja paljude jaoks võib see aasta olla täpselt vastupidiselt materiaalses ja tööalases mõttes kehvavõitu. Küll aga saad ..

Loe lisa...

UUSAASTA SOOVIDE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Väga paljud on palunud minu käest üldist maagiat, mida võiks uue aasta jaoks teele saata, seega otsustasin ühe vägagi lihtsa ja kergesti valmistatava maagia siia kirja panna. Uusaasta maagia on selleks, et täita sinu ühte ainsat soovi, mida sa sooviksid uuel aasta jooksul saavutada või enda ellu tuua. Uusaasta maagiat tehes pead sa silmad pidama seda, et see soov, mille soovid teele saata peab tulema otse südamest, sellel ei tohi olla ahnuse energiat ehk soov peab olema igati mõistlik. Kristallide maagias on nii, et kui kristallid tajuvad ahnust, siis nad soovi teele ei saada, kui..

Loe lisa...

KÜLLUSE KARP - RAHA MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA, KRISTALLI KOMBINATSIOONID .

  Viimasel ajal aina rohkem on nõu küsitud külluse energia suurendamise kohta ja rahakarbi loomise kohta. Nüüd panen veidi põhjalikumalt kirja selle karbi ja selle loomise kohta. Külluse karp on selline karp, mille sa lood külluse kristallide, raha ja teiste elementidega iseendale ning enda perekonnale. Sinna sa hakkad millegi konkreetse jaoks raha koguma või teed sellest lihtsalt sularaha hoidmise karbi. Samalajal see, mille sa lood, hakkab sinu perekonda head õnne ligi kutsuma. Milleks luua endale külluse karp? - Külluse kristallid aktiveeruvad raha energiast ja hakkavad pe..

Loe lisa...

VANAST ARMASTUSEST VABASTAMISE MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

    Väga tihti on viimasel ajal saadetud kirju ja küsitud erinevate maagiate kohta ning üheks populaarsemaks küsimuseks on see, et: "Kuidas ma saaksin sellest tundest lahti?", "Kuidas ma saaksin, et tema laseks minust lahti ja laseks mul eluga edasi minna?" ja väga palju analoogseid küsimusi veel. Seega otsustasin, et jagan teiega ühte väga lihtsat küünla-kristallide maagiat. Maagiat tehakse konkreetsel Kuu faasil, milleks on KUU VIIMASE VEERANDI LOOMINE. Igal Kuul loob see Kuu faas end erinevatel kuupäevadel, seega tuleb jälgida minu postitusi, kus ma selle ära mainin. Ma p..

Loe lisa...

KÜLLUSE KOJU KUTSUMINE - TÄISKUU MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  See on vist kõigile teada, et eestlane on hingelt maausku ja nõiarahvas. Seda olen ma saanud aru siin aastate käigus, et paljudele meeldib maagia ja rituaalide tegemine. Viimasel ajal on väga palju küsitud justnimelt külluslike maagiate kohta, mida saaks iseenda külluse energia ja hea õnne tõstmise jaoks teha. Tegelikult on kõige lihtsam teha kodus üks maagia, mis aitaks sinu koju küllust igal kujul ligi tuua. See on "KÜLLUSE KOJU KUTSUMISE" maagia, mida tehakse Täiskuu loomise ajal. Täiskuu hakkab looma end juba paar päeva enne Täiskuu päeva ja lõpetab enda energia tegevuse paar ..

Loe lisa...

VASTUSE SAAMINE - KUU ESIMESE VEERANDI MAAGIA

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Väga paljud inimesed vaevlevad pidevalt ühe ja sama küsimuse juures :"Mida ma peaksin tegema?","Mida ma peaksin otsustama?". Väga paljud inimesed ei suuda keerulistel aegadel enda hetkeolukordi lahendada ega ka suuri otsuseid vastu võtta, nendeks otsusteks võib olla kolimine, armastuse teemad, lapse saamine, töö vahetus jne. Panen siia kirja ühe tegelikult äärmiselt lihtsa maagia, mida saab teha just konkreetsele küsimusele vastuse saamiseks ja pealegi võib seda teha iga kuu vähemalt ühe korra, aga seda tuleb alati teha vaid KUU ESIMESE VEERANDI loomise päeval. KUU ESIMESE VEER..

Loe lisa...

UUE ARMASTUSE RITUAAL - NOORE KUU AJAL

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

Noore Kuu loomine on ideaalseim aeg terves Kuus luua rituaale ja läbi viia maagilisi sõnumite saatmisi Inglitele, kui sa soovid enda ellu midagi UUT tuua või avada selle jaoks vajalikud dimensiooni väravad. Noore Kuu loomise päev on väga soodne aeg teha armastusega seotud või hingesugulase ligilaskmise rituaale. Kuu kasvamisel saab Kuu uut jõudu juurde, mis aitab asjadel paremuse poole liikuda, seega kui viiakse läbi "Uue Armastuse" või samalaadseid rituaale sellel päeval, siis Noore Kuu loomine annab selle rituaali täitumise jaoks vägagi suure panuse kaasa. Noore Kuu loomise ..

Loe lisa...

MUSTA TURMALIINI MEDITATSIOON TOOB SELGUST JA VISIOONE

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

Mediteerimine on üks osa minu elust, kuna see käib väga suuresti minu olemuse, minu uskumuse ja minu jõu kogumisega kokku. Meditatsioon on "endas selgusele jõudmine", mida ma soovitan igal ühel enda elus viljelema hakata. Mediteerimiseks on sul vajal rahuliku kohta, aega ja harjutamist. Paljud ütlevad mulle, et nad ei oska mediteerida ja nad sooviksid seda teha. Mina ütlen selle peale, et see on tegelikult lihtne, aga ajaga tuleb oskus enda vaimset keha konkreetsematesse seisundisse viia ja visioone koguma hakata. See tuleb kõik ajaga, harjutamisega ja sihikindlusega. Miks mediteerida ja..

Loe lisa...

TÄISKUU RITUAAL - KODU KAITSE LOOMINE

by in UUDISED, RITUAALID & MAAGIA .

  Täiskuu loomise aeg on kõige võimsam periood, kus maagiaid või erinevaid rituaale saab teha. Panen siia kirja ühe äärmiselt lihtsa ja võimeka Täiskuu rituaali, mida võib teha ükskõik millisel täiskuul. Rituaal on seotud kodule kaitse peale panemisega või kaitse võimendamisega. Kaitse rituaale on soovitatav aeg-ajalt enda kodule teha, kuna need aitavad kaitsta perekonda ebaõnne eest ja koju halva sisse laskmise eest. Selleks, et Täiskuu rituaali teha, tuleb sul esmalt välja uurida see, millal järgmine Täiskuu on loomas. Täiskuu kohta kirjutan ma ise väga palju ja seda saab näha ..

Loe lisa...

31. DETSEMBRI MAAGIA "HEA ÕNN UUDE AASTASSE"

by in RITUAALID & MAAGIA .

  Aasta lõpus valmistatakse väga palju erinevaid maagiaid, mis on seotud vana aasta ärasaatmisega või uue aasta vastuvõtmisega. 31. detsembril on võimalik ühte konkreetset maagiat teha selleks, et uude aastasse õnne tuua. Maagia on iseenesest väga lihtne ja on väga sobilik ka neile, kes ei ole eelnevalt rituaale ega maagiaid teele saatnud. "Hea õnne" maagiaga kutsutakse enda ellu häid võimalusi ja suurendatakse positiivset energiat iseenda ümber.   RETSEPT: - SININE KÜÜNAL, mis võiks olla suuremat sorti (kindlasti ei soovita teeküünlaid, kuna maagias on vaja küünalt põle..

Loe lisa...

VANA AASTA ÄRA SAATMISE MAAGIA 18. DETSEMBRIL

by in RITUAALID & MAAGIA .

Vana aasta ära saatmise maagiat saab igal aastal ühe korra teha, samal ajal ja sama maagiaga, aga erinevatel eesmärkidel. Vana aastat saadetakse ära alati viimasel korral, kui loob Kuu esimene veerand. Sellel korral loob esimene veerand 18. detsembril. Vana aasta ära saatmist võib teha igaüks, ükskõik, millisel eesmärgil ja soovil. Vana aasta saadetakse ära koos probleemiga, mida uude aastasse kaasa ei soovita võtta. Olgu siis selleks probleemiks suhte draamad, mida uues aastast ei soovita näha või tervise probleem, millega on terve aasta võideldud. See, mida ära saadetakse, peab olema problee..

Loe lisa...

"EDU" RITUAAL UUE KUU LOOMISE AJAL

by in RITUAALID & MAAGIA .

  "Edu" rituaali viiakse läbi Uue Kuu loomise päeval, kui parasjagu meie Kuud mõjutab Ambur, Jäär või Lõvi. Edu rituaali valmistatakse selleks, et tuua enda ellu õnne tööalaselt, erialaselt ja et tuua isiklikku ellu häid võimalusi eneseteostamiseks. Rituaal sobib neile, kes soovivad uusi võimalusi tuua või näha selgemalt enda võimekuse suunda. RITUAALI RETSEPT: - Rituaali jaoks läheb vaja viite rohelist küünalt, et maagias välja tuua materiaalne eesmärk ja suund (Ei pea kasutama lõhnaküünlaid, kuid võib kasutada ka Aaloe essentsiga küünlaid, kui soovitakse läbi küünla v..

Loe lisa...

NOVEMBRI TÄISKUU, MIS TOOB MITMEID MAAGIAID

by in RITUAALID & MAAGIA .

Tulevane Täiskuu moodustub 26. novembri öösel, aga selle mõju saab juba ära kasutada ka 25. novembril, seega seekord on meil Täiskuu rituaalideks kaks täispikka päeva. See omakorda teeb rituaalide tegemise võimalusi ka koheselt mitmekülgsemaks, kuna Täiskuu on seotud KAKSIKUTE tähemärgiga, siis see toobki sellesse Täiskuusse palju mitmekülgsust. Enamus rituaalid, mis 25. - 26. novembril suuremat jõudu saavad on loomulikult armastusega seotud maagiad, kuna me just siis oleme äsja astunud välja Skorpioni kirgliku mõju alt. Täiskuu on alati seotud eelneva Uue Kuu loomisega ja seega on armastuse h..

Loe lisa...

TÄISKUU ARMASTUSE TUGEVDAMISE RITUAAL

by in RITUAALID & MAAGIA .

  "Armastuse tugevdamise" rituaali võib teha igal täiskuul, hoolimata sellest, millist energiat või jõudu täiskuu kannab. Ehk see on niiöelda klassikaline armastuse rituaal, mille tegemine toimib vaid täiskuu mõju all. Rituaal on mõeldud järgnevaks : - Suhte tugevdamiseks, selle edendamiseks ja ühise parema tuleviku tagamiseks. - Probleemide lahendamiseks ja vanade tülide eemaldamiseks. - Tugevama armastuse sideme loomine oma partneriga ja kire suurendamine. - Üksteiste vastu hoolivuse tunde suurendamine, enda avamine ja suhtluse edendamine. Rituaali jaoks on sul vaja järgmis..

Loe lisa...

"UUS ARMASTUS" Kuu maagia

by in RITUAALID & MAAGIA .

  Kuu on võimas element, mille erinevad faasid mõjutavad kogu Maa tegevust ja kui teada täpselt, mis need faasid meile annavad, siis saad sa ideaalselt mõnda aspekti enda elus paremaks muuta. Kuu annab väge või võtab mõnes kohas selle ära, kord tuues armastust, teisel korral aga närvilisust. Kõik Kuu faasid on erinevad ja sellel korral on "Uue Armastuse" Kuu, nii nagu oli täiskuu, mis võimendas suhteid, siis sellele järgnev uue Kuu loomine on samuti suhetega seotud, aga seekord hoopis positiivsemas valguses. Kirjutan teile siia ühe väikese küünla rituaali, kuidas avada uue Kuu loomi..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja