TERVIS

 

 

 

SINU KEHA ON SINU TEMPEL JA AINUKE KODU, KUS SA ELAMA PEAD

by in UUDISED, TERVIS .

  Täna soovin ma rääkida sulle oma mõtteid sellest, kui oluline ja tähtis peab olema ning ongi sinu keha sinu jaoks. Sinu keha on sinu tempel ja ainuke kodu, kus sa elama pead. See on kodu, mida sa pead hoidma iga hinna eest tervena. Tervena mitte ainult selle füüsilises mõttes, vaid ka vaimses mõttes. Enda mõtteid jagan sulle selleks, et sind motiveerida ja edasi tõugata tervema mina isiksuse poole. Olgu see lihtsalt sulle inspiratsiooniks ja kui sa tunned, et sa ei toitu enda keha jaoks tervislikult, siis loe minu motivatsiooni ning sea end uuesti taas õigele rajale.   E..

Loe lisa...

KÄEVALU - MÜSTILINE SÕNUM SINU ALATEADVUSELT

by in UUDISED, TERVIS .

  Oled sa kunagi mõelnud selle peale, miks sul väga kummalisel hetkel hakkavad käed või käsi valutama. Sellisel hetkel, kus sa ei ole otseselt ennast füüsiliselt üle pingutanud ja kus sul ei ole seljataga olnud mõnda käega seotud traumat. Sellisel juhul ei pruugi olla sinu käevalu füüsilisest probleemist tingitud. Sellisel juhul võib see valu olla seotud sõnumiga, mida sinu enda alateadvus soovib sulle edasi anda. Meie keha koosneb nii füüsilisest kui ka vaimsest energiast. Seega me ei saa enda keha tõlgendada vaid füüsiliselt, nii nagu enamus inimesi on seda harjunud tegema. Keha..

Loe lisa...

TOLMUALLERGIA - SPIRITUAALNE TÄHENDUS

by in UUDISED, TERVIS .

  Kodutolmu, looma tolmu või õietolmu allergia on vägagi laialt levinud allergiavorm. Allergia, mida mina olen väga tihti inimestes avastanud ja kes on ise terve elu sellega elanud. Kirjutan sulle oma mõtted selle kohta, miks sellist sorti tolmuallergiad inimesel võivad olla ja selle tähendusest spirituaalse vaatenurga alt.   Igal haigusel on seos ka spirituaalse kehaga, sinu hingega. Mitte ükski haigus ei ole ainult füüsilise probleemi pärast tekkinud sinu kehasse, sellel on palju suurem lugu sulle jutustada. See kehtib kõikide haiguste ja keha nõrkuste kohta. Täpselt s..

Loe lisa...

KÕHUVALU - HINGE PEEGELDUS

by in UUDISED, TERVIS .

  Kinni jäänud emotsioonid peegelduvad meie füüsilises kehas ja seega hakkavad meile füüsiliselt ebamugavuse tunnet põhjustama. Iga valu eksisteerib põhjusega, kuid alati ei pea olema selle valu põhjuseks see, et sa oled endale füüsiliselt liiga teinud, halvasti maganud, halvasti toitunud või end füüsiliselt ära koormanud. Valu võib tekkida ka emotsionaalsete probleemide tulemusel, kui probleem on nii suureks kasvanud, et sinu hing hakkab sulle ise seda välja näitama. Emotsionaalne keha hakkab läbi füüsilise keha enda probleeme välja näitama siis, kui sa ise ei ole suutnud lä..

Loe lisa...

SAKRAALTŠAKRA - 10 MÄRKI SELLE PROBLEEMIDEST JA TERVENDUSEST

by in UUDISED, TERVIS .

  Sakraaltšakra on inimese kehas teine energiakanal ehk teine Tšakra, mis asub otse Juurtšakra kohal ja Päikesepõimiku all. Sakraaltšakra täpset asukohta sa saad enda kehas üles leida nii, et sa asetad ühe terve enda käelaba otse naba alla. See osa, mida sinu käsi katab, see on täpne piirkond sinu Sakraaltšakra asukohast.   Sakraaltšakra tervis on sinu enda hinge jaoks ülimalt oluline, seda juba sellepärast, et sa saaksid enda elu nautida täiel rinnal. Kui Päikesepõimik on see Tšakra, mis muudab sind õnnelikuks, loob sulle huumorimeele ja aitab sul naerda, siis Sakraaltš..

Loe lisa...

KURGUTŠAKRA - 10 MÄRKI SELLE TŠAKRA KINNI OLEMISEST

by in UUDISED, TERVIS .

  Kui ühel päeval sa astud sellisesse faasi enda elus, kus sa avastad enda jaoks spirituaalse maailma ja loomulikult ennekõike iseenda hinge sügavama poole, siis ühel hetkel sa hakkad huvi tundma ka Tšakrate töö kohta. See hetk, kus sa oled valmis Tšakratest rääkima, nendest huvituma ja isegi neid tervendama, selle kaudu sa saad enda kohta ühe väga hea teadmise juurde. See hetk, kus sa hakkad kõigest sellest huvi tundma, see on hetk, kus sinu hing annab sulle märku, et sa oled valmis selles elus enda hingelist poolt arendama. Tšakrate teema jõuab sinu ellu täpselt õigel ajal, ..

Loe lisa...

VILJAKUS JA LAPSEOOTELE JÄÄMINE - SPIRITUAALNE VAATENURK

by in UUDISED, TERVIS .

  Viljakuse ja lapseootele jäämise teemad käivad minu elust tihtipeale läbi ning seda kõike sellepärast, et minu käest abi otsivad inimesed ootavad väga palju vastuseid just nendel teemadel. Väga tihti tullakse minu juurde ja küsitakse nõu selle kohta, miks naine lapseootele ei jää, miks see periood on nii pikk ja närvesööv. Kusjuures väga paljudel on just probleeme sellega, et suhtes ei jää naine lapseootele. Tihtipeale on need naised füüsiliselt terved, kuid nende hinges on tugevad emotsionaalsed blokaadid, mis ei lase naisel lapseootele jääda. Sellisel juhul mina saan aidata sed..

Loe lisa...

SUITSETAMINE - SELLE MÕJUVÕIM JA KUIDAS SELLEST VABANEDA

by in UUDISED, TERVIS .

  Tegelikult on mul väga hea meel vaadata seda, et väga paljud inimesed, kes on suitsetanud, jätavad ühel hetkel suitsetamise maha. Mida aeg edasi, seda vähemaks seda ka jääb ja seda kõike sellepärast, et inimese hing muutub targemaks ning hing oskab ära eristada õige ja vale. Õige ja vale, mis meie keha tervendab ning mis kahjustab.   Suitsetamine ei ole loomulikult võrdväärne sõltuvus alkoholismi ja teiste raskete sõltuvustega, kuid seda peaks samuti tõsiselt võtma.   Suitsetamine - kõigepealt soovin ma lahti seletada sulle selle, miks inimesed üleüldse suit..

Loe lisa...

JALAVALU - SÕNUM ALATEADVUSEST

by in UUDISED, TERVIS .

Jalad valutavad enamjaolt mitte ainult sellest, et sa oled enda jala ära löönud või oled liialt palju käinud. Jalad võivad valutama hakata ka ilma igasuguse füüsilise põhjuseta ja kui nii sinuga juhtub, siis sellel on sõnum sinu alateadvuselt. Igal valul on omad spirituaalsed tähendused ja iga valu on märguanne sinu alateadvuselt mõne emotsionaalse probleemi kohta. Kui sul hakkavad jalad või jalg lihtsalt valutama, siis soovitan sul kiirelt enda jaoks lahti mõtestada selle, miks need sul valutavad. Mis on see, mille kohta sinu hing sulle märku annab? Keha on ülimalt tark ja meie enda keha su..

Loe lisa...

LUUPAINAJA EHK ELAV DEEMON

by in UUDISED, TERVIS .

    Kahjuks väga tihti pean ma erinevate inimeste käest lugusid kuulama luupainajate ja hirmutavate unenägude kohta, mis on ülireaalsed. Enamus, kes minu juurde neid teemasi arutama tulevad ei tea tegelikult seda, et nende luupainajate taga peitub "keegi", kes inimese hingele võib väga palju kurja teha. Tegelikult on aga nii, et inimene ei tohiks luupainajaid näha ja kindlasti ei tohiks neid regulaarselt kogeda. See, kui elu jooksul sellised seigad ette tulevad, neid juhtub ja see on kõik selleks, et me saaksime niiöelda hoiatatud suurema probleemi ilmsiks tulemisest. Kes on..

Loe lisa...

PÄIKESEPÕIMIK - KOLMAS TŠAKRA JA KÜLLUSE KANAL

by in UUDISED, TERVIS .

  Inimese emotsionaalses ehk eeterkehas on olemas energiakanalid, mille kaudu me informatsiooni vastu võtame ja endast seda ka välja saadame. Inimestel on seitse peamist Tšakrat. Need seitse Tšakrat on tervendust ja sinu tähelepanu vajavad. Kui sa soovid terve ja hingelt tugev olla, siis peamiseks tähelepanu allikaks peavad olema Tšakrate tervised. Esmalt sa pead mõista seda, mis on Tšakra, kus asuvad kõik need seitse Tšakrat sinu kehas ja mida need endast kujutavad. Sa võiksid endale selgeks teha selle, mis annab head energiat erinevatele Tšakratele ja mis halba energiat. Kui sa soovi..

Loe lisa...

KUIDAS VABANEDA AKNEST LÄBI KRISTALLIDE, ÕIGE TOIDU JA ÕIGE MÕTLEMISE

by in UUDISED, TERVIS .

  Igal haigusseisundil on oma emotsionaalne põhjus peale füüsilise probleemi, miks see meie kehas eksisteerib. Kuna käimas on tervise temaatilised üldseansid, siis on minu elus vägagi aktuaalne erinev tervisega seotud teemad ja nende tervenemise võimalused. Esmalt ma soovitan kõigil võtta ükskõik millist haigusseisundit emotsioonide peegelpildiks, loomulikult on ka mõni tervise rike meil ka füüsiliste probleemide tagajärjel tekkinud, nagu näiteks kehv toitumine või halvad harjumused. Mina räägin sellest, kuidas võib akne tekkida läbi emotsioonide ja kuidas seda saaks kristallide, õige ..

Loe lisa...

PEAVALUDE PÕHJUSED - HINGEPEEGEL

by in UUDISED, TERVIS .

  Igal valul on emotsionaalne põhjus olema, füüsiline probleem ei teki ennem, kui ei ole emotsionaalset probleemi selles samas piirkonnas. Emotsionaalse probleemi olemasolu avab füüsilise probleemi ja lõpuks ka haiguse. Iga valu on peegeldus energia blokaadist ja sisemisest hingelisest probleemist. Tihtipeale inimesed ignoreerivad valusid, arvates, et need lähevad üle ja arvates ka seda, et need on tühised valud. Üks asi on tõepoolest see, et kui sa oled end ära löönud ja sellest on tekkinud valu, aga teine asi on see, et see valu tekib pingetest või lihtsalt ilma füüsilise põhjuseta, ..

Loe lisa...

SELJAVALUDE PÕHJUSED - HINGEPEEGEL

by in TERVIS .

Seljavalud on väga tüüpiline terviseprobleem nii naistel kui ka meestel ja nendest vabanemine on tihtipeale väga keeruline. Igal haigusseisundil on oma emotsionaalne põhjus, miks see meil eksisteerib ja tegelik tervenemine on võimalik ka ühtpidi läbi emotsioonide tervenemise. Loomulikult on üks asi see, et kui sa oled raske füüsilise töö tagajärjel endale ajutise seljalihaste/närvi kahjustuse saanud või madrats, millel magad, ei ole sinu tervisele hea. Aga teine asi on see, kui selg on krampis, närvid on pinged ja seljavalud vaid süvenevad ning ei lähe üle ega vahel ei tea inimene ka nende ..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja