TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID

 

 

 
 
Tähelapsed on uued hingetüübid maa peal selleks, et maailma paremaks kohaks elamiseks muuta. Tähelapsed on eelnevalt elanud Maa peal ja enamus neist on kogenud ka Maaväliseid elusid. Nad on siin selleks, et maailma vaimset struktuuri muuta ja elu spirituaalsemaks luua. Tähelapsi on kolme sorti, kelleks on Indigolapsed, Kristallilapsed ja Vikerkaare lapsed. Peale Tähelaste eksisteerib ka teisi võimekaid hingetüüpe, nagu näiteks haruldased Sinise Kiire hinged, kellel on samuti head kavatsused, aga ka näiteks kahjulike hingesid - Deemonid.

 

MISSIOONI HINGESUGULASED

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Hingesugulase liike on väga palju erinevaid ja ma olen eelnevalt ka mitmetest kirjutanud. Hingesugulus on see, kui saatuse poolt on kokku määratud erinevad inimesed üksteise ellu konkreetse põhjuse ja eesmärgiga. Hingesugulase liike on väga palju erinevaid ja kõik need ei ole sugugi romantilised. Täna räägin ma sulle sellest, kes on missiooni hingesugulased ja mis on nende ühine eesmärk.   Missiooni hingesugulased ei ole kaks erinevat inimest üksteisele, vaid missiooni hingesugulase alla kuuluvad mitmed inimesed, kes on üksteisega ühel ja samal eesmärgil seotud. Üldiselt k..

Loe lisa...

2018. AASTA LAPSED - NENDE ÜLESANNE

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Olen eelnevalt kirjutanud mõned artiklid erinevate aastate kohta ja nende laste eriliste iseloomude kohta. Nüüd on kord jõudnud 2018. aasta laste kätte. Jutustan sulle sellest, miks nad enda perekonda sünnivad, miks nad maailma jaoks sünnivad ja mida neil õppida ning õpetada on. Igal aastakäigul on oma eriline vägi, mida konkreetsel aastal sündinud hinged siia maailma tegema tulevad.   Hinged ei sünni vaid iseenda jaoks, hingedel on väga palju erinevaid ülesandeid. Hinged jagavad teistele inimestele õppetunde, teevad läbi enda isiklikke katsumusi ja annavad ka suuremale ma..

Loe lisa...

INDIGO HINGED - KALDUVUS MELANHOOLIALE

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Indigo lapsed ehk Indigo hinged on äärmiselt tundlikud, haavatavad ja vägagi kergelt ärrituva hingega. Täna räägin ma sulle sellest, mis on Indigo laste kõige suuremaks probleemiks ja miks just melanhoolia ning depressioon käib nendega tihtipeale kaasa. See on nende jaoks väga suureks katsumuseks.   Kui sa ei tea, kes on Indigod ja kui sa soovid teada saada, kas ka sina oled Indigo hingena sündinud, siis ma soovitan eelnevalt läbi lugeda minu artikli, kus ma räägin Indigo lastest ja nende iseloomudest. Selle artikli leiad SIIT. Seal olen välja toonud faktid, mis viitavad s..

Loe lisa...

KAKSIKHING - ÜKS HINGESUGULASTEST

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Hingesugulase sidemeid on väga palju erinevaid ja üks hingesugulastest võib sinu elus olla kaksikhing. Hinged loovad omavahel kokkuleppeid, mida me üksteisele anname, jagame ning millal me konkreetselt seda teeme. Igas füüsilises elus me ei koge kõiki erinevaid hingesugulase sidemeid, kuid me alati kanname neid enda südame all kaasas. See tähendab seda, et sa ei pruugi enda elus kohata peamist hingesugulast, kaksikhinge, elukaaslashinge, tervendaja hinge või mõnda teist hinge. Sa võid kohta nendest mõnda konkreetset, kuid see ei ole reegel, et me alati nendega ühendusse saame. Se..

Loe lisa...

PEAMINE HINGESUGULANE - 8 VIISI, KUIDAS SEDA SUHET VEELGI SÜGAVAMAKS MUUTA

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Ühel heal päeval, kui sa oled leidnud siin maailmas üles enda hingesugulase, siis sa soovid hoida teda enda kõrval terveks eluks ning sul on alati soov hästi temaga läbi saada ja hoida seda tugevat sidet. Elu pakub ka rutiini, töömuresid ja teisi pingeid, mis võivad veidi eemaldada lähedust ning läheduse jagamist. Hingesugulased ei lakka kunagi armastamast, kuid ka selles suhtes võivad olla asjatud-mõttetud pinged ning tühised tülitsemised, mis teevad mõlemale poolele haiget. Täna jagan ma mõtteid selle kohta, kuidas enda hingesugulasega alati sügavas ning võimsas kontaktis olla ..

Loe lisa...

ELUKAASLASHING - ÜKS HINGESUGULASTEST

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Väga tihti küsitakse minu käest nõu just hingesugulaste ja üleüldse hingedevaheliste kokkulepete kohta. Pidevalt tekivad paljudel sellised küsimused, et kellega ma koos olen, mis on meie eesmärk ja kas ta on ikka minu eluarmastus või kas keegi tuleb kunagi ning muudab mind õnnelikumaks. Hingesugulase rolle on väga palju erinevaid ja hingedevahelised kokkulepped on väga konkreetsed, mida me peaksime tegelikult mõistma. Mõistma ning leidma selle teadmise, kellega me koos oleme ja mis on meie ühine eesmärk. Seega soovitan ma ka sinul küsida enda käest küsimusi ning otsida vastu..

Loe lisa...

2016. AASTA LAPSED - LOOVAD POSITIIVSE ENERGIAVÄLJA

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

    See aasta, millal me sünnime, see aasta annab meile ühe ühise eesmärgi, mida me siin maailmas tegema peame. Loomulikult on need inimesed oma iseloomudelt erinevad, kuid meid, kes me sünnime ühel ja samal aastal, meid ühendab ühine eesmärk, mida me siia maailma tegema tulime. Kui sa veel ei teadnud, siis meie hingedel on isiklikud ülesanded ja katsumused, mida me peame läbi tegema. Peale selle on ka meil ülesanded, mida me sellele Maale ja sellele kõigele siin pakkuma peame, mis siin Maa peal eksisteerib. Igal aastal on oma eriline ülesanne ja 2016 aasta lapsed on just s..

Loe lisa...

SAATUSEKAASLANE - ÕIGELE TEELE SUUNAJA

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

Minu tööga käib kaasas pidevalt suhete lahti arutamine, suhete selgitamine ning armastuse teemadel inimestega kõnelemine. Väga tihti pean ma seletama seda, miks sa enda kaaslasega koos oled, mis on teie ülesanne ja mis hingetasandil te seotud omavahel olete. Armastuse teema on üks peamiseid teemasid, mis minu töö juures läbi käib. Kõik inimesed, kellega meil elu jooksul tekib armastav side, meil on nendega tehtud enne siia ilma sündimist hingeline kokkulepe. Milline see leping on? Sellest on võimalik sul ise aru saada. Täna panen ma kirja selle, kes on saatusekaaslane, kelle peamiseks..

Loe lisa...

2008. AASTA LAPSED - ELUÜLESANNE JA NENDE SPIRITUAALNE VÄGI

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Igal aastal on oma tähendus, et miks just sellel konkreetsel aastal on keegi sündinud. See aasta, millal sa sündinud oled, see aasta annab sinu hingele kaasa eluülesande ja teatud omadused, millega sa pead siin maailmas elama. Ülesanne, mis on sul vaja siin elus üleüldiselt täita lisaks kõigele sellele, mis sinu enda isiklikus saatuse raamatus kirjas on.   Need lapsed, kes on sündinud aastal 2008, nemad on väga tundlikud, spirituaalsed, avatud kristallide maailmale, avatud Inglitele, avatud saatusele ja karmale. Need on hinged, kes sündisid siia maailma vajadusega olla..

Loe lisa...

2017. AASTA LAPSED JA NENDE SÜNNIGA KAASNEV ELUÜLESANNE

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Igal aastal sünnivad lapsed erilise ülesandega, mis on neile saatuse poolt kaasa antud. Iga aasta ja ka astroloogiline aasta annab inimese hingele oma iseloomu ning teatud temperamendi kaasa. Käimas on 2017. aasta ja ka sellel aastal sündinud lastel on oma konkreetne ülesanne, mida nad siia maailma täitma tulevad. Ma räägin üldisest ülesandest, mis on kõigile neile antud ja loomulikult on igal inimesel oma karma, saatus ning hingede vahelised kokkulepped, mis on kõik individuaalne. Täna räägin ma sellest, mis on see ülesanne, mida need hinged maailmale tulevad andma.   L..

Loe lisa...

EELMISED ELUD - 10 MÄRKI, ET SINU LAPSEL ON VANA HING

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Eelmised elud eksisteerivad ja veidike spirituaalne inimene tajub seda, sa lihtsalt tead, et see lihtsalt on nii. Mina usun ja täna võin ma isegi öelda, et ma tean, et eelmised elud on eksisteerinud. Minu kogemus nägemustest ja visioonidest, mis on mulle vihjanud minu enda või lähedaste eelmiste elude kohta, on minu jaoks puhas näide. Ka seda saab näiteks võtta, et me sünnime teatud annetega ja oskustega siia maailma, ilma neid selgeks tegemata. See on vihje selle kohta, et eelmised elud eksisteerivad, kus me muidu need anded ja oskused saame, kui meile on midagi kaasa antud sünniga...

Loe lisa...

HINGESUGULANE - 13 OLULIST FAKTI, MIDA PEAKSID TEADMA

by in ARMASTUS, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID, UUDISED .

Hingesugulane - see on keegi, keda meie hing alati soovib üles otsida, teda leida, teda enda kõrval hoida ja mõista tõeliselt, kes see selline siis meie elus on. Täna räägin ma hingesugulasest, kes on saadetud sind siia maailma armastama nii füüsiliselt kui ka vaimselt. Hingesugulane on see, kellega on meil enne siia ilma sündimist kokkulepe tehtud. Loomulikult hingeline kokkulepe, millega mõlemad hinge pooled lepivad kokku selle, et just selles kohe käima algavas elus oleme meie üksteistele loodud üksteise kaitsmiseks, armastamiseks, aitamiseks ja abiks edasi arenemiseks emotsionaals..

Loe lisa...

KRISTALLI LAPSED - ISELOOM, ELUTEE JA EESMÄRK

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID, UUDISED .

Kirjutasin kunagi Indigo laste ja nende eesmärkide kohta, nüüd on käes Kristalli laste kord.Kristalli lapsed on need, kes on juba mõnda aega tagasi sündinud ja sünnivad tänasel päevalgi. Kristalli lapsed on täiesti uus hingetüüp, kes siin maailmas eksisteerib. Nendel on ülimalt suur ülesanne ja nad käivad käsikäes Indigotega. Enamus Kristalli lapsi on Indigo vanematega koos ja sünnivad Indigotele. Küll aga mitte kõik, Kristalli lapse sünni jaoks on vaja vähemalt ühte vanemat, kes kannab Indigo energiat või on Sinise Kiire hing. Sinised Kiired on haruldased ja nendest ma räägin kunagi hilje..

Loe lisa...

ARMASTAJA HINGESUGULASE UKS SINU ENDA AVADA

by in UUDISED, ARMASTUS, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Kui me tavaliselt kuuleme hingesugulasest, siis tihtipeale peetakse seda hinge elu armastuseks, aga tegelikult on see nii, et hingesugulane võib olla ka sõber - sõber, keda võid tingimusteta armastada. Tavalise hingesugulasega ei pea olema niinimetatud romantiline kontakt, aga sellest hingesugulasest, kellest ma nüüd rääkima hakkan ehk armastuse hingesugulasest, sellega on just täpselt see sama romantiline side olemas, mida romantilised filmid illustreerivad ning me vaevalt ühe korra elus seda tunda saame.   Hingesugulased, kellega meil tekib armastus, romantika ja k..

Loe lisa...

HINGED VALIVAD ENDALE VANEMAD JA LÄBI SELLE KA LAPSEPÕLVE KARMA

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

Minu käest on päris palju tuldud küsima, et: "Tene räägi mulle, miks mina sündisin enda perekonda või miks minu laps valis just mind enda vanemaks ja kas sellel on ka mõni sügavam tähendus ning kuidas see süsteem üldse käib?" ja kuna ma täna öösel unes nägin seda, et ma pean sellele veidi seletust andma, siis ma seletan enda visiooni hingede liikumisest ja ka sellest, kuidas ma suudan tuvastada, kas laps hakkab perekonda sündima. Igal hingel, kellele antakse inimese kogemus ehk võimalus inimesena elada, on ette määratud saatus, mida ta käima peab. Igal hingel on olnud eelmised elud, kas s..

Loe lisa...

TERVENDAJA HING - ÜKS HINGESUGULASTEST

by in TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID, UUDISED .

  Hingesugulast peetakse sügavaks armastuse hingeks, kes saabub meie ellu meid armastama, aga tegelikult on peale tõelise hingesugulase mitmeid hingesugulaste liike, kes tulevad vaid korraks, et meid aidata ning siis suunduvad edasi. Need ei ole saatusekaaslased, kes tulevad, õpetavad, karistavad kui vaja ja jätavad tõeliselt painava jälje maha. Erinevad hingesugulase liigid, kes ei ole päris hingesugulased, käivad meie elust pidevalt läbi. Esimene hingesugulase liik on "TERVENDAJA HING", kes tavaliselt meie ellu kauaks ei jää, temast ei pruugi sõpra saada ja kui temast ka saab sõbe..

Loe lisa...

ATLANTISE HING - EELMINE ELU ATLANTISES

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

    Atlantis on usutavasti kadunud mandri osa meie maailmast, mis on merepõhja kadunud. Atlantise manner asub Euroopa - Aafrika ja Ameerika vahel otse Atlandi ookeani põhjas. Atlantis oli koht, mis kunagi eksisteeris ja seal elasid küllaltki spirituaalsed hinged, kellest tänaseks on paljud taassündinud. Atlantis eksisteeris pea 11 000 aastat tagasi ja seal elasid inimesed, kellel oli oskus energiaid juhtida, selgeltnägemise annetega, telepaatiliste oskuste ja paljude teiste ravitsemisoskustega inimesed. Seal elasid inimesed, kes õppisid teisi tervendama läbi looduse andid..

Loe lisa...

INDIGO LAPSED - ISELOOM, ELUTEE JA EESMÄRK

by in UUDISED, TÄHELAPSED JA HINGETÜÜBID .

  Indigo lapsed on üks kolmest tähelapse hingetüüpidest, kes tänapäeva valitsevad ja vägagi suure tõenäosusega oled ka sina Indigo lapse hingega. Tähelaste ajastu on ja igal hingetüübil on omad erilised iseloomulikud omadused, suunad ning ka eesmärgid siin maailmas eksisteerimiseks. See teema on äärmiselt lai, vägagi sügav, aga kuna selle kohta on väga palju minu käest küsitud, siis otsustasin, et panen siia võimalikult lühidalt ja täpselt kirja just selle hingetüübile iseloomulikud omadused. See, et sa tead, milline hingetüüp sa oled, see on väga tähtis, kuna tänu sellele võid sa nii ..

Loe lisa...
  • PayPal
  • SWEDBANK
  • SEB

Uus klient

Loo konto

Konto loomine võimaldab Teil kiiremini tellimusi sooritada, olla kursis oma tellimuse staatusega ja vaadata oma eelmisi tellimusi.

Jätka

Registreeritud kasutaja