NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA

KALAD - KUIDAS SAADA HAKKAMA TEMA ARMASTAMISEGA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kalad on kõige viimaseks ehk kaheteistkümnendaks sodiaagiks ja Kalad on see, kelle hinges on midagi igast teisest sodiaagist ehk tegemist on väga mitmekülgse isikuga. Oma mitmekülgsuse tõttu on Kalad see, kes on teiste sodiaakide silmade läbi üks raskemini mõistetavaid sodiaake ja sellepärast jagangi ma vihjeid selle kohta, kuidas Kalasid armastada ja tema armastust hoida. Kui sinu kõrva on Kaladest kaaslane, keda sa armastad ja kellega sa soovid õnelikku suhtesse jääda, siis ennekõike pead sa tema puhul mõistma nii mõndagi asja. Kaladel on oma maailm ja selle maailmaga tuleb leppida..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 12

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad meie hinge ja Aurasse edasi teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa sünd..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - KALAD JA JÄÄR

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku so..

Loe lisa...

LÕVI - MÕISTA JA AKTSEPTEERI TEDA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Lõvi on viies sodiaak, keda juhib tule-element ja kellel on rohkem särtsakust, kui ühelgi teisel sodiaagil. Lõvid on oma olemuselt väga lihtsad, kuid samas on neid vahel raske mõista ja nendega läbi saada. Jagan sulle mõtteid selle kohta, millised on need jooned temas, mida sa kindlasti peaksid teadma, et teda osata paremini mõista. Selle kõige siia kirjutan ka Lõvide enda jaoks, et Lõvid te ise mõistaksite, millised te siis ka olete. Igatahes on kõik sodiaagid erinevad ja kui sa tead erinevate sodiaakide iseloomusid, siis sul on palju lihtsam kõigest aru saada. See teeb omakorda lih..

Loe lisa...

SÕNN - MIDA SA PEAKSID TEMA KOHTA TEADMA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Sodiaagid on väga erinevad ja see, mis sodiaagina oleme me sündinud, see määrab väga olulise osa meie iseloomust ära. Kui sa teistega suheldes võtad arvesse nende astroloogilisi ja lisaks ka numeroloogilisi näitajaid, siis tegelikult on sul võimalik palju paremini sotsialiseeruda ning inimesi mõista. Kui sa hakkad veidigi enda kõrval olevaid inimesi sellise pilgu läbi vaatama, et kes nad oma näitajate poolest on, siis kõik muutub justkui palju lihtsamaks ja sa tänu sellele suudad ka mõista, et miks sinu lähedased just sellised on. Kirjutan sulle sellest, mida sa kindlasti peaksid Sõn..

Loe lisa...

VEEVALAJA - TEMA KAASLASE ARMASTUSE KÄSIRAAMAT

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Veevalaja on üheteistkümnes sodiaak, kes on teada-tuntud oma analüüsiva mõttemaailma ja salapärase oleku tõttu. Kuid ühtegi sodiaaki ei ole nii salapäraselt võimatu lahti murda, et mitte mõista seda, kuidas temaga hakkama saada ja seda, et kuidas teda armastada ning milline on tema armastus. Täpselt sama moodi on minul võimalik lahti arutada Veevalaja hingeelu ja rääkida sellest, mida Veevalaja oma armastuses ootab ning mida teinepool peaks tema kohta teadma. Räägin sulle sellest, kuidas Veevalajaga olla romantilises suhtes, mida sa peaksid tema kohta teadma ja kuidas on võ..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 24

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev viitab sellele, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

SKORPION - TEMA ARMASTUSE MITU KÜLGE

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Armastus on üks imeline tunne, mis inimestele kingitud on ja erinevad sodiaagid jagavad enda seest väga erineval viisil armastust välja. Vastavalt sodiaagi mõjutustele avanevad meie sees erinevad armastuse pooled ja see, kuidas me armastust vastu võtame ning kui sügavale me üldse suudame tunnetel lasta minna. Täna räägin sulle sellest, kuidas kaheksas sodiaak ehk Skorpion armastab, armastust vastu võtab ja mida kõike peaksid sa tema tunnete kohta teadma. Selle artikliga soovin ma puudutada Skorpioni lähedast ja ka Skorpionit ennast. Jagan mõtteid selle kohta, mida tuleks Skorpioni pu..

Loe lisa...

NEITSI - TUGEV JA HAAVATAV KORRAGA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Neitsitest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista.   Neitsitel on omad erilised küljed, millest teised sodiaagid peaksid teadma. Seda teadma sellepärast, et mõista Neitsi sodiaagi iseloomu. Neitsi mõistmine toob endaga kaasa vaid häid aegu tema seltsis. Eriti kasulik on mõista Neitsi neid erilisi külgi neil, kes elavad Neitsiga koo..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 17

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa ..

Loe lisa...

KAALUD - KUIDAS TEMAGA SUHELDA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad, vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja mida on väga raske muuta.   Kui sa soovid teada saada, milline on Kaalud ja kuidas temaga paremini toime tulla, siis selle artikli olen ma just sinu jaoks kirjutanud. Selgitan lahti veidi seda, milline on Kaalud oma hingelt. Kuidas hoida suhet ja lasta suhtel vaid ülesmäge..

Loe lisa...

MAA-ELEMENT - KOLM PRAKTILIST SODIAAKI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõiki kahteteistkümment sodiaaki juhivad üks neljast elemendist, mis annab inimese hingele väga suurt mõjutust. Maa-element on üks neljast elemendist, mis annab oma väge kolmele erinevale sodiaagile. Maa-elementi kannavad sünnist saati endaga kaasas Kaljukitsesed, Sõnnid ja Neitsid. Maa-element mõjutab neid kolme sodiaake terve elu, andes neile konkreetsed iseloomuomadused ja omapärad.   Lisaks maa-elemendile mõjutavad sodiaake ka tule-, vee- ja õhu-element. Õhu-elemendi kohta olen ma eelnevalt kirja pannud ja selle elemendi kohta saad sa lugemist leida just SIIT. Vee-elemen..

Loe lisa...

KALADE MEES - SODIAAGI MÕJUTUSED

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Sodiaagid on kõik erinevad, kuid eraldi on kohati erinevad ka sodiaagi naised ja mehed. Ühel sodiaagil on ühed konkreetsed omadused, mille inimene enda sünniga kaasa sellest võtab. Küll aga on igal sodiaagil omad unikaalsed jooned, mis mõjutavad vaid selle sodiaagi naist või meest. Täna räägin ma sellest, milline on Kalade sodiaagi mees ja mida Kalade päikesemärk annab kaasa mehele, kes selle päikesemärgi all sündinud on.   Kalade mees on üks korralik tegelane, kellel on väga raske, kuid samas väga heade omadustega iseloom. Kalade mehes on kõike väga palju, kui ma räägin i..

Loe lisa...

AMBUR - MIDA SA TEMA ARMASTAMISE KOHTA PEAD TEADMA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle sodiaagid ja astroloogia meeldib. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle mõtteid, inspiratsiooni ja nõuandeid selle kohta, mida sa peaksid teadma Amburi armastuse kohta. Räägin sellest, kuidas Ambur suhtesse suhtub ja milline tema armastus on.   Ambur on väga sotsiaalne inimene ja ei ole vahet, millisel tasandil see sotsiaalne elu on. Olgu siis töö, per..

Loe lisa...

VÄHK - TEMA KEERULINE NATUUR

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Iga sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid Vähist teadma, ja kui sa oskad neid kohti temas tähele panna, siis sa oskad teda ka paremini mõista.   Vähk - intuitiivne, emotsionaalne, sügava sisemaailmaga vee-elemendi kandjast hing, kes on kümme korda keerulisema hingelise struktuuriga, kui keegi teine võiks tema kohta arvata. Vähk on väga unikaalse iseloomuga ja enamustel teistel sodiaakidel tema ümber on teda suhteliselt keeru..

Loe lisa...

2018. AASTA HOROSKOOP 12 SODIAAGILE

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kindlasti sind huvitab see, milline 2018. aasta tuleb, kuidas see sind mõjutada võib, millised on sinu võimalused ja kus sa peaksid ettevaatlik olema. Räägin kõigest sellest, kuidas 2018. aasta kõiki 12 sodiaaki mõjutab ja mida iga sodiaak teadma peaks. Milline sodiaak oled sina? Leia end üles ja avasta, milline tuleb sinu aasta.   2018. aasta toob kõikidele uue alguse ja igale sodiaagile tuleb see aasta erinev. 2018. aasta on täis õnne, rõõmu, takistusi, armastust ja õppetunde. Sellelt aastalt võib kõike oodata, kuid igale erinevale sodiaagile mõjub see aasta erimoodi. Võ..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - VEEVALAJA JA KALAD

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku so..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 2

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

JÄÄR - KUIDAS TEMAGA SUHELDA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad, vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles, ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja mida on väga raske muuta.   Kui sa soovid teada saada, milline on Jäär ja kuidas temaga paremini toime tulla, siis selle artikli olen ma just sinu jaoks kirjutanud. Selgitan lahti veidi seda, milline on Jäär oma hingelt ja kuidas sellise pealtnäha tugeva natuuriga, kuid sisemi..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 23

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi teatud väge meie hinge ja Aurasse. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja millist erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, kannab endaga kaasas teatud energiat, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt samamoodi ei ole juhus ka see, millisel päeva..

Loe lisa...

LÕVI - KUIDAS TEMA ARMASTUST HOIDA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Ilmselgelt, kui sa oled minu kirjutatud artikleid jälginud ja lugenud, siis sa võid tänaseks juba teada, kui väga mulle meeldivad sodiaagid ja astroloogia. Tähed on minu jaoks alati müstilised olnud, mille suhtes on mul suur vajadus nende mõjutegureid lahti seletada ja analüüsida. Täna jagan sulle mõtteid, inspiratsiooni ja nõuandeid selle kohta, kuidas hoida Lõvi armastust. Seda selleks, et Lõvi sinu elust lihtsalt minema ei jalutaks, ja ka selleks, et sinul ning sinu Lõvist kaaslasel oleks hea suhe.   Ennekõike olen kirjutanud selle artikli Lõvi kaaslastele ja neile, k..

Loe lisa...

KAKSIKUD - MIDA SA PEAKSID TEMA KOHTA TEADMA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Iga erinev sodiaak on omamoodi tegelane, kellele on sündides tema Auravälja kaasa antud teatud iseloomuomadusi ja ka palju erilisi ning omapäraseid jooni. Räägin sulle sellest, mida sa peaksid teadma Kaksikutest ja kui sa neid kohti temas oskad tähele panna, siis sa oskad ka teda paremini mõista.   Kaksikud, nagu selle sodiaagi nimi ka reedab, on alati kaks. Kaksikute sodiaagi all sündinud inimesed kannavad endaga kaasas kahte erinevat isiksust ja nende sees olekski nagu kaks hinge. Pidev enda sees jutustamine, endaga vestlemine ja dialoogis olemine on Kaksi..

Loe lisa...

KALJUKITS - KUIDAS TEMAGA SUHELDA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Erinevad sodiaagid on oma suhetes väga erinevad vastavalt sellele, milline on tema ees olev sodiaak. Kuid teatud külje pealt on sodiaagid ükskõik millise teise sodiaagiga suhtlemises olles ikka ühte moodi. On olemas teatud iseloomuomadused, mis kanduvad kõikidesse erineval tasandil suhetesse üle ja mida on väga raske muuta.   Kui sa soovid teada saada, milline on Kaljukits ja kuidas temaga paremini toime tulla, siis selle artikli olen ma just sinu jaoks kirjutanud. Selgitan veidi seda, milline on Kaljukits oma hingelt ja kuidas sellise pealtnäha tugeva natuuriga,..

Loe lisa...

ASTROLOOGILINE AASTA - METALL

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Hiina astroloogia järgi kannab iga aasta endaga teatud elementi kaasas. See element, mis tervet astroloogilist aastat mõjutab, mõjutab meid kõiki oma väe ja jõuga. Astroloogilise aasta elementideks on metall, puu, vesi, tuli ja maa. Igal elemendil on oma iseloom ja energiaväli. See element, mis parasjagu meie astroloogilist aastat mõjutab, see mõjutab selle aasta kogu olemust ja ka neid inimesi, kes sellel aastal sünnivad.   Maa koosneb viiest elemendist, mis meid kõige enam mõjutab ja see element, mis juhib meie aastat, see kannab oma mõjutusi kogu universumisse, mit..

Loe lisa...

TÖÖALANE SOBIVUS - KALAD JA LÕVI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Astroloogia ja numeroloogia on mind alati kütkestanud ning nendel teemadel analüüsimine on minu üks lemmiktegevusi. Erinevad sodiaagid koostööd tegemas loovad kõik väga erilised duod. Kes sobib rohkem kokku, kes vähem. Kuid kahe erineva sodiaagi koostööst tuleb välja see, mis on nende kahe hinge väe koosluse tulemus. On sodiaake, kes saavad üksteisega tööalaselt ja karjäärialaselt väga hästi hakkama, luues tugeva partnerluse. Kuid samas on ka neid, kes ei leiagi mitte kunagi seda ühist keelt üles.   Räägin sulle sellest, kuidas need kaks sodiaaki omavahel kokku sobivad, ku..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 8

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 27

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - LÕVI JA VÄHK

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Lõvi ja Vähk ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas seda suhet koos hoida, kus iseennast tagasi hoida, kus kompromisse teha, kus aktiivsem olla ja kõike seda, kuidas seda suhet harmooniasse viia.   "Kui Päike ja Kuu saavad kokku!"   Lõvi ja Vähi suhtekooslus on väga huvitav juba sellepärast, kuna neid kahte sodia..

Loe lisa...

KAALUD LAPSENA - TEMA ERILINE ISELOOM

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kas sina kasvatad enda kodus väikest Kaalude poissi või tüdrukut? Või sa oled ise kord olnud väike Kaalud? Igatahes jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, milline on seitsmes sodiaak Kaalud väikse lapsena ja beebieas. Kuidas ema-isa peaksid tema erilisi külgi mõistma ja kuidas temaga harmoonias koos elada.   Väike Kaalu beebi on üks lähedustotsivamaid beebisid üldse. Seda selles mõttes, et temale on pidevalt vaja tähelepanu pöörata. Kaalude laps on see, kes vajab ema, isa, vendade-õdede ja vanaemade-vanaisade lähedust. Kui ta lähedust ei saa, siis ta võib sellest ka draama t..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 6

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - KAKSIKUD JA VÄHK

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat, kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülem..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 4

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

KOER - HIINA ASTROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjutavad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Koera kohta ja sa oled Koer, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aa..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - AMBUR JA KALJUKITS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uus sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina o..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 7

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 28

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus s..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - NEITSI JA KAALUD

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemineku so..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 19

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

TULE-ELEMENT - KOLM TULIST SODIAAKI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõiki kahteteistkümment sodiaaki juhivad üks neljast elemendist, mis annab inimese hingele väga suurt mõjutust. Tule-element on üks neljast elemendist, mis annab oma väge kolmele erinevale sodiaagile. Tule-element mõjutab Jäärasid, Lõvisid ja Ambureid. Need kolm sodiaaki kannavad endaga sünnist saati kaasas tule-elementi, mis omakorda mõjutab neid terve elu vältel.   Lisaks tule-elemendile mõjutavad sodiaake ka maa-, vee- ja õhu element. Õhu elemendi kohta olen ma eelnevalt kirja pannud ja selle elemendi kohta saad sa lugemist leida just SIIT. Vee elemendi kohta saad lugeda ..

Loe lisa...

SÜNNIKUUPÄEV JA SELLE MÕJUTUSED - 1

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõik inimesed sünnivad teatud numeroloogiliste näitajatega. Meie enda sünnipäevas on erinevad numbrid, mis kannavad edasi meie hinge ja Aurasse teatud väge. Nende numbrite taga on peidus suur teadmine sinu enda hingeelu kohta. Sinu sünnikuupäev paljastab seda, milline sa oled ja mis erilist energiat sa endaga kaasas kannad.   Sünnikuupäeva esimene number ehk see päev, millal sa sündinud oled, see kannab teatud energiat endaga kaasas, mis mõjutab sinu olemust. Ei ole juhus see, millal üks laps siia ilma sünnib. Täpselt sama moodi ei ole juhus ka see, millisel päeval kuus sa..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - KAALUD JA SÕNN

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Sõnn ja Kaalud ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas seda suhet koos hoida, kus iseennast tagasi hoida, kus kompromisse teha, kus aktiivsem olla ja kõike seda, kuidas seda suhet harmooniasse viia. "Ootamatult suhtesse hüppamine!" Kui ühel ilusal päeval saavad kokku Kaalud ja Sõnn, siis see kõik käib väga kiiresti, see romantika leidmine. Ni..

Loe lisa...

PÜHVEL - HIINA ASTROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Pühvli kohta ja sa oled Pühvel, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aastat. See..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - KALJUKITS JA VEEVALAJA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina ole..

Loe lisa...

KALJUKITS - TEMA ERILISED KÜLJED JA TEMA MAAGILISUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kaljukits on tähemärgi süsteemis kümnes sodiaak, mida juhib maa elemendi vägi ja kes oma iseloomult on kõikide teiste üheteistkümne sodiaagi keskel kõige kangem. Kangus on hea, kuid mitte alati, seda peaks iga Kaljukits ka ise teadma. Kui minu kirjutatud mõtteid peaks lugema üks Jäär, siis usu mind, Kaljukits on ka sinust kangem. Tõepoolest on Kaljukits kõige kangem ja temale järgneb Jäär.   Kaljukitse sodiaagi algust peetakse 22. DETSEMBRIKS ja selle viimaseks sodiaagi päevaks 19. JAANUARI. Selles ajavahemikus on sündinud Kaljukitsed. Selle sodiaagi alguse ja lõ..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - KAALUD JA SKORPION

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled üle..

Loe lisa...

VEEVALAJA - SODIAAGI ERILINE JA MAAGILINE ISIKSUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Veevalaja on sodiaakide süsteemis üheteistkümnes sodiaak. Veevalajad on kõik need, kes on sündinud 20. jaanuari ja 18. veebruari vahel. Seda perioodi peetakse Veevalaja sodiaagiks ja kui sinu sünnikuupäev langeb sinna perioodi, siis ka sina oled üks maagilistest Veevalajatest.   Veevalajat juhib õhu element, mis muudab Veevalaja iseloomu väga muutlikuks ja annab talle vajaduse pidevalt "asjade üle järele mõelda". Kui sa oled Veevalaja, siis lisaks sellele artiklile soovitan sul hiljem läbi lugeda enda ühe teise artikli, kus ma räägin õhu elemendist ja selle mõjust sodiaaki..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - NEITSI JA KAALUD

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Erinevad sodiaagid sobivad väga erinevalt üksteisega kokku ja veel eriti siis, kui suhe jõuab romantilisele tasandile. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Neitsi ja Kaalud ning millise romantilise kooselu nad suudavad omavahel luua. Annan mõlemale osapoolele ka vihjeid selle kohta, kuidas seda suhet koos hoida, kus iseennast tagasi hoida, kus kompromisse teha, kus aktiivsem olla ja kõike seda, kuidas seda suhet harmooniasse viia.   Neitsi ja Kaalude romantiline suhe on võimalik tekkida. Kuid järjestikused sodiaagid tihtipeale väga hästi omavahel kokku ei sob..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - LÕVI JA NEITSI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomu joont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ül..

Loe lisa...

SKORPION LAPSENA - TEMA ERILINE ISELOOM

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kas sina kasvatad enda kodus väikest Skorpioni poissi või tüdrukut? Või sa oled ise kord olnud väike Skorpion? Igatahes jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, milline on kaheksas sodiaak Skorpion väikse lapsena ja beebieas. Kuidas ema-isa peaksid tema erilisi külgi mõistma ja kuidas temaga harmoonias koos elada.   Väike Skorpion on üks eriline tegelane, olgu ta siis poisi või tüdrukuna sündinud. Kui sinu perekonnas on väike Skorpion kasvamas, siis kindlasti ei saa teil mitte kunagi igav olema. Skorpionid on väga tegusad isiksused juba väikesest beebi east saati. Nad on akt..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - SKORPION JA AMBUR

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomu joont. Üleminek on see aeg, kus hakkab päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülemi..

Loe lisa...

LAMMAS - HIINA ASTROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Lamba kohta ja sa oled Lammas, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aast..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - LÕVI JA SKORPION

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me saame sünniga kaasa väga palju erinevaid energiaid, mis meid mõjutavad terve elu vältel. See, millise sodiaagi all, millise numeroloogia ja astroloogiliste näitajatega me sünnime, need näitavad meie hingeelu kohta väga palju. Need määravad meie eluteel nii mõnegi olulise asja ära. Suhtesobivus erinevate sodiaakide vahel on väga unikaalne. Suhtesobivus Lõvi ja Skorpioni vahel on väga kirglik ning emotsionaalne. Selles suhtes eksisteerivad kaks väga tugeva isiksusega hinge.   Lõvi ja Skorpioni suhe võib esialgu tunduda äärmiselt kummaline neile endale. Üldiselt võivad..

Loe lisa...

SODIAAGI ÜLEMINEK - VÄHK JA LÕVI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Me kõik sünnime teatud sodiaagi all, mis langeb kokku meie sünnikuupäevaga ja selle määrab ära see, millise tähtkuju tähed parasjagu päikest mõjutavad. Kuid on olemas selline vahepealne olek ehk üleminek, mis annab tegelikult ühele või teisele sodiaagile veidi erinevat iseloomujoont. Üleminek on see aeg, kus hakkavad päikest mõjutama teise tähtkuju tähed ja seega hakkab looma uue sodiaagi algus. Üleminek kestab mitu päeva ja selle sama ülemineku ajal sündinud hinged kannavad endas veidi teistsugust energiat, kui need, kes on sündinud sodiaagi täismõjutuse all. Kas sina oled ülem..

Loe lisa...

VEE-ELEMENT - KOLM TUNDLIKKU SODIAAKI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kõiki kahteteistkümment sodiaaki juhivad üks neljast elemendist, mis annab inimese hingele väga suurt mõjutust. Vee-element on üks neljast elemendist, mis annab oma väge kolmele erinevale sodiaagile. Vee-element mõjutab Kalasid, Vähke ja Skorpioneid. Need kolm sodiaaki kannavad endaga sünnist saati kaasas vee-elementi, mis omakorda mõjutab neid terve elu vältel.   Lisaks vee-elemendile mõjutavad sodiaake ka maa-, tule- ja õhu element. Õhu elemendi kohta olen ma eelnevalt kirja pannud ja selle elemendi kohta saad sa lugemist leida just SIIT.   Vee-element annab K..

Loe lisa...

JÄNES - HIINA ASTROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Jänese kohta ja sa oled Jänes, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab ..

Loe lisa...

ÕHU-ELEMENT - KOLME SODIAAGI SALAPÄRA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

    Kahteteistkümmet erinevat sodiaaki mõjutavad erinevad elemendid, milleks on õhk, tuli, vesi või maa. Nendeks kolmeks sodiaagiks, mida õhu-element mõjutab on Kaksikud, Kaalud ja Veevalaja. Kõiki neid kolme erinevat sodiaaki mõjutab õhuenergia ja annab seega neile kolmele ühed ühised omadused veel lisaks juurde.   Õhu-element on see, mis suunab, juhatab ja liidab kokku kõik teised elemendid. Seda selles mõttes, et nendel kõigil kolmel sodiaagil on üheks ühiseks omaduseks, milleks on suhtlemine, suhtlemise vajadus ja ka soov asju pidevalt selgeks rääkida. Need i..

Loe lisa...

KUU FAAS - MIDA SA SAAD SELLEGA ENDA SÜNNIHETKEL KAASA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Oled sa kunagi mõelnud selle peale, kuidas Kuu võib mõjutada meie sündi ja mida see meie sünnihetkel meile kaasa on andnud. Mina mõtlen selle peale tihti ja kui minu lähedastel sünnivad lapsed, siis ma ka alati seletan neile, millise energia see Kuu faas sellele väikesele ilmakodanikule kaasa on andnud. Kuu on Maa kaaslane ja Kuu energia mõjutab meie elu siin armsa kodumaa peal. Kuu mõjutab meie mõtteid, tundeid, energiaid, emotsioone, tervist, armastust, küllust ja kõike, mis meie hingedega seotud on. Kuu energiat ei tohiks mitte kunagi väga kergekäeliselt võtta ja kui sa hakkad Kuu..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - KAKSIKUD JA VÄHK

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Sodiaagid on kõik oma moodi tegelased, kellel on igal ühel oma unikaalsed iseloomu jooned, ambitsioonikus, energia, suhtumine ellu ja kellel on kõigil omad erilised põhimõtted. Kõik kaksteist sodiaaki on erinevad ja sodiaakide omavaheline kokkusobivus on samuti kõigil unikaalne. Täna räägin ma sulle sellest, kuidas sobivad kokku Kaksikute ja Vähi tähemärgi esindajad ning milline võib olla nende romantiline side. Kui sa oled Kaksik või Vähk ja sa oled sellises suhtekoosluses, siis see on täpselt sinu jaoks. Ehk nüüd mõistad iseennast ja enda kaaslast rohkem!   Kaksikud ja V..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - SÕNN JA KAKSIKUD

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Tähtkujud määravad väga palju ära selle, milline iseloom meil on, milline temperamentsus ja emotsionaalsus on meie hingeelus. Igal tähemärgil on oma eriline iseloom, mille me kaasa saame sellega, kui me selle tähemärgi all sünnime. Tähtede, planeetide, kuu ja päikese seis määrab selle ära, millise väe me enda sünniga kaasa saame. Täna ma räägin sellest, kuidas sobivad kokku Sõnn ja Kaksikud ning seda romantilises mõttes. Räägin sellest, mis saab siis, kui need kaks sodiaaki on armunud ja soovivad ühist kooselu luua, kuidas see võib välja kujuneda ning mida mõlemad osapooled pe..

Loe lisa...

SUHTESOBIVUS - JÄÄR JA SÕNN

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Tähtkujud määravad väga palju ära selle, milline iseloom meil on, milline temperamentsus ja emotsionaalsus on meie hingeelus. Igal tähemärgil on oma eriline iseloom, mille me kaasa saame sellega, kui me selle tähemärgi all sünnime. Tähtede, planeetide, kuu ja päikese seis määrab selle ära, millise väe me enda sünniga kaasa saame. Täna räägin ma sellest, kuidas sobivad kokku Jäär ja Sõnn ning mis sellisest suhtest võib välja tulla. Need kaks sodiaaki on ülimalt emotsionaalsed, kuigi nad ei näita oma tundeid ja emotsioone ühte moodi välja. Jäära ja Sõnni suhte puhul on teada seda, et na..

Loe lisa...

JÄÄR - SODIAAGI VÄGI JA KRISTALLID

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Jäär on tähemärgi süsteemis esimene sodiaak ja Jäär on see, keda valitseb tuleelement. Tuleelement on see, mis annab Jäärale oskuse olla energiline, elujõuline, aktiivne ja teotahteline. Kui üldse lühidalt Jäära iseloomustada, siis need neli sõna sobivad igati hästi just tema iseloomustamiseks. Jäär on vägagi aktiivne inimene, kellele absoluutselt ei meeldi paigalseis ja selle sõna otseses mõttes. Jäärad on sellised, kellel peab alati midagi teha olema ja seda füüsilises mõttes. Jäär on üks sodiaakidest, kellel on vaja kõige enam füüsilist tööd. Füüsiline töö on nende jaoks ellujä..

Loe lisa...

ELUTEE NUMBER 5 - NUMEROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Numeroloogia on arvude müstiliste ja energia põhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbri kombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite liitmise välja, omavad suurt mõju üle sinu iseloomu ning elu. Elutee number on üks tähtsamaid numbreid, mida me endaga kaasas kanname. See number sümboliseerib seda, millised on sinu soovid, milline on sinu iseloomu suund ja sinu vajadused. Need on emotsioonid, mida me ise endale e..

Loe lisa...

KALAD - TÄHEMÄRK JA ÕNNE TOOVAD KRISTALLID

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Kalad on kaheteistkümnes tähemärk tähemärgi süsteemis, keda juhib Neptuuni vägi. Neptuun on see planeet, mis annab Kaladele emotsionaalsust, empaatiavõimet, tundlikkust, sensitiivsust ja tugevat intuitsiooni. Kalade tähemärgi algust loetakse 19. veebruariks ja selle lõpuks 20. märtsi. Kalad on see tähemärk, kellel on kõige sügavam sisemine maailm ja neil on korraga käsil kahes maailmas elamine. Üks on see maailm, kuhu kuuluvad kõik teised ja tavalised elusüsteemid. Teine maailm, kus iga Kala eksisteerib, on tema sisemise "mina" maailm, millest keegi teine ei pruugi mitte kunagi aru ..

Loe lisa...

KUKK - HIINA ASTROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Kuke kohta ja sa oled Kukk, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aastat...

Loe lisa...

AMBUR 22. NOVEMBER - 21. DETSEMBER

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kui alustada Amburite kirjeldamisest, siis ma võtan hetke aega ja küsin enda käest, millised on siis Amburile kõige iseloomulikumad omadused. Esimese asjana, mis mulle Amburite juures silma paistab on see, et nad on tõelised seiklejad. Seiklejad nii füüsilises kui ka emotsionaalses mõttes. Seda selles mõttes, et nendel on sisemine soov avastada, uurida, näha ja kogeda, mis on ju tegelikult väga hea omadus, see muudab Amburi liikuvaks tähemärgiks, kellele ei meeldi enda elus lihtsalt ühe koha peal seista. Kui mõelda selle peale, et nad on seiklejad, siis Amburid on kohe kindlasti ..

Loe lisa...

ELUTEE NUMBER 4 - NUMEROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Numeroloogia on arvude müstiliste ja energia põhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbri kombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite liitmise välja, omavad suurt mõju üle sinu iseloomu ning elu. Elutee number on üks tähtsamaid numbreid, mida me endaga kaasas kanname. See number sümboliseerib seda, millised on sinu soovid, milline on sinu iseloomu suund ja sinu vajadused. Need on emotsioonid, mida me ise endale ei lo..

Loe lisa...

TIIGER - HIINA ASTROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Tiigri kohta ja sa oled Tiiger, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aasta..

Loe lisa...

SKORPION 23. OKTOOBER - 21. NOVEMBER

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Skorpionid on tulise hingega inimesed, kellele on juba sünnist kaasa antud eluenergia. Kui teised tähemärgid vajavad pidevat motiveerimist, siis Skorpion seda ei vaja, see tuleb tema seest loomulikult. Ükskõik mis Skorpion endale ette võtab, siis selle ta peab ka lõpuni viima ja see peab tulema ka hea, tähendab ideaalne välja. Skorpionid on mässulised võitlejad, alati peab kord majas olema ja alati peab olema asjadel tulemust. Isegi, kui vahel sellel Skorpionil on raske selle oodatud tulemuseni jõuda, mis ta on kord endale püstitanud ja seadnud, siis läbi tule,läbi vee minnakse, ..

Loe lisa...

ELUTEE NUMBER 1 - NUMEROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Numeroloogia on arvude müstiliste ja energia põhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbri kombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite liitmise välja, omavad suurt mõju üle sinu iseloomu ning elu. Elutee number on üks tähtsamaid numbreid, mida me endaga kaasas kanname. See number sümboliseerib seda, millised on sinu soovid, milline on sinu iseloomu suund ja sinu vajadused. Need on emotsioonid, mida me ise endale ei loo, vai..

Loe lisa...

SUPER TÄISKUU JA SELLE NÄDALA KRISTALL 9. - 16. OKTOOBER

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Meeletult võimsa väega Täiskuu loob end selle nädala lõpus pühapäeval 16. oktoobril. Sellega seoses, et see Täiskuu tuleb ülivõimas, on nädala kristalliks valitud Turmaliisuletistega Kvarts. Seda sellepärast, et see on kristall, mis aitab sul enda jõudu suurendada sellel nädalal ning kaitsta ärevust tekitava energia eest, mida tavaliselt Täiskuu endaga kaasas kannab. 16. OKTOOBER "SUPERKUU" Täiskuu loob end Jääras, mis tähendab, et selle mõjutused üle meie on veelgi võimsamad. Jäär on tuline ja kui Täiskuud mõjutab just see tähemärk, siis on teada ette see, et inimestesse s..

Loe lisa...

ELUTEE NUMBER 6 - NUMEROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Numeroloogia on arvude müstiliste ja energia põhiste tähenduste seletus. Igal numbril on oma energia, neid kombineerides saadakse veel omakorda erinevaid energiaid ja nende lahti seletamine ongi numeroloogia. See, mis kuupäeval sa sünnid või millised numbri kombinatsioonid tulevad läbi sinu numbrite liitmise välja, omavad suurt mõju üle sinu iseloomu ning elu. Elutee number on üks tähtsamaid numbreid, mida me endaga kaasas kanname. See number sümboliseerib seda, millised on sinu soovid, milline on sinu iseloomu suund ja sinu vajadused. Need on emotsioonid, mida me ise endale ei loo, v..

Loe lisa...

ROTT - HIINA ASTROLOOGIA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Hiina astroloogia järgi juhib igat aastat üks konkreetne märk ehk loom ja selle looma iseloom kandub üle sellele inimesele, kes siis parasjagu sellel aastal on sündinud. Hiina astroloogilist kalendrit on järgitud mitmeid tuhandeid aastaid ja see peab vägagi paika. Aasta, millal sa sündinud oled, see mõjutab sinu iseloomu, aga loomulikult mõjuvad ka teised tegurid ehk millal sa sündinud oled kuupäevaliselt. Seega, kui sa hakkad lugema Roti kohta ja sa oled Rott, siis sellest enamus peaks sinu hingeeluga klappima. Hiina astroloogia tuleneb Kuu tsüklite järgi ja see kestab 12 aastat...

Loe lisa...

KAALUD 23. SEPTEMBER - 22. OKTOOBER

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kaalud, Kaalud... Alustan Kaalude tähemärgi kirjutamist jah niiviisi, eks Kaalud saavad väga hästi aru, miks ma seda nii teen. Segadust tekitav jutu algus on juba väike vihje milline meie Kaalu preili või härra ka on. Märgid nagu näiteks Kaalud, Kaksikud ja Kalad, nende tähemärki sümboliseerib kaks osa. Kaaludel kahte kaalu, Kaksikutel kahte isiksust ja Kaladel kahte kala. Nendel kolmel märgil on kõigil oma kaks iseloomu poolt ja need on nendes väga tugevalt esindatud. Igaühel loomulikult omad iseloomu jooned, aga Kaalude kahest isiksusest hakkan ma täna kirjutama. Kaaludel on..

Loe lisa...

NOORE KUU LOOMINE

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kuu on üks tähtsamaid, võimsamaid ja jõulisemaid elemente üldse, mida nõiduses saab ära rakendada enda jaoks. Kuu annab väge rituaale ellu viia, maagiaid teha ja energiaid muuta. Oleneb täpselt, kui palju Kuu energia mõjutab meid, mis oleneb Kuu faasist, siis sellest oleneb ka see, mida on võimalik sellel ajal teostada ning mis energia parasjagu meid valitseb. Loomulikult mõjutab ka see, millises tähemärgis parasjagu Noore Kuu loomine toimub. Noore Kuu loomise ajal ei näe Kuud peaaegu et üldse taevas või sa näed väga minimaalset osa sellest. See on periood, kus Kuu hakkab jäll..

Loe lisa...

SEPTEMBER MAAGILINE KUU

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Igal kuul on oma vägi, jõud, ainulaadne iseloom ja sellega kaasnev energia, millega see inimesi mõjutab. September tuleb ladinakeelsest sõnast septem, mis tähendab number seitset või seitsmendat. Algupäraselt algas aasta Märtsi kuust vanade Roomlaste kalendri järgi, milles siis september oli ka seitsmes kuu. Nüüd on see üheksas kuu ja omab number üheksa numeroloogiat. Numeroloogia on väga tugeva tähendusega ja see annab jõudu igaühele. Kui Septembrist sai üheksas kuu, siis see hakkas ka seda numeroloogiat endaga kandma.  September on üheksas kuu terves aastas, juba numeroloogilis..

Loe lisa...

NEITSI 23. AUGUST - 22. SEPTEMBER

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Neitsid, nii huvitavad, nii salapärased, nii müstilised - tõepoolest. Mina, kes ma olen Kalad, ma olen lummatud Neitsite müstilisusest. Küll võiks öelda, et kõige enam võiks aru saada just Kalad, kes on see kummaline ja huvi pakkuv Neitsi. Tõepoolest Kalad saavadki nendest kõige enam aru, AGA teised tähemärgid mitte nii väga. Neitsid suudavad ükskõik millal, ükskõik kellele ja ükskõik millises situatsioonis jätta pidevalt "aga" õhku. Seda selles mõttes, et nende Auraväljas kiirgab müstilisust. Miks see nii on ? Sellepärast, et Neitsid armastavad analüüsida, armastavad mõelda, ka nende fant..

Loe lisa...

LÕVI 23. JUULI - 22. AUGUST

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Lõvid, lõvid, lõvid, nüüd on aeg jõudnud selle tulise, optimistliku ja karjaliidri positsiooni alateadvuses ahmiva tähemärgi juurde. Lõvid mulle meeldivad, mulle nad meeldivad väga, seda sellepärast, et nendes on väga palju "seda midagi", mida teised tähemärgid võiksid või ka peaksid endasse ise looma ning nendelt õppima. Kui igas seltskonnas on üks Lõvi, siis sellest piisab. Sellest piisab juba sellepärast, et Lõvi on tohutu energia väljaga, mis tähendabki seda, et kui Lõvi on majas, siis kõik teavad ning näevad seda. Seda sellepärast, et Lõvi on kui päikesekera, Lõvid õhkavad energiat, m..

Loe lisa...

TÄISKUU 20. JUULI - SELLE SALAPÄRANE VÄGI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Täiskuu on võimas ja tähtis Kuu faas, mille kaudu me saame energiat koguda ning enda soove täide viia, aga sellega kaasneb nii positiivne kui ka negatiivne külg. Igal Täiskuul on oma lisaenergia, panen siia kirja 20. juuli salapärase väe. Loe ka Täiskuu tähtsuse ja selle väe kohta SIIT ARTIKLIST. MIDA TOOB 20. JUULI ENDAGA KAASA? Seda Täiskuud mõjutab kõige enam Kaljukitse tähemärk ja kuna Täiskuu loob end Vähi ajal, siis need kaks tähemärki annavadki suure osa väest sellele Täiskuule. Vähk sümboliseerib romantikat, loovust, perekonna vajadust, vajadust läheduse järgi ja..

Loe lisa...

NOORE KUU LOOMISE AJAL - PEREKONNA TUGEVDAMINE JA FENG SHUI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Noore Kuu loomise periood on alati üks suur uus algus, uute asjade ellu toomine ja uue suuna saamise aeg. Noore Kuu loomise energia on kasulik siis, kui me soovime enda elust millegist lahti saada ja asendada seda uuega või alustada otsast peale mõne asjaga. Noore Kuu loomise ajal tehakse rituaale, maagiaid ja tegeletakse palju iseenda ning enda koduga. Iga kuu on Noore Kuu loomine erineval ajal ja see, millal see on, seda ma soovitan jälgida, kuna ma alati annan ka sellest eelnevalt teada. Noore Kuu loomise ajal saab teha "Perekonna tugevdamise rituaali", mis pigem on üks Fen..

Loe lisa...

VÄHK 21. JUUNI - 22. JUULI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Vähk on äärmiselt intuitiivne tähemärk ja enne, kui ma üldse hakkaksin Vähki iseloomustama, siis sooviksin öelda enda poolt seda, et Vähk on ka üks keerulisemaid tähemärke terves tähemärkide süsteemis. Eks nad on keerulised mitte ainult teistele, vaid veelgi keerulisemad iseendale. Mulle meeldib Vähi tähemärk ja minu enda elus on väga palju selle tähemärgi esindajaid ning eks ole ka asi selles, et veemärgid sobiva kokku. Kalad, Skorpionid ja Vähid on need, kes omavahel ühist keelt kiiresti leiavad oma tugeva intuitiivsuse ja spirituaalse energia tõttu. Vähist teeb keerulise isiksuse tema..

Loe lisa...

TÄISKUU VÄGI JA SELLE TÄHTSUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Kuu on Maa kaaslane ja iga element, mis meie ümber on, need elemendid on loodud põhjusega. Kuu mõjutab meie Maad, meie inimesi, loodust ja siin olevaid emotsioone kõige enam. Sellel on tohutu vägi meie üle, sina saad olla aga tark ja mõista, kuidas mõni Kuu faas sulle energiat annab ning milliseid võimalusi loob. Kui sa oled selle enda jaoks selgeks saanud, siis sul on imelihtne edasi liikuda ja teadlikult käituda näiteks Täiskuu loomise päeval või hoopis Noore Kuu loomise päeval. Täiskuu loob end siis, kui Kuu on Päikese suhtes täpselt teisel pool Maad ehk Kuu on ühel pool ja..

Loe lisa...

NOOR KUU 5. JUUNI - ISIKLIKU EDU JA VÄE SUURENDAMINE

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  NOOR KUU 5. JUUNI - ISIKLIKU EDU JA VÄE SUURENDAMINE Tulevane Noor Kuu loob end pühapäeval 5. juunil ja seda mõjutab sellel korral Kaksikute märk, mis annab Noorele Kuule eriliselt palju jõudu inimestes segadustunnet tunda. See, et Kaksikute märk mõjutab Noore Kuu loomist niiviisi, selles ei ole mitte midagi uskumatut. Aga sina oled see, kes peab lihtsalt mõistma, et sellel päeval (5. juunil) on äärmiselt tähtis säilitada igas eluvaldkonnas tõeline rahu, kui keegi isegi soovib sinu tuju negatiivseks muuta, siis pead olema sina see, kes ei lase tal seda teha. Kui sa suudad olla..

Loe lisa...

KAKSIKUD - ÕNNE TOOVAD KRISTALLID

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  KAKSIKUD 21. MAI - 20. JUUNI   Kaksikud on äärmiselt kavala natuuriga, tähemärk, kellel on mõistust mitme tähemärgi jagu. Kui ma räägin kavalusest, siis see kavalus ei pea olema üldse negatiivses võtmes, vaid kavalus, mis annab neile oskuse olla vajadusel õigel ajal õiges kohas, õigel ajal öelda õigeid sõnu või õigel ajal märgata head võimalust. Kiire taibuga, kiire reageerimisega ja äärmiselt analüüsivad. Kaksikute tähemärgi all sündinutele on iseloomulikuks vajadus suhelda, aga see suhtlemise vajadus on eriline. Seda selles mõttes, et Kaksik võib sinuga suhelda tä..

Loe lisa...

22. MAI TÄISKUU, SININE ÕITSEV KUU JA ASTROLOOGILINE ENNUSTUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  22. mail loob end selle aasta järjekordne Täiskuu, mida nimetatakse "Õitsevaks Kuuks" või ka "Lillede Kuuks", seda sellepärast, et mai Täiskuu loomise ajaks peaksid kõik lilled juba kasvama hakkama. Mai Täiskuu sümboliseerib looduse õitsengut ja roheliseks minemist. Peale selle toob mai Täiskuu viljakust, nooruslikku energiat, elujõudu ja veelgi suuremat tempot sinu ellu.   Mai Täiskuu hakkab end looma juba 21. mail, seega sul on kaks päeva antud maagiate ja rituaalide tegemiseks.   On soodne aeg teha erinevaid viljakusega ja elujõudu suurendavaid rituaale. ..

Loe lisa...

NOORE KUU LOOMINE 6. MAIL - ARMASTADA VÕI MITTE ARMASTADA

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Noor Kuu loob end Sõnni tähemärgis täpselt 6. mail reedesel päeval. Noore Kuu loomine on ikka ja alati üks positiivne sündmus, kuna selle kuu faasiga on võimalik enda ellu kõike head tuua. Kui Täiskuu on seotud asjade ja emotsioonide võimendamisega, siis Noor Kuu on seotud uute algustega, olgu siis selleks tähemärgi mõjutus milline tahes. Sõnni tähemärk annab Noore Kuu loomisele armastusega ja tundeeluga seotud omadused, mis teeb sellest kuu faasist hea perioodi enda tundeelus kord majja lüüa. Noore Kuu loomine annab sulle ja kõigile teistele sinu ümber võimaluse enda tundeelu korrigee..

Loe lisa...

SÕNN - ÕNNE TOOVAD KRISTALLID

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  SÕNN 21. aprill - 20. mai Sõnnide tähemärgi all sündinud inimesed on äärmiselt tulise hingega, kuigi nad oskavad end teistele inimestele väga tasakaalukana ja veidi isegi tagasihoidlikuna välja näidata. Aga tõeline sõber teab, et Sõnnil on kõik see olemas, mis on Jääras, Lõvis ja Kaljukitses - tuline soov pidevalt muudatusi teha, liikuda, uuendusi ellu viia, elada ja seigelda. Sõnnid on kirglikud ja elunautivad inimesed. Kui Kalade kohta öeldakse, et vaga vesi, sügav põhi, siis tegelikkuses on aga nii, et ka Sõnnide kohta saab nii öelda. Sõnniga kohtudes võib ta endast algselt j..

Loe lisa...

APRILLI TÄISKUU JA SELLE MÜSTEERIUM - 22. APRILL

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  22. aprillil, reedesel päeval on aprilli Täiskuu loomine ja sellel korral erineb see kõikidest teistest Täiskuudest väga palju, mis sellel aastal on ära olnud või nendest, mis tulemas on. Täiskuu, mis peagi looma hakkab on kõige väiksem Täiskuu sellel aastal. Igal aastal on üks Täiskuu, mis on meist kõige kaugemal ja üks Täiskuu, mis on meie maale kõige lähemal ehk superkuu. Aprilli Täiskuul on eriline vägi juba seetõttu, et see mõjutab meid nii kaugelt. APRILLI TÄISKUU ISELOOMUSTUS: - Päike on Sõnnis, mis annab aprilli Täiskuule jõudu juurde olla kannatlik, tegeleda elu positi..

Loe lisa...

KUU ESIMENE VEERAND - ARMASTUS JA UUED ALGUSED

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Kuu on Maa kaaslane ja sellel on väga võimas energeetiline mõju üle Maa. Kuu mõjutab meie tundeid, käitumist, annab võimausi või võtab võimalusi ära, kuna see suunab Maa peale energiat. Igal Kuu faasil on oma eriline jõud ja vägi. Kui tavaliselt me räägime Täiskuust ja Noore Kuu loomisest, siis tegelikult on igal Kuu faasil oma vägi, mis meid mõjutab. KUU ESIMESE VEERANDI LOOMINE - Kuu esimese veerandi loomine on tavaliselt seitse päeva peale Noore Kuu loomist. - Kuu muutub suuremaks iga päevaga ning suundub lõpuks Täiskuu loomiseks välja. Kuu esimene veerand on see, kui pool Kuust ..

Loe lisa...

ELUTEE NUMBER JA ARMASTUSE SALADUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Sinu sünnikuupäev on võimas tegur, mis valitseb üle sinu saatuse, iseloomu, soovide ja mis juhib sind alateadlikult. Numeroloogia ehk numbrite vaimne teadus annab vihjeid sinu elu ülesande, positiivsete ja negatiivsete külgede kohta. Täna kirjutan ma lühidalt sellest, kuidas sinu elutee number sinu suhtumist armastusse ja armastuse õnne mõjutab. Igal elutee numbril on aga enda ülesanne, mida ta peab teisele poolele jagama. Juhul, kui me ei tööta enda ülesande poole, me ei näe vaeva selle täitmiseks, siis tekivad hinge sisse armastusega seotud probleemid, takistused suhtesse v..

Loe lisa...

NOORE KUU LOOMINE 7. APRILLIL - KÜLLUSE MAGNET

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Sellel korral on Noore Kuu loomine 7. aprillil neljapäeval ja seda mõjutab Jäära tähemärk. Noore Kuu loomise ajal on Kuu ja Päikese märk alati üks ja sama ning seega on alati konkreetne vägi igal Noorel Kuul. Täiskuu ajal on need märgid aga erinevad ja seetõttu on Täiskuu alati veidi närvesööv. Erinevalt Täiskuust aitab Noore Kuu loomine keskenduda ühele konkreetsele teemale.   NOORKUU JA JÄÄRA MÕJUTUS ANNAB SULLE SELLEL PÄEVAL: NOORE KUU LOOMINE TOOB UUSI ALGUSEID Iga Noore Kuu loomine annab värskendava alguse erinevatele ettevõtmistele, aga kuna on tegemist Jäära märgi mõ..

Loe lisa...

23. MÄRTSI TÄISKUU JA SELLE NÕIDUSLIK JÕUD

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Täiskuu on võimas energia andja ja igal erineval kuul on Täiskuul oma eriline vägi kaasas. Kõik oleneb tähtede seisust ja vastavast sodiaagist, mis Täiskuud mõjutab. Kuna Täiskuu loomine toimub samalajal, kui on Kalade sodiaagist üleminek Jäärale, siis see annab omakorda Täiskuule väga palju energiat kaasa. MÄRTSI TÄISKUU OMADUSED: - Kuu on sellel hetkel Kaalude mõju all. See loob ideaalse perioodi erinevateks juriidilisteks asjaajamisteks, armastuse maagiateks, otsuste langetamiseks, spirituaalse kaitse loomise maagiaks ja närvilisust tagasi tõmbavateks rituaalideks. -..

Loe lisa...

9. MÄRTSI VÕIMAS NOORKUU - PÄIKESEVARJUTUS

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Märtsi kuu noorkuu on tavapärasest võimsam ja seda nimetan ma "Superkuuks", kuna toimub päikesevarjutus. Päikesevarjutus on see, kui Kuu jääb täpselt Maa ja Päikese vahele ning selle tagajärjel tekib päikesevarjutus. Päikesevarjutus muudab noore kuu loomise superkuuks seepärast, et päikesevarjutus võimendab kõiki selle noore kuu omadusi ja jõudu. Seega seda artiklit lugedes võid kahekordistada kõik kuu mõjud. Päikesevarjutuse tõttu mõjuvad kõik Kuu rituaalid ja maagiad mitmeid kordi võimsamalt tavapärasest. Päikesevarjutusega blokeeritakse Päikese jõud, mille tõttu vähendatakse egoismi, j..

Loe lisa...

22. VEEBRUAR TÄISKUU JA SELLE VÄGI

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Veebruari Täiskuu loomine toimub 22. kuupäeval ja seda mõjutab kõige enam Neitsi. Täiskuu hakkab juba end looma 20. kuupäeval ja selle mõjutused toimivad kuni 24. kuupäevani. Seega Täiskuu loomise perioodiks võib öelda neli päeva, millal selle vägi meid kõige enam mõjutab. Panen siia kirja ka rituaali, mida saab sellel kuul teha, kuna Neitsi on mõjutamas Kuud, siis selle tegemine on kõige võimsam 22. kuupäeval, aga võib juba rituaali teha ka 21. ja 23. veebruaril. Täiskuu on alati võimas olenemata sellest, milline märk või planeet seda mõjutab, aga sellel korral on Neitsi omale au võtnud ni..

Loe lisa...

UNENÄOPÜÜDJATE PUHASTAMINE JA VÕIMENDAMINE

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Unenäopüüdjad on väeesemed ja kõik väeesemed vajavad pika kasutamise järgi uut energiat, puhastust ning energia taastamist. Unenäopüüdjaid on tegelikult võimalik päris lihtsat viisi puhastada, aga nende võimendamine on omaette kunst, mida võiks rakendada eriti siis, kui unenäopüüdja on lapse oma. PUHASTAMINE : Unenäopüüdjaid puhastatakse Kuu esimese veerandi loomise ajal (see kuupäev on igal kuul erinev, aga on umbes nädal peale noore kuu loomist). Kuu esimene veerand on seetõttu kõige soodsam aeg selle tegemiseks, kuna sellel ajal on võimalik tasakaalustada nende väeesemete e..

Loe lisa...

NOORE KUU LOOMINE 8. VEEBRUARIL JA TULE AHVI AASTALE ÜLEMINEK

by in UUDISED, NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Noor Kuu on seotud uute algustega, uute võimaluste ja kordaminekutega. Noore Kuu loomine toimub Veebruari kuus 8. kuupäeval, mis tähendab seda, et sellel päeval on võimalik teele saata rituaale. Kuna sellel korral on Noor Kuu seotud Veevalaja märgiga, siis Veevalaja annab head õnne järgmisteks rituaalideks, maagiateks ja tegemisteks: 8. veebruaril tuleb hoida ennast väga positiivsena, isegi kui sa ei suuda seda olla, kuna selleks on kaks põhjust. Esiteks, kui sa Noore Kuu loomise päeval oled positiivne, siis sa tood seda suhtumist kuni järgmise Noore Kuu loomiseni. Peale selle on 8. veebr..

Loe lisa...

MÜSTILINE JAANUAR 2016

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

2016 aasta tuleb väga tegus, kiire ja ülimalt põnev aasta kõigile, aga sellest kõigest saan hakata rääkima alles Jaanuari lõpus, mis uus aasta tegelikult endas kannab. Sellepärast, et Lamba/Kitse aastalt üleminek tule Ahvi aastale on salakaval ja võib päris paljud asjad ära rikkuda, kui nendest ennem rääkima hakata. Seega panen kirja siia meie müstilise Jaanuari kuu ja ehk ongi lihtsam liikuda edasi üks samm korraga, et jõuda õnneni. Esimene ennustus mul Jaanuari kuu kohta on see, et kui tavaliselt peale pühasid ja aastavahetust inimese hing tahab aega maha võtta, puhata rohkem ning tahtmis..

Loe lisa...

ELUTEE NUMBER, ÜLESANNE JA KRISTALLID

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

  Sinu sünnikuupäev on võimas tegur, mis valitseb üle sinu saatuse, iseloomu, soovide ja mis juhib sind alateadlikult. Numeroloogia ehk numbrite vaimne teadus annab vihjeid sinu elu ülesande, positiivsete ja negatiivsete külgede kohta. Täna kirjutan ma lühidalt sellest, kuidas enda elutee numbrit teada saada, mis ülesanne on sulle sellega antud ja mis kristall sul aitab enda ülesannet täita. Juhul, kui me ei tööta enda ülesande poole, me ei näe vaeva selle täitmiseks, siis tekib hinge sisse ärevustunne, ei leita enda teed enam üles ja ei leita enda õnnelikku rada. Elutee numbri a..

Loe lisa...

25. DETSEMBER, TÄISKUU JA ÜLIEMOTSIONAALSED JÕULUD

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Detsembri kuu Täiskuu loob end täpselt 25. kuupäeval jõulude ajal ja toob endaga kaasa üliemotsionaalsuse. Sellel aastal tulevad kõikide kodudes ülimalt huvitavad jõuluõhtud, kuna Täiskuu hakkab juba end mõned päevad enne 25. looma ja selle mõjutused kestavad vähemalt 27. kuupäevani välja. Üliemotsionaalsus ei pea kohe olema negatiivne, aga see võib olla ka nii, oleneb just täpselt sinust endast, kuidas sa tulevasele Täiskuule reageerid. Ma mõtlesin, et kirjutan selle artikli mõned nädalad ennem ära, kui Täiskuu saabub, et kõik müstikud saaksid võimalikult palju valmis olla Täiskuu perioodiks...

Loe lisa...

AMBUR LOOB UUE KUU 11. DETSEMBRIL

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

Reedel 11. Detsembril lõuna paiku väljub Kuu pimedusest, mis peale Täiskuud on loodud ja annab positiivseid märke. 11. Detsember on väljatulek ärevast perioodist, mis on loodud novembri Täiskuu poolt. Nagu ma kirjutasin novembri Täiskuu maagiate ja dimensiooni artikli juures, et Täiskuu mõjutused küündivad sellel korral järgmise Uue Kuu loomiseni, siis 11. detsember on suur valguskiir peale ärevat dimensioonide lahtiolekute aega. Peale võimukat eelmist Täiskuud, mis saabus Kaksikutes, on igal ühel vaja veidi hinge tõmmata ja leida enda jaoks aega ning Amburi Uus Kuu toobki selle. AMBUR mõj..

Loe lisa...

26. NOVEMBER TOOB SEGADUST JA AVAB DIMESIOONID

by in NUMEROLOOGIA, KUU JA ASTROLOOGIA .

26. novembri öösel toimub Täiskuu loomine, mis on sellel korral veidi ärevust tekitav. Nii nagu ma enda eelmises novembri Täiskuu artiklis kirjutasin, et novembri Täiskuu mõjutused kestavad vähemalt kuni 11. detsembrini ja seega on võimalik mitmeid rituaale Täiskuul teha, kuna kuu on võimas. Miks aga 26. november ajab kõik peapeale ja toob meie ellu palju segadust? Sellepärast, et tulevast Täiskuud mõjutavad korraga kaks planeeti - Saturn ja Neptuun. Kui Täiskuud mõjutavad kaks planeeti korraga, siis ei saa mitte kuidagi olla meie enesetunne rahulik ega ka stabiilne, kuna energiaid on palju er..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja