KONTAKT TENEGA

 

Tere armsad inimesed!

 

Kirjutan siia väikese vihje, kuidas minuga eraviisiliselt kohtuda ja oma küsimustele vastuseid saada.

 

Kuna kirju on palju, mis mulle igapäevaselt postkasti või sõnumina telefoni saadetakse, inimesi on palju ning Butiigiga tegelemise ja inimeste abistamiseks läheb mul päevas väga palju aega ning seega ei ole ma võimeline väga paljudele kirjadele vastama. Seega annan teile teada, kuidas ma tegelikult enda eraseansile Teid vastu võtan.


- Et saada minu eraviisilisele vestlusele, selleks tuleb kõigepealt osaleda üldseansil.
- Peale üldseanssi annan igale ühele võimaluse minu käest enda kõige tähtsamale küsimusele vastus saada, kui see on minu võimsuses vastata.
- Peale sinuga kohtumist ja sinu Aura tundmist mõistan mina, kas sinu Aura sobib mulle ja kas mul on õigus sind aidata. Sellest saad sa kohe teada, kui me üldseansil vestleme.
- Kui ma näen, et me võiksime ka hiljem eraviisiliselt kohtuda, siis lepime sellel õhtul kohtumise kokku.
- Eraseansi kohta lähemalt räägin ka täpselt silmast silma ning annan sulle teada, millega sa võid arvestada ja kuidas sa saad iseennast ettevalmistada selleks.

Kui tekib küsimus, miks ma nii teen? Vastus on tegelikult lihtne... Kirju on palju, inimesi on palju, kes soovivad minuga kohtuda, siis kuskil kohas peab valima, keda ma enda juurde vastu võtan. Sellega ma annan siiski võrdse võimaluse iseendaga kohtumiseks ja kui te olete üldseansil ära käinud, siis te tegelikult mõistate, kas mina olen see õige spirituaalne hing teie aitamiseks. Täpselt samamoodi näen ka mina, kellele ma saan positiivset jõudu anda ning vastuseid hingedelt.

Kohtumiseni!


Üldseansid toimuvad igal kuul mitmel korral ja sellest anname alati teada siin kodulehel ning ka facebooki lehel. Üldseansid on erinevate teemadega, mis on seotud müstikaga, spirituaalsusega, hingedega, nõiakunstiga ning loomulikult seondub see ka kristallidega. Soovitan välja valida endale kõige rohkem huvipakkuvam teema, mida soovid minult kuulda ja seejärel registreerida. Registreeritakse kõik sooviavaldajad, aga seansile pääsete loosimise alusel, kuna alati on seansile tahtjaid rohkem, kui meil grupis kohtade arv on. Registreerida saate end registreerimine@latene.ee

 

TENE LAUL - ÜHED PALJUDEST KULDSETEST REEGLITEST

by in UUDISED, HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE, KONTAKT TENEGA .

  Elu on elamiseks, mitte kulgemiseks ja elu on täis ülesandeid, mitte ainult täis loorbereid. Kui soovid midagi ilusat, head, õnne- ja rõõmupakkuvat elult saada, siis sa pead selle kõige nimel vaeva nägema. Et üldse kusagile elus jõuda, siis pead sinna ronima hakkama. Et õiges suunas liikuda, peavad olema sul paigas omad reeglid. Reeglid, mis aitavad sulle alati teed näidata ja mis suunavad sind kümnest teest sellele ühele kõige paremale teele. Ma jagan teiega oma mõtteid selle kohta, millised on minu elu kuldsed reeglid. Reeglid, mis aitavad minul enda eluülesandega hakkama saada ja ..

Loe lisa...

KIRI ISEENDALE - TENE LAUL

by in UUDISED, KONTAKT TENEGA .

  Mina olen Tene, hing, kes on pidevalt sinuga kontaktis ja see, kes kirjutab sulle kõiki neid mõtteid, mis siin lehel on. Need on minu mõtted, minu nägemused, eluvaade, uskumused, visioonid ja teadmised. Mõtled, millest ma kirjutan? Kiri iseendale? Jah, täna ma avan tükikese enda hingest.   Väga tihti saan ma selliseid kirju ja kutseid, mis on seotud intervjuudega. Ma olen senimaani olnud väga peidus, jalutan tänavatel varjudes. Mulle väga ei meeldi kaasa minna selliste teemadega, see on ka põhjus, miks ma selle siia kirjutan. Samas ma tunnen, et ma natukene ka võlgnen sull..

Loe lisa...

MIKS MA KÄIN SINU UNENÄGUDES - TENE LAUL

by in KONTAKT TENEGA, UNENÄGUDE SELETAJA, UUDISED .

  Aastate jooksul olen ma väga tihedalt kuulnud jutte sellest, kuidas ma käin teiste inimeste unenägudes ringi kõndimas. Kuna seda ma kuulen iganädalaselt, et ma olen rändamas jälle käinud, siis mõtlesin, et seletan veidi lahti selle, miks ma siis nii aktiivselt unenägudes ringi käin. Seda just sulle, kui sa ka mind oled enda nägemustes kohanud!   Kui me uinume, siis me läheme astraalrännakusse ja meie hing liigub ringi erinevates dimensioonides ning tihtipeale me satume teiste inimeste unenägudesse. Ma olen eelnevalt kirjutanud selle kohta, mida tähendab see, kui sa näed ko..

Loe lisa...

TENE LAUL - NÕIDUSLIK VÄGI AVAB NÕIDUSLIKU JÕU

by in UUDISED, KONTAKT TENEGA .

Hinge tuleb puhastada ja seda tuleb teha regulaarselt. Mina teen seda regulaarselt, ma teen seda vahel isegi mitmeid päevi järjest. Ma räägin väga palju sellest, et enda Aurat tuleb korras hoida ja seda tuleb tervendada. Aura on sinu emotsionaalne keha, mille eest sul tuleb täpselt sama moodi hoolt kanda, nagu sa kannad enda füüsilise keha eest. See, et sa ei näe seda visuaalselt, ma mõtlen seda, et sa ei ei suuda enda Aurat katsuda ning sa ei suuda seda värvilistes toonides näha, ei tähenda seda, et seda ei eksisteeri. Loomulikult sa saad endas arendada oskust, et sa saaksid enda Aurat nä..

Loe lisa...

TENE LAUL - MIKS LIHA EI OLE MINU JAOKS

by in UUDISED, KONTAKT TENEGA .

    Ma ei kirjuta väga tihti iseendast, küll aga kirjutan ma igapäevaselt midagi, mis on hingele, mis on kristallidest või mis aitaks sul siin maailmas edasi areneda. Vahel tuleb mul tuju ka veidi iseendast kirjutada ja valgustada teid enda isikliku maailmaga. Valisin kohati väga kummalise teema, milleks on liha söömine või selle mitte söömine. Miks ma sellel teemal rääkima hakkan ja miks ma seda aspekti iseenda kohta avaldan, arvan, et on lihtsalt õige aeg selle tegemiseks. See artikkel on puhtalt vaid minu vaatenurgast, mis on seotud liha söömisega. Tegelikult on aga nii..

Loe lisa...

MINU VISIOONID, NÄGEMUSED JA SOOV SULLE KIRJUTADA - TENE LAUL

by in UUDISED, KONTAKT TENEGA .

  Kirjutan teile pidevalt midagi minu lemmikutest ehk kristallidest, taimedest, numeroloogiast, unenägude seletamisest, erinevatest sümbolitest, hingetüüpidest ja paljudest teistest asjadest. Väga harva kirjutan midagi iseendast, loomulikult iga artikkel on läbi minu nägemuse ja eks seal ole ka isiklikke kogemusi ka kirja pandud, küll ikkagi vähe iseendast.   Tunnen, et võiksin võib-olla sinuga veelgi sügavamalt jagada seda, kuidas siis minu visioonid, nägemused ja soov sulle kirjutada üldse tuleb. Kes siis veel mind ei tunne, siis võib-olla sa ei tea seda, et kõik siin ..

Loe lisa...

MINU SOOV INIMESI AIDATA JA AVADA, KUST ON SEE PÄRIT - TENE LAUL

by in UUDISED, KONTAKT TENEGA .

Ma olen siiralt tänulik, et mulle on kingitud anne, mis ei kuulu vaid mulle endale - selleks andeks on näha maailma peenemat struktuuri, näha asju, mida silmaga ei näe, teada asju, mida materiaalne ühiskond ütleb, et seda ei ole võimalik näha ja tunda emotsioone, mis on sinu sees või tema sees, või hoopis kolmanda inimese sees. See on selgeltnägemine, tajumine, kuulmine, tunnetamine ja oskus tajuda energiaid. Olen tänulik selle üle, et ma olen suutnud rakendada seda oskust teiste inimeste abistamiseks, olen väga tänulik!   Kust on see kõik pärit? Ma olen enda eelmistes artiklite..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja