ASTRAAL INGEL

"Astraal Ingel" on projekt, mille ma loon neile spirituaalsetele hingedele, kes soovivad minuga koos käia seda müstilist teekonda, mis on terve minu elu.
See on minu teekond, et aidata, jagada, avada inimestes jõudu ja õpetada nägema nähtamatut ning avada inimeste silmad maailmale, mis nii sügav ja suur meie kõrval on.  "Astraal Ingli" projektiga soovin ma edasi anda teadmisi selle kohta, kuidas end spirituaalselt arendada ja õppida enda sisemist häält kuulama. Mina tean seda, et meie ümber eksisteerib paralleeluniversum ja meil on kaks keha, millest üks on füüsiline, teine vaimne. Mina tean ka seda, et kõik on võimalik, kui sa iseendale võimaluse annad ja kui inimene arendab end spirituaalselt, õpib tingimusteta armastama, jagama, kuulama ning õppima, siis tema hing kasvab. Ma tean seda, et Inglid toovad meile sõnumeid, aga me ise peame olema targad, et osata neid kuulata ja seda kõike soovin ma edasi anda läbi "Astraal Ingli". Siin ma hakkan kirjutama kõigest sellest, kuidas kristallidega saab ennustada, mida üritavad Inglid meile läbi nende ja teiste märkide unes näidata ning palju rohkemgi sügavast müstilisest maailmast.

Astraal Ingel on sinu jaoks, kui sa tunned ja soovid minu spirituaalset maailma näha ning saada osa sellest, olla osa minu teekonnast ja kui me hingemaailmas kohtume, siis kaob aeg ja avanevad silmad sügavamaisse teekonda.
 
 

ÄRA IIAL ÜTLE IIAL

by in HEA TEADA JA VASTUSED KÜSIMUSTELE, ASTRAAL INGEL, UUDISED .

  Kindlasti sa oled kunagi öelnud millelegi, et "Ma mitte kunagi ei tee seda!" või "Ma mitte iialgi ei muutu selliseks!". Tead seda välja hõisatud lauset, mis tegelikkuses võib osutada just selleks, mida sa hiljem teed või kelleks sa hiljem saad.   Ma jagan sulle oma mõtteid selle kohta, mida mina sellest välja öeldud mõttest, keelust ja blokeeringust arvan. Seda selleks, et sa mõistaksid, kuidas sõnad ei ole loopimiseks ja ka seda, et sõnadel on meeletult tugev jõud meie hingede üle. Seega ennem, kui sa hakkad midagi kivisse raiuma, siis mõtle selle peale, mis tagajärjed se..

Loe lisa...

ÕNNETUSTE ÄRAHOIDMINE LÄBI ENDA KAITSEINGLI

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Kaitseingel on hing, kes on terve elu vältel meie kõrval, aeg-ajalt ta rändab teistesse dimensioonidesse, kuid pidevalt ta leiab aega meie külastamiseks. Kui inimese enda Aura on Inglitele vastuvõtlik ja erinevaid Inglite kristalle kantakse, siis kaitseingel käib neid tihedamini külastamas, kui neid, kelle Aura ei ole Inglitele vastuvõtlik. Kaitseingel on antud meile meie kaitsmiseks, juhatamiseks, nõu andmiseks, toetamiseks ja abikäeks.   Kaitseingli üheks ülesandeks on säästa sind ohtude ja õnnetuste eest, mis saatusesse kirjutatud ei ole olnud. Me sünnime teatud saatuse..

Loe lisa...

JUUKSED - INIMESE TARKUS, ÕPPETUNNID JA SPIRITUAALSUS

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Juuksed on osa meie kehast ja mitte ainult meile antud ilu ning soojuse hoidmise jaoks. Juuksed kannavad endaga kaasas meie tarkust, õppetunde ja spirituaalsust. Juuksed on nagu informatsiooni allikaks, mis on seotud meie läbielamiste, õpitud õppetundidega ja omandatud oskustega.   Oled sa kunagi mõelnud selle peale, et ka juustel võib olla spirituaalne tähendus ja kuidas võib juuste lõikamine meid hingelise poole pealt mõjutada?   Jagan sulle veidi mõtteid selle kohta, mida mina juuste kohta tean.   Juuksed kasvavad ja läbi oma kasvamise need mitte a..

Loe lisa...

HALL VÄRVUS SILMADES - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Silmade värvus ei pea olema alati ühevärviline, vaid need võivad olla ka mitmevärvilised. Tihtipeale on näiteks sinistes silmades hallikas varjund, täpid või mõni osa silmast on hallika tooniga. Kui sinu silmad on teist värvi, kui hallid, kuid sinu silmades esineb ka hallikat tooni, siis sellel samal hallikal toonil on ka oma spirituaalne energia, mida see sulle edasi annab. Kui sul on kirjud silmad, siis sa pead lugema mõlema värvuse tähendust, et mõista, milline sinu hing on. See värvus, mis silmades domineerib, selle värvuse omadused on sinus võimsamad ja esiletungivamad. Kui sul ..

Loe lisa...

KUI SA KUULED TELEFONIHELINAT, KUID KEEGI EI HELISTAGI

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Olen eelnevalt kirjutanud artikli selle kohta, mida tähendab see, kui sa kuuled, et keegi hüüab sinu nime, kuid kedagi ei ole, kes sinu nime saaks hüüda. Selle artikli leiad SIIT. Kuid võib olla ka olukord, kus sa kuuled telefoni helisemas, kuid tegelikult telefon ei helise ja ka keegi ei ole sulle helistanud. Kas sa oled enda käest küsinud, et mida selline valekuulmine võib tähendada? Tegelikult aga see ei ole valekuulmine, sellel on täpselt sama moodi olemas oma tähendus nagu on sellel, kui sa kuuled, et keegi hüüab sinu nime, kuid mitte keegi seda tegelikult ei teinud. &nb..

Loe lisa...

KUI HINGED SIND ÜLES ÄRATAVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Kui hinged sind äratavad, siis järelikult on selle jaoks olemas ka omad põhjused. Oled sa kunagi keset ööd üles ärganud selle peale, et miski ajas sinu une pealt ära ja seda väga veidral kellaajal. Kellaajal, mis ei sobi kohe mitte üldse kokku sinu tavapärase magamisrutiiniga ning ärkamise ajaga. Ärgates üles nii, et poole une pealt kaob hetkega sinu uni ära ja sa oled pärast seda ootamatut äratust täielikult ärkvel. Või kas sinuga on olnud nii, et vahetult enne enda tegelikku äratuskella aega sa ärkad üles. Või oled sa hoopis kogenud sellist asja, et sa oleksid nii-öelda äärepealt s..

Loe lisa...

KOLMANDA SILMA MEDITATSIOON - AMASONIIDIGA

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Meditatsioon ja mediteerimine on eneses rahu leidmise kunst. See on spirituaalne protsess mille kaudu sa saad enda hingest teatud energiaid välja suunata ja need asendada täpselt sellise väega, mida sa enda ellu soovid saada. Mediteerimine on sinu enda hingele väga tervendav ja mina soovitan meditatsiooni teha sul täiesti üksinda. Seda sellepärast, et sa suudaksid saavutada selle mediteeriva seisundi enda sees, mida sa soovid saavutada. Mediteeritakse väga erinevatel põhjustel. Sa võid mediteerida selleks, et avada enda sees külluse kanalit, armastust ligi kutsuda, kaitset endale..

Loe lisa...

PENDLID - KASUTAMINE JA HOIUSTAMINE

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Pendel on iidne väeese, mida kasutatakse tänapäevani. Pendlid on inimkonna ajaloos olnud kasutusel väga kaua aega ja üks esimesi jäädvustusi pendli kasutamisest on umbes 8000 aastat vana ja see avastati ühest Alžeeria koopast. Seal oli joonistus pendli kasutamise kohta.   Pendel on väeese, millega saab vaadata inimese kehas eksisteeriva haiguskolde asupaika, avastada veesooni, pendleid on läbi ajaloo kasutatud kristallide leidmisel, sellega ennustatakse ja selle käest küsitakse vastuseid sellistele teemadele, millele ise selgust ei osata leida. Väga universaalse toimega, k..

Loe lisa...

KÕRVADE SÜGELEMISE/KUUMAKS MINEMISE SPIRITUAALNE TÄHENDUS

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Kindlasti oled sa tundnud, kuidas järsku hakkavad sinu kõrvad sügelema ja muutuvad kuumaks, nii et sul on väga ebameeldiv olla. Tihtipeale võid sa enda käest sellel hetkel küsida: "Mis on selle spirituaalne või prohvetlik tähendus?" Olen eelnevalt kirjutanud sügelemise spirituaalse tähenduse kohta ühe artikli, mille leiad SIIT. Kuid ma ei ole lisanud sinna kõrvade kohta nende sügeluse kohta spirituaalset tähendust. Seega kirjutan selle sulle nüüd siia.   Kõrvad sümboliseerivad meie informatsiooniallikat, mis on meie Kolmanda Silma Tšakras. See tähendab seda, et k..

Loe lisa...

KUULED ENDA NIME, KUID KEEGI EI HÜÜA

by in ASTRAAL INGEL, UUDISED .

  Kindlasti on sinuga seda juhtunud ja ma olen enam, kui kindel, et pea kõikidel inimestel on selline kogemus olnud. Sa oled kindlasti kuulnud, kuidas keegi hüüab sinu nime, kuid keegi ei teinudki seda. Sa oled enda asjadega toimetamas ja kuuled, kuidas kõrvaltoas olev inimene hüüab sind, kui sinna lähed, et küsida: "Kas sa hüüdsid mind?", siis ta ütleb sulle väga kohkunud näoga vastu: "Ei?" Kindlasti sa oled just sellist asja kogenud. Keegi väga selge ja kõlava häälega hüüdis sinu nime, kuid keegi ei teinudki seda.   Tegelikult on asi aga selline, et tõepoolest sinu ni..

Loe lisa...

PEEGEL - VÄRAV TEISPOOLSUSESSE

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Peeglid on minu jaoks ühed vaieldamatult lemmikud elemendid, mida enda kodus kasutada. Ma olen peeglitest lummuses, ma viiks neid igale poole, kuhu vähegi oleks võimalik. See on ka põhjus, miks Butiikides on palju peegleid, eriti veel siin Saaremaa Butiigis. Peeglites on vägi, seal on jõudu ja need on on välisukseks ning väravaks teispoolsusesse. Iga peegel on avatud avanema hingede jaoks, kes vähegi soovivad nendest läbi astuda. Peegel on värav meie ja hingede maailma vahel. Kes oskab seda väravat õigesti kasutada, see saab hingedega kontakteeruda ja nendega head koostööd luua. Kes ..

Loe lisa...

KAS IGALÜHEL MEIST ON KAITSEINGEL?

by in ASTRAAL INGEL, UUDISED .

  Tihtipeale satun ma sellistesse vestlustesse, kus minu käest küsitakse nõu enda kaitseingli tuvastamisel ja väga tihti küsitakse just nõu selle kohta, kas ikka temal, temal või temal on kaitseingel. Pidevalt küsitakse minu käest: "Tene palun ütle mulle, kas keegi seisab ka minu seljataga, kas mul on olemas enda isiklik kaitseingel?". Selle sama küsimuse peale vastan ma alati nii: "Kuna sina seisad siin tervelt minu ees, siis sinu seljataga on ka kaitseingel, meil kõigil on olemas kaitseingel!". Tõepoolest me kõik sünnime siia inimese ellu koos meid kaitsva ingliga, keda me saam..

Loe lisa...

MEELETU ISU RASVASTE TOITUDE JÄRGI - HINGE PEEGELDUS

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Meie isud peegeldavad meie hinge vajadusi ja seda mitte ainult seda, mida meie füüsiline keha soovib. See peegeldab ka meie vaimseid vajadusi, mitte ainult toitainete ning energia puudust. Olen eelnevalt kirja pannud selle, millele vihjab sinu suhkrusõltuvus/äkiline magusaisu teke ja soolase toidu sõltuvus/äkiline soola isu. Magusa kohta leiad artikli SIIT ja soolase kohta SIIT. Täna räägin ma sellest, miks sul tekib järsk rasvase toidu vajadus või sellest, miks sa oled rasvasest toidust sõltuvuses. Räägin sellest, mida see peegeldab sinu hingeelu kohta ja kust kohast see vajadu..

Loe lisa...

MINU EELMINE ELU - KORDUV UNENÄGU

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA, ASTRAAL INGEL .

  Unenäod peegeldavad meile kes me oleme, mida me tunneme, mida me soovime, milline on meie saatus, mis on meil ees tulemas ja mida oleme me läbi kogenud. Unenäod kannavad endaga kaasas suurt ja kasulikku informatsiooni meie endi kohta. Unenäod võivad paljastada meile ka seda, kes me oleme eelmises elus olnud, mida kogenud ja mis on meie eelmise elu saatus olnud. Seda kõike on võimalik läbi une näha ja seda eriti siis, kui me teeme endaga väga suurt tööd, et selliseid visioone kätte saada.   Minu käest on väga tihti tuldud nõu küsima just selle kohta, et miks nähakse terve e..

Loe lisa...

EELMISTE ELUDE MÄRGUANDED - KUS SA OLED VAREM ELANUD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Peaaegu, et meil kõigil on olnud eelmised elud inimese kehas ja seega kanname me enda Auras seda informatsiooni ka kaasas. Ma mõtlen seda, mida me oleme eelmistes eludes läbi elanud, mis on meie ülesanded olnud, kes me sellised olime, mis olid meie anded ja kus me ka elasime. Kõik meie informatsioon talletub Aurakehasse ja seda on võimalik teatud määral lugeda sul endal või selgeltnägijal.   Oled sa aga kunagi mõelnud selle peale, miks sul on mõne vägagi konkreetse paigaga, riigiga või linnaga nii meeletu side? Miks sind tõmbab teatud rahvuse poole ja seda isegi siis, ..

Loe lisa...

KADUNUD HING - ÜKS PÕGENEMISE PERIOODIDEST

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Kadunud hinge all on olnud päris paljud inimesed endalegi teadmata ja kui ühel hetkel tullakse sealt välja, alles siis mõistetakse, millises perioodis ta on eksisteerinud. Kadunud hing on hinge üks faasidest, kus ta põgeneb iseenda elu eest ära. Kui sind huvitab, kas sina oled sellises eluperioodis eksisteerinud või mitte, siis analüüsi iseennast siin järgneva jutu juures ja mõista kas sa oled olnud selle sees või tundub, et isegi täna oled selles?   Räägin ma seda sellepärast, et väga paljudel on ja on olnud selline hinge seisund ning see on seisund, millest tuleb vab..

Loe lisa...

BLOKEERITUD TEEKOND - SAATUSE MÄRGUANNE

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Me sünnime siia maailma koos enda "käsikirjaga" ehk saatuse raamatuga. Selle sees on kirjas kõik see, mida me kindlalt peame siin elus kogema, mida meil on võimalus kogeda ja mida mitte. Selles saatuse raamatus on väga palju detaile kirjas ja seda me oskame lugeda läbi intuitsiooni. Intuitsioon on see energia, mis jutustab meile seda, mida me tohime teha, mis meile hea on ja mis meile halb on. Intuitsioon juhatab meid pidevalt õiges suunas, sinna suunda, kuhu meie teekond on mõeldud. Blokeeritud teekond on üks saatuse märguannetest, kus sind ümbritsevad energiad ei luba sul teatu..

Loe lisa...

SINISED SILMAD - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Kas sul on sinised silmad ja kas sa oled kunagi mõelnud seda, mida sinu silmade värv sinu kohta räägib? Kõikidel silmade värvustel on oma tähendus ja see peegeldab meie hinge salapäraseid käike. Silmade värvus paljastab seda, kes me oleme ja see räägib meie emotsioonidest. Kui sa oled siniste silmadega, siis tunneta, kas sa oled just sellise iseloomuga.   Need inimesed, kes on siniste silmadega, neile ei meeldi valetada, kuid nagu inimesed ikka, nad teevad seda. See, et valetamine ei meeldi, see ei tähenda seda, et seda ei tehta. Siniste silmadega inimesed lihtsalt ei ole ..

Loe lisa...

SOOLANE MAITSEMEEL JA SOOLA SÕLTUVUS - HINGE PEEGELDUS

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Kirjutasin mõnda aega tagasi sellest, mida sinu hing vihjab magusa ja suhkrusõltuvuse kohta. Selle artikli leiad SIIT. Täna räägin ma sellest, mida tähendab sinu soolane maitsemeel ehk pidev vajadus soolase toidu järgi ja ka see, mida sinu hing peegeldab soola söömise sõltuvuse kohta.   Sool on tervislik, kui sa tarbid kvaliteetset ja rafineerimata soola. Soola on inimese kehal vaja, vähemalt mina olen seda meelt ja seda ma ka enda keha suhtes tunnetan. Nagu ma ikka ja jälle pean üle kordama, kõik minu mõtted tulevad minu uskumuste ja kogemuste põhjal. Kuna mul on enda..

Loe lisa...

MAGUSA VAJADUS - MIDA SEE SELETAB SINU HINGEELU KOHTA

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Ma tean, et see artikkel on enamustele minu posituste jälgijatele ja tegelikult on sul väga hea teada enda magusaisu tekke põhjusest, seda sellepärast, et sa õpiksid enda keha lugema. Inimesena sündides on sul vaja õppida koostööd tegema enda füüsilise ja vaimse kehaga. Sul on vaja õppida seda, et füüsiline keha annab märku vaimse keha vajadusest ja vastupidi vaimne keha füüsilise keha vajadustest. Kui sul on millegi suhtes sõltuvus või millegi suhtes meeletud isud, siis see annab sinu hingeelu kohta nii mõndagi teada. Täna ma soovin ma sulle edasi anda enda mõtteid ja nägemusi s..

Loe lisa...

KOLLANE VÄRVUS SILMADES - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Silmade värvus ei pea olema alati ühevärviline, vaid need võivad olla ka mitmevärvilised. Tihtipeale on rohelistes silmades kollakas varjund, täpid või mõni osa silmast on kollaka tooniga. Kollane toon silmades esineb enamjaolt rohelistes, pruunides ja hallides silmades. Kui sinu silmades on kollakat tooni, siis sellel samal kollasel toonil on ka oma spirituaalne energia, mida see sulle edasi annab. Kui sul on kirjud silmad, siis sa pead lugema mõlema värvuse tähendust, et mõista, milline sinu hing on. See värvus, mis silmades domineerib, selle värvuse omadused on sinus võimsamad..

Loe lisa...

HALLID SILMAD - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Silmad on hinge peegliks, andes meile märku, kes me oleme ja andes meile võimaluse lugeda teise inimese olemust. See, millist värvi silmadega sa oled sündinud, annab sulle märku sinu hinge sügavusest ning sinu emotsioonidest. Olen eelnevalt kirja pannud pruunide silmade kohta, mille kohta saad lugeda SIIT ja roheliste silmade kohta, mille artikli leiad SIIT.   HALLID SILMAD   Hallide silmadega inimesed jätavad alati teistele inimestele endast väga müstilise mulje ehk teistel inimestel jääb mulje, et seal sees on enamat, kui nad endast välja annavad. Teg..

Loe lisa...

DEJA VU - HINGE SÕNUM JA KINNITAV MÄRK

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Kindlasti oled sa enda elus väga mitmel või isegi mitmeid kümneid kordi tajunud sellist asja nagu deja vu. Deja vu on selline hetk, kus sa teed midagi täiesti tavalist, liigud ringi, toimetad, üldiselt räägid kellegiga ja enamjaolt on selles hetkes ka keegi teine sinuga seotud ning sa tunned, et sa nagu teaksid seda hetke. Sul tekib täpselt selline tunne, et sa oled seda hetke ette näinud ja sa oskad ära aimata, millised järgnevad sekundid olema peavad. See on selline hetk, mis tundub sulle väga tuttav ja sa isegi tead neid sõnu ette, mida keegi teine sinu kõrval hakkab välja ütl..

Loe lisa...

PRUUNID SILMAD - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Silmade värvus annab meie hingele konkreetsemaid iseloomu omadusi, mis tähendab seda, et meie silmade värv mõjutab seda, kes me tegelikult oleme. Silmad on hinge peegel ja silmade värvusega paljastame me teistele inimestele veidi seda, kes me tegelikult hingesügavuses oleme. Ehk milline on meie temperamentsus ja meie emotsionaalne seis. Eelnevalt olen ma kirja pannud samal teemal roheliste silmade kohta ja selle artikli leiad SIIT.   Pruunide silmadega inimesi on terves maailmas kõige enam ja pruunid silmad sümboliseerivad väga lühidalt kokkuvõtvalt inimest, kes ..

Loe lisa...

KLATŠIJUTT - ISEENDA KARISTAMINE

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Kõik teavad, mis asi on klatšijutt ja mis see endast kujutab. Või kas sa ikka tead mis see täpselt on? Sa tead, kuidas seda teha, aga kas sa ka tead, kuidas see sind tegelikult mõjutab. Kui ma räägin klatšijutust, siis ma ei räägi vaid sellest, mida kuulutatakse nii, et paljud inimesed ikka kindlasti teada saaksid. Klatšijutt ei ole vaid kuulujuttude rääkimine, see on ka oma parima tuttavaga teist inimest seljataga lahti-risti-läbi arutada. See jutt ei pruugigi teie seast edasi liikuda, kuid see on siiski klatšijutt.   Klatšimine on kellegi teise taga rääkimine või tem..

Loe lisa...

KARMA SEADUS

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

Karma on sõna, mida peaaegu, et igaüks teab. Kas aga teatakse ka seda, mis see karma endast täpsemalt ette kujutab? Täna räägin ma sellest, mida tähendab karma, mis see on ja kuidas see töötab. Karma on inimeste hinge seadus, mida kannab igaüks meist kaasas. See on seadus, mille järgi me elamist õpime. Sa oled kindlasti kuulnud sellist väljendit nagu "Mida külvad, seda lõikad". See on lause karma seadusest ehk tõepoolest lühidalt kokku võttes on karma see, mida sa enda elus ära teenid. See, mis väe sa universumisse saadad, sellele võrdväärset vastust ka saad. Karmat ja karma..

Loe lisa...

ROHELISED SILMAD - MIDA NEED SINU KOHTA ÜTLEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Inimesed võivad olla väga erinevat värvi silmadega ja sinu silmade värvus sõltub sinu geneetikast. Sellest, millist geeni sinu ema ja isa koos edasi kannavad ning milline värvus võib sellest esineda. Küll aga on igal värvusel oma tähendus ja vägi, mida see inimese hingele edasi annab. Kui sa sünnid roheliste silmadega või hoopis pruunide silmadega, siis sellel on väga suur erinevus, mitte ainult värvuse poolest, vaid ka spirituaalses mõttes.   ROHELISED SILMAD   Roheline silmade värvus on kõikidest teistest värvustest kõige haruldasem. See tähendab seda, et ..

Loe lisa...

MIKS ON VAJA ENDA SOOVE SALAJASES HOIDA

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Ma räägin teile veidi sellest, miks peaksime me enda südamesoove salajases hoidma ja miks me ei tohiks enda unistustest alati valjusti välja rääkida. Kui sa soovid, et sinu suurimad unistused ja südamesoovid ühel päeval saaksid reaalse kuju sinu elus, siis ma soovitan sul väga palju asju enda teada hoida. See ei tähenda aga seda, et ma keelaksin ära sul enda elust kellelegi teisele rääkida, küll aga ma soovin, et sa valiksid inimesi, kellele nii suuri emotsioone ning teemasid enda seest avada.   Kui sa unistad millegist, kui sa soovid enda ellu midagi saada ja sa soovi..

Loe lisa...

SUUDLUS - UNENÄGUDE SELETAJA

by in UUDISED, UNENÄGUDE SELETAJA, ASTRAAL INGEL .

  Suudlus sümboliseerib armastust, kirge, lähedust, läheduse vajadust, armastuse otsimist, soovi olla avatud ja kogeda romantilisi emotsioone. Kui sa unes näed suudlust või sellega on sinu unenägu seotud, siis ole hea tõlgi enda unenägu võimalikult täpselt ära. Erineval viisil suudlemine ja oleneb ka kellega see juhtub, nendel on kõikidel erinevad tähendused. Kui näed seal samas unenäos ka teisi sümboleid või tegevusi, siis need jutustavad sulle veelgi rohkem detaile selle nägemuse kohta. SUUDLUS Unes suudlemisel võib olla tähendus konkreetsete inimeste romantilise sideme kohta,..

Loe lisa...

HIRM ÄMBLIKE VASTU - KUS KOHAST SEE TULEB?

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

Oled sa kunagi mõelnud, miks sa nii paaniliselt ämblike kardad või miks mõni sinu lähedane seda teeb ja kas sa oled mõelnud kunagi ka seda, et sellel võiks olla palju sügavam tähendus? Mina ämblike ei karda ja minus ei tekita need erilisi vastuolulisi emotsioone. Kui sul on aga paaniline hirm ämblike vastu ja sul ei ole olnud nendega intsidenti, et sa peaksid neid kartma, siis ma usun, et sul on väga huvitav enda kohta veidi rohkem teada saada. Kui inimesed kardavad paaniliselt midagi, mille suhtes neil ei tohiks olla paanikat ehk nendel ei ole selles elus olnud sellega traumat või väg..

Loe lisa...

PIMEDUSELOOR - 7 MÄRKI JA KUIDAS SELLEST VÄLJA TULLA

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Pimeduseloorist on läbi käinud väga palju ja võib kahjuks öelda isegi, et enamus inimesed. Pimeduseloor kuulub meie elu juurde ja see on üks teema, mis võib sinu jaoks täiesti ootamatult teemaks tulla. Küll aga see nii ootamatult sinu ellu ei tule ehk sa lihtsalt ei suuda seda väga kiirelt ära tunda ja seda ka tihtipeale ära hoida. Räägin täna pimeduseloorist ehk depressioonist, mis on väga võimas elu pidurdaja ja meie elu seisakusse viija. Ma ei ole eelnevalt sellel teemal peatanud avalikult, küll aga on just see teema üheks peamisteks abivajate probleemideks. Pimeduseloor on depres..

Loe lisa...

KES ON INGLID JA MIKS NAD MEID ÜMBRITSEVAD

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Inglid, kellest ma pidevalt enda artiklites räägin, nad on igal pool. Nad on meie ümber, meie kodudes, looduses ja üle maailma igal pool. See, miks ma üldse selle artikli siia kirja panen, on kõik sellepärast, et te saaksite võib-olla minu mõtetest paremini aru, mida ma soovin teile pidevalt jagada.  Soovin, et teie silmad veidigi avaneksid justnimelt Inglite teemadel. Inglid on meie kõrva igal pool ja igal elaval inimesel on oma üks kaitseingel. Ja loomulikult peale selle kõige kõigema Ingli võib meie Auras ja meiega kontaktis olla ka mõned teised Inglid. Need on siis ne..

Loe lisa...

PROHVETLIKE UNENÄGUDE KRISTALLID

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Unenäod on täis sümboleid, mis omakorda on täis sõnumeid ja unenäod võivad olla ka väga täpsete ning konkreetse vihjetega. Unenägudes peituvad sinu elu saladused ja igat unenägu tuleks võtta kui ettekuulutust või seletust sinu emotsionaalse seisu üle. Minu soovitus teile kõigile on see, et alati seletage lahti enda unenäod ja alates tänasest mitte kunagi ära võta unenägu kui meelelahutust ning huvitavat nägemust. Unenägusid aitavad näha väga paljud kristallid, mis on astraalrännakuga ja Inglitega seotud. Need kaks on samuti unenägudega seotud, kuna astraalrännak on unenägu, ku..

Loe lisa...

PARALLEELMAAILM JA DIMENSIOONID

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

Kas sa oled kordagi mõelnud selle peale, et kuhu sinu hing või kuhu sa ise lähed, kui sa magama jääd ning öösel uinud? Kui sa oled selle peale kasvõi korra mõelnud ja endale sellise küsimuse esitanud, siis võin juba õnnitleda sind sellega, et sa oled spirituaalne. Iga inimene, kes on kord nii mõelnud, on spirituaalne, kuna on spirituaalne mõelda niiviisi, küsida enda käest selliseid küsimusi. Kui tekib küsimus, millele loogilist seletust naljalt keegi sulle öelda ei suuda, siis on see spirituaalne küsimus spirituaalsust hankivalt hingelt. Seega spirituaalsust on sinu sees, ole sa nii mater..

Loe lisa...

SÜNNIMÄRGID JA SELLE SALADUS - NÄGU

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Sünnimärkide lugemine ja nende pealt ennustamine on iidne ennustamise viis, mis kehtib ka tänapäeval. Sünnimärke saab täpselt sama moodi lugeda nagu saab käejooni, jalajooni või hoopis näojooni. Sünnimärgid, eriti need, mis on meile sünnist kaasa antud, on väga suure tähendusega ja üldiselt kannavad endaga kaasas väikest sõnumit sinu eelmise või isegi eelmiste elude kohta. Sünnimärgid, millega me sellesse ellu sünnime, need võivad märgistada meie eelmise/eelmiste elude haiguseid. Seal, kus on sünnimärk sündides, selles organis võis olla probleem. Tavaliselt need, kes sünnivad vä..

Loe lisa...

SOOVIDE TEELE SAATMINE JA NENDE TÄITUMINE

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Sinu elus on olnud vähemalt üks või mitmeid kordi, kus sa oled soovinud midagi väga suurelt ja ühel heal päeval on see sinu ellu saabunud, ükskõik milline see unistus on olnud, aga põhiline on olnud selle juures see, et sa oled soovinud seda tugevalt. Inimese sees olev hing, temal on oskus saata enda Aurasse sõnumeid, mis omakorda saadetakse sinu tuleviku kujundama. Soovide täitumine on sinu enda teha ja kanda tegelikult, seega tuleb lihtsalt osata neid soove enda Aurast tulevikku saata. Ma räägin sulle sellest veidi, kuidas iseenda mõtteid õiget viisi suunata, katseta ja kui sa suud..

Loe lisa...

INGLITE AURASSE JA KOJU KUTSUMINE

by in UUDISED, ASTRAAL INGEL .

  Inglid ümbritsevad meid igal pool, nad on meie Auras, nad võivad olla meie kodus ja ka lennata meie ümber ringi. Kodu on koht, kus me peame pidevalt energeetikat positiivsena hoidma, et head Inglid ja hinged meid seal ümbritseksid. Siis, kui me kodu energeetikat ei puhasta, loob end magusalt sisse negatiivsus, mille kaudu erinevate halbade hingede portaalid avanevad. Läbi nende portaalide saavad sisse halvad hinged, kes tekitavad meis stressi, ärevusetunnet, armastusega seotud probleeme, suhteprobleeme, tervise hädasi ja palju muud, mis hingele haiget teeb. Sinu energia algab sinu ko..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja